GAJIĆ Jevgenija
Slovenija
ACRON SLOVENJ GRADEC
ACRON SLOVENJ GRADEC
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
pol finale |
TERRANOVA Michela ITA |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
Mladinke -57 | ||||
repasaž |
BONNAMY Lena FRA |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
Mladinke -57 | ||||
1/4 | [00:45] 10 0s : 00 0s |
STOIMENOVSKA ANA SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Dijakinje -63 | |||
pol finale | [00:29] 00 0s : 10 0s |
ROGELJ Tina SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Dijakinje -63 | |||
finale | [01:16] 00 0s : 10 0s |
KOCJAN Neža SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Dijakinje -63 | |||
1/4 | [00:12] 10 0s : 00 0s |
PODGORŠEK Zoja SLO , DUPLEK |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Članice -57 | |||
pol finale | [00:14] 10 0s : 00 0s |
RIŽNAR Urška SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Članice -57 | |||
[01:05] 10 0s : 00 0s |
SORŠAK Živa SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Članice -57 | ||||
[06:20] 00 0s : 00 3s |
TOMC Nika SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Članice -57 | ||||
1/4 |
SERAFINI INDIA ITA , EUROPARADISE SSD |
Evropski pokal Podgorica mladinci 09.03.2024 |
Mladinke -57 | ||||
1/8 |
CHIPAN Jaelynn FRA |
Evropski pokal Podgorica mladinci 09.03.2024 |
Mladinke -57 | ||||
CHMIELEWSKA Kinga POL , GKS Czarni Bytom |
Evropski pokal Podgorica mladinci 09.03.2024 |
Mladinke -57 | |||||
1/8 | [04:00] 00 0s : 01 0s |
MESIČEK NEŽA SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinke -57 | |||
1/4 | [01:59] 02 0s : 00 0s |
TOMC Nika SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinke -57 | |||
repasaž | 10 0s : 00 0s |
GROBELŠEK Lara SLO , TATAMI |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinke -57 | |||
za 3. mesto | [00:31] 02 0s : 00 0s |
PODGORŠEK Zoja SLO , DUPLEK |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinke -57 | |||
finale | [00:53] 00 0s : 02 0s |
FRECE Brina SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinke -63 | |||
pol finale | [09:24] 00 2s : 00 3s |
HORVAT Veronika SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinke -63 | |||
pol finale |
WYBAŃSKA Aleksandra POL , Pałac Mł. Katowice |
WARSAW EUROPEAN OPEN 24.02.2024 |
Članice -57 | ||||
1/4 |
PARDAYEVA Maysa TKM |
WARSAW EUROPEAN OPEN 24.02.2024 |
Članice -57 | ||||
pol finale |
GOEBEL Laila GER |
GYOR EUROPEAN OPEN 10.02.2024 |
Članice -57 | ||||
1/4 |
FAWAZ Martha FRA |
GYOR EUROPEAN OPEN 10.02.2024 |
Članice -57 |