NURIYEV Məmmədəli Ramiz
Azerbaijan
2 RIOEUGİM PHŞ Bakı
2 RIOEUGİM PHŞ Bakı
ROUND | NAME | COMPETITION | CATEGORY | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/32 | [03:13] 00 1s : 01 1s |
CƏFƏRZADƏ Nuran Qədir AZE , Qəbələ (Bakı) |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Azərbaycan 23.05.2023 |
U15 - Male -42 | |||
1/8 | [00:31] 10 0s : 00 0s |
KARWOWSKI Robert POL , Jagiellonia Białyst. |
SameJudo Cup 7 13.05.2023 |
Male - U14 -42 | |||
quarter final | [02:00] 01 1s : 00 1s |
KOSHELEV Yehor POL , Klub SameJudo |
SameJudo Cup 7 13.05.2023 |
Male - U14 -42 | |||
repechage | [01:03] 00 0s : 02 0s |
OWCZAREK Maciej POL , Kuma Warszawa |
SameJudo Cup 7 13.05.2023 |
Male - U14 -42 | |||
repechage | [01:08] 10 0s : 00 0s |
CRETU DORIN MDA , JUDO ANTEI CLUB |
SameJudo Cup 7 13.05.2023 |
Male - U14 -42 | |||
bronze | [03:03] 00 1s : 01 0s |
KOWALCZUK Piotr POL , Gwardia Białystok |
SameJudo Cup 7 13.05.2023 |
Male - U14 -42 | |||
1/8 | [07:48] 00 3s : 00 2s |
SOLTANOV Məhəmməd Elman AZE , Mərdəkan Cüdo club |
ŞƏHİD MÜŞVİQ ABBASOVUN XATİRƏSİNƏ HƏSR OLUNMUŞ U- 02.04.2023 |
U16 - Male -42 | |||
repechage | [05:53] 01 0s : 01 3s |
KƏRİMLİ Yusif Sadiq AZE , Qazi İK |
ŞƏHİD MÜŞVİQ ABBASOVUN XATİRƏSİNƏ HƏSR OLUNMUŞ U- 02.04.2023 |
U16 - Male -42 | |||
repechage | [03:00] 01 1s : 00 1s |
MÖVLALI Mövla Arzu AZE , Aydın Gənclər İK |
ŞƏHİD MÜŞVİQ ABBASOVUN XATİRƏSİNƏ HƏSR OLUNMUŞ U- 02.04.2023 |
U16 - Male -42 | |||
1/64 | [02:46] 11 2s : 00 0s |
HƏSƏNLI Fərid Cavid AZE |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Bakı şəhər 14.03.2023 |
U15 - Male -42 | |||
1/32 | [02:36] 02 0s : 00 0s |
QURBANOV İsrafil Rövşən AZE , Qala Cüdo İK |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Bakı şəhər 14.03.2023 |
U15 - Male -42 | |||
1/16 | [02:44] 00 1s : 10 0s |
AĞAYEV Emin Miri AZE , 13 İOEUGİM PHŞ |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Bakı şəhər 14.03.2023 |
U15 - Male -42 | |||
1/8 | [08:51] 00 2s : 00 2s |
QURBANOV Aqil Aqif AZE , RKİM |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Bakı şəhər 14.03.2023 |
U15 - Male -42 | |||
quarter final | [00:31] 00 0s : 02 0s |
MƏMMƏDOV Akşin İbrahim AZE , “Kanokan-TT İK |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Bakı şəhər 14.03.2023 |
U15 - Male -42 | |||
repechage | [02:27] 01 0s : 10 1s |
ƏLIYEV Rəvan Ehtiram AZE |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Bakı şəhər 14.03.2023 |
U15 - Male -42 | |||
repechage | [00:25] 10 0s : 00 0s |
TAĞIYEV Məhərrəm Heydər AZE , Pirşağı-Kürdəxanı İK |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Bakı şəhər 14.03.2023 |
U15 - Male -42 |