January
13.01 Pokal KBV Lendave Lendava, Slovenia U16, U14, U12 Official tournament
19.01 Grand Prix Tunis , Tunisia SEN Grand prix
21.01 Pohorski bataljon Slovenska Bistrica, Slovenia SEN, U18 Official tournament
27.01 DP kadeti / kadetinje Kranj, Slovenia U18 National championship
27.01 DP st. dečki / deklice Kranj, Slovenia U14 National championship
February
10.02 Grand Slam Paris Pariz, France SEN Grand slam
10.02 Kadetski pokal Follonica Follonica, Italy U18 European cup
10.02 Pokal Lendave Lendava, Slovenia U21, U16, U14, U12, U10 Official tournament
17.02 Pokal Guštanj Ravne na Koroškem, Slovenia U16, U14, U12 Official tournament
17.02 Continental open Oberwart Oberwart, Austria SEN European open
23.02 Grand Slam Dusseldorf Düsseldorf, Germany SEN Grand slam
March
04.03 DRŽAVNO PRVENSTVO U21 Koper - Capodistria, Slovenia U21 National championship
04.03 DP PASOVI Koper - Capodistria, Slovenia SEN DP belts
09.03 Grand Prix Agadir Agadir, Maroco SEN Grand prix
10.03 Kadetski pokal Zagreb Zagreb, Croatia U18 European cup
10.03 Pokal Žirov Žiri, Slovenia U14, U12 Official tournament
17.03 Grand Slam Yekaterinburg , Russia SEN Grand slam
17.03 JUNIOR Koroška Open Dravograd, Slovenia U21 Official tournament
17.03 Pokal Murske Sobote Murska Sobota, Slovenia U16, U14 Official tournament
24.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI Beltinci, Slovenia SEN National championship
24.03 DRŽAVNO PRVENSTVO U16 Beltinci, Slovenia U16 National championship
30.03 Grand Prix Tbilisi Tbilisi, Georgia SEN Grand prix
April
06.04 Grand Prix Antalya Antalya, Turkey SEN Grand prix
07.04 Mladinski pokal Lignano Lignano Sabbiadoro, Italy U21 European cup
07.04 Pokal Novega Mesta Novo mesto, Slovenia U14, U12 Official tournament
07.04 Evropski pokal Dubrovnik Dubrovnik, Croatia SEN European cup
14.04 Pokal Ptuja Ptuj, Slovenia U23, U21, U18, U15, U12 Official tournament
21.04 Kadetski pokal Teplice Teplice, Czech republic U18 European cup
21.04 Pokal Bežigrada Ljubljana, Slovenia U16, U14, U12 Official tournament
27.04 Evropsko prvenstvo člani Tel Aviv, Israel SEN European championships
May
05.05 Evropski pokal Sarajevo Sarajevo, Bosnia and Hercegovina SEN European cup
12.05 DP U23 , Slovenia U23 National championship
12.05 DP ML.DEČKI, ML.DEKLICE , Slovenia U12 National championship
19.05 Evropsko prvenstvo Kate Koper - Capodistria, Slovenia SEN EC kata
19.05 Pokal Šiške Ljubljana, Slovenia U12 Official tournament
19.05 Kadetski pokal Bielsko-Biala Bielsko-Biala, Poland U18 European cup
20.05 Palijev memorial Ljubljana, Slovenia U16, U14 Official tournament
25.05 Grand prix Hohhot Hohhot, China SEN Grand prix
26.05 Baumgartnov pas Maribor, Slovenia SEN, U14, U12 Official tournament
June
02.06 Mladinski pokal Leibnitz , Austria U21 European cup
02.06 Continental open Madrid Madrid, Spain SEN European open
09.06 Memoial Stanka Topolčnika Slovenska Bistrica, Slovenia U12 Official tournament
09.06 DP VETERANI/ INKLUZIVNI JUDO Koper - Capodistria, Slovenia National championship
09.06 Evropski pokal Beograd Beograd, Serbia SEN European cup
12.06 Osnovnošolsko državno prvenstvo Maribor, Slovenia U16 Unoffical tournament
23.06 Evropski pokal Podčetrtek Podčetrtek, Slovenia SEN European cup
27.06 Mediteranske igre Tarragona, Spain SEN European open
28.06 EP kadeti / kadetinje Sarajevo, Bosnia and Hercegovina U18 European championships
July
07.07 Continental Open Taipei Tajpej, Taiwan SEN European open
14.07 Mladinski pokal Paks Paks, Hungary U21 European cup
21.07 Mladinski pokal Praga Praga, Czech republic U21 European cup
27.07 Grand prix Zagreb Zagreb, Croatia SEN Grand prix
30.07 Priprave Izola Izola - Isola, Slovenia
August
05.08 DP Kate 2018 Izola - Isola, Slovenia SEN DP kate
08.08 IZPITI ZA 1. KYU IN DAN PASOVE IZOLA 2018 Izola - Isola, Slovenia
10.08 Grand Prix Budimpešta Budimpešta, Hungary SEN Grand prix
September
01.09 Evropski pokal Bratislava Bratislava, Slovakia SEN European cup
08.09 Sodniški seminar Celje, Slovenia
08.09 Pripravljalni sodniški seminar Celje, Slovenia
13.09 Evropsko prvenstvo Mladinci Sofija, Bulgaria U21 European championships
15.09 LICENČNI SEMINAR ZA STROKOVNE DELAVCE V ŠPORTU NA PODROČJU JUDA 15.-16.9.2018 Maribor, Slovenia
17.09 Pokal Oplotnice Oplotnica, Slovenia U14, U12, U10 Official tournament
20.09 Svetovno prvenstvo člani Baku, Azerbaijan SEN World championships
26.09 1. kolo Slovenske judo lige Slovenska Bistrica, Slovenia SEN 1. slovenian judo league
26.09 Judo Prlekija open Ljutomer, Slovenia U16, U14, U12 Official tournament
October
01.10 Pokal Dupleka Maribor, Slovenia U18, U16, U15, U12, U10 Official tournament
07.10 YOG Buenos Aires 2018 Buenos Aires, Argentina U18 World championships
10.10 2. kolo Slovenske judo lige Slovenska Bistrica, Slovenia SEN 1. slovenian judo league
12.10 Grand Prix Cancun Cancún, Mexico SEN Grand prix
13.10 Pokal Komende , Slovenia U14, U12 Official tournament
17.10 Pokal Beltincev Beltinci, Slovenia U14, U12, U10 Official tournament
17.10 Svetovno prvenstvo mladinci Nassau, Bahamas U21 World championships
20.10 "Zavarovalnica Sava" Koroška Open 2018 Slovenj Gradec, Slovenia U18, U16 Official tournament
24.10 3. kolo Slovenske judo lige Slovenska Bistrica, Slovenia 1. slovenian judo league
25.10 Grand Slam Abu Dhabi Abu Dabi, United Arab Emirates SEN Grand slam
27.10 Kadetski pokal Koper Koper - Capodistria, Slovenia U18 European cup
November
02.11 Evropsko prvenstvo U23 Györ, Hungary U23 European championships
02.11 usposabljanje za naziv Trener juda - 11/2018 Ljubljana, Slovenia
03.11 Iršičev memorial Maribor, Slovenia SEN, U18 Official tournament
07.11 4. kolo Slovenske judo lige Slovenska Bistrica, Slovenia SEN 1. slovenian judo league
09.11 Grand Prix Taškent Taškent, Uzbekistan SEN Grand prix
16.11 Grand Prix Haag Haag, Netherlands SEN Grand prix
17.11 Mini Nagaoka Ljubljana, Slovenia U16, U14, U12 Official tournament
17.11 Afriški pokal Dakar Dakar, Senegal SEN European open
18.11 Nagaoka Ljubljana, Slovenia SEN, U23, U18 Official tournament
23.11 Grand Slam Osaka Osaka, Japan SEN Grand slam
December
08.12 Novoletni turnir Celje, Slovenia U16, U14, U12 Official tournament
08.12 Pokal Ivo Reya Celje, Slovenia U21 Official tournament
15.12 GUANGZHOU Masters Guangdžov, China SEN masterss
16.12 Pokal Nika Vrabla Maribor, Slovenia U14, U12 Official tournament