HUBER JAN KRIŠTOF
Slovenia
TRIGLAV KRANJ
TRIGLAV KRANJ
Year | Matches | Wins | Losses | Achievement | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 30 | 16 | 14 | 53% | ||
2023 | 10 | 5 | 5 | 50% | ||
2022 | 20 | 13 | 7 | 65% | ||
2021 | 2 | 0 | 2 | 0% | ||
2020 | 5 | 3 | 2 | 60% | ||
2019 | 1 | 0 | 1 | 0% | ||
Total | 68 | 37 | 31 | 54% |
ROUND | NAME | COMPETITION | CATEGORY | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
quarter final | [01:36] 00 0s : 10 0s |
MAHMUTOVIĆ Alen SLO , IVO REYA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI, ML. ČLANICE 25.05.2024 |
U23 - Male -60 kg | |||
repechage | [00:32] 00 1s : 11 0s |
PRAZNIK Brin SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI, ML. ČLANICE 25.05.2024 |
U23 - Male -60 kg | |||
bronze | [05:14] 10 1s : 00 2s |
POTOČNIK Patrick SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI, ML. ČLANICE 25.05.2024 |
U23 - Male -60 kg | |||
1/8 | [05:06] 10 0s : 00 2s |
DRAKSLER Nik SLO , BEŽIGRAD |
PALIJEV MEMORIAL 18.05.2024 |
U16 - Male -60 kg | |||
repechage | [02:30] 02 0s : 00 1s |
ANDRIĆ David SLO , POLYTEAM |
PALIJEV MEMORIAL 18.05.2024 |
U16 - Male -60 kg | |||
repechage | [01:05] 10 1s : 01 0s |
POTOČNIK Jure SLO , IVO REYA |
PALIJEV MEMORIAL 18.05.2024 |
U16 - Male -60 kg | |||
1/16 | [01:53] 00 1s : 10 0s |
GOLIC Elvir AUT , JK Pinkafeld |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U16 - Male -60 kg | |||
1/8 | [03:00] 01 1s : 00 0s |
WEBER Matouš CZE , SPS Plzen |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U16 - Male -60 kg | |||
1/8 | [03:00] 00 0s : 01 0s |
VUNDUK Maksim SLO , OLIMPIJA |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
U16 - Male -66 kg | |||
repechage | [00:11] 10 0s : 00 0s |
SUŠNIK Jaka SLO , RAVNE |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
U16 - Male -66 kg | |||
repechage | [01:11] 02 0s : 00 0s |
KNEŽEVIĆ Gabriel CRO , Zagreb |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
U16 - Male -66 kg | |||
1/16 | [00:20] 11 0s : 00 0s |
POTOČNIK Jure SLO , IVO REYA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Junior Students m. -60 kg | |||
1/8 | [01:24] 10 0s : 00 0s |
SOVINC Ožbej SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Junior Students m. -60 kg | |||
quarter final | [00:16] 10 0s : 00 0s |
STEVANOVIČ GORJUP Erik SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Junior Students m. -60 kg | |||
repechage | [00:43] 00 0s : 10 0s |
TRŠAR Matija SLO , ŽIRI |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Junior Students m. -60 kg | |||
repechage | [00:12] 10 0s : 00 0s |
KLARIČ Urban SLO , MURSKA SOBOTA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Junior Students m. -60 kg | |||
bronze | [02:39] 11 1s : 01 1s |
KRIVEC JOHNY SLO , RAVNE |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Junior Students m. -60 kg | |||
1/16 | [02:04] 00 2s : 11 2s |
MARKELJ Andraž SLO , POLYTEAM |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
U16 - Male -66 kg | |||
1/8 | [00:35] 11 0s : 00 0s |
ADROVIĆ Leon SLO , JK IPPON KAMNIK |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
U16 - Male -66 kg | |||
quarter final | [02:07] 00 0s : 02 0s |
VUNDUK Maksim SLO , OLIMPIJA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
U16 - Male -66 kg | |||
repechage | [06:58] 01 1s : 00 0s |
TELL GOLJA ANDREJ SLO , GORICA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
U16 - Male -66 kg | |||
quarter final | [01:10] 00 0s : 11 0s |
PIHLAR Nik SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U16 - Male -60 kg | |||
semi final | [03:00] 01 0s : 00 1s |
TEMNIKER Taj SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U16 - Male -60 kg | |||
bronze | [01:07] 00 0s : 02 0s |
SOVINC Ožbej SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U16 - Male -60 kg | |||
1/8 | [02:39] 00 3s : 00 0s |
PIHLAR Nik SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Male -60 kg | |||
quarter final | [05:05] 01 3s : 01 1s |
SOVINC Ožbej SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Male -60 kg | |||
semi final | [00:22] 10 0s : 00 0s |
SAMEC Jaka SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Male -60 kg | |||
bronze | [00:13] 10 0s : 00 0s |
BLAŽIČ Gal SLO , IMPOL |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Male -60 kg | |||
1/8 | [02:14] 01 0s : 00 2s |
LOMOVŠEK KALAR An SLO , BEŽIGRAD |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
U18 - Male -66 kg | |||
repechage | [01:07] 00 0s : 02 0s |
NOVAK Mario BIH , Borsa |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
U18 - Male -66 kg |