PARTLIČ Julija
Slovenia
ŽELEZNIČAR MARIBOR
ŽELEZNIČAR MARIBOR
Year | Matches | Wins | Losses | Achievement | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 25 | 12 | 13 | 48% | ||
2023 | 22 | 10 | 12 | 45% | ||
2022 | 50 | 27 | 23 | 54% | ||
2021 | 19 | 6 | 13 | 32% | ||
2020 | 8 | 3 | 5 | 38% | ||
2019 | 35 | 9 | 26 | 26% | ||
2018 | 28 | 12 | 16 | 43% | ||
2017 | 12 | 3 | 9 | 25% | ||
Total | 199 | 82 | 117 | 41% |
ROUND | NAME | COMPETITION | CATEGORY | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
quarter final | [01:06] 10 0s : 00 0s |
SLAČEK Nika CRO , Profectus Samobor |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U18 - Female -70 kg | |||
repechage | [01:12] 00 0s : 10 0s |
YÖRÜK NİSA GÖKÇE TUR , AKDENIZ Sports Club |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U18 - Female -70 kg | |||
repechage | [01:59] 00 0s : 02 0s |
Šedivá Adéla CZE , SK Kaplice |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U18 - Female -70 kg | |||
quarter final | [00:16] 00 0s : 10 0s |
PEPEL Sara SLO , GOLOVEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students f. -70 kg | |||
semi final | [04:00] 02 0s : 00 1s |
GOROGRANC ČARGO Ula SLO , OLIMPIJA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students f. -70 kg | |||
bronze | [04:51] 10 0s : 00 0s |
JAMER LARA SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students f. -70 kg | |||
round 1 | [01:50] 11 0s : 01 0s |
SIMONIČ Tadeja SLO , DRAVA PTUJ |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Seniors - Female -70 kg | |||
round 1 | [02:15] 01 0s : 10 0s |
JAMER LARA SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
U18 - Female -70 kg | |||
round 2 | [02:47] 11 0s : 00 0s |
JAMER LARA SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Seniors - Female -70 kg | |||
round 2 | [09:38] 01 1s : 00 1s |
KNAFELC Noeli SLO , SHIDO |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
U18 - Female -70 kg | |||
round 3 | [01:18] 00 1s : 02 0s |
TURK BERČNIK ANUŠA SLO , GORICA |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
U18 - Female -70 kg | |||
quarter final | [01:14] 10 0s : 00 0s |
HORVAT Veronika SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Female -70 kg | |||
semi final | [00:38] 00 0s : 10 0s |
ČERNILEC Zala SLO , TRIGLAV KRANJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Female -70 kg | |||
[04:00] 01 2s : 00 2s |
HLADNIK Neža SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Female -70 kg | ||||
semi final |
DE KOCK Luna NED |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
U18 - Female -70 kg | ||||
quarter final | [02:45] 00 0s : 00 3s |
HLADNIK Neža SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Female -70 kg | |||
final | [00:37] 02 0s : 00 0s |
SVETLIN AJDA SLO , LITIJA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Female -70 kg | |||
[00:47] 02 0s : 00 0s |
KOREN Nika SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Female -70 kg | ||||
quarter final | [01:23] 00 0s : 10 0s |
KOCJAN Neža SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Female +57 kg | |||
1/8 | [04:00] 00 0s : 01 1s |
KNAFELC Noeli SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Female +57 kg | |||
quarter final | [00:57] 00 0s : 02 0s |
URBANC Manca SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Female -70 kg | |||
semi final | [03:24] 00 0s : 02 0s |
KNAFELC Noeli SLO , SHIDO |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Female -70 kg | |||
final | [06:54] 00 0s : 01 2s |
HLADNIK Neža SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Female -70 kg | |||
semi final | [02:51] 00 1s : 10 0s |
JOVIČIĆ Dunja BIH , JK Randori Istočno Sarajevo |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
U18 - Female -70 kg | |||
final | [05:08] 00 1s : 00 3s |
KLINGER Johanna BIH , Borsa |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
U18 - Female -70 kg |