Januar
08.01 - 09.01 POKAL LENDAVE Lendava, Slovenija U21, U16, U12
U14
Uradni turnir
15.01 POHORSKI BATALJON Slovenska Bistrica, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
28.01 - 30.01 GRAND PRIX ALMADA Almada, Portugalska SEN Grand prix
Februar
05.02 - 06.02 PARIS GRAND SLAM Pariz, Francija SEN Grand slam
12.02 - 13.02 CONTINENTAL OPEN SARAJEVO Sarajevo, Bosna in Hercegovina SEN Evropski pokal (open)
12.02 - 13.02 KADETSKI POKAL LIGNANO Lignano Sabbiadoro, Italija U18 Evropski turnir (cup)
17.02 - 19.02 TEL AVIV GRAND SLAM Tel Aviv, Izrael SEN Grand slam
19.02 DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE Ravne na Koroškem, Slovenija U21 Državno prvenstvo
19.02 DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI Ravne na Koroškem, Slovenija SEN DP pasovi
19.02 - 20.02 KADETSKI POKAL FUENGIROLA Fuengirola, Španija U18 Evropski turnir (cup)
20.02 Pokal Guštanj Open 2022 Ravne na Koroškem, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
Marec
05.03 POKAL ŽIROV Žiri, Slovenija U14, U12
U10, U8
Uradni turnir
05.03 - 06.03 PRAGUE EUROPEAN OPEN Praga, Češka SEN Evropski pokal (open)
06.03 DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE Žiri, Slovenija U18 Državno prvenstvo
12.03 POKAL MURSKE SOBOTE Murska Sobota, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
12.03 - 13.03 KADETSKI POKAL ZAGREB Zagreb, Hrvaška U18 Evropski turnir (cup)
19.03 - 20.03 MLADINSKI POKAL COIMBRA Coimbra, Portugalska U21 Evropsko prvenstvo
26.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE Nova Gorica, Slovenija SEN Državno prvenstvo
26.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE Nova Gorica, Slovenija U16 Državno prvenstvo
26.03 - 27.03 MLADINSKI POKAL ATHENS Atene, Grčija U21 Evropski turnir (cup)
27.03 POKAL GORICE Nova Gorica, Slovenija U16, U14, U12
U10, U8
Uradni turnir
April
01.04 - 03.04 ANTALYA GRAND SLAM Antalya, Turčija SEN Grand slam
02.04 POKAL NOVEGA MESTA Novo mesto, Slovenija U14, U12
U10, U8
Uradni turnir
09.04 POKAL PTUJA Ptuj, Slovenija U23, U21, U12
U18, U10
Uradni turnir
09.04 - 10.04 KADETSKI POKAL TEPLICE Teplice, Češka U18 Evropski turnir (cup)
09.04 - 10.04 MLADINSKI POKAL LIGNANO Lignano Sabbiadoro, Italija U21 Evropski turnir (cup)
16.04 POKAL BEŽIGRADA Ljubljana, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
23.04 - 24.04 MLADINSKI POKAL POZNAN Poznanj, Poljska U21 Evropski turnir (cup)
23.04 - 24.04 EVROPSKI POKAL DUBROVNIK Dubrovnik, Hrvaška SEN Evropski turnir (cup)
23.04 - 24.04 KADETSKI POKAL STRASBOURG Strasbourg, Francija U18 Evropski turnir (cup)
29.04 - 01.05 EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI Sofija, Bolgarija SEN Evropsko prvenstvo
Maj
07.05 APOLON OPEN Hoče, Slovenija U18, U16, U14
U12
Uradni turnir
07.05 - 08.05 MLADINSKI POKAL NANTERRE Nanterre, Francija U21 Evropski turnir (cup)
07.05 - 08.05 EVROPSKI POKAL SARAJEVO Sarajevo, Bosna in Hercegovina SEN Evropski turnir (cup)
07.05 - 08.05 KADETSKI POKAL BUCHAREST Cluj-Napoca, Romunija U18 Evropski turnir (cup)
14.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE Braslovče, Slovenija U23 Državno prvenstvo
14.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ST. DEČKI in ST. DEKLICE Braslovče, Slovenija U14 Državno prvenstvo
20.05 DP OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL Ljubljana, Slovenija
U20, U16
šolsko tekmovanje
21.05 - 22.05 KADETSKI POKAL BIELSKO BIALA Bielsko-Biala, Poljska U18 Evropski turnir (cup)
21.05 - 22.05 MLADINSKI POKAL MALAGA Málaga, Španija U21 Evropski turnir (cup)
22.05 PALIJEV MEMORIAL Ljubljana, Slovenija U16
U14
Uradni turnir
28.05 - 29.05 KADETSKI POKAL COIMBRA Coimbra, Portugalska U18 Evropski turnir (cup)
Junij
02.06 - 05.06 EVROPSKO PRVENSTVO VETERANI Atene, Grčija Evropsko prvenstvo
03.06 - 05.06 TBILISI GRAND SLAM Tbilisi, Gruzija SEN Grand slam
04.06 - 05.06 MLADINSKI POKAL GRAZ Gradec, Avstrija U21 Evropski turnir (cup)
04.06 POKAL KRŠKO Krško, Slovenija U14, U12
U10, U8
Uradni turnir
11.06 - 12.06 MADRID EUROPEAN OPEN Madrid, Španija SEN Evropski pokal (open)
11.06 BAUMGARTNOV PAS Maribor, Slovenija SEN, U18
U16
Uradni turnir
23.06 - 25.06 EVROPSKO PRVENSTVO KADETI Poreč, Hrvaška U18 Evropsko prvenstvo
24.06 - 26.06 ULAANBAATAR GRAND SLAM Ulan Bator, Mongolija SEN Grand slam
25.06 - 26.06 MLADINSKI POKAL BANJA LUKA Banjaluka, Bosna in Hercegovina U21 Evropski turnir (cup)
29.06 - 01.07 MEDITERANSKE IGRE Oran, Alžirija SEN Sredozemske igre
Julij
02.07 Junior & Senior Koroška Open 2022 Dravograd, Slovenija SEN, U21 Uradni turnir
02.07 - 03.07 CLUJ-NAPOCA EUROPEAN OPEN Cluj-Napoca, Romunija SEN Evropski turnir (cup)
08.07 - 10.07 BUDAPEST GRAND SLAM Budimpešta, Madžarska SEN Grand slam
15.07 - 17.09 GRAND PRIX ZAGREB Zagreb, Hrvaška SEN Grand prix
16.07 - 17.07 MLADINSKI POKAL PAKS Paks, Madžarska U21 Evropski turnir (cup)
16.07 - 17.07 EVROPSKI POKAL WINTERTHUR Winterthur, Švica SEN Evropski turnir (cup)
23.07 - 24.07 MLADINSKI POKAL PRAGUE Praga, Češka U21 Evropski turnir (cup)
24.07 EYOF Banská Bystrica, Slovaška U21 EP, EYOF
Avgust
06.08 Državno prvenstvo v judo katah Izola - Isola, Slovenija SEN DP kate
06.08 - 07.08 EVROPSKI POKAL RIGA Riga, Latvija SEN Evropski turnir (cup)
10.08 - 13.08 SVETOVNO PRVENSTVO MLADINCI Guayaquil, Ekvador U21 Svetovno prvenstvo
24.08 - 27.08 SVETOVNO PRVENSTVO KADETI Sarajevo, Bosna in Hercegovina U18 Svetovno prvenstvo
27.08 - 28.08 EVROPSKI POKAL COIMBRA Coimbra, Portugalska SEN Evropski turnir (cup)
September
03.09 - 04.09 OBERWART EUROPEAN OPEN Oberwart, Avstrija SEN Evropski pokal (open)
07.09 - 11.09 SVETOVNO PRVENSTVO VETERANI Krakov, Poljska Svetovno prvenstvo
10.09 - 11.09 RICCIONE EUROPEAN OPEN Lignano, Italija SEN Evropski pokal (open)
13.09 - 14.09 Svetovno prvenstvo v judo katah Krakov, Poljska SEN SP Kata
15.09 - 17.09 EVROPSKO PRVENSTVO MLADINCI Praga, Češka U21 Evropsko prvenstvo
17.09 POKAL OPLOTNICE Oplotnica, Slovenija U14
U12, U10
Uradni turnir
24.09 JUDO PRLEKIJA OPEN Ljutomer, Slovenija U16, U14
U12
Uradni turnir
Oktober
01.10 - 02.10 EVROPSKI POKAL CELJE – PODCETRTEK Podčetrtek, Slovenija SEN Evropski turnir (cup)
06.10 - 12.10 SVETOVNO PRVENSTVO ČLANI Taškent, Uzbekistan SEN Svetovno prvenstvo
08.10 - 09.10 CLUJ-NAPOCA JUNIOR EUROPEAN CUP Cluj-Napoca, Romunija U21 Evropski turnir (cup)
08.10 - 09.10 POKAL KOMENDE Komenda, Slovenija U16, U14, U12
U18, U10, U8
Uradni turnir
15.10 - 16.10 EVROPSKI POKAL MALAGA Málaga, Španija SEN Evropski turnir (cup)
15.10 POKAL BELTINCEV Puconci, Slovenija U14, U12
U10, U8
Uradni turnir
21.10 - 23.10 ABU DHABI GRAND SLAM Abu Dabi, Združeni arabski emirati SEN Grand slam
22.10 - 23.10 KADETSKI POKAL RIGA Riga, Latvija U18 Evropski turnir (cup)
22.10 - 23.10 "Zavarovalnica Sava" KOROŠKA OPEN Slovenj Gradec, Slovenija U18, U16 Uradni turnir
28.10 - 29.10 EVROPSKO PRVENSTVO U23 Sarajevo, Bosna in Hercegovina U23 Evropsko prvenstvo
29.10 - 30.10 KADETSKI POKAL KOPER Koper - Capodistria, Slovenija U18 Evropski turnir (cup)
31.10 PERTH OCEANIA OPEN Perth, Avstralija SEN Evropski pokal (open)
November
04.11 - 06.11 BAKU GRAND SLAM Baku, Azerbajdžan SEN Grand slam
05.11 IRŠIČ 2022 Maribor, Slovenija SEN, U18, U16 Uradni turnir
12.11 POKAL DUPLEKA Spodnji Duplek, Slovenija U18, U12
U14, U10
Uradni turnir
19.11 MINI NAGAOKA Ljubljana, Slovenija U14, U12
U16
Uradni turnir
19.11 - 20.11 KADETSKI POKAL GYOR Györ, Madžarska U18 Evropski turnir (cup)
20.11 NAGAOKA Ljubljana, Slovenija SEN, U23, U18 Uradni turnir
26.11 EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 1. SLOVENSKA LIGA TELEKOM Slovenska Bistrica, Slovenija 1. slovenska judo liga
December
03.12 - 04.12 TOKYO GRAND SLAM Tokio, Japonska SEN Grand slam
03.12 NOVOLETNI TURNIR Celje, Slovenija U16, U12
U14
Uradni turnir
03.12 POKAL IVO REYA Celje, Slovenija U21 Uradni turnir
10.12 DRŽAVNO PRVENSTVO INKLUZIVNI JUDO Maribor, Slovenija Dek1, Dek2, Dek3, DekP1, DekP2, D1, D2, D3, DP1, DP2, Čla2, Čla3, ČlaP1, ČLP2, Č1, Č2, Č3, ČP1, ČP2 Državno prvenstvo
10.12 DRŽAVNO PRVENSTVO VETERANI Maribor, Slovenija V1, V2, V3, V4, V5, V6, V7, V8, V8+ Državno prvenstvo
10.12 2. SLOVENSKA JUDO LIGA TELEKOM Maribor, Slovenija SEN 2. slovenska judo liga
17.12 POKAL NIKA VRABLA Maribor, Slovenija U16, U14
U12, U10
Uradni turnir
19.12 - 21.12 JERUSALEM MASTERS Jeruzalem, Izrael SEN masters