COMPETITIONS | |
---|---|
Pohorski bataljon | 21.01. |
DP kadeti / kadetinje | 27.01. |
Kadetski pokal Follonica | 10.02. |
Kadetski pokal Zagreb | 10.03. |
Kadetski pokal Teplice | 21.04. |
Kadetski pokal Bielsko-Biala | 19.05. |
EP kadeti / kadetinje | 28.06. |
Pokal Dupleka | 01.10. |
YOG Buenos Aires 2018 | 07.10. |
"Zavarovalnica Sava" Koroška Open 2018 | 20.10. |
Kadetski pokal Koper | 27.10. |
Iršičev memorial | 03.11. |
Nagaoka | 18.11. |
# | PERSON | CLUB | SCORE | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | POGOREVC Rok | ACRON SLOVENJ GRADEC | 1017 | ||
2. | MECILOŠEK Juš | BEŽIGRAD | 930 | ||
3. | YANKOVSKYY Andrej | ACRON SLOVENJ GRADEC | 540 | ||
4. | KLOPČIČ Urh | GIB ŠIŠKA | 500 | ||
5. | BROD Žiga | BEŽIGRAD | 453 | ||
6. | KELC Tim | ŽELEZNIČAR MARIBOR | 432 | ||
7. | EMERŠIČ Blaž | PARTIZAN LJUTOMER | 282 | ||
8. | VEZJAK Peter | BRANIK MARIBOR | 200 | ||
9. | VEZJAK Jaro | BRANIK MARIBOR | 192 | ||
10. | ZADRAVEC Gabriel | PARTIZAN LJUTOMER | 180 | ||
11. | VORŠNIK KRAMBERGER Tilen Urban | Z'DEŽELE SANKAKU | 170 | ||
11. | HERKOVIČ NACE | ACRON SLOVENJ GRADEC | 170 | ||
11. | ŠTOBER URH | VELENJE | 170 | ||
12. | ŽIDO David | MURSKA SOBOTA | 150 | ||
13. | OBLAK Andraž | GIB ŠIŠKA | 144 | ||
14. | ZMAZEK Niki | PARTIZAN LJUTOMER | 120 | ||
14. | MAROH Luka | GORIŠNICA | 120 | ||
14. | ŠINDIČ Gašper | BEŽIGRAD | 120 | ||
14. | PLEČKO David | BEŽIGRAD | 120 | ||
15. | KUHAR URBAN | VELENJE | 119 | ||
16. | JURKOVIČ Marko | GIB ŠIŠKA | 114 | ||
17. | KAVČIČ Lovro | Z'DEŽELE SANKAKU | 104 | ||
18. | KELAVA Goran | BEŽIGRAD | 102 | ||
19. | PUNGERČAR Nal | GOLOVEC | 101 | ||
20. | PUNGERŠEK Jaka | ZMAJČKI | 92 | ||
20. | TROPAN Luka | IMPOL | 92 | ||
21. | MARKIČ Nejc | TRIGLAV KRANJ | 90 | ||
22. | CHARLESWORTH Christopher | BEŽIGRAD | 86 | ||
22. | ČRETNIK Andraž | Z'DEŽELE SANKAKU | 86 | ||
23. | MARKOJA Jure | LENDAVA | 85 | ||
24. | KOKOTOVIČ Staš | DUPLEK | 84 | ||
25. | DŽAFEROVIČ Amar | KRŠKO | 80 | ||
25. | TACAR Ambrož | GIB ŠIŠKA | 80 | ||
26. | PROSENIK Jernej Peter | GIB ŠIŠKA | 79 | ||
27. | BRENCE Miha | IMPOL | 72 | ||
28. | KOKALJ Gašper | ŽIRI | 70 | ||
28. | HOSTIČ DAVID | VELENJE | 70 | ||
29. | MARGUČ Tim | BEŽIGRAD | 67 | ||
30. | KRAJZEL Mark | TVD PARTIZAN JESENICE | 61 | ||
31. | KAC ANDRAŽ | RAVNE | 60 | ||
31. | DENŠA Luka | KBV LENDAVA | 60 | ||
32. | JASENC Tilen | BEŽIGRAD | 53 | ||
33. | URANJEK Peter | Z'DEŽELE SANKAKU | 52 | ||
33. | KLINAR Mark | TVD PARTIZAN JESENICE | 52 | ||
33. | DAJČMAN Jaša | DRAVA PTUJ | 52 | ||
33. | ROGELJ Maks | GIB ŠIŠKA | 52 | ||
34. | HERCOG Rene | BRANIK MARIBOR | 50 | ||
35. | TOPOLINJAK Gašper | RAVNE | 45 | ||
35. | PERKO Timotej | OLIMPIJA KRMELJ | 45 | ||
35. | DAMIJAN Jurij | ACRON SLOVENJ GRADEC | 45 | ||
36. | KAC Adam | ACRON SLOVENJ GRADEC | 44 | ||
36. | BOLKO Urban | IMPOL | 44 | ||
37. | TKALČEC Mark | GIB ŠIŠKA | 42 | ||
37. | ZAVEC Luka | BEŽIGRAD | 42 | ||
37. | SKELA Nejc | IMPOL | 42 | ||
38. | KOŠEC Miha | GIB ŠIŠKA | 40 | ||
38. | RUDOLF Gašper | PARTIZAN LJUTOMER | 40 | ||
38. | ROŽAC MARK | IZOLA | 40 | ||
39. | TRUNK Niko | GORIŠNICA | 39 | ||
39. | MIDŽIČ Emin | Z'DEŽELE SANKAKU | 39 | ||
40. | PODGORELEC Luka | KBV LENDAVA | 37 | ||
40. | BARBOLIN Ilya | OLIMPIJA | 37 | ||
40. | MLINARIČ Nejc | LENDAVA | 37 | ||
41. | OPRČKAL LENART | SHIDO | 32 | ||
41. | HAROJ Timon | GIB ŠIŠKA | 32 | ||
41. | VREČAR Žiga | BEŽIGRAD | 32 | ||
42. | RUDOLF Miha | PARTIZAN LJUTOMER | 30 | ||
42. | PEULIĆ Filip | GOLOVEC | 30 | ||
42. | KRALJIČ David | DUPLEK | 30 | ||
42. | LESKOVEC TIN | APOLON MARIBOR | 30 | ||
43. | ZAJC Blaž | GOLOVEC | 29 | ||
44. | LEVIČAR Benjamin | GIB ŠIŠKA | 26 | ||
44. | HORVAT Marko | OLIMPIJA | 26 | ||
44. | ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik | BEŽIGRAD | 26 | ||
45. | BOŽENK Žan | RAVNE | 24 | ||
45. | CIGLAR MIHA | VELENJE | 24 | ||
45. | AVDIMETAJ Massimo | BRANIK MARIBOR | 24 | ||
46. | DEBELJAK Žiga | BEŽIGRAD | 21 | ||
47. | BALANTIČ Lan | BEŽIGRAD | 20 | ||
47. | KASTELIC Edvard | GOLOVEC | 20 | ||
47. | JURŠINIČ Maj | Z'DEŽELE SANKAKU | 20 | ||
47. | KAVČIČ Leon | GIB ŠIŠKA | 20 | ||
48. | KOLBL Timotej | GOLOVEC | 17 | ||
48. | JEREB Timotej | TRIGLAV KRANJ | 17 | ||
49. | JELENKO Tadej | ACRON SLOVENJ GRADEC | 12 | ||
49. | KORŽE KLEMEN | BRANIK MARIBOR | 12 | ||
49. | KREJAN Luka | SOKOL | 12 | ||
50. | MEHIČ Benjamin | SOKOL | 9 | ||
50. | KOMIČ Klavdij | GIB ŠIŠKA | 9 | ||
51. | LONČAR Nik | IMPOL | 0 | ||
51. | MILIĆEVIĆ Aleksander | OLIMPIJA | 0 | ||
51. | HUŠIĆ Benjamin | GOLOVEC | 0 | ||
51. | HOČEVAR Vid | GOLOVEC | 0 | ||
51. | KUGOVNIK BREGEŠ Andraž | RAVNE | 0 | ||
51. | NIPIČ Filip | DUPLEK | 0 | ||
51. | KLOAR Rene | DRAVA PTUJ | 0 | ||
51. | RAJER Rok | OLIMPIJA | 0 | ||
51. | RAZINGAR Jernej | TVD PARTIZAN JESENICE | 0 | ||
51. | MAROLT Anže | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
51. | ŽAUCER Mark | TATAMI | 0 | ||
51. | BUH Benjamin | BEŽIGRAD | 0 | ||
51. | BERGANT Filip Evgen | GIB ŠIŠKA | 0 | ||
51. | POGAČAR Jaka | BEŽIGRAD | 0 | ||
51. | TERGLAV Timotej | POLYTEAM | 0 | ||
51. | ČERGIČ Uroš | GIB ŠIŠKA | 0 | ||
51. | LEVSTIK Marsel | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
51. | ANTUNIČEVIČ Luka | TATAMI | 0 | ||
51. | BOLJKA Grega | POLYTEAM | 0 | ||
51. | KUNAVER Jernej | BEŽIGRAD | 0 | ||
51. | STRLE Martin | GOLOVEC | 0 | ||
51. | JELAŠ VID | VELENJE | 0 | ||
51. | LUKEK Jernej | OLIMPIJA | 0 | ||
51. | JANKOVIČ Miha | BEŽIGRAD | 0 | ||
51. | MARČETA Sergej | IZOLA | 0 | ||
51. | PEČNIK Nace | ACRON SLOVENJ GRADEC | 0 | ||
51. | KOCIJAN Andrej | BEŽIGRAD | 0 | ||
51. | LEŠER Tilen | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
51. | KAIZER Žan | ACRON SLOVENJ GRADEC | 0 | ||
51. | BABIČ Marko | JESENICE | 0 | ||
51. | BLATNIK Jakob Mai | BEŽIGRAD | 0 | ||
51. | ARH Jaša Ambrož | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
51. | BANDUR BLAŽ | APOLON MARIBOR | 0 | ||
51. | OMERAGIČ Blaž | APOLON MARIBOR | 0 | ||
51. | CAF Luka | DRAVA PTUJ | 0 | ||
51. | BERTALANIČ ŽIŽEK Gal | BRANIK MARIBOR | 0 |