1

SHALA Driton AUT

UJZ Mühlviertel 

 

2

DEUTSCHMANN Lukas AUT

ESV Sanjindo 

RITSCH Matthias AUT

JC Fieberbrunn 

3

STEINER Andreas AUT

Judo Feldkirchen

SCHMIDERER Paul AUT

SV Gallneukirchen

4

HOFER Fabian AUT

JZ Innsbruck

BORCHASHVILI Wachid AUT

LZ Multikraft Wels

SHALA Driton


DEUTSCHMANN Lukas


[01:18] 10 s0 : 00 s0

SCHMIDERER Paul


[01:21] 00 s0 : 02 s0

BORCHASHVILI Wachid


[02:53] 00 s0 : 02 s2

17

SHALA Driton


[03:48] 11 s0 : 00 s2

18

BORCHASHVILI Wachid


[04:00] 00 s1 : 01 s0

25

BORCHASHVILI Wachid


[04:26] 00 s3 : 00 s1

5

SCHANTL Manuel AUT

Judoteam Zeltweg 

KORNHUBER Marcel AUT

JU Flachgau 

6

KHAKIMOV Ramzan AUT

SK VÖEST 

 

7

KÖLLER Daniel AUT

Volksb.Galaxy.Tigers

8

ZIPPUSCH Raphael AUT

ESV Sanjindo

BRETSCHNEIDER Gabriel AUT

UNION Raika Osttirol

KORNHUBER Marcel


[03:01] 01 s0 : 02 s1

KHAKIMOV Ramzan


KÖLLER Daniel


ZIPPUSCH Raphael


[01:14] 10 s0 : 00 s0

19

KORNHUBER Marcel


[00:41] 10 s0 : 00 s0

20

ZIPPUSCH Raphael


[02:25] 00 s0 : 10 s0

26

ZIPPUSCH Raphael


[00:47] 00 s0 : 10 s0

9

WINKLER Michael AUT

LZ Multikraft Wels 

 

10

GROHS Gernot AUT

Judoteam Zeltweg 

WEBER Clemens AUT

WAT Stadlau 

11

WOIJTEK Kanik AUT

UJZ Mühlviertel

GRASSMAIR Severin AUT

WSG Wattens

12

SCHLÖGL Julian AUT

JK Krems

NUSSBAUMER Leon AUT

JZ Innsbruck

WINKLER Michael


WEBER Clemens


[07:52] 00 s2 : 01 s0

GRASSMAIR Severin


[02:12] 00 s1 : 02 s2

SCHLÖGL Julian


[04:00] 01 s0 : 00 s0

21

WINKLER Michael


[01:30] 11 s0 : 00 s1

22

GRASSMAIR Severin


[00:00] 10 s0 : 00 s0

27

WINKLER Michael


[04:57] 00 s2 : 00 s3

13

WICKER Herbert AUT

ESV Sanjindo 

 

14

WIESINGER Jakub AUT

UJZ Mühlviertel 

GRASMUGG Mark AUT

SU Noricum Leibnitz 

15

HERZOG Daniel AUT

JU Flachgau

GRÖSSIG Thomas AUT

JU Pinzgau

16

STARZER Michael AUT

ASKÖ Reichraming

PIKULENKO Nikita AUT

Volksb.Galaxy.Tigers

WICKER Herbert


WIESINGER Jakub


[04:00] 01 s0 : 00 s0

HERZOG Daniel


[05:20] 00 s2 : 00 s3

STARZER Michael


[04:00] 01 s0 : 00 s0

23

WIESINGER Jakub


[02:30] 00 H : 00 s1

24

HERZOG Daniel


[00:00] 10 s0 : 00 s0

28

WIESINGER Jakub


[04:00] 01 s1 : 00 s1

29

HOFER Fabian 


AUT, JZ Innsbruck

SCHMIDERER Paul 


AUT, SV Gallneukirchen

30

BRETSCHNEIDER Gabriel 


AUT, UNION Raika Osttirol

KÖLLER Daniel 


AUT, Volksb.Galaxy.Tigers

31

WEBER Clemens 


AUT, WAT Stadlau

32

GRASMUGG Mark 


AUT, SU Noricum Leibnitz

WICKER Herbert 


AUT, ESV Sanjindo

33

HOFER Fabian 


[02:48] 10 s0 : 00 s0 

SHALA Driton 


AUT, UJZ Mühlviertel

34

BRETSCHNEIDER Gabriel 


[04:00] 01 s0 : 00 s1 

KORNHUBER Marcel 


AUT, JU Flachgau

35

GRASSMAIR Severin 


AUT, WSG Wattens

36

GRASMUGG Mark 


[00:39] 10 s0 : 00 s0 

HERZOG Daniel 


AUT, JU Flachgau

39

SHALA Driton 


[04:00] 00 s0 : 11 s2 

BRETSCHNEIDER Gabriel 


[01:22] 10 s0 : 01 s0 

40

GRASSMAIR Severin 


[05:15] 00 s1 : 10 s1 

GRASMUGG Mark 


[01:59] 10 s0 : 01 s0 

SHALA Driton 


[00:21] 10 s0 : 00 s0

GRASMUGG Mark 


[01:39] 00 s1 : 10 s0

SHALA Driton 


AUT, UJZ Mühlviertel

WIESINGER Jakub 


AUT, UJZ Mühlviertel

GRASMUGG Mark 


AUT, SU Noricum Leibnitz

ZIPPUSCH Raphael 


AUT, ESV Sanjindo

41

3. SHALA Driton 


[02:13] 11 s0 : 00 s1 

42

3. GRASMUGG Mark 


[00:35] 10 s0 : 00 s1 

BORCHASHVILI Wachid 


AUT, LZ Multikraft Wels

ZIPPUSCH Raphael 


AUT, ESV Sanjindo

WINKLER Michael 


AUT, LZ Multikraft Wels

WIESINGER Jakub 


AUT, UJZ Mühlviertel

37

BORCHASHVILI Wachid 


[04:00] 01 s1 : 00 s1 

38

2. WINKLER Michael 


[09:17] 01 s1 : 01 s3 

43

1. BORCHASHVILI Wachid 


[04:00] 01 s1 : 00 s1