COMPETITIONS | |
---|---|
Pokal Guštanj Open 2022 | 20.02. |
POKAL ŽIROV | 05.03. |
POKAL MURSKE SOBOTE | 12.03. |
POKAL GORICE | 27.03. |
POKAL NOVEGA MESTA | 02.04. |
POKAL BEŽIGRADA | 16.04. |
APOLON OPEN | 07.05. |
DRŽAVNO PRVENSTVO ST. DEČKI in ST. DEKLICE | 14.05. |
POKAL KRŠKO | 04.06. |
POKAL OPLOTNICE | 17.09. |
JUDO PRLEKIJA OPEN | 24.09. |
POKAL KOMENDE | 08.10. |
POKAL BELTINCEV | 15.10. |
MINI NAGAOKA | 19.11. |
POKAL NIKA VRABLA | 17.12. |
# | PERSON | CLUB | SCORE | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | KISELEV Maksim | BEŽIGRAD | 129 | ||
2. | KVAPIL JONÁŠ RUA | LITIJA | 119 | ||
3. | BURJAN Bor Patrik | TRATNJEK BELTINCI | 91 | ||
4. | BRANK Lenart | BEŽIGRAD | 64 | ||
5. | ŠMID Oskar | ACRON SLOVENJ GRADEC | 56 | ||
6. | RADIVOJEVIČ Oskar | GIB ŠIŠKA | 54 | ||
7. | SUHADOLNIK Izak | OLIMPIJA | 51 | ||
8. | BLAGOVIČ Ben | PARTIZAN LJUTOMER | 40 | ||
9. | NAGLIČ Svit | IVO REYA | 38 | ||
10. | NIKOLA BONIN | TATAMI | 34 | ||
10. | OSMANAGIć Alem | TATAMI | 34 | ||
11. | LONČAR Urh | OLIMPIJA KRMELJ | 30 | ||
11. | ŽVANUT JAKOB | GORICA | 30 | ||
12. | VODEB Leo | KOPER | 29 | ||
13. | ERJAVEC Lan | OLIMPIJA | 28 | ||
13. | TOMINŠEK Voranc Miha | GOLOVEC | 28 | ||
14. | ŠKERLAVAJ Brin | TATAMI | 24 | ||
15. | DRAGIĆ NAVERŠNIK Vid | BEŽIGRAD | 20 | ||
16. | KRIVEC JOHNY | RAVNE | 19 | ||
17. | KULIĆ Dženan | TATAMI | 18 | ||
18. | KAUČIČ Nejc | VRHNIKA | 16 | ||
18. | MIRIĆ Enej | BEŽIGRAD | 16 | ||
19. | KHOLODOV STEPAN | KOMENDA | 15 | ||
20. | RICHTER Liam | BEŽIGRAD | 14 | ||
20. | ORLOVČIĆ NINO | PRLEŠKA JUDO ŠOLA | 14 | ||
21. | ŽLE BOR | BEŽIGRAD | 12 | ||
21. | BERLOžNIK Žiga | VELENJE | 12 | ||
22. | TOŠKAN - TOVORNIK Jaša | BEŽIGRAD | 10 | ||
22. | ŽERJAV Sven | GOLOVEC | 10 | ||
22. | GOŠNAK Jaka | ACRON SLOVENJ GRADEC | 10 | ||
22. | POTOČNIK Jure | IVO REYA | 10 | ||
22. | KRIŽANIČ Matvej | ŽELEZNIČAR MARIBOR | 10 | ||
23. | GALUF Svit | ŽELEZNIČAR MARIBOR | 8 | ||
23. | ŠAVLE Marko | IZOLA | 8 | ||
23. | HRŽENJAK Anej | DRAVA PTUJ | 8 | ||
23. | PIHLAR Žan | PARTIZAN LJUTOMER | 8 | ||
23. | ZADRAVEC EMIL | RADENCI | 8 | ||
23. | VÖRÖŠ JOŽEF ŽAN | TRATNJEK BELTINCI | 8 | ||
23. | GABERŠEK Jan | ACRON SLOVENJ GRADEC | 8 | ||
23. | ĐUKIĆ Milan | MALA ŠOLA JUDA | 8 | ||
23. | VEZJAK Irenej | GORICA | 8 | ||
24. | CHALENKO Ivan | POLYTEAM | 4 | ||
24. | ŠTRUKELJ Rok | BEŽIGRAD | 4 | ||
24. | BRICELJ ŠTOKA Jan | GOLOVEC | 4 | ||
24. | NEZIREVIĆ Usame | POLYTEAM | 4 | ||
24. | PUČNIK Teodor Boris | VELENJE | 4 | ||
24. | PRELOŽNIK Jernej | Z'DEŽELE SANKAKU | 4 |