January
05.01 LICENČNI SEMINAR ZA STROKOVNE DELAVCE V ŠPORTU NA PODROČJU JUDA 5.-6.1.2019 Ljubljana, Slovenia
12.01 Pokal KBV Lendava Lendava, Slovenia U14, U12 Official tournament
19.01 Pohorski Bataljon Slovenska Bistrica, Slovenia SEN, U18 Official tournament
24.01 Grand Prix Tel Aviv Tel Aviv, Israel SEN Grand prix
26.01 DP kadeti/kadetinje Maribor, Slovenia U18 National championship
26.01 DP st.dečki/st.deklice Maribor, Slovenia U14 National championship
February
02.02 LICENČNI SEMINAR ZA STROKOVNE DELAVCE V ŠPORTU NA PODROČJU JUDA 2.2.2019 Celje, Slovenia
03.02 Apolon Open 2019 Hoče, Slovenia U16, U14, U12, U10 Official tournament
07.02 Grand Slam Paris Pariz, France SEN Grand slam
09.02 Pokal Lendave Lendava, Slovenia U21, U16, U14, U12, U10 Official tournament
16.02 Guštanj Open 2019 Ravne na Koroškem, Slovenia U16, U14, U12 Official tournament
16.02 Kontinentalni pokal Oberwart Oberwart, Austria SEN European open
23.02 IZPITI ZA 1. KYU IN DAN PASOVE LJUBLJANA 2019 - zimski rok Ljubljana, Slovenia
March
03.03 DP mladinci/mladinke Koper - Capodistria, Slovenia U21 National championship
03.03 DP pasovi Koper - Capodistria, Slovenia SEN DP belts
09.03 Pokal Žirov Žiri, Slovenia U14, U12 Official tournament
16.03 JUNIOR Koroška Open 2019 Dravograd, Slovenia U21 Official tournament
16.03 Pokal Murske Sobote Murska Sobota, Slovenia U16 Official tournament
23.03 DP člani/članice Lendava, Slovenia SEN National championship
23.03 DP ml.kadeti/ml.kadetinje Lendava, Slovenia U16 National championship
30.03 Pokal Bežigrada Ljubljana, Slovenia U16, U14, U12 Official tournament
April
06.04 Pokal Novega mesta Novo mesto, Slovenia U14, U12 Official tournament
13.04 Pokal Ptuja Ptuj, Slovenia U23, U21, U12 Official tournament
20.04 Pokal Gorice Nova Gorica, Slovenia U12 Official tournament
27.04 Baumgartnov pas Maribor, Slovenia SEN, U18 Official tournament
May
11.05 DP festival juda - ml.selekcije Ljutomer, Slovenia U12 National championship
11.05 DP ml.člani/ ml.članice Ljutomer, Slovenia U23 National championship
18.05 Pokal Šiške Ljubljana, Slovenia U12 Official tournament
June
01.06 Memorial Stanka Topolčnika Slovenska Bistrica, Slovenia U12 Official tournament
08.06 Pokal Krško Krško, Slovenia U14, U12 Official tournament
July
29.07 Priprave Izola 1.del Izola - Isola, Slovenia
August
04.08 Priprave Izola 2.del Izola - Isola, Slovenia
September
21.09 Pokal Oplotnice Oplotnica, Slovenia U14 Official tournament
28.09 Judo Prlekija Open Ljutomer, Slovenia U16, U14 Official tournament
October
05.10 Pokal Dupleka Maribor, Slovenia U18, U12 Official tournament
12.10 Pokal Komende Komenda, Slovenia U12 Official tournament
19.10 Koroška open Slovenj Gradec, Slovenia U18, U16 Official tournament
19.10 Pokal Beltincev Beltinci, Slovenia U14, U12 Official tournament
November
02.11 Iršičev memorial Maribor, Slovenia SEN, U18 Official tournament
09.11 DP Veterani , Slovenia National championship
09.11 DP inkluzivni judo , Slovenia National championship
16.11 Mini Nagaoka Ljubljana, Slovenia U14, U12 Official tournament
17.11 Nagaoka Ljubljana, Slovenia SEN, U23, U18 Official tournament
December
07.12 Novoletni turnir Celje, Slovenia U16, U12 Official tournament
07.12 Pokal Ivo Reya Celje, Slovenia U21 Official tournament
21.12 Memorial Nika Vrabla Maribor, Slovenia U14, U12 Official tournament