DATUM TEKMOVANJE POKAL
25.05 Evropski pokal East Sarajevo Pale člani
Sarajevo
Tekmovalcev: 212
Borb: 434
Člani
Članice
Rezultati vpisani
27.05. 08:58
25.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ST. DEČKI, ST. DEKLICE
Jobstova cesta 22a, 4226 Žiri
Tekmovalcev: 202
Borb: 353
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
25.05. 16:18
25.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI, ML. ČLANICE
Jobstova cesta 22a, 4226 Žiri
Tekmovalcev: 73
Borb: 101
Ml. člani
Ml. članice
Rezultati vpisani
25.05. 10:21
19.05 SVETOVNO PRVENSTVO ČLANI
Abu Dabi
Tekmovalcev: 658
Borb: 938
Člani
Članice
Rezultati vpisani
27.05. 08:57
18.05 Evropski pokal Bielko Biala kadeti
43 Bielsko-Biala
Tekmovalcev: 833
Borb: 1476
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
20.05. 07:49
18.05 PALIJEV MEMORIAL
Ljubljana
Tekmovalcev: 185
Borb: 285
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
18.05. 11:45
11.05 APOLON OPEN
Maribor
Tekmovalcev: 1027
Borb: 1854
Kadeti
Kadetinje
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Rezultati vpisani
12.05. 15:30
10.05 Qazaqstan Barysy Grand Slam
Tekmovalcev: 450
Borb: 682
Člani
Članice
Rezultati vpisani
13.05. 08:02
03.05 Dushanbe Grand Slam
Dušanbe
Tekmovalcev: 390
Borb: 538
Člani
Članice
Rezultati vpisani
06.05. 08:55
25.04 EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI
Zagreb
Tekmovalcev: 427
Borb: 650
Člani
Članice
Rezultati vpisani
03.05. 09:30
20.04 POKAL BEŽIGRADA
Vodovodna cesta 25, 1000 Ljubljana
Tekmovalcev: 542
Borb: 956
Ml. kadetinje
Ml. kadeti
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Rezultati vpisani
20.04. 16:40
20.04 Evropski pokal Lignano mladinci
33054 Lignano Sabbiadoro
Tekmovalcev: 464
Borb: 786
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
22.04. 09:43
17.04 DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
Šmarska cesta 4a, 6000 Koper - Capodistria
Tekmovalcev: 328
Borb: 518
Dijaki
Dijakinje
Učenci
Učenke
Rezultati vpisani
17.04. 16:02
13.04 BAUMGARTNOV PAS
Maribor
Tekmovalcev: 241
Borb: 419
Člani
Članice
Kadeti
Kadetinje
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Člani - 1
Rezultati vpisani
13.04. 15:40
06.04 POKAL PTUJA
2250 Ptuj
Tekmovalcev: 270
Borb: 305
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
St. dečki
St. deklice
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
06.04. 12:29
06.04 Evropski pokal Teplice kadeti
Teplice
Tekmovalcev: 583
Borb: 1028
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
08.04. 11:53
06.04 Evropski pokal Dubrovnik člani
Dubrovnik
Tekmovalcev: 350
Borb: 634
Člani
Članice
Rezultati vpisani
08.04. 11:49
30.03 POKAL GORICE
Nova Gorica
Tekmovalcev: 448
Borb: 742
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
30.03. 18:40
29.03 Antalya Grand Slam
Antalya
Tekmovalcev: 628
Borb: 906
Člani
Članice
Rezultati vpisani
02.04. 06:57
23.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE
9220 Lendava
Tekmovalcev: 165
Borb: 277
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Rezultati vpisani
23.03. 15:50
23.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE
9220 Lendava
Tekmovalcev: 98
Borb: 175
Člani
Članice
Rezultati vpisani
23.03. 11:22
22.03 Tbilisi Grand Slam
Tbilisi
Tekmovalcev: 531
Borb: 810
Člani
Članice
Rezultati vpisani
25.03. 09:21
16.03 POKAL MURSKE SOBOTE
9000 Murska Sobota
Tekmovalcev: 203
Borb: 332
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
16.03. 13:49
16.03 Evropski pokal Riga člani
Riga
Tekmovalcev: 313
Borb: 554
Člani
Članice
Rezultati vpisani
18.03. 09:27
16.03 Evropski pokal Porec kadeti
Poreč
Tekmovalcev: 558
Borb: 1004
Kadetinje
Kadeti
Rezultati vpisani
18.03. 09:40
10.03 POKAL NOVEGA MESTA
Kettejev drevored 2, 8000 Novo mesto
Tekmovalcev: 169
Borb: 242
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
10.03. 14:53
08.03 Grand Prix Upper Austria
Linz
Tekmovalcev: 528
Borb: 810
Člani
Članice
Rezultati vpisani
11.03. 08:53
03.03 DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI
9220 Lendava
Tekmovalcev: 73
Borb: 136
Člani
Članice
Rezultati vpisani
03.03. 09:57
03.03 DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE
9220 Lendava
Tekmovalcev: 179
Borb: 304
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
03.03. 15:13
02.03 POKAL ŽIROV
4226 Žiri
Tekmovalcev: 347
Borb: 607
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
02.03. 15:23
01.03 Tashkent Grand Slam
Tashkent
Tekmovalcev: 495
Borb: 810
Člani
Članice
Rezultati vpisani
04.03. 10:04
24.02 WARSAW EUROPEAN OPEN
03 Varšava
Tekmovalcev: 458
Borb: 682
Člani
Članice
Rezultati vpisani
26.02. 08:06
17.02 GUŠTANJ OPEN
Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem
Tekmovalcev: 261
Borb: 478
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Rezultati vpisani
17.02. 13:25
16.02 BAKU GRAND SLAM
Baku
Tekmovalcev: 404
Borb: 650
Člani
Članice
Rezultati vpisani
19.02. 10:01
10.02 EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI
58022 Follonica
Tekmovalcev: 461
Borb: 807
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
12.02. 08:18
10.02 GYOR EUROPEAN OPEN
Györ
Tekmovalcev: 396
Borb: 586
Člani
Članice
Rezultati vpisani
12.02. 07:53
10.02 POKAL LENDAVE
Kolodvorska ulica 2e, 9220 Lendava
Tekmovalcev: 240
Borb: 377
Mladinci
Mladinke
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Ml. dečki
Ml. deklice
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
11.02. 13:13
03.02 FESTIVAL JUDA, DP ML. DEČKI, ML. DEKLICE
Šaleška cesta 3, 3320 Velenje
Tekmovalcev: 225
Borb: 258
Ml. dečki
Ml. deklice
Rezultati vpisani
03.02. 11:44
03.02 DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE
Šaleška cesta 3, 3320 Velenje
Tekmovalcev: 240
Borb: 366
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
03.02. 15:59
02.02 PARIS GRAND SLAM
Pariz
Tekmovalcev: 621
Borb: 938
Člani
Članice
Rezultati vpisani
12.02. 08:54
26.01 GRAND PRIX PORTUGAL
Lisbon
Tekmovalcev: 624
Borb: 938
Člani
Članice
Rezultati vpisani
29.01. 09:20
21.01 MEMORIAL STANKA TOPOLČNIKA
Partizanska ulica 28a, 2310 Slovenska Bistrica
Tekmovalcev: 204
Borb: 331
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
21.01. 13:55
20.01 POHORSKI BATALJON
Partizanska ulica 28a, 2310 Slovenska Bistrica
Tekmovalcev: 126
Borb: 198
Člani
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
20.01. 13:34
13.01 POKAL BELTINCEV
Ulica Štefana Kovača 32, 9000 Murska Sobota
Tekmovalcev: 292
Borb: 373
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
13.01. 13:53
13.01 DRŽAVNO PRVENSTVO INKLUZIVNI JUDO
6000 Koper - Capodistria
Tekmovalcev: 64
Borb: 77
Deklice - 1
Deklice - 2
Deklice - 3
Deklice - P1
Deklice - P2
Dečki - 2
Dečki - 3
Dečki - P2
Članice - 1
Članice - 2
Članice - 3
Članice - P1
Članice - P2
Člani - 1
Člani - 2
Člani - 3
Člani - P1
Člani - P2
Rezultati vpisani
13.01. 11:54