Leto Borbe Zmage Porazi Dosežek
2019 32 17 15 53%
2018 39 16 23 41%
2017 23 11 12 48%
2016 6 3 3 50%
2015 4 0 4 0%
2014 1 0 1 0%
2012 3 1 2 33%
2011 3 1 2 33%
2010 2 0 2 0%
Skupaj 113 49 64 43%


KROG IME TEKMOVANJE KATEGORIJA
1/16 ARAMU Alessandro
ITA
Mladinski pokal Paks
22.06.2019
mladinci -60 kg
1/32 BAKHISHALIYEV Rashkhan
AZE
Mladinski pokal Leibnitz
01.06.2019
mladinci -60 kg
1/4 LOPES Rodrigo Costa
POR
Evropski pokal Podčetrtek
25.05.2019
člani -60 kg
2. krog [04:01]
00 2s : 01 0s
ARBEITER Nejc
SLO , JK IMPOL
Baumgartnov pas
27.04.2019
člani -60 kg
3. krog [04:00]
01 0s : 00 0s
DENŠA Luka
SLO , KBV LENDAVA
Baumgartnov pas
27.04.2019
člani -60 kg
4. krog [03:37]
00 2s : 10 0s
BOLKO Urban
SLO , JK IMPOL
Baumgartnov pas
27.04.2019
člani -60 kg
5. krog [00:59]
10 0s : 00 0s
BRENCE Miha
SLO , JK IMPOL
Baumgartnov pas
27.04.2019
člani -60 kg
1/32 TERRANOVA Rocco
ITA
Mladinski pokal Lignano
06.04.2019
mladinci -60 kg
1/4 [03:12]
10 1s : 00 0s
ŠINDIČ Gašper
SLO , JK BEŽIGRAD
DP osnovnih in srednjih šol
27.03.2019
mladinci -60 kg
pol finale [02:31]
00 0s : 10 0s
KAVČIČ Leon
SLO , ŠD GIB ŠIŠKA
DP osnovnih in srednjih šol
27.03.2019
mladinci -60 kg
finale [01:29]
01 1s : 11 0s
PREVOLŠEK Vinko
SLO , JK ACRON SLOVENJ GRADEC
DP osnovnih in srednjih šol
27.03.2019
mladinci -60 kg
1/4 [00:14]
01 1s : 00 1s
PREVOLŠEK Vinko
SLO , JK ACRON SLOVENJ GRADEC
DP člani/članice
23.03.2019
člani -60 kg
finale [03:46]
01 1s : 00 1s
DENŠA Luka
SLO , KBV LENDAVA
DP člani/članice
23.03.2019
člani -60 kg
[00:57]
10 0s : 00 0s
ŠTARKEL David
SLO , JK Z'DEŽELE SANKAKU
DP člani/članice
23.03.2019
člani -60 kg
1/4 [03:21]
00 0s : 10 0s
SKRYPKA Vitalii
UKR , SK Sloboganec
JUNIOR Koroška Open 2019
16.03.2019
mladinci -60 kg
repasaž [01:18]
00 0s : 10 0s
BRANKOVIĆ Goran
CRO , Istarski borac Pula
JUNIOR Koroška Open 2019
16.03.2019
mladinci -60 kg
za 3. mesto [03:52]
00 0s : 02 1s
PREVOLŠEK Vinko
SLO , JK ACRON SLOVENJ GRADEC
JUNIOR Koroška Open 2019
16.03.2019
mladinci -60 kg
pol finale MARGUČ Tim
SLO , JK BEŽIGRAD
DP mladinci/mladinke
03.03.2019
mladinci -60 kg
finale AMBROŽIČ Mark
SLO , JK TRIGLAV KRANJ
DP mladinci/mladinke
03.03.2019
mladinci -60 kg
1. krog DENŠA Luka
SLO , KBV LENDAVA
Pokal Lendave
09.02.2019
mladinci -60 kg
2. krog DENŠA Luka
SLO , KBV LENDAVA
Pokal Lendave
09.02.2019
mladinci -60 kg
3. krog DENŠA Luka
SLO , KBV LENDAVA
Pokal Lendave
09.02.2019
mladinci -60 kg
1/8 [00:58]
00 0s : 02 0s
PERBIL Jaka
SLO , JK BEŽIGRAD
DP kadeti/kadetinje
26.01.2019
kadeti -60 kg
1/4 [03:46]
01 0s : 00 1s
ŠUŠKOVIĆ Marko
SLO , JK GOLOVEC
DP kadeti/kadetinje
26.01.2019
kadeti -60 kg
pol finale [00:22]
10 0s : 00 0s
PLEČKO David
SLO , JK BEŽIGRAD
DP kadeti/kadetinje
26.01.2019
kadeti -60 kg
za 3. mesto [01:12]
00 3s : 00 0s
MARGUČ Tim
SLO , JK BEŽIGRAD
DP kadeti/kadetinje
26.01.2019
kadeti -60 kg
1. krog [02:56]
10 1s : 00 1s
GUBIANI Boris
ITA , Kuroki Tarchento
Pohorski Bataljon
19.01.2019
člani -60 kg
2. krog [02:19]
00 1s : 10 0s
MARGUČ Tim
SLO , JK BEŽIGRAD
Pohorski Bataljon
19.01.2019
člani -60 kg
3. krog [03:35]
00 1s : 02 1s
ARBEITER Nejc
SLO , JK IMPOL
Pohorski Bataljon
19.01.2019
člani -60 kg
pol finale [01:40]
00 0s : 11 0s
ŠKRBENTA Rok
SLO , TVD PART. LJUTOMER
Pohorski Bataljon
19.01.2019
kadeti -60 kg
5. krog [04:00]
01 1s : 00 1s
ŠINDIČ Gašper
SLO , JK BEŽIGRAD
Pohorski Bataljon
19.01.2019
člani -60 kg
finale [01:05]
00 0s : 10 0s
MARGUČ Tim
SLO , JK BEŽIGRAD
Pohorski Bataljon
19.01.2019
kadeti -60 kg