QULİYEV Elcan Nəcəf
Azerbajdžan
313 İK
313 İK
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
competition.rounds.2 | [01:18] 10 0s : 00 1s |
MƏMMƏDƏLIYEV Niyaz Zaur AZE , ATEF İK |
U-18 Yeniyetmələr arasında Bakı şəhər Birincliyi 07.11.2023 |
Kadeti -55 | |||
competition.rounds.3 | [00:44] 02 0s : 00 0s |
TAYIBOV Zaur Zahid AZE , İstək İK Suraxanı |
U-18 Yeniyetmələr arasında Bakı şəhər Birincliyi 07.11.2023 |
Kadeti -55 | |||
competition.rounds.4 | [01:22] 10 0s : 00 1s |
GÖZƏLOV İsa Ziyafət AZE , RKİM |
U-18 Yeniyetmələr arasında Bakı şəhər Birincliyi 07.11.2023 |
Kadeti -55 | |||
1/32 | [03:52] 11 1s : 00 2s |
HÜMBƏTOV Rəvan Rauf AZE , FHN İSK |
U-17 EDUCATION CUP BAKU 2023 09.06.2023 |
Kadeti -50 | |||
1/16 | [01:38] 00 0s : 11 0s |
MƏCIDLI Nicat Baxışəli AZE , 6 İOEUGİM PHŞ |
U-17 EDUCATION CUP BAKU 2023 09.06.2023 |
Kadeti -50 | |||
1/8 | [01:04] 10 1s : 00 0s |
QURBANLI Həsən Yasəf AZE , Atilla İK |
U-17 EDUCATION CUP BAKU 2023 09.06.2023 |
Kadeti -50 | |||
1/4 | [02:27] 02 0s : 00 1s |
MƏMMƏDLİ Tunar Səftər AZE , İsmayıllı |
U-17 EDUCATION CUP BAKU 2023 09.06.2023 |
Kadeti -50 | |||
pol finale | [02:31] 00 1s : 11 0s |
NURİZADƏ Sadiq Şirzad AZE , Judo Club 2012 |
U-17 EDUCATION CUP BAKU 2023 09.06.2023 |
Kadeti -50 | |||
finale | [03:12] 00 0s : 11 0s |
MUNIZ ACOSTA Jakub POL |
U-17 EDUCATION CUP BAKU 2023 09.06.2023 |
Kadeti -50 | |||
1/32 | [00:13] 00 0s : 10 0s |
AGAYAYEV Eltac Vüsal AZE , 1 İOEUGİŞM Sumqayıt |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Azərbaycan 23.05.2023 |
St. dečki -50 | |||
1/16 | [02:02] 00 1s : 11 0s |
BALAKIŞIYEV Rufan Əziz AZE , Şahin 313 İK |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Azərbaycan 23.05.2023 |
St. dečki -50 | |||
1/8 | [05:19] 00 1s : 00 2s |
QARAYEV Ilkin Nizami AZE |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Azərbaycan 23.05.2023 |
St. dečki -50 | |||
repasaž | [01:43] 00 1s : 02 0s |
HƏSƏNOV Arif Gülbala AZE , Şabran |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Azərbaycan 23.05.2023 |
St. dečki -50 | |||
repasaž | [00:54] 00 0s : 00 0s |
ASLANOV İbrahim Hasan AZE , RKİM Sumqayıt |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Azərbaycan 23.05.2023 |
St. dečki -50 | |||
repasaž | [03:00] 00 1s : 01 1s |
NAGIYEV Fərid Məhərrəm AZE , Neftçi İK Bakı |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Azərbaycan 23.05.2023 |
St. dečki -50 | |||
1/32 | [00:50] 00 1s : 11 0s |
NƏZƏRLI Rizvan Mehdi AZE , Golden Judo İK |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Bakı şəhər 14.03.2023 |
St. dečki -50 | |||
1/16 | [02:06] 02 0s : 00 1s |
HƏSƏNZADƏ Həsən Məhəmməd AZE , 6 İOEUGİM PHŞ |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Bakı şəhər 14.03.2023 |
St. dečki -50 | |||
1/8 | [02:25] 00 0s : 00 3s |
İBIŞOV Sadiq Radim AZE , 8 İOEUGİM PHŞ |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Bakı şəhər 14.03.2023 |
St. dečki -50 | |||
1/4 | [00:56] 00 0s : 10 0s |
QASIMZADƏ Mətləb Rəcəb AZE , 1 RİOEUGİM PHŞ BAKI |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Bakı şəhər 14.03.2023 |
St. dečki -50 | |||
pol finale | [09:39] 00 2s : 01 1s |
MƏMMƏDOV Renat Abdulla AZE , 13 İOEUGİM PHŞ |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Bakı şəhər 14.03.2023 |
St. dečki -50 | |||
finale | [03:00] 01 0s : 00 0s |
ƏLIZADƏ Rəsul Fərəməz AZE |
U-15 kiçik yaşlı yeniyetmələr arasında Bakı şəhər 14.03.2023 |
St. dečki -50 |