MESIČEK NEŽA
Slovenija
APOLON MARIBOR
APOLON MARIBOR
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
pol finale |
PEDE STEFANIA ITA , CRS AKIYAMA TO |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
Mladinke -57 | ||||
1/4 |
ROZAN Maylis FRA |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
Mladinke -57 | ||||
repasaž |
GAMBARDELLA NINA ITA , JUDO PRENESTE |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
Mladinke -57 | ||||
pol finale | [03:49] 00 3s : 01 0s |
FEFER Bina SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Dijakinje -57 | |||
finale | [05:33] 00 1s : 00 3s |
VEINHANDL OBAID Haya SLO , JK IPPON KAMNIK |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Dijakinje -57 | |||
1/4 | [01:26] 00 1s : 10 0s |
PODGORŠEK Zoja SLO , DUPLEK |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Članice -57 | |||
pol finale | [04:00] 00 0s : 01 0s |
FILZWIESER Paula AUT , Judoteam Zeltweg |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Članice -57 | |||
za 3. mesto | [02:35] 00 1s : 10 1s |
SORŠAK Živa SLO , APOLON MARIBOR |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Članice -57 | |||
pol finale | [03:52] 00 3s : 00 1s |
KOPITAR Lana SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Članice -63 | |||
finale | [06:20] 00 0s : 01 0s |
KRAMER Vita Luna SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Članice -63 | |||
[03:27] 00 1s : 10 0s |
TROPAN Teja SLO , ŠD POHORSKI ODRED MB |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Članice -63 | ||||
1/8 | [04:00] 00 0s : 01 0s |
GAJIĆ Jevgenija SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinke -57 | |||
1/4 | [04:00] 01 0s : 00 0s |
SIKOŠEK Ajda SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinke -63 | |||
1. krog | [00:57] 00 0s : 02 0s |
JAMBROŠIĆ Magdalena CRO , Zagrebačka Judo Škola |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Mladinke -57 | |||
2. krog | [04:00] 00 2s : 10 0s |
SLAVINEC Maša SLO , KRIŽEVCI |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Mladinke -57 | |||
4. krog | [00:45] 10 0s : 00 0s |
KOVACEC Ines AUT , UNION Eichfeld |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Mladinke -57 | |||
5. krog | [00:11] 10 0s : 00 0s |
PODGORŠEK Zoja SLO , DUPLEK |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Mladinke -57 |