Januar
13.01 Pokal KBV Lendave Lendava, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
19.01 Grand Prix Tunis , Tunizija SEN Grand prix
21.01 Pohorski bataljon Slovenska Bistrica, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
27.01 DP kadeti / kadetinje Kranj, Slovenija U18 Državno prvenstvo
27.01 DP st. dečki / deklice Kranj, Slovenija U14 Državno prvenstvo
Februar
10.02 Grand Slam Paris Pariz, Francija SEN Grand slam
10.02 Kadetski pokal Follonica Follonica, Italija U18 Evropski turnir (cup)
10.02 Pokal Lendave Lendava, Slovenija U21, U16, U14, U12, U10 Uradni turnir
17.02 Pokal Guštanj Ravne na Koroškem, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
17.02 Continental open Oberwart Oberwart, Avstrija SEN Evropski pokal (open)
23.02 Grand Slam Dusseldorf Düsseldorf, Nemčija SEN Grand slam
Marec
04.03 DRŽAVNO PRVENSTVO U21 Koper - Capodistria, Slovenija U21 Državno prvenstvo
04.03 DP PASOVI Koper - Capodistria, Slovenija SEN DP pasovi
09.03 Grand Prix Agadir Agadir, Maroko SEN Grand prix
10.03 Kadetski pokal Zagreb Zagreb, Hrvaška U18 Evropski turnir (cup)
10.03 Pokal Žirov Žiri, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
17.03 Pokal Murske Sobote Murska Sobota, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
17.03 JUNIOR Koroška Open Dravograd, Slovenija U21 Uradni turnir
17.03 Grand Slam Yekaterinburg , Rusija SEN Grand slam
24.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI Beltinci, Slovenija SEN Državno prvenstvo
24.03 DRŽAVNO PRVENSTVO U16 Beltinci, Slovenija U16 Državno prvenstvo
30.03 Grand Prix Tbilisi Tbilisi, Gruzija SEN Grand prix
April
06.04 Grand Prix Antalya Antalya, Turčija SEN Grand prix
07.04 Mladinski pokal Lignano Lignano Sabbiadoro, Italija U21 Evropski turnir (cup)
07.04 Pokal Novega Mesta Novo mesto, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
07.04 Evropski pokal Dubrovnik Dubrovnik, Hrvaška SEN Evropski turnir (cup)
14.04 Pokal Ptuja Ptuj, Slovenija U23, U21, U18, U15, U12 Uradni turnir
21.04 Kadetski pokal Teplice Teplice, Češka U18 Evropski turnir (cup)
21.04 Pokal Bežigrada Ljubljana, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
27.04 Evropsko prvenstvo člani Tel Aviv, Izrael SEN Evropsko prvenstvo
Maj
05.05 Evropski pokal Sarajevo Sarajevo, Bosna in Hercegovina SEN Evropski turnir (cup)
12.05 DP U23 , Slovenija U23 Državno prvenstvo
12.05 DP ML.DEČKI, ML.DEKLICE , Slovenija U12 Državno prvenstvo
19.05 Kadetski pokal Bielsko-Biala Bielsko-Biala, Poljska U18 Evropski turnir (cup)
19.05 Pokal Šiške Ljubljana, Slovenija U12 Uradni turnir
19.05 Evropsko prvenstvo Kate Koper - Capodistria, Slovenija SEN EP kate, EP veterani
20.05 Palijev memorial Ljubljana, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
25.05 Grand prix Hohhot Hohhot, Kitajska SEN Grand prix
26.05 Baumgartnov pas Maribor, Slovenija SEN, U14, U12 Uradni turnir
31.05 Testni trenerski seminar Ljubljana, Slovenija
Junij
02.06 Mladinski pokal Leibnitz , Avstrija U21 Evropski turnir (cup)
09.06 Memoial Stanka Topolčnika Slovenska Bistrica, Slovenija U12 Uradni turnir
09.06 DP VETERANI/ INKLUZIVNI JUDO Koper - Capodistria, Slovenija Državno prvenstvo
09.06 Evropski pokal Beograd Beograd, Srbija SEN Evropski turnir (cup)
23.06 Evropski pokal Podčetrtek Podčetrtek, Slovenija SEN Evropski turnir (cup)
27.06 Grand prix Zagreb Zagreb, Hrvaška SEN Grand prix
28.06 EP kadeti / kadetinje Sarajevo, Bosna in Hercegovina U18 Evropsko prvenstvo
Julij
14.07 Mladinski pokal Paks Paks, Madžarska U21 Evropski turnir (cup)
21.07 Mladinski pokal Praga Praga, Češka U21 Evropski turnir (cup)
30.07 Priprave Izola Izola - Isola, Slovenija
Avgust
10.08 Grand Prix Budimpešta Budimpešta, Madžarska SEN Grand prix
September
01.09 Evropski pokal Bratislava Bratislava, Slovaška SEN Evropski turnir (cup)
13.09 Evropsko prvenstvo Mladinci Sofija, Bolgarija U21 Evropsko prvenstvo
20.09 Svetovno prvenstvo člani Baku, Azerbajdžan SEN Svetovno prvenstvo
22.09 Pokal Oplotnice Oplotnica, Slovenija U14 Uradni turnir
29.09 Judo Prlekija open Ljutomer, Slovenija U16 Uradni turnir
Oktober
06.10 Pokal Dupleka Maribor, Slovenija U16, U12 Uradni turnir
12.10 Grand Prix Cancun Cancún, Mehika SEN Grand prix
13.10 Pokal Komende , Slovenija U12 Uradni turnir
17.10 Svetovno prvenstvo mladinci Nassau, Bahami U21 Svetovno prvenstvo
20.10 Pokal Beltincev Beltinci, Slovenija U14 Uradni turnir
20.10 Koroška open Slovenj Gradec, Slovenija U18, U16 Uradni turnir
25.10 Grand Slam Abu Dhabi Abu Dabi, Združeni arabski emirati SEN Grand slam
November
03.11 Iršičev memorial Maribor, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
09.11 Grand Prix Taškent Taškent, Uzbekistan SEN Grand prix
16.11 Grand Prix Haag Haag, Nizozemska SEN Grand prix
17.11 Mini Nagaoka , Slovenija U14, U12 Uradni turnir
18.11 Nagaoka Ljubljana, Slovenija SEN, U23, U18 Uradni turnir
23.11 Grand Slam Osaka Osaka, Japonska SEN Grand slam
December
08.12 Novoletni turnir Celje, Slovenija U16, U12 Uradni turnir
09.12 Pokal Ivo Reya Celje, Slovenija U21 Uradni turnir
15.12 Pokal Nika Vrabla Maribor, Slovenija U12 Uradni turnir
15.12 Masters Sankt Peterburg Sankt Peterburg, Rusija SEN masters