KAVNIK Maj
Slovenia
ACRON SLOVENJ GRADEC
ACRON SLOVENJ GRADEC
ROUND | NAME | COMPETITION | CATEGORY | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
semi final |
BAZTAN MERCHAN IñAki ESP |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
U21 - Male -81 | ||||
1/8 | [00:30] 00 0s : 02 0s |
JELNIKAR Primož SLO , VRHNIKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -81 | |||
quarter final | [01:08] 01 0s : 10 0s |
BRECL Tim SLO , OLIMPIJA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -81 | |||
semi final | [00:44] 00 0s : 10 0s |
CHAYNIKOV DMITRY SLO , BRANIK MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -81 | |||
final | [04:00] 00 0s : 01 1s |
ŠTULAR Jure SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -81 | |||
1/8 | [04:00] 00 0s : 01 1s |
KAVČIČ Leon SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Male -81 | |||
quarter final | [01:59] 11 0s : 00 0s |
ROT Blaž SLO , IMPOL |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Male -81 | |||
semi final | [04:00] 10 2s : 00 1s |
PLANTAK Aljaž SLO , GORICA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Male -81 | |||
bronze | [02:39] 02 0s : 00 1s |
KLOPČIČ Urh SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Male -81 | |||
semi final |
ROZGA Bruno CRO , Kaštela |
Evropski pokal Podgorica mladinci 09.03.2024 |
U21 - Male -81 | ||||
quarter final |
ARGOV Or ISR |
Evropski pokal Podgorica mladinci 09.03.2024 |
U21 - Male -81 | ||||
repechage |
SOC Mihail MNE |
Evropski pokal Podgorica mladinci 09.03.2024 |
U21 - Male -81 | ||||
repechage |
KESOV Petros CYP |
Evropski pokal Podgorica mladinci 09.03.2024 |
U21 - Male -81 | ||||
repechage |
TARKOWSKI Fabrycjusz POL , AZS Opole |
Evropski pokal Podgorica mladinci 09.03.2024 |
U21 - Male -81 | ||||
1/8 | [00:31] 00 0s : 10 0s |
PERHAJ DOLINAR Nace SLO , GOLOVEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -81 | |||
quarter final | [02:44] 00 0s : 02 1s |
ŠTULAR Jure SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -81 | |||
semi final | [04:00] 00 1s : 01 2s |
CHAYNIKOV DMITRY SLO , BRANIK MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -81 | |||
final | [02:34] 00 0s : 02 1s |
FÜRST ČRTANEC Tobias SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -81 | |||
1/8 | [02:03] 02 1s : 00 1s |
KOS Timotej SLO , IMPOL |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -90 | |||
semi final | [05:18] 01 0s : 00 0s |
KOMIČ Oliver SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -90 | |||
1/8 | [03:59] 02 0s : 00 1s |
PERKO Anej SLO , OLIMPIJA KRMELJ |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U21 - Male -81 | |||
quarter final | [02:25] 10 0s : 01 0s |
BRECL Tim SLO , OLIMPIJA |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U21 - Male -81 | |||
semi final | [00:28] 00 0s : 10 0s |
STRELEC GORŠE Tian SLO , OLIMPIJA |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U21 - Male -81 | |||
final | [03:48] 00 0s : 10 0s |
KOMIČ Oliver SLO , GIB ŠIŠKA |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U21 - Male -81 | |||
quarter final | [01:03] 11 0s : 00 0s |
VRLJIĆ Rino BIH , Borsa |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Seniors - Male -81 | |||
semi final | [04:00] 00 2s : 01 1s |
CHAYNIKOV DMITRY SLO , BRANIK MARIBOR |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Seniors - Male -81 | |||
final | [01:06] 00 0s : 02 0s |
HERKOVIČ NACE SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Seniors - Male -81 |