Januar
12.01 Pokal KBV Lendava Lendava, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
19.01 Pohorski Bataljon Slovenska Bistrica, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
24.01 Grand Prix Tel Aviv Tel Aviv, Izrael SEN Grand prix
26.01 DP kadeti/kadetinje Maribor, Slovenija U18 Državno prvenstvo
26.01 DP st.dečki/st.deklice Maribor, Slovenija U14 Državno prvenstvo
Februar
03.02 Apolon Open 2019 Hoče, Slovenija U16, U14, U12, U10 Uradni turnir
07.02 Grand Slam Paris Pariz, Francija SEN Grand slam
09.02 Pokal Lendave Lendava, Slovenija U21, U16, U14, U12, U10 Uradni turnir
09.02 Kadetski pokal Follonica Follonica, Italija U18 Evropski turnir (cup)
16.02 Guštanj Open 2019 Ravne na Koroškem, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
16.02 Continental open Oberwart Oberwart, Avstrija SEN Evropski pokal (open)
22.02 Grand Slam Dusseldorf Düsseldorf, Nemčija SEN Grand slam
Marec
03.03 DP mladinci/mladinke Koper - Capodistria, Slovenija U21 Državno prvenstvo
03.03 DP pasovi Koper - Capodistria, Slovenija SEN DP pasovi
08.03 Grand Prix Marrakesh Marakeš, Maroko SEN Grand prix
09.03 Kadetski pokal Zagreb Zagreb, Hrvaška U18 Evropski turnir (cup)
09.03 Pokal Žirov Žiri, Slovenija U14, U12, U10, U8 Uradni turnir
15.03 Grand Slam Ekaterinburg Jekaterinburg, Rusija SEN Grand slam
16.03 Pokal Murske Sobote Murska Sobota, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
16.03 JUNIOR Koroška Open 2019 Dravograd, Slovenija U21 Uradni turnir
23.03 DP člani/članice Lendava, Slovenija SEN Državno prvenstvo
23.03 DP ml.kadeti/ml.kadetinje Lendava, Slovenija U16 Državno prvenstvo
27.03 DP osnovnih in srednjih šol Velenje, Slovenija U20, U16 šolsko tekmovanje
29.03 Grand Prix Tbilisi Tbilisi, Gruzija SEN Grand prix
30.03 Pokal Bežigrada Ljubljana, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
April
05.04 Grand Prix Antalya Antalya, Turčija SEN Grand prix
06.04 Pokal Novega mesta Novo mesto, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
06.04 Mladinski pokal Lignano Lignano Sabbiadoro, Italija U21 Evropski turnir (cup)
06.04 Kadetski pokal Teplice Teplice, Češka U18 Evropski turnir (cup)
13.04 Pokal Ptuja Ptuj, Slovenija U23, U21, U18, U15, U12, U10 Uradni turnir
20.04 Pokal Nove Gorice Nova Gorica, Slovenija U14, U12, U10, U8 Uradni turnir
27.04 Baumgartnov pas Maribor, Slovenija SEN, U23, U18, U16, U14 Uradni turnir
Maj
10.05 Grand Slam Baku Baku, Azerbajdžan SEN Grand slam
11.05 DP ml.člani/ ml.članice Ljutomer, Slovenija U23 Državno prvenstvo
11.05 DP festival juda - ml.selekcije Ljutomer, Slovenija U12 Državno prvenstvo
18.05 Pokal Šiške Ljubljana, Slovenija U12 Uradni turnir
19.05 Palijev memorial Ljubljana, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
24.05 Grand Prix Hohhot Hohhot, Kitajska SEN Grand prix
25.05 Evropski pokal Podčetrtek Podčetrtek, Slovenija SEN Evropski turnir (cup)
Junij
01.06 Memorial Stanka Topolčnika Slovenska Bistrica, Slovenija U12 Uradni turnir
08.06 Pokal Krško Krško, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
Julij
05.07 Grand Prix Montreal Montréal, Kanada SEN Grand prix
12.07 Grand Prix Budapest Budimpešta, Madžarska SEN Grand prix
26.07 Grand Prix Zagreb Zagreb, Hrvaška SEN Grand prix
Avgust
25.08 World Championships Seniors , Japonska SEN Svetovno prvenstvo
September
21.09 Pokal Oplotnice Oplotnica, Slovenija U14 Uradni turnir
25.09 Svetovno prvenstvo kadeti Almati, Kazahstan U18 Svetovno prvenstvo
28.09 Judo Prlekija Open Ljutomer, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
Oktober
05.10 Pokal Dupleka Maribor, Slovenija U18, U12 Uradni turnir
11.10 Grand Prix Tashkent Taškent, Uzbekistan SEN Grand prix
12.10 Pokal Komende Komenda, Slovenija U12 Uradni turnir
16.10 Svetovno prvenstvo mladinci Marakeš, Maroko U21 Svetovno prvenstvo
19.10 Koroška open Slovenj Gradec, Slovenija U18, U16 Uradni turnir
25.10 Grand Slam Abu Dhabi Abu Dabi, Združeni arabski emirati SEN Grand slam
26.10 Pokal Beltincev Beltinci, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
November
02.11 Iršičev memorial Maribor, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
09.11 DP Veterani , Slovenija Državno prvenstvo
09.11 DP inkluzivni judo , Slovenija Državno prvenstvo
15.11 Grand Prix Hague Haag, Nizozemska SEN Grand prix
16.11 Mini Nagaoka Ljubljana, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
17.11 Nagaoka Ljubljana, Slovenija SEN, U23, U18 Uradni turnir
22.11 Grand Slam Osaka , Japonska SEN Grand slam
December
07.12 Novoletni turnir Celje, Slovenija U16, U12 Uradni turnir
07.12 Pokal Ivo Reya Celje, Slovenija U21 Uradni turnir
13.12 Masters Shenzhen Shenzhen, Kitajska SEN masters
21.12 Memorial Nika Vrabla Maribor, Slovenija U14, U12 Uradni turnir