KROG IME TEKMOVANJE KATEGORIJA
1/4 PERIŠIĆ Nina
CRO , Kaštela
Kup Lika
30.11.2019
Kadetinje -70
pol finale GRAH Bela
CRO , Zagrebačka Judo Škola
Kup Lika
30.11.2019
Kadetinje -70
za 3. mesto VRLIĆ Marta
CRO , Solin
Kup Lika
30.11.2019
Kadetinje -70
1/4 PERIŠIĆ Nina
CRO , Kaštela
Kup Lika
30.11.2019
Ml. kadetinje -70
pol finale ŠEGON Lucija
CRO , Zagrebačka Judo Škola
Kup Lika
30.11.2019
Ml. kadetinje -70
za 3. mesto ČULE Helena
BIH , Neretva Mostar
Kup Lika
30.11.2019
Ml. kadetinje -70
1/4 [02:34]
00 0s : 10 1s
CANTARUTTI Margherita
ITA , Yama arashi Udine
Nagaoka
17.11.2019
Kadetinje -70
pol finale [02:50]
02 2s : 01 0s
BRODEJ Klara
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
Nagaoka
17.11.2019
Kadetinje -70
za 3. mesto [00:51]
02 0s : 00 0s
MLINAR Ana
SLO , GOLOVEC
Nagaoka
17.11.2019
Kadetinje -70
1/16 MOUSSE Suzon
FRA
Kadetski pokal Koper
26.10.2019
Kadetinje -70
1/8 [00:33]
00 1s : 10 0s
MIšKOVIć Lana
SRB , Slavija Novi Sad
"Zavarovalnica Sava" Koroška Open 2019
19.10.2019
Kadetinje -70
repasaž [01:22]
00 1s : 02 0s
MOROZOVA Anastassiya
KAZ , National Team KAZ
"Zavarovalnica Sava" Koroška Open 2019
19.10.2019
Kadetinje -70
1/4 [00:36]
10 0s : 01 0s
MOROZOVA Anastassiya
KAZ , National Team KAZ
"Zavarovalnica Sava" Koroška Open 2019
19.10.2019
Ml. kadetinje -70
za 3. mesto [00:49]
00 0s : 10 0s
MIšKOVIć Lana
SRB , Slavija Novi Sad
"Zavarovalnica Sava" Koroška Open 2019
19.10.2019
Ml. kadetinje -70
2. krog KOVAČ Tamara
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
Pokal Dupleka
05.10.2019
Kadetinje +70
3. krog NORČIČ Nicki
SLO , OLIMPIJA
Pokal Dupleka
05.10.2019
Kadetinje +70
4. krog PEČOLER Neža
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
Pokal Dupleka
05.10.2019
Kadetinje +70
5. krog JANJIĆ Tara
SLO , IVO REYA
Pokal Dupleka
05.10.2019
Kadetinje +70
2. krog [00:09]
00 0s : 10 0s
RAKO Sara
CRO , Split
Baumgartnov pas
27.04.2019
Kadetinje -70
3. krog [02:37]
02 0s : 00 1s
LAH Nina
SLO , GOLOVEC
Baumgartnov pas
27.04.2019
Kadetinje -70
1. krog [02:06]
00 1s : 02 0s
MURKO Urška
SLO , ŽELEZNIČAR MARIBOR
DP osnovnih in srednjih šol
27.03.2019
Ml. kadetinje -70
3. krog [00:55]
11 0s : 00 0s
ZALAZNIK Eva
SLO , TATAMI
DP osnovnih in srednjih šol
27.03.2019
Ml. kadetinje -70
4. krog [01:31]
10 0s : 00 0s
MARČETA Ana
SLO , IZOLA
DP osnovnih in srednjih šol
27.03.2019
Ml. kadetinje -70
5. krog [01:15]
00 0s : 10 1s
JANJIĆ Tara
SLO , IVO REYA
DP osnovnih in srednjih šol
27.03.2019
Ml. kadetinje -70
1/4 [01:32]
00 0s : 10 0s
JANJIĆ Tara
SLO , IVO REYA
DP ml.kadeti/ml.kadetinje
23.03.2019
Ml. kadetinje -70
pol finale [02:30]
02 1s : 00 1s
KOPITAR ŠTURM Tea
SLO , BEŽIGRAD
DP ml.kadeti/ml.kadetinje
23.03.2019
Ml. kadetinje -70
finale [01:58]
10 0s : 00 2s
BRATINŠČAK Anemari
SLO , PARTIZAN LJUTOMER
DP ml.kadeti/ml.kadetinje
23.03.2019
Ml. kadetinje -70
1. krog ZOGOVIĆ Milena
SLO , BEŽIGRAD
Pokal Murske Sobote
16.03.2019
Ml. kadetinje -70
2. krog ZALAZNIK Eva
SLO , TATAMI
Pokal Murske Sobote
16.03.2019
Ml. kadetinje -70
3. krog JANJIĆ Tara
SLO , IVO REYA
Pokal Murske Sobote
16.03.2019
Ml. kadetinje -70
1/16 SWAN Maria
AUS
Kadetski pokal Zagreb
09.03.2019
Kadetinje -70
1/16 SCHUTJES Lotte
NED
Kadetski pokal Follonica
09.02.2019
Kadetinje -70
repasaž VETTERLI Delia Moira
SUI
Kadetski pokal Follonica
09.02.2019
Kadetinje -70
1/4 [02:10]
01 0s : 10 0s
HRUSTEL Nuša
SLO , SHIDO
DP kadeti/kadetinje
26.01.2019
Kadetinje -70
repasaž [00:24]
00 0s : 02 0s
ZOGOVIĆ Milena
SLO , BEŽIGRAD
DP kadeti/kadetinje
26.01.2019
Kadetinje -70
za 3. mesto [01:45]
00 0s : 11 0s
LAH Nina
SLO , GOLOVEC
DP kadeti/kadetinje
26.01.2019
Kadetinje -70
1. krog [02:32]
00 1s : 02 0s
LAH Nina
SLO , GOLOVEC
Pohorski Bataljon
19.01.2019
Kadetinje -70
2. krog [02:33]
00 1s : 02 0s
JANJIĆ Tara
SLO , IVO REYA
Pohorski Bataljon
19.01.2019
Kadetinje -70
3. krog [00:54]
02 0s : 00 0s
GRABAR Pia
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
Pohorski Bataljon
19.01.2019
Kadetinje -70
5. krog [04:00]
01 1s : 00 1s
HRUSTEL Nuša
SLO , SHIDO
Pohorski Bataljon
19.01.2019
Kadetinje -70