KROG IME TEKMOVANJE KATEGORIJA
1. krog [00:56]
10 0s : 00 0s
ARBEITER Nejc
SLO , JK IMPOL
DP ml.člani/ ml.članice
11.05.2019
ml. člani -60
3. krog [00:52]
10 0s : 00 0s
DAJČMAN Jaša
SLO , JK DRAVA PTUJ
DP ml.člani/ ml.članice
11.05.2019
ml. člani -60
1. krog [02:49]
10 0s : 00 0s
DENŠA Luka
SLO , KBV LENDAVA
Baumgartnov pas
27.04.2019
člani -60
2. krog [02:19]
00 0s : 10 0s
BOLKO Urban
SLO , JK IMPOL
Baumgartnov pas
27.04.2019
člani -60
3. krog [04:00]
00 1s : 11 0s
ARBEITER Nejc
SLO , JK IMPOL
Baumgartnov pas
27.04.2019
člani -60
5. krog [00:59]
10 0s : 00 0s
KAVČIČ Lovro
SLO , JK Z'DEŽELE SANKAKU
Baumgartnov pas
27.04.2019
člani -60
1/8 [02:08]
10 0s : 00 0s
ŠKRGET Nejc
SLO , TVD PART. LJUTOMER
Baumgartnov pas
27.04.2019
kadeti -60
repasaž [02:26]
11 0s : 00 1s
GIRARDI Alberto
ITA , ASD Equipe Judo Caldogno
Baumgartnov pas
27.04.2019
kadeti -60
repasaž [01:26]
10 0s : 00 1s
JAKOB Andrej
AUT , JC Wolfsberg
Baumgartnov pas
27.04.2019
kadeti -60
za 3. mesto [04:00]
00 1s : 01 0s
ŠKRBENTA Rok
SLO , TVD PART. LJUTOMER
Baumgartnov pas
27.04.2019
kadeti -60
1. krog [04:00]
01 0s : 00 1s
BOLKO Urban
SLO , JK IMPOL
Pokal Ptuja
13.04.2019
ml. člani -60
2. krog BOLKO Urban
SLO , JK IMPOL
Pokal Ptuja
13.04.2019
ml. člani -60
1. krog [03:38]
00 1s : 02 0s
BOLKO Urban
SLO , JK IMPOL
Pokal Ptuja
13.04.2019
mladinci -60
3. krog [01:02]
02 0s : 00 0s
CAF Luka
SLO , JK DRAVA PTUJ
Pokal Ptuja
13.04.2019
mladinci -60
1. krog [02:45]
00 1s : 11 1s
BOLKO Urban
SLO , JK IMPOL
DP osnovnih in srednjih šol
27.03.2019
mladinci -55
2. krog [02:56]
02 0s : 00 2s
DAJČMAN Jaša
SLO , JK DRAVA PTUJ
DP osnovnih in srednjih šol
27.03.2019
mladinci -55
3. krog [01:21]
00 0s : 11 0s
ŽIDO David
SLO , JK MURSKA SOBOTA
DP osnovnih in srednjih šol
27.03.2019
mladinci -55
1/32 KLEINOS ANTON
UKR
Kadetski pokal Zagreb
09.03.2019
kadeti -55
1. krog BOLKO Urban
SLO , JK IMPOL
DP mladinci/mladinke
03.03.2019
mladinci -55
2. krog KAVČIČ Leon
SLO , ŠD GIB ŠIŠKA
DP mladinci/mladinke
03.03.2019
mladinci -55
3. krog ČRETNIK Andraž
SLO , JK Z'DEŽELE SANKAKU
DP mladinci/mladinke
03.03.2019
mladinci -55
4. krog DAJČMAN Jaša
SLO , JK DRAVA PTUJ
DP mladinci/mladinke
03.03.2019
mladinci -55
1/32 MICELI cristian
ITA
Kadetski pokal Follonica
09.02.2019
kadeti -55
1/8 [03:48]
02 0s : 00 0s
DAJČMAN Jaša
SLO , JK DRAVA PTUJ
DP kadeti/kadetinje
26.01.2019
kadeti -55
1/4 [03:16]
01 1s : 11 0s
KAVČIČ Leon
SLO , ŠD GIB ŠIŠKA
DP kadeti/kadetinje
26.01.2019
kadeti -55
pol finale [00:51]
00 0s : 11 0s
TEŠANOVIĆ Luka
SLO , ŠD TATAMI
DP kadeti/kadetinje
26.01.2019
kadeti -55
finale [03:38]
02 1s : 00 0s
KOKALJ Gašper
SLO , JK Žiri
DP kadeti/kadetinje
26.01.2019
kadeti -55
1/8 [01:20]
11 0s : 00 1s
BELTRAM Nik
SLO , JK Z'DEŽELE SANKAKU
Pohorski Bataljon
19.01.2019
kadeti -55
1/4 [01:08]
00 0s : 02 0s
DAJČMAN Jaša
SLO , JK DRAVA PTUJ
Pohorski Bataljon
19.01.2019
kadeti -55
pol finale [03:43]
00 0s : 01 3s
ŠINDIČ Gašper
SLO , JK BEŽIGRAD
Pohorski Bataljon
19.01.2019
kadeti -55
za 3. mesto [00:27]
00 0s : 02 0s
ČRETNIK Andraž
SLO , JK Z'DEŽELE SANKAKU
Pohorski Bataljon
19.01.2019
kadeti -55