Januar
08.01 POKAL LENDAVE Lendava, Slovenija U21, U16, U14, U12 Uradni turnir
15.01 POHORSKI BATALJON Slovenska Bistrica, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
28.01 GRAND PRIX ALMADA Almada, Portugalska SEN Grand prix
Februar
05.02 IZPITI ZA DAN in 1. KYU PASOVE Ljubljana, Slovenija
05.02 PARIS GRAND SLAM Pariz, Francija SEN Grand slam
12.02 KADETSKI POKAL LIGNANO Lignano Sabbiadoro, Italija U18 Evropski turnir (cup)
12.02 CONTINENTAL OPEN SARAJEVO Sarajevo, Bosna in Hercegovina SEN Evropski pokal (open)
17.02 TEL AVIV GRAND SLAM Tel Aviv, Izrael SEN Grand slam
19.02 KADETSKI POKAL FUENGIROLA Fuengirola, Španija U18 Evropski turnir (cup)
19.02 DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE Ravne na Koroškem, Slovenija U21 Državno prvenstvo
19.02 DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI Ravne na Koroškem, Slovenija SEN DP pasovi
20.02 Pokal Guštanj Open 2022 Ravne na Koroškem, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
Marec
05.03 PRAGUE EUROPEAN OPEN Praga, Češka SEN Evropski pokal (open)
05.03 POKAL ŽIROV Žiri, Slovenija U14, U12, U10, U8 Uradni turnir
06.03 DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE Žiri, Slovenija U18 Državno prvenstvo
12.03 KADETSKI POKAL ZAGREB Zagreb, Hrvaška U18 Evropski turnir (cup)
12.03 POKAL MURSKE SOBOTE Murska Sobota, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
19.03 MLADINSKI POKAL COIMBRA Coimbra, Portugalska U21 Evropsko prvenstvo
26.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE Nova Gorica, Slovenija SEN Državno prvenstvo
26.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE Nova Gorica, Slovenija U16 Državno prvenstvo
26.03 MLADINSKI POKAL ATHENS Atene, Grčija U21 Evropski turnir (cup)
27.03 POKAL GORICE Nova Gorica, Slovenija U16, U14, U12, U10, U8 Uradni turnir
April
01.04 ANTALYA GRAND SLAM Antalya, Turčija SEN Grand slam
02.04 POKAL NOVEGA MESTA Novo mesto, Slovenija U14, U12, U10, U8 Uradni turnir
09.04 KADETSKI POKAL TEPLICE Teplice, Češka U18 Evropski turnir (cup)
09.04 POKAL PTUJA Ptuj, Slovenija U23, U21, U18, U12, U10 Uradni turnir
09.04 MLADINSKI POKAL LIGNANO Lignano Sabbiadoro, Italija U21 Evropski turnir (cup)
10.04 IZPITI ZA DAN in 1. KYU PASOVE Maribor, Slovenija
16.04 POKAL BEŽIGRADA Ljubljana, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
23.04 KADETSKI POKAL STRASBOURG Strasbourg, Francija U18 Evropski turnir (cup)
23.04 MLADINSKI POKAL POZNAN Poznanj, Poljska U21 Evropski turnir (cup)
23.04 EVROPSKI POKAL DUBROVNIK Dubrovnik, Hrvaška SEN Evropski turnir (cup)
29.04 EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI Sofija, Bolgarija SEN Evropsko prvenstvo
Maj
07.05 APOLON OPEN Hoče, Slovenija U18, U16, U14, U12 Uradni turnir
07.05 MLADINSKI POKAL NANTERRE Nanterre, Francija U21 Evropski turnir (cup)
07.05 EVROPSKI POKAL SARAJEVO Sarajevo, Bosna in Hercegovina SEN Evropski turnir (cup)
07.05 KADETSKI POKAL BUCHAREST Cluj-Napoca, Romunija U18 Evropski turnir (cup)
14.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ST. DEČKI in ST. DEKLICE Braslovče, Slovenija U14 Državno prvenstvo
14.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE Braslovče, Slovenija U23 Državno prvenstvo
20.05 DP OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL Ljubljana, Slovenija U20, U16 šolsko tekmovanje
21.05 MLADINSKI POKAL MALAGA Málaga, Španija U21 Evropski turnir (cup)
21.05 KADETSKI POKAL BIELSKO BIALA Bielsko-Biala, Poljska U18 Evropski turnir (cup)
22.05 PALIJEV MEMORIAL Ljubljana, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
28.05 EVROPSKI POKAL CELJE – PODCETRTEK Podčetrtek, Slovenija SEN Evropski turnir (cup)
28.05 KADETSKI POKAL COIMBRA Coimbra, Portugalska U18 Evropski turnir (cup)
Junij
02.06 EVROPSKO PRVENSTVO VETERANI Atene, Grčija Evropsko prvenstvo
03.06 TBILISI GRAND SLAM Tbilisi, Gruzija SEN Grand slam
04.06 DUSSELDORF GRAND SLAM Düsseldorf, Nemčija SEN Grand slam
04.06 POKAL KRŠKO Krško, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
04.06 MLADINSKI POKAL LEIBNITZ Lipnica, Avstrija U21 Evropski turnir (cup)
11.06 BAUMGARTNOV PAS Maribor, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
23.06 EVROPSKO PRVENSTVO KADETI Poreč, Hrvaška U18 Evropsko prvenstvo
24.06 ULAANBAATAR GRAND SLAM Ulan Bator, Mongolija SEN Grand slam
25.06 MLADINSKI POKAL SARAJEVO Sarajevo, Bosna in Hercegovina U21 Evropski turnir (cup)
Julij
02.07 Junior and Senior KOROŠKA OPEN Slovenj Gradec, Slovenija SEN, U21 Uradni turnir
08.07 BUDAPEST GRAND SLAM Budimpešta, Madžarska SEN Grand slam
09.07 MLADINSKI POKAL PAKS Paks, Madžarska U21 Evropski turnir (cup)
09.07 EVROPSKI POKAL NEMČIJA , Nemčija SEN Evropski turnir (cup)
15.07 GRAND PRIX ZAGREB Zagreb, Hrvaška SEN Grand prix
16.07 EVROPSKI POKAL WINTERTHUR Winterthur, Švica SEN Evropski turnir (cup)
23.07 MLADINSKI POKAL PRAGUE Praga, Češka U21 Evropski turnir (cup)
24.07 EYOF Banská Bystrica, Slovaška U18 Evropsko prvenstvo
30.07 MLADINSKI POKAL BERLIN Berlin, Nemčija U21 Evropski turnir (cup)
31.07 PRIPRAVE IZOLA 1.DEL/ TC IZOLA 1st PART Izola - Isola, Slovenija
Avgust
05.08 PRIPRAVE IZOLA 2.DEL/ TC IZOLA 2nd PART Izola - Isola, Slovenija
10.08 SVETOVNO PRVENSTVO MLADINCI Guayaquil, Ekvador U21 Svetovno prvenstvo
13.08 MLADINSKI POKAL CLUJ-NAPOCA Cluj-Napoca, Romunija U21 Evropski turnir (cup)
24.08 SVETOVNO PRVENSTVO KADETI Sarajevo, Bosna in Hercegovina U18 Svetovno prvenstvo
September
01.09 EVROPSKO PRVENSTVO MLADINCI Praga, Češka U21 Evropsko prvenstvo
07.09 SVETOVNO PRVENSTVO VETERANI Krakov, Poljska Svetovno prvenstvo
17.09 POKAL OPLOTNICE Oplotnica, Slovenija U14, U12, U10 Uradni turnir
24.09 JUDO PRLEKIJA OPEN Ljutomer, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
Oktober
01.10 POKAL DUPLEKA Spodnji Duplek, Slovenija U18, U12 Uradni turnir
02.10 SVETOVNO PRVENSTVO ČLANI Taškent, Uzbekistan SEN Svetovno prvenstvo
08.10 POKAL KOMENDE Komenda, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
15.10 POKAL BELTINCEV Beltinci, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
21.10 ABU DHABI GRAND SLAM Abu Dabi, Združeni arabski emirati SEN Grand slam
22.10 KOROŠKA OPEN Slovenj Gradec, Slovenija U18, U16 Uradni turnir
22.10 EVROPSKI POKAL MALAGA Málaga, Španija SEN Evropski turnir (cup)
22.10 KADETSKI POKAL RIGA Riga, Latvija U18 Evropski turnir (cup)
29.10 KADETSKI POKAL KOPER Koper - Capodistria, Slovenija U18 Evropski turnir (cup)
November
04.11 BAKU GRAND SLAM Baku, Azerbajdžan SEN Grand slam
05.11 IRŠIČEV MEMORIAL Maribor, Slovenija SEN, U18, U16 Uradni turnir
11.11 EVROPSKO PRVENSTVO U23 Sarajevo, Bosna in Hercegovina U23 Evropsko prvenstvo
19.11 MINI NAGAOKA Ljubljana, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
19.11 KADETSKI POKAL GYOR Györ, Madžarska U18 Evropski turnir (cup)
20.11 NAGAOKA Ljubljana, Slovenija SEN, U23, U18 Uradni turnir
December
03.12 NOVOLETNI TURNIR Celje, Slovenija U16, U12 Uradni turnir
03.12 POKAL IVO REYE Celje, Slovenija U21 Uradni turnir
03.12 TOKYO GRAND SLAM Tokio, Japonska SEN Grand slam
10.12 POKAL NIKA VRABLA Maribor, Slovenija U16, U14 Uradni turnir