KROG IME TEKMOVANJE KATEGORIJA
2. krog [00:18]
00 0s : 10 0s
ROZMAN Tinkara
SLO , TRIGLAV KRANJ
NAGAOKA
21.11.2021
Članice -70
3. krog
00 0s : 10 0s
ČERNILEC Zala
SLO , TRIGLAV KRANJ
NAGAOKA
21.11.2021
Članice -70
1/4 [02:09]
11 0s : 00 0s
PONGRAŠIČ Živa
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
NAGAOKA
21.11.2021
Ml. članice -70
pol finale [02:57]
00 0s : 10 0s
ROZMAN Tinkara
SLO , TRIGLAV KRANJ
NAGAOKA
21.11.2021
Ml. članice -70
finale [01:12]
00 0s : 02 0s
KOLMANKO Ema
SLO , BEŽIGRAD
NAGAOKA
21.11.2021
Ml. članice -70
1. krog [03:34]
00 0s : 02 0s
KOLAR Staša
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI IN ML. ČLANICE
03.10.2021
Ml. članice -70
2. krog [05:54]
11 1s : 01 2s
KOLMANKO Ema
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI IN ML. ČLANICE
03.10.2021
Ml. članice -70
4. krog [03:12]
10 0s : 00 0s
TAVČAR Zarja
SLO , GIB ŠIŠKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI IN ML. ČLANICE
03.10.2021
Ml. članice -70
5. krog [04:24]
01 0s : 00 0s
SKAZA Dona
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI IN ML. ČLANICE
03.10.2021
Ml. članice -70
1/8 [01:03]
10 0s : 00 0s
GOROGRANC ČARGO Ula
SLO , OLIMPIJA
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI IN KADETINJE
25.09.2021
Kadetinje -70
1/4 [00:14]
00 0s : 01 1s
SKAZA Dona
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI IN KADETINJE
25.09.2021
Kadetinje -70
pol finale [00:50]
02 0s : 00 0s
ŠVALJ Naja
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI IN KADETINJE
25.09.2021
Kadetinje -70
finale [01:48]
11 0s : 00 0s
MIJOVSKI Enja
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI IN KADETINJE
25.09.2021
Kadetinje -70
1/8 SADEK Amira
DEN
EVROPSKO PRVENSTVO KADETI
17.08.2021
Kadetinje -63
1/16 KUSKU Elif
TUR , Edirne
KADETSKI POKAL BUKAREŠTA
17.07.2021
Kadetinje -63
1/8 BEDNARZ Anna
POL
KADETSKI POKAL BUKAREŠTA
17.07.2021
Kadetinje -63
1/4 STARZER Emily
AUT , ASKÖ Reichraming
KADETSKI POKAL BUKAREŠTA
17.07.2021
Kadetinje -63
pol finale CORBO Sara
ITA
KADETSKI POKAL BUKAREŠTA
17.07.2021
Kadetinje -63
za 3. mesto TRETNJAK Lisa
AUT , SU Noricum Leibnitz
KADETSKI POKAL BUKAREŠTA
17.07.2021
Kadetinje -63
1/8 NOACK Nele
GER
KADETSKI POKAL TEPLICE
03.07.2021
Kadetinje -63
1/4 SCHUSTER Kaja
SLO , BEŽIGRAD
KADETSKI POKAL TEPLICE
03.07.2021
Kadetinje -63
repasaž BRUHL Loriane
FRA
KADETSKI POKAL TEPLICE
03.07.2021
Kadetinje -63
repasaž STARZER Emily
AUT , ASKÖ Reichraming
KADETSKI POKAL TEPLICE
03.07.2021
Kadetinje -63
za 3. mesto CHAYEB Aqulina
LBN
KADETSKI POKAL TEPLICE
03.07.2021
Kadetinje -63
1. krog [00:10]
10 0s : 00 0s
VRBANČIČ Laura
SLO , PARTIZAN LJUTOMER
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI IN MLADINKE
26.06.2021
Mladinke -63
2. krog [00:16]
00 0s : 10 0s
BENKIČ Asja
SLO , MURSKA SOBOTA
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI IN MLADINKE
26.06.2021
Mladinke -63
3. krog [01:45]
02 0s : 00 0s
MAZOVEC URŠULA
SLO , IMPOL
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI IN MLADINKE
26.06.2021
Mladinke -63
1/8 CORBO Sara
ITA
KADETSKI POKAL POREČ
19.06.2021
Kadetinje -63
1/4 FILIPOVIĆ Ines
CRO , Zagreb
KADETSKI POKAL POREČ
19.06.2021
Kadetinje -63
repasaž BRUHL Loriane
FRA
KADETSKI POKAL POREČ
19.06.2021
Kadetinje -63
repasaž SADEK Amira
DEN
KADETSKI POKAL POREČ
19.06.2021
Kadetinje -63
za 3. mesto KELEMEN Adél
HUN , National Team HUN
KADETSKI POKAL POREČ
19.06.2021
Kadetinje -63
1. krog [04:00]
00 1s : 01 0s
SCHUSTER Kaja
SLO , BEŽIGRAD
BAUMGARTNOV PAS
05.06.2021
Članice -63
3. krog [02:15]
11 0s : 00 0s
MAZOVEC URŠULA
SLO , IMPOL
BAUMGARTNOV PAS
05.06.2021
Članice -63
1. krog [03:01]
00 0s : 10 1s
SCHUSTER Kaja
SLO , BEŽIGRAD
BAUMGARTNOV PAS
05.06.2021
Kadetinje -63
3. krog [01:11]
10 0s : 00 0s
VRBANČIČ Laura
SLO , PARTIZAN LJUTOMER
BAUMGARTNOV PAS
05.06.2021
Kadetinje -63
pol finale [01:32]
02 0s : 00 0s
TRSTENJAK Tina
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE
20.03.2021
Članice -63
finale [01:10]
00 0s : 02 0s
KOLMANKO Ema
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE
20.03.2021
Članice -63
[01:23]
00 0s : 10 1s
SCHUSTER Kaja
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE
20.03.2021
Članice -63
[01:59]
02 0s : 00 1s
TRSTENJAK Tina
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE
20.03.2021
Članice -63