SLIVONJA LOVRO
Croatia
Dugave
Dugave
ROUND | NAME | COMPETITION | CATEGORY | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/16 | [00:26] 00 0s : 02 0s |
MATIC Sami USA , Westlake |
19. Međunarodni turnir ''Sveti Vid'' 08.06.2024 |
U10 - male -30 | |||
1/8 | [00:10] 10 0s : 00 0s |
TINO Garilović CRO , Istra |
19. Međunarodni turnir ''Sveti Vid'' 08.06.2024 |
U10 - male -30 | |||
quarter final | [01:00] 00 0s : 10 0s |
BUTORAC Liam CRO , Hero Judo Academy |
19. Međunarodni turnir ''Sveti Vid'' 08.06.2024 |
U10 - male -30 | |||
semi final | [01:15] 10 0s : 00 0s |
MARKOVIĆ Marat CRO , Samobor |
19. Međunarodni turnir ''Sveti Vid'' 08.06.2024 |
U10 - male -30 | |||
final | [00:06] 00 0s : 10 0s |
Petřík Tobiáš CZE , Judo Vysočina |
19. Međunarodni turnir ''Sveti Vid'' 08.06.2024 |
U10 - male -30 | |||
1/16 | [00:56] 02 0s : 00 0s |
TONKOVIĆ PATRIK CRO , Duga Resa |
Kup Državnosti 18.05.2024 |
U10 - male -30 | |||
1/8 | [00:57] 00 0s : 11 0s |
BRADAČ Jakov CRO , Samobor |
Kup Državnosti 18.05.2024 |
U10 - male -30 | |||
quarter final | [01:24] 02 0s : 00 0s |
VIDOVIĆ Ivan CRO , Zrinski Čakovec |
Kup Državnosti 18.05.2024 |
U10 - male -30 | |||
semi final | [00:22] 00 0s : 10 0s |
GENUS Ivan CRO , Samobor |
Kup Državnosti 18.05.2024 |
U10 - male -30 | |||
final | [02:00] 00 0s : 01 0s |
KRANJC Borna CRO , Dugave |
Kup Državnosti 18.05.2024 |
U10 - male -30 | |||
1/16 | [00:32] 00 0s : 11 0s |
PAVELKA Otakar CZE , JK Zlín |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U12 - Male -32 | |||
repechage | [02:00] 10 0s : 00 0s |
ABANOZ ABDUL MUSLİM TUR , AKDENIZ Sports Club |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U12 - Male -32 | |||
repechage | [02:00] 01 1s : 00 0s |
IORDANOV VELIZAR BUL , SC CSKA JUDO |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U12 - Male -32 | |||
repechage | [01:13] 10 0s : 00 0s |
ROŠER Beno Maks SLO , BRANIK MARIBOR |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U12 - Male -32 | |||
1/8 |
HORVATOVIĆ Mateo CRO , Judokan Požega |
Memorijal Damir Milatović 20.04.2024 |
U10 - male -30 | ||||
quarter final |
ITTY Leon CRO , Lika Zagreb |
Memorijal Damir Milatović 20.04.2024 |
U10 - male -30 | ||||
semi final |
MARKOVIĆ Marat CRO , Samobor |
Memorijal Damir Milatović 20.04.2024 |
U10 - male -30 | ||||
final |
KRANJC Borna CRO , Dugave |
Memorijal Damir Milatović 20.04.2024 |
U10 - male -30 | ||||
1/8 | [00:39] 00 0s : 02 0s |
GVOZDENICA Šimun CRO , Black Belt BB |
Sakura kup 13.04.2024 |
U10 - male -30 | |||
quarter final | [00:24] 10 0s : 00 0s |
JELIČIĆ-SZORSEN Vigo CRO , Panda Zagreb |
Sakura kup 13.04.2024 |
U10 - male -30 | |||
semi final | [00:12] 10 0s : 00 0s |
SEDIĆ Domagoj CRO , Sesvete |
Sakura kup 13.04.2024 |
U10 - male -30 | |||
final | [00:40] 10 0s : 00 0s |
HRVOJ Roko CRO , Panda Zagreb |
Sakura kup 13.04.2024 |
U10 - male -30 | |||
quarter final | [00:22] 10 0s : 00 0s |
PEPELNIK Rok SLO , IMPOL |
POKAL PTUJA 06.04.2024 |
U10 - male G-2 | |||
semi final | [01:32] 10 0s : 00 0s |
ARCHAN Martin AUT , UNION Kirchbach |
POKAL PTUJA 06.04.2024 |
U10 - male G-2 | |||
bronze | [00:36] 00 0s : 10 0s |
MARIĆ Aleksandar BIH , Hercegovac Mostar |
POKAL PTUJA 06.04.2024 |
U10 - male G-2 | |||
1/8 | [00:27] 02 0s : 00 0s |
DESPOTUŠIĆ Anđelo CRO , Tempo |
3. Međunarodni judo kup Marjan 23.03.2024 |
U10 - male -30 | |||
quarter final | [00:19] 02 0s : 00 0s |
RADANOVIĆ Ivan CRO , Alkar |
3. Međunarodni judo kup Marjan 23.03.2024 |
U10 - male -30 | |||
semi final | [00:50] 00 0s : 02 1s |
DERONJIĆ Domagoj BIH , Herceg Mostar |
3. Međunarodni judo kup Marjan 23.03.2024 |
U10 - male -30 | |||
final | [00:15] 10 0s : 00 0s |
KRANJC Borna CRO , Dugave |
3. Međunarodni judo kup Marjan 23.03.2024 |
U10 - male -30 | |||
1/8 | [00:14] 10 0s : 00 0s |
BALLY Dorian Alain-Henri CRO , AJK Student |
3. Međunarodni judo kup Marjan 23.03.2024 |
U12 - Male -30 | |||
quarter final | [01:43] 00 0s : 02 1s |
SUNARA Luka CRO , Kaštela |
3. Međunarodni judo kup Marjan 23.03.2024 |
U12 - Male -30 | |||
semi final | [00:47] 00 0s : 10 1s |
KRISTIĆ Andrija CRO , Pujanke |
3. Međunarodni judo kup Marjan 23.03.2024 |
U12 - Male -30 | |||
final | [00:22] 10 0s : 00 0s |
ZRILIĆ Dominik CRO , Šibenik |
3. Međunarodni judo kup Marjan 23.03.2024 |
U12 - Male -30 | |||
1/16 |
EĆIMOVIĆ Leo CRO , Jigoro |
Turopoljska Frka 09.03.2024 |
U10 - male -30 | ||||
repechage |
MAMIĆ Jakov CRO , Panda Zagreb |
Turopoljska Frka 09.03.2024 |
U10 - male -30 | ||||
repechage |
VUKOVIĆ Mihael CRO , Samobor |
Turopoljska Frka 09.03.2024 |
U10 - male -30 | ||||
repechage |
GVOZDENICA Šimun CRO , Black Belt BB |
Turopoljska Frka 09.03.2024 |
U10 - male -30 | ||||
bronze |
KRANJC Borna CRO , Dugave |
Turopoljska Frka 09.03.2024 |
U10 - male -30 | ||||
1/8 |
HIŽAR Jakov CRO , Pinky |
Turopoljska Frka 09.03.2024 |
U12 - Male -30 | ||||
quarter final |
ROŽMANC David SLO , BEŽIGRAD |
Turopoljska Frka 09.03.2024 |
U12 - Male -30 | ||||
semi final |
DEMIROVIĆ Mirza CRO , Black Belt BB |
Turopoljska Frka 09.03.2024 |
U12 - Male -30 | ||||
bronze |
LESKOVAR David CRO , Dugave |
Turopoljska Frka 09.03.2024 |
U12 - Male -30 | ||||
1/16 | [00:15] 10 0s : 00 0s |
ŠILOVIĆ ANTE CRO , Sankaku |
Kup Samobora 24.02.2024 |
U10 - male -30 | |||
1/8 | 10 0s : 00 0s |
BIN NERMIN Hamza BIH , Neretva Mostar |
Kup Samobora 24.02.2024 |
U10 - male -30 | |||
quarter final | [00:09] 10 0s : 00 0s |
RADOVANIĆ Grgur Mihael CRO , Panda Zaprešić |
Kup Samobora 24.02.2024 |
U10 - male -30 | |||
semi final | [01:03] 02 0s : 00 0s |
KRANJC Borna CRO , Dugave |
Kup Samobora 24.02.2024 |
U10 - male -30 | |||
bronze | [00:15] 00 0s : 10 0s |
EĆIMOVIĆ Leo CRO , Jigoro |
Kup Samobora 24.02.2024 |
U10 - male -30 | |||
1/8 | [00:23] 00 0s : 11 0s |
VIDOVIĆ Ivan CRO , Zrinski Čakovec |
Zrinski Open 2024. 10.02.2024 |
U10 - male -30 | |||
quarter final | [00:19] 02 0s : 00 0s |
EĆIMOVIĆ Leo CRO , Jigoro |
Zrinski Open 2024. 10.02.2024 |
U10 - male -30 | |||
semi final | [00:56] 00 0s : 11 0s |
JANKOVIĆ CRNČEC Tezej CRO , Zrinski Čakovec |
Zrinski Open 2024. 10.02.2024 |
U10 - male -30 | |||
final | [00:18] 02 0s : 00 0s |
HRVOJ Roko CRO , Panda Zagreb |
Zrinski Open 2024. 10.02.2024 |
U10 - male -30 |