BLAŽIČ Gal
Slovenija
IMPOL
IMPOL
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/4 | [00:37] 00 0s : 10 0s |
VEINHANDL Karim SLO , JK IPPON KAMNIK |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Kadeti -60 | |||
pol finale | [05:05] 00 2s : 00 3s |
ČERNE JANI SLO , APOLON MARIBOR |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Kadeti -60 | |||
finale | [01:53] 00 0s : 02 0s |
STOJAN Tian SLO , IVO REYA |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Kadeti -60 | |||
1/4 |
RAIDOS Aristotelis GER , VfL Sindelfingen |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadeti -55 | ||||
1/8 |
DODERO Andre BRA |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadeti -55 | ||||
1/16 |
SANTANA Joao Gabriel BRA |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadeti -55 | ||||
1/32 |
SOLANA Ethan FRA |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadeti -55 | ||||
GLASER Julius GER |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadeti -55 | |||||
1/4 | [01:09] 10 0s : 00 0s |
POTOČNIK Patrick SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinci -60 | |||
pol finale | [00:39] 10 0s : 00 1s |
PIPAN Nik SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinci -60 | |||
[00:52] 10 0s : 00 0s |
ELJON JARC NIK SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinci -60 | ||||
[00:58] 00 0s : 10 0s |
PIPAN Nik SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinci -60 | ||||
1/4 |
SANTORO EDOARDO ITA , NUOVA FLORIDA |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
Kadeti -55 | ||||
1/8 |
CIAVURRO Niccolo ITA |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
Kadeti -55 | ||||
1/16 |
PORRELLI MICHELE ITA , TEAM IACOVAZZI |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
Kadeti -55 | ||||
repasaž |
GHEORGHIU David GBR , Judo Sensei London |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
Kadeti -55 | ||||
repasaž |
BENDONI LORENZO ITA , FIJLKAM Judo Lombardia |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
Kadeti -55 | ||||
GUALANDI MATTEO ITA , JUDO GROSSETO |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
Kadeti -55 | |||||
1/16 | [01:02] 10 0s : 00 0s |
ROGL Grega SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
1/8 | [01:03] 10 0s : 00 0s |
MRĐENOVIĆ MILAN SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
1/4 | [01:48] 10 0s : 00 0s |
RAZDEVŠEK Matic SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
repasaž | [01:04] 00 2s : 10 1s |
UNUK Matevž SLO , BRANIK MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
repasaž | [00:14] 10 0s : 00 0s |
PLEŠKO ZALAR Nejc SLO , OLIMPIJA |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
za 3. mesto | [00:13] 10 0s : 00 0s |
HUBER JAN KRIŠTOF SLO , TRIGLAV KRANJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
1/4 | [03:49] 00 1s : 10 1s |
VALANT Vid SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
1/8 | [02:27] 00 1s : 10 0s |
VORŠIČ RENE SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
1/16 | [03:16] 00 1s : 10 0s |
NOVAK Nal SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
1/4 | [00:24] 00 0s : 10 0s |
ELJON JARC NIK SLO , APOLON MARIBOR |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Člani -60 | |||
pol finale | [01:38] 00 0s : 10 0s |
BOGDANOV Ernst SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Člani -60 | |||
finale | [01:21] 00 0s : 11 0s |
ŠTARKEL David SLO , IMPOL |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Člani -60 | |||
1/4 | [01:55] 00 0s : 02 0s |
SOVINC Ožbej SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadeti -60 | |||
pol finale | [00:25] 10 0s : 00 0s |
PIPAN Nik SLO , GIB ŠIŠKA |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadeti -60 | |||
finale | [04:00] 00 0s : 01 1s |
SAMEC Jaka SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadeti -60 |