Januar | ||||||
14.01 | Pokal KBV Lendava | Lendava, Slovenija |
U14
U16, U12 |
Uradni turnir | ||
14.01 - 15.01 | Continental Open Tunis | Tunis, Tunizija | SEN | kontinentalni pokal | ||
21.01 | Pohorski bataljon | Slovenska Bistrica, Slovenija | SEN, U18 | Uradni turnir | ||
Februar | ||||||
04.02 | DP st.dečki/st.deklice | Maribor, Slovenija | U14 | Državno prvenstvo | ||
04.02 | DP kadeti / kadetinje | Maribor, Slovenija | U18 | Državno prvenstvo | ||
11.02 - 12.02 | Grand Slam Paris | Paris, Francija | SEN | Grand Slam | ||
11.02 - 12.02 | EJU Cadets Follonica | Follonica, Italija | U18 | Evropski pokal (open) | ||
11.02 | Pokal Lendave | Lendava, Slovenija |
U21, U16
U14, U12, U10 |
Uradni turnir | ||
18.02 | Pokal Guštanj | Ravne na Koroškem, Slovenija |
U16, U14, U12 |
Uradni turnir | ||
24.02 - 26.02 | Grand Prix Dusseldorf | Dusseldorf, Nemčija | SEN | Grand prix | ||
Marec | ||||||
05.03 | DP Pasovi | Koper, Slovenija | SEN | DP pasovi | ||
05.03 | DP mladinci/mladinke | Koper, Slovenija | U21 | Državno prvenstvo | ||
10.03 - 12.03 | Grand Slam Baku | Baku, Azerbajdžan | SEN | Grand Slam | ||
11.03 - 12.03 | EJU Cadets Zagreb | Zagreb, Hrvaška | U18 | Evropski pokal (open) | ||
18.03 | Junior Koroška Open | Sl.Gradec, Slovenija | U21 | Uradni turnir | ||
18.03 | Pokal Murske Sobote | Murska Sobota, Slovenija | U16, U14 | Uradni turnir | ||
26.03 | DP ml.kadeti/ml.kadetinje | Prevalje, Slovenija | U16 | Državno prvenstvo | ||
26.03 | DP člani/članice | Prevalje, Slovenija | SEN | Državno prvenstvo | ||
31.03 - 02.04 | Grand Prix Tibillisi | Tibillisi, Gruzija | SEN | Grand prix | ||
April | ||||||
01.04 | Pokal Ptuja | Ptuj, Slovenija |
U23, U21
U18, U14, U12 |
Uradni turnir | ||
01.04 - 02.04 | Continental Cup Dubrovnik | Dubrovnik, Hrvaška | SEN | Evropski turnir (cup) | ||
07.04 - 09.04 | Grand Prix Samsun | Samsun, Turčija | SEN | Grand prix | ||
08.04 - 09.04 | EJU Juniors Lignano | Lignano, Italija | U21 | Evropski pokal (open) | ||
08.04 - 09.04 | EJU Cadets Teplice | Teplice, Češka |
U18
U18 |
Evropski pokal (open) | ||
20.04 - 23.04 | Continental seniors | Warsaw, Poljska | SEN | EYOF | ||
22.04 | Pokal Bežigrada | Ljubljana, Slovenija |
U16, U14
U12 |
Uradni turnir | ||
29.04 - 30.04 | Continental Cup Sarajevo | Sarajevo, Bosna in Hercegovina | SEN, U23 | Evropski pokal (open) | ||
Maj | ||||||
06.05 | DP ml.člani/ml.članice | Kranj, Slovenija | U23 | Državno prvenstvo | ||
19.05 - 21.05 | Grand Prix Yekaterinburg | Yekaterinburg, Rusija | SEN | Grand prix | ||
20.05 | Palijev Memorial | Ljubljana, Slovenija |
U16
U14 |
Uradni turnir | ||
20.05 - 21.05 | EJU Cadets Bielsko Biala | Bilesko Biala, Poljska | U18 | Evropski pokal (open) | ||
27.05 - 28.05 | Baumgartnov pas | Maribor, Slovenija |
SEN
U12 |
Uradni turnir | ||
Junij | ||||||
03.06 | Pokal Beltincev | Beltinci, Slovenija |
U14
U12, U10 |
Uradni turnir | ||
03.06 - 04.06 | Continental Open Cluj Napoca | Cluj Napoca, Romunija | SEN | Evropski pokal (open) | ||
03.06 - 04.06 | EJU Juniors Leibnitz | Leibnitz, Avstrija | U21 | Evropski pokal (open) | ||
16.06 - 18.06 | Grand Prix Cancun | Cancun, Mehika | SEN | Grand prix | ||
17.06 - 18.06 | Continental Cup Podčetrtek | Podčetrtek, Slovenija | SEN, U23 | Evropski pokal (open) | ||
30.06 - 02.07 | Continental Cadets | Kaunas, Litva | U18 | EYOF | ||
Julij | ||||||
15.07 - 16.07 | EJU Juniors Paks | Paks, Madžarska | U21 | Evropski pokal (open) | ||
22.07 - 23.07 | EJU Juniors Prague | Prague, Češka | U21 | Evropski pokal (open) | ||
24.07 - 25.07 | EYOF Gyor | Gyor, Madžarska | U18 | EYOF | ||
Avgust | ||||||
06.08 | DP kate | Izola - Isola, Slovenija | SEN | DP kata | ||
09.08 - 13.08 | WC Cadets Santiago de Chile | Santiago de Chile, Čile |
U18
U18 |
Svetovno prvenstvo | ||
28.08 - 03.09 | WC Seniors Budapest | Budimpešta, Madžarska | SEN | Svetovno prvenstvo | ||
September | ||||||
09.09 - 10.09 | Continental cup Bratislava | Bratislava, Slovaška | SEN, U23 | Evropski pokal (open) | ||
15.09 - 17.09 | Continental Juniors | Maribor, Slovenija | U21 | EYOF | ||
23.09 - 24.09 | Continental Open Beograd | Beograd, Srbija | SEN | kontinentalni pokal | ||
23.09 | Pokal Oplotnice | Oplotnica, Slovenija |
U14
U12 |
Uradni turnir | ||
27.09 | 1. kolo Slovenske judo lige | Slovenska Bistrica, Slovenija |
SEN |
1. slovenska judo liga | ||
29.09 | Grand Prix Zagreb | Zagreb, Hrvaška | SEN | Grand prix | ||
Oktober | ||||||
06.10 | Grand Prix Tashkent | Taškent, Uzbekistan | SEN | Grand prix | ||
07.10 | Pokal Dupleka | Maribor, Slovenija |
U18
U15, U12 |
Uradni turnir | ||
11.10 | 2. kolo Slovenske judo lige | Slovenska Bistrica, Slovenija |
SEN |
1. slovenska judo liga | ||
15.10 | Pokal Kopra | Koper - Capodistria, Slovenija |
U16
U18, U14, U12 |
Uradni turnir | ||
18.10 - 22.10 | Svetovno mladinsko prvenstvo | Zagreb, Hrvaška | U21 | Svetovno prvenstvo | ||
21.10 | Judo Prlekija Open | Ljutomer, Slovenija |
U16
U14 |
Uradni turnir | ||
25.10 | 3. kolo Slovenske judo lige | Slovenska Bistrica, Slovenija |
SEN |
1. slovenska judo liga | ||
27.10 - 29.10 | Grand Slam Abu Dhabi | Abu Dhabi, Združeni arabski emirati | SEN | Grand Slam | ||
28.10 | Pokal Novega mesta | Novo mesto, Slovenija |
U14
U12 |
Uradni turnir | ||
28.10 - 29.10 | EJU Cadets Koper | Koper - Capodistria, Slovenija |
U18 |
Evropski pokal (open) | ||
November | ||||||
02.11 | 4. kolo Slovenske judo lige | Slovenska Bistrica, Slovenija |
SEN |
1. slovenska judo liga | ||
04.11 - 05.11 | Koroška Open 2017 | Slovenj Gradec, Slovenija | U18, U16 | Uradni turnir | ||
11.11 - 12.11 | EP mlajši člani | Podgorica, Črna Gora | U23 | Kontinentalno Prvenstvo | ||
11.11 | Iršičev Memorial | Maribor, Slovenija | SEN, U18 | Uradni turnir | ||
18.11 | Mini Nagaoka | Ljubljana, Slovenija |
U14
U16, U12 |
Uradni turnir | ||
18.11 - 19.11 | Dakar open | Dakar, Senegal | SEN | Evropski pokal (open) | ||
19.11 | Pokal Nagaoke | Ljubljana, Slovenija | SEN, U23, U18 | Uradni turnir | ||
25.11 | Finale I. Slovenske judo lige | Slovenska Bistrica, Slovenija |
SEN |
1. slovenska judo liga | ||
December | ||||||
01.12 - 03.12 | Grand Slam Tokyo | Tokyo, Japonska | SEN | Grand Slam | ||
09.12 | Novoletni turnir | Celje, Slovenija |
U16
U14, U12 |
Uradni turnir | ||
10.12 | Pokal Ivo Reye | Celje, Slovenija | U21 | Uradni turnir | ||
16.12 | Master 2017 | Sankt Peterburg, Rusija | SEN | Masters |