January | ||||||
11.01 | POKAL KBV LENDAVA | Lendava, Slovenia | U14, U12 | Official tournament | ||
18.01 | POHORSKI BATALJON | Slovenska Bistrica, Slovenia | SEN, U18 | Official tournament | ||
23.01 - 25.01 | Grand Prix Tel Aviv | Tel Aviv, Israel | SEN | Grand prix | ||
25.01 | DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE | Velenje, Slovenia | U18 | National championship | ||
25.01 | DRŽAVNO PRVENSTVO ST.DEČKI, ST.DEKLICE | Velenje, Slovenia | U14 | National championship | ||
February | ||||||
01.02 | APOLON OPEN | Hoče, Slovenia |
U16, U14, U12, U10
U10 |
Official tournament | ||
08.02 | POKAL LENDAVE | Lendava, Slovenia |
U21, U16
U14, U12 |
Official tournament | ||
08.02 - 09.02 | Kadetski pokal Follonica | Follonica, Italy | U18 | European cup | ||
08.02 - 09.02 | Grand Slam Paris | Pariz, France | SEN | Grand Slam | ||
15.02 | POKAL GUŠTANJ | Ravne na Koroškem, Slovenia |
U12
U16, U14 |
Official tournament | ||
15.02 - 16.02 | Continental open women Bratislava | Bratislava, Slovakia | SEN | European open | ||
21.02 - 23.02 | Grand Slam Dusseldorf | Düsseldorf, Germany | SEN | Grand Slam | ||
29.02 | DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI-KE | Ljubljana, Slovenia | U21 | National championship | ||
29.02 | DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI | Ljubljana, Slovenia | SEN | DP belts | ||
March | ||||||
07.03 | POKAL ŽIROV | Žiri, Slovenia |
U14, U12
U10 |
Official tournament | ||
14.03 | POKAL MURSKE SOBOTE | Murska Sobota, Slovenia | U16, U14 | Official tournament | ||
May | ||||||
09.05 | DRŽAVNO PRVENSTVO | Koper - Capodistria, Slovenia | U12 | National championship | ||
June | ||||||
20.06 | BAUMGARTNOV PAS | Maribor, Slovenia |
SEN, U18
U16 |
Official tournament | ||
27.06 | POKAL NOVEGA MESTA | Novo mesto, Slovenia | U14, U12 | Official tournament | ||
July | ||||||
18.07 | DP kate | Ravne na Koroškem, Slovenia | SEN | DP kata | ||
25.07 | JUNIOR & SENIOR KOROŠKA OPEN | Dravograd, Slovenia | SEN, U21 | Official tournament | ||
September | ||||||
12.09 | DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE | Maribor, Slovenia | U16 | National championship | ||
13.09 | DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI,ČLANICE | Maribor, Slovenia | SEN | National championship | ||
October | ||||||
03.10 - 04.10 | Evropski pokal Dubrovnik | Dubrovnik, Croatia | SEN | European cup | ||
03.10 | POKAL PTUJA | Ptuj, Slovenia |
U12
U18, U15 |
Official tournament | ||
10.10 - 11.10 | Kadetski pokal Bielsko Biala | Bielsko-Biala, Poland | U18 | European cup | ||
10.10 | POKAL KOMENDE | Komenda, Slovenia |
U16, U14, U12
U10 |
Official tournament | ||
18.10 | POKAL GORICE | Nova Gorica, Slovenia | U14, U12 | Official tournament | ||
23.10 - 25.10 | Grand Slam Budapest 2020 | Budimpešta, Hungary | SEN | Grand Slam | ||
24.10 | Zavarovalnica Sava KOROŠKA OPEN | Slovenj Gradec, Slovenia | Official tournament | |||
November | ||||||
04.11 - 06.11 | Evropsko prvenstvo Mladinci | Poreč, Croatia | U21 | European championships | ||
09.11 - 10.11 | Evropsko prvenstvo U23 | Poreč, Croatia | U23 | European championships | ||
15.11 | NAGAOKA | Ljubljana, Slovenia | SEN, U23, U18 | Official tournament | ||
19.11 - 21.11 | Evropsko prvenstvo člani | Praga, Czechia | SEN | European championships | ||
21.11 | POKAL BEŽIGRADA | Ljubljana, Slovenia | U16, U14, U12 | Official tournament | ||
December | ||||||
05.12 | POKAL IVO REYA | Celje, Slovenia | U21 | Official tournament | ||
05.12 | NOVOLETNI TURNIR | Celje, Slovenia | U16, U12 | Official tournament | ||
12.12 | POKAL ŠIŠKE | Ljubljana, Slovenia | U12 | Official tournament | ||
12.12 | TEKMOVANJE 1. SLOVENSKA JUDO LIGA | Maribor, Slovenia | SEN | 1. slovenian judo league | ||
13.12 | PALIJEV MEMORIAL | Ljubljana, Slovenia | U16 | Official tournament | ||
19.12 | POKAL NIKA VRABLA | Maribor, Slovenia | U16, U14 | Official tournament |