KROG IME TEKMOVANJE KATEGORIJA
pol finale KAUN Sebastian
GER , TSV Großhadern
Evropski pokal Slovenj Gradec mladinci
29.06.2024
Mladinci -81
1/4 PAJOVIĆ Petar
MNE , Kotor
Evropski pokal Rijeka mladinci
04.05.2024
Mladinci -81
1/8 ARIE Ofir
ISR , Otzma Petah Tikva V
Evropski pokal Rijeka mladinci
04.05.2024
Mladinci -81
repasaž ZOROTOVIĆ Luka
CRO , Kaštela
Evropski pokal Rijeka mladinci
04.05.2024
Mladinci -81
pol finale FARNESI MATTEO
ITA , JUDO PRENESTE
Evropski pokal Lignano mladinci
20.04.2024
Mladinci -81
1/4 OULEVEY Thien
SUI , Mikami JC Lausanne
Evropski pokal Lignano mladinci
20.04.2024
Mladinci -81
repasaž AZIZIBEKOV Mamed
AZE
Evropski pokal Lignano mladinci
20.04.2024
Mladinci -81
repasaž DOMOSZLAI Zolta
HUN , KSI SE Budapest
Evropski pokal Lignano mladinci
20.04.2024
Mladinci -81
repasaž PEATICOVSCHI Andrei
MDA
Evropski pokal Lignano mladinci
20.04.2024
Mladinci -81
repasaž TSURKAN IGOR
UKR , Odesa
Evropski pokal Lignano mladinci
20.04.2024
Mladinci -81
1/8 [01:42]
00 0s : 10 0s
GRAJFONER Niko
SLO , DUPLEK
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
17.04.2024
Dijaki -81
1/4 [00:23]
00 0s : 02 0s
KUGLER Nejc
SLO , IVO REYA
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
17.04.2024
Dijaki -81
pol finale [00:38]
00 0s : 10 0s
SVETEC STAŠ
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
17.04.2024
Dijaki -81
finale [04:00]
00 0s : 01 1s
KAVNIK Maj
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
17.04.2024
Dijaki -81
1/16 [01:07]
02 0s : 00 0s
KALAN David
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE
03.03.2024
Mladinci -81
1/8 [04:18]
01 1s : 00 2s
MOČNIK Lovro
SLO , SOKOL
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE
03.03.2024
Mladinci -81
1/4 [02:44]
00 0s : 02 1s
KAVNIK Maj
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE
03.03.2024
Mladinci -81
repasaž [00:17]
00 0s : 10 0s
PERHAJ DOLINAR Nace
SLO , GOLOVEC
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE
03.03.2024
Mladinci -81
repasaž [03:34]
01 0s : 10 0s
KOMIČ Oliver
SLO , GIB ŠIŠKA
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE
03.03.2024
Mladinci -81
za 3. mesto [04:00]
01 1s : 00 1s
JOSIPOVIĆ Stefan
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE
03.03.2024
Mladinci -81
1/32 [00:39]
02 0s : 00 0s
PALOMBO ALESSANDRO EYAANE
ITA , KDK SPELLO
XXIX Alpe Adria - Grand Prix CA-JU
27.01.2024
Mladinci -81
1/16 [02:25]
11 0s : 00 0s
SANSONETTI FRANCESCO
ITA , NUOVA FLORIDA
XXIX Alpe Adria - Grand Prix CA-JU
27.01.2024
Mladinci -81
repasaž [00:15]
10 0s : 00 0s
CRAIGHERO Federico
ITA , JUDO KUROKI
XXIX Alpe Adria - Grand Prix CA-JU
27.01.2024
Mladinci -81
repasaž [04:37]
00 0s : 01 0s
FRONTAUREA Matteo
ITA , KUMIAI S.S.D. a R.L.
XXIX Alpe Adria - Grand Prix CA-JU
27.01.2024
Mladinci -81