DATE COMPETITION CUP
03.12 NOVOLETNI TURNIR
Kajuhova ulica 2, 3000 Celje
Competitors: 251
Fights: 385
U16 - Male
U16 - Female
U12 - Male
U12 - female
U14 - Male
U14 - Female
Results entered
03.12. 16:16
03.12 POKAL IVO REYA
Kajuhova ulica 2, 3000 Celje
Competitors: 44
Fights: 66
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
03.12. 16:38
20.11 NAGAOKA
Na gaju 2, 1000 Ljubljana
Competitors: 280
Fights: 509
Seniors - Male
Seniors - Female
U23 - Male
U23 - Female
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
20.11. 15:46
19.11 MINI NAGAOKA
Na gaju 2, 1000 Ljubljana
Competitors: 443
Fights: 783
U14 - Male
U14 - Female
U12 - Male
U12 - female
U16 - Male
U16 - Female
Results entered
19.11. 16:47
19.11 KADETSKI POKAL GYOR
Györ
Competitors: 380
Fights: 709
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
22.11. 14:08
12.11 POKAL DUPLEKA
2241 Spodnji Duplek
Competitors: 301
Fights: 458
U18 - Male
U18 - Female
U12 - Male
U12 - female
U14 - Male
U14 - Female
U10 - male
U10 - female
Results entered
12.11. 15:42
05.11 IRŠIČ 2022
Mladinska ulica 29, 2000 Maribor
Competitors: 248
Fights: 422
Seniors - Male
Seniors - Female
U18 - Male
U18 - Female
U16 - Male
U16 - Female
Results entered
07.11. 07:29
04.11 BAKU GRAND SLAM
Baku
Competitors: 366
Fights: 602
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
07.11. 08:12
31.10 PERTH OCEANIA OPEN
Perth
Competitors: 127
Fights: 200
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
02.11. 09:21
29.10 KADETSKI POKAL KOPER
6000 Koper - Capodistria
Competitors: 331
Fights: 567
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
02.11. 08:39
28.10 EVROPSKO PRVENSTVO U23
Sarajevo
Competitors: 300
Fights: 482
U23 - Male
U23 - Female
Results entered
02.11. 08:38
22.10 "Zavarovalnica Sava" KOROŠKA OPEN
Kopališka ulica 27, 2380 Slovenj Gradec
Competitors: 570
Fights: 1094
U18 - Male
U18 - Female
U16 - Male
U16 - Female
Results entered
15.11. 07:34
22.10 KADETSKI POKAL RIGA
Riga
Competitors: 184
Fights: 372
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
24.10. 07:24
21.10 ABU DHABI GRAND SLAM
Abu Dabi
Competitors: 414
Fights: 634
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
24.10. 07:29
15.10 EVROPSKI POKAL MALAGA
Málaga
Competitors: 280
Fights: 594
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
17.10. 07:21
15.10 POKAL BELTINCEV
Puconci 178, 9201 Puconci
Competitors: 117
Fights: 198
U14 - Male
U14 - Female
U12 - Male
U12 - female
U10 - male
U10 - female
U8 - male
U8 - female
Results entered
15.10. 10:12
08.10 POKAL KOMENDE
1218 Komenda
Competitors: 351
Fights: 634
U16 - Male
U16 - Female
U14 - Male
U14 - Female
U12 - Male
U12 - female
U18 - Male
U18 - Female
U10 - male
U10 - female
U8 - male
U8 - female
Results entered
07.11. 10:01
08.10 CLUJ-NAPOCA JUNIOR EUROPEAN CUP
Cluj-Napoca
Competitors: 125
Fights: 274
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
10.10. 08:42
06.10 SVETOVNO PRVENSTVO ČLANI
Taškent
Competitors: 571
Fights: 906
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
17.10. 07:18
01.10 EVROPSKI POKAL CELJE – PODCETRTEK
3254 Podčetrtek
Competitors: 250
Fights: 481
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
03.10. 08:34
24.09 JUDO PRLEKIJA OPEN
Grossmanova ulica 7, 9240 Ljutomer
Competitors: 211
Fights: 338
U16 - Male
U16 - Female
U14 - Male
U14 - Female
U12 - Male
U12 - female
Results entered
24.09. 14:16
17.09 POKAL OPLOTNICE
2317 Oplotnica
Competitors: 170
Fights: 248
U14 - Male
U14 - Female
U12 - Male
U12 - female
U10 - male
U10 - female
Results entered
17.09. 12:31
15.09 EVROPSKO PRVENSTVO MLADINCI
Praga
Competitors: 349
Fights: 554
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
19.09. 09:06
13.09 Svetovno prvenstvo v judo katah
30 Krakov
Competitors: 8
Fights: 0
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
16.09. 12:15
10.09 RICCIONE EUROPEAN OPEN
42010 Lignano
Competitors: 376
Fights: 634
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
12.09. 06:52
03.09 OBERWART EUROPEAN OPEN
7400 Oberwart
Competitors: 283
Fights: 386
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
05.09. 07:03
27.08 EVROPSKI POKAL COIMBRA
Coimbra
Competitors: 135
Fights: 345
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
29.08. 07:07
24.08 SVETOVNO PRVENSTVO KADETI
Sarajevo
Competitors: 483
Fights: 752
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
29.08. 07:19
10.08 SVETOVNO PRVENSTVO MLADINCI
Guayaquil
Competitors: 373
Fights: 554
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
18.08. 08:53
06.08 Državno prvenstvo v judo katah
6310 Izola - Isola
Competitors: 92
Fights: 0
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
30.11. 13:53
06.08 EVROPSKI POKAL RIGA
Riga
Competitors: 108
Fights: 225
Seniors - Female
Seniors - Male
Results entered
08.08. 08:34
24.07 EYOF
Banská Bystrica
Competitors: 297
Fights: 551
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
18.08. 10:27
23.07 MLADINSKI POKAL PRAGUE
Praga
Competitors: 222
Fights: 440
U21 - Female
U21 - Male
Results entered
25.07. 09:19
16.07 MLADINSKI POKAL PAKS
Paks
Competitors: 380
Fights: 666
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
28.09. 13:05
16.07 EVROPSKI POKAL WINTERTHUR
Winterthur
Competitors: 206
Fights: 356
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
18.07. 08:47
15.07 GRAND PRIX ZAGREB
Zagreb
Competitors: 477
Fights: 746
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
18.07. 08:22
08.07 BUDAPEST GRAND SLAM
Budimpešta
Competitors: 406
Fights: 634
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
11.07. 07:05
02.07 Junior & Senior Koroška Open 2022
Koroška cesta 51, 2370 Dravograd
Competitors: 139
Fights: 236
Seniors - Male
Seniors - Female
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
02.07. 13:52
02.07 CLUJ-NAPOCA EUROPEAN OPEN
Cluj-Napoca
Competitors: 202
Fights: 298
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
04.07. 08:48
29.06 MEDITERANSKE IGRE
Oran
Competitors: 157
Fights: 322
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
14.07. 07:28
25.06 MLADINSKI POKAL BANJA LUKA
78000 Banjaluka
Competitors: 226
Fights: 417
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
27.06. 08:04
24.06 ULAANBAATAR GRAND SLAM
Ulan Bator
Competitors: 255
Fights: 394
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
27.06. 07:32
23.06 EVROPSKO PRVENSTVO KADETI
Poreč
Competitors: 420
Fights: 884
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
27.06. 07:59
11.06 BAUMGARTNOV PAS
Mladinska ulica 29, 2000 Maribor
Competitors: 149
Fights: 153
Seniors - Male
Seniors - Female
U18 - Male
U18 - Female
U16 - Male
U16 - Female
Results entered
11.06. 14:07
11.06 MADRID EUROPEAN OPEN
Madrid
Competitors: 426
Fights: 618
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
13.06. 06:27
04.06 MLADINSKI POKAL GRAZ
Gradec
Competitors: 511
Fights: 902
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
06.06. 08:21
04.06 POKAL KRŠKO
8270 Krško
Competitors: 172
Fights: 267
U14 - Male
U14 - Female
U12 - Male
U12 - female
U10 - male
U10 - female
U8 - male
U8 - female
Results entered
06.06. 04:57
03.06 TBILISI GRAND SLAM
Tbilisi
Competitors: 278
Fights: 474
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
06.06. 08:15
28.05 KADETSKI POKAL COIMBRA
Coimbra
Competitors: 299
Fights: 600
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
30.05. 06:44
22.05 PALIJEV MEMORIAL
Drenikova ulica 32, 1000 Ljubljana
Competitors: 171
Fights: 250
U16 - Male
U16 - Female
U14 - Male
U14 - Female
Results entered
22.05. 11:34
21.05 MLADINSKI POKAL MALAGA
Málaga
Competitors: 320
Fights: 633
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
23.05. 07:52
21.05 KADETSKI POKAL BIELSKO BIALA
43 Bielsko-Biala
Competitors: 469
Fights: 831
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
23.05. 07:57
14.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
Rakovlje 15b, 3314 Braslovče
Competitors: 86
Fights: 142
U23 - Male
U23 - Female
Results entered
14.05. 11:24
14.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ST. DEČKI in ST. DEKLICE
Rakovlje 15b, 3314 Braslovče
Competitors: 219
Fights: 373
U14 - Male
U14 - Female
Results entered
14.05. 16:20
07.05 EVROPSKI POKAL SARAJEVO
Sarajevo
Competitors: 237
Fights: 498
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
09.05. 11:31
07.05 APOLON OPEN
Šolska ulica 10, 2311 Hoče
Competitors: 823
Fights: 1521
U16 - Male
U16 - Female
U14 - Male
U14 - Female
U12 - Male
U12 - female
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
07.05. 20:42
07.05 KADETSKI POKAL BUCHAREST
Cluj-Napoca
Competitors: 348
Fights: 639
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
09.05. 11:36
07.05 MLADINSKI POKAL NANTERRE
92000 Nanterre
Competitors: 310
Fights: 594
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
09.05. 11:30
29.04 EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI
Sofija
Competitors: 361
Fights: 602
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
03.05. 06:53
23.04 EVROPSKI POKAL DUBROVNIK
Dubrovnik
Competitors: 235
Fights: 422
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
24.04. 22:04
23.04 KADETSKI POKAL STRASBOURG
Strasbourg
Competitors: 350
Fights: 644
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
25.04. 08:01
23.04 MLADINSKI POKAL POZNAN
62 Poznanj
Competitors: 288
Fights: 513
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
25.04. 09:04
16.04 POKAL BEŽIGRADA
Ljubljana
Competitors: 488
Fights: 922
U16 - Male
U16 - Female
U14 - Male
U14 - Female
U12 - Male
U12 - female
Results entered
16.04. 16:34
09.04 POKAL PTUJA
2250 Ptuj
Competitors: 290
Fights: 430
U23 - Male
U23 - Female
U21 - Male
U21 - Female
U12 - Male
U12 - female
U10 - male
U10 - female
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
09.04. 16:18
09.04 KADETSKI POKAL TEPLICE
Teplice
Competitors: 562
Fights: 916
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
11.04. 09:50
09.04 MLADINSKI POKAL LIGNANO
33054 Lignano Sabbiadoro
Competitors: 292
Fights: 598
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
11.04. 10:19
02.04 POKAL NOVEGA MESTA
Kettejev drevored 2, 8000 Novo mesto
Competitors: 210
Fights: 290
U14 - Male
U14 - Female
U12 - Male
U12 - female
U10 - male
U10 - female
U8 - male
U8 - female
Results entered
04.04. 07:13
01.04 ANTALYA GRAND SLAM
Antalya
Competitors: 525
Fights: 842
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
04.04. 07:32
27.03 POKAL GORICE
Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica
Competitors: 456
Fights: 719
U12 - Male
U12 - female
U10 - male
U10 - female
U8 - male
U8 - female
U14 - Male
U14 - Female
U16 - Male
U16 - Female
Results entered
27.03. 16:51
26.03 MLADINSKI POKAL ATHENS
Atene
Competitors: 300
Fights: 590
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
28.03. 10:06
26.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica
Competitors: 108
Fights: 200
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
26.03. 14:19
26.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica
Competitors: 186
Fights: 327
U16 - Male
U16 - Female
Results entered
26.03. 19:45
19.03 MLADINSKI POKAL COIMBRA
Coimbra
Competitors: 391
Fights: 705
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
25.04. 08:56
12.03 KADETSKI POKAL ZAGREB
Zagreb
Competitors: 674
Fights: 1164
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
14.03. 09:04
12.03 POKAL MURSKE SOBOTE
9000 Murska Sobota
Competitors: 216
Fights: 401
U16 - Male
U16 - Female
U14 - Male
U14 - Female
Results entered
12.03. 14:52
06.03 DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
Jobstova cesta 22a, 4226 Žiri
Competitors: 164
Fights: 291
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
06.03. 14:07
05.03 POKAL ŽIROV
4226 Žiri
Competitors: 372
Fights: 605
U14 - Male
U14 - Female
U12 - Male
U12 - female
U8 - male
U8 - female
U10 - male
U10 - female
Results entered
05.03. 17:17
05.03 PRAGUE EUROPEAN OPEN
Praga
Competitors: 525
Fights: 778
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
07.03. 08:39
20.02 Pokal Guštanj Open 2022
Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem
Competitors: 237
Fights: 421
U12 - Male
U12 - female
U14 - Male
U14 - Female
Results entered
20.02. 14:39
19.02 KADETSKI POKAL FUENGIROLA
29640 Fuengirola
Competitors: 229
Fights: 415
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
21.02. 08:39
19.02 DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem
Competitors: 149
Fights: 261
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
19.02. 13:20
19.02 DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI
Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem
Competitors: 54
Fights: 80
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
19.02. 15:05
17.02 TEL AVIV GRAND SLAM
Tel Aviv
Competitors: 298
Fights: 458
Seniors - Female
Seniors - Male
Results entered
21.02. 08:44
12.02 CONTINENTAL OPEN SARAJEVO
Sarajevo
Competitors: 321
Fights: 522
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
14.02. 10:07
12.02 KADETSKI POKAL LIGNANO
33054 Lignano Sabbiadoro
Competitors: 246
Fights: 551
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
19.02. 22:30
05.02 PARIS GRAND SLAM
Pariz
Competitors: 285
Fights: 426
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
07.02. 12:09
28.01 GRAND PRIX ALMADA
Almada
Competitors: 301
Fights: 482
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
07.02. 12:15
15.01 POHORSKI BATALJON
Ul. dr. Jožeta Pučnika 21, 2310 Slovenska Bistrica
Competitors: 97
Fights: 190
Seniors - Male
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
15.01. 14:26
08.01 POKAL LENDAVE
Kolodvorska ulica 2e, 9220 Lendava
Competitors: 216
Fights: 237
U21 - Male
U21 - Female
U16 - Male
U16 - Female
U12 - Male
U12 - female
U14 - Male
U14 - Female
Results entered
10.01. 08:27