KROG IME TEKMOVANJE KATEGORIJA
1. krog [03:57]
00 2s : 02 1s
OBLAK Andraž
SLO , GIB ŠIŠKA
POKAL IVO REYA
04.12.2021
Mladinci -90
2. krog [00:27]
10 0s : 00 0s
PEVEC GAŠPER
SLO , SHIDO
POKAL IVO REYA
04.12.2021
Mladinci -90
3. krog [02:50]
00 0s : 10 1s
KAVNIK Vid
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
POKAL IVO REYA
04.12.2021
Mladinci -90
2. krog [02:39]
10 0s : 00 0s
PLANTAK Aljaž
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
NAGAOKA
21.11.2021
Člani -81
3. krog [04:32]
01 1s : 00 2s
KELAVA Goran
SLO , BEŽIGRAD
NAGAOKA
21.11.2021
Člani -81
4. krog [03:19]
10 0s : 00 0s
BERGANT Adam
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
NAGAOKA
21.11.2021
Člani -81
5. krog [04:00]
01 0s : 00 1s
GOSTENČNIK Aljaž
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
NAGAOKA
21.11.2021
Člani -81
1/8 [00:11]
10 0s : 00 0s
PIVK Jaka
SLO , TRIGLAV KRANJ
NAGAOKA
21.11.2021
Ml. člani -81
1/4 [00:41]
10 0s : 00 0s
PLANTAK Aljaž
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
NAGAOKA
21.11.2021
Ml. člani -81
repasaž [00:11]
10 0s : 00 0s
LJUBIJANKIĆ Kerim
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
NAGAOKA
21.11.2021
Ml. člani -81
za 3. mesto [04:00]
01 0s : 00 2s
CHAYNIKOV DMITRY
SLO , BRANIK MARIBOR
NAGAOKA
21.11.2021
Ml. člani -81
1/4 [02:08]
10 0s : 00 0s
PLANTAK Aljaž
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI IN ML. ČLANICE
03.10.2021
Ml. člani -81
pol finale [04:00]
00 1s : 01 0s
KELAVA Goran
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI IN ML. ČLANICE
03.10.2021
Ml. člani -81
finale [01:42]
00 0s : 02 1s
PEULIĆ Filip
SLO , GOLOVEC
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI IN ML. ČLANICE
03.10.2021
Ml. člani -81
1/32 MURCO Richard
SVK , SLAVIA STU
MLADINSKI POKAL PRAGUE
17.07.2021
Mladinci -81
1/8 [01:41]
10 0s : 00 1s
STRAŽAR Maks
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI IN MLADINKE
26.06.2021
Mladinci -81
1/4 [01:03]
10 0s : 00 0s
PEČNIK Nace
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI IN MLADINKE
26.06.2021
Mladinci -81
pol finale [01:56]
10 2s : 00 1s
KELAVA Goran
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI IN MLADINKE
26.06.2021
Mladinci -81
za 3. mesto [04:00]
01 1s : 00 2s
YANKOVSKYY Andrej
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI IN MLADINKE
26.06.2021
Mladinci -81
1/4 [00:45]
00 0s : 10 0s
STRAŽAR Maks
SLO , BEŽIGRAD
BAUMGARTNOV PAS
05.06.2021
Člani -81
pol finale [02:22]
10 0s : 01 0s
MARKOVIČ Žan
SLO , IMPOL
BAUMGARTNOV PAS
05.06.2021
Člani -81
za 3. mesto [04:00]
01 0s : 00 0s
PEČNIK Nace
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
BAUMGARTNOV PAS
05.06.2021
Člani -81