DATUM TEKMOVANJE DRŽAVA KATEGORIJA MESTO TOČKE
08.12.2018 Pokal Ivo Reya SLO mladinci -60 4. 23
18.11.2018 Nagaoka SLO člani -60 2. 90
18.11.2018 Nagaoka SLO ml. člani -60 3. 45
03.11.2018 Iršičev memorial SLO člani -60 3. 60
26.05.2018 Baumgartnov pas SLO člani -60 2. 90
12.05.2018 DP U23 SLO ml. člani -60 5. 54
14.04.2018 Pokal Ptuja SLO mladinci -60 2. 45
14.04.2018 Pokal Ptuja SLO ml. člani -60 2. 68
07.04.2018 Mladinski pokal Lignano ITA mladinci -55 / 0
24.03.2018 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI SLO člani -60 5. 72
17.03.2018 JUNIOR Koroška Open SLO mladinci -60 7. 13
10.02.2018 Pokal Lendave SLO mladinci -60 2. 45
21.01.2018 Pohorski bataljon SLO člani -60 4. 45
10.12.2017 Pokal Ivo Reye SLO mladinci -60 3. 30
11.11.2017 Iršičev Memorial SLO člani -60 2. 90
01.04.2017 Pokal Ptuja SLO mladinci -55 3. 30
18.03.2017 Junior Koroška Open SLO mladinci -60 9.
05.03.2017 DP mladinci/mladinke SLO mladinci -55 3. 60
11.02.2017 Pokal Lendave SLO mladinci -60 1. 90
21.01.2017 Pohorski bataljon SLO člani -60 4. 45
11.12.2016 Pokal Ivo Reye SLO mladinci -60 2. 45
20.11.2016 Nagaoka SLO ml. člani -60 5. 27
20.11.2016 Nagaoka SLO člani -60 4. 45
05.11.2016 Iršičev Memorial SLO člani -60 3. 60
28.05.2016 EJU Leibnitz juniors AUT mladinci -55 /
14.05.2016 DP ml. člani / članice SLO ml. člani -60 4. 68
07.05.2016 Baumgartnov pas SLO člani -60 3. 60
02.04.2016 Pokal Ptuja SLO mladinci -55 1. 90
26.03.2016 DP mladinci / mladinke SLO mladinci -55 3. 60
05.03.2016 DP člani / članice SLO člani -60 7. 51
16.01.2016 Pohorski Bataljon SLO člani -60 5. 36
22.11.2015 Nagaoka SLO kadeti -55 3. 20
08.11.2015 Iršičev Memorial SLO kadeti -55 3. 20
26.09.2015 Pokal Dupleka SLO kadeti -55 3. 20
16.05.2015 DP ml. člani / članice SLO ml. člani -60 5. 54
16.05.2015 DP pasovi SLO člani zeleni - 73 kg 2.
25.04.2015 Pokal Bežigrada SLO kadeti -55 5. 12
18.04.2015 DP mladinci / mladinke SLO mladinci -55 4. 45
11.04.2015 Pokal Ptuja SLO mladinci -55 2. 45
14.02.2015 EJU Zagreb Cadets CRO kadeti -55 /
31.01.2015 DP kadeti/kadetinje SLO kadeti -55 /
17.01.2015 Pohorski Bataljon SLO kadeti -55 5. 12
22.11.2014 Nagaoka SLO kadeti -55 2. 30
15.11.2014 Zavarovalnica Maribor Koroška Open 2014 SLO kadeti -55 /
12.04.2014 Pokal Bežigrada SLO kadeti -50 3. 20
05.04.2014 19. Kup Maksimira CRO kadeti -50 2.
22.03.2014 Pokal Ptuja SLO mladinci -55 2. 45
08.02.2014 DP kadeti/kadetinje SLO kadeti -50 7. 17
18.01.2014 Pohorski bataljon SLO kadeti -50 5. 12
15.12.2013 Novoletni turnir SLO ml. kadeti -50 2. 23
23.11.2013 Nagaoka SLO kadeti -50 5. 12
16.11.2013 ZM Koroška Open 2013 SLO ml. kadeti -50 /
19.10.2013 Pokal Ljutomera SLO ml. kadeti -50 3. 15
12.10.2013 Zagreb Open CRO ml. kadeti -50 3.
07.04.2013 DP ml. kadeti / kadetinje SLO ml. kadeti -46 5. 18
02.03.2013 Pokal Lendave SLO ml. kadeti -46 7. 6
16.12.2012 Novoletni turnir SLO st. dečki -46 5. 9
12.05.2012 Palijev memorial SLO st. dečki -42 7. 6
14.04.2012 Pokal Bežigrad SLO st. dečki -42 /
07.04.2012 DP st. dečki/deklice SLO st. dečki -42 /
25.02.2012 Pokal Lendave SLO st. dečki -42 7. 6
25.09.2010 Pokal Oplotnice SLO ml. dečki -30 2. 15
15.05.2010 Palijev memorial SLO ml. dečki /
10.04.2010 Pokal Bežigrada SLO ml. dečki /
21.03.2010 DP ml.dečki/deklice SLO ml. dečki -30 9.
27.09.2009 Pokal Oplotnica SLO ml. dečki -30 5. 6
23.05.2009 Pokal Slovenske Bistrice SLO ml. dečki -30 5. 6
18.04.2009 Pokal Bežigrad SLO ml. dečki -30 5. 6
05.04.2009 DP ml. dečki/deklice SLO ml. dečki -30 9.
14.03.2009 Pokal Murske Sobote SLO ml. dečki -30 /