Januar
13.01 POKAL BELTINCEV Murska Sobota, Slovenija U14, U12
U10, U8
Uradni turnir
13.01 DRŽAVNO PRVENSTVO INKLUZIVNI JUDO Koper - Capodistria, Slovenija D1, D2, D3, DekP1, DekP2, DP2, Čla1, Čla2, Čla3, ČlaP1, ČLP2, Č1, Č2, Č3, ČP1, ČP2 DP inkluzivni judo
20.01 POHORSKI BATALJON Slovenska Bistrica, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
21.01 MEMORIAL STANKA TOPOLČNIKA Slovenska Bistrica, Slovenija U12
U10, U8
Uradni turnir
23.01 JUDOIST LETA 2023 Ljubljana, Slovenija
26.01 - 28.01 GRAND PRIX PORTUGAL Lisbon, Portugalska SEN Grand Slam
Februar
02.02 - 04.02 PARIS GRAND SLAM Pariz, Francija SEN Grand Slam
03.02 DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE Velenje, Slovenija U18 Državno prvenstvo
03.02 FESTIVAL JUDA, DP ML. DEČKI, ML. DEKLICE Velenje, Slovenija U12 Državno prvenstvo
10.02 - 11.02 POKAL LENDAVE Lendava, Slovenija U21, U16, U12
U14
Uradni turnir
10.02 - 11.02 GYOR EUROPEAN OPEN Györ, Madžarska SEN Evropski pokal (open)
10.02 - 11.02 EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI Follonica, Italija U18 Evropski turnir (cup)
16.02 - 18.02 BAKU GRAND SLAM Baku, Azerbajdžan SEN Grand Slam
17.02 GUŠTANJ OPEN Ravne na Koroškem, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
17.02 - 18.02 EVROPSKI POKAL FUENGIROLA KADETI Fuengirola, Španija
U18
Evropski turnir (cup)
24.02 - 25.02 WARSAW EUROPEAN OPEN Varšava, Poljska SEN Evropski pokal (open)
24.02 - 25.02 LOUVAIN-LA-NEUVE EUROPEAN KATA TOURNAMENT Ottignies-Louvain-la-Neuve, Belgija
SEN
EJU kata
24.02 - 25.02 Riga Veterans European Cup Riga, Latvija Evropski turnir (cup)
04.02 ZIMSKI ROK IZPITOV za DAN in 1. KYU pasove 2024 Ljubljana, Slovenija
Marec
01.03 - 03.03 Tashkent Grand Slam Tashkent, Uzbekistan SEN Grand Slam
02.03 POKAL ŽIROV Žiri, Slovenija U14, U12
U10, U8
Uradni turnir
02.03 - 03.03 Evropski pokal Sarajevo mladinci Sarajevo, Bosna in Hercegovina
U21
Evropski turnir (cup)
03.03 DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE Lendava, Slovenija U21 Državno prvenstvo
03.03 DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI Lendava, Slovenija SEN DP pasovi
08.03 - 10.03 Grand Prix Upper Austria Linz, Avstrija SEN Grand prix
09.03 - 10.03 Evropski pokal Podgorica mladinci Podgorica, Črna Gora
U21
Evropski turnir (cup)
10.03 POKAL NOVEGA MESTA Novo mesto, Slovenija U14, U12
U10, U8
Uradni turnir
16.03 POKAL MURSKE SOBOTE Murska Sobota, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
16.03 - 17.03 Evropski pokal Porec kadeti Poreč, Hrvaška U18 Evropski turnir (cup)
16.03 - 17.03 Evropski pokal Riga člani Riga, Latvija SEN Evropski turnir (cup)
22.03 - 24.03 Tbilisi Grand Slam Tbilisi, Gruzija SEN Grand Slam
23.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE Lendava, Slovenija SEN Državno prvenstvo
23.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE Lendava, Slovenija U16 Državno prvenstvo
23.03 - 24.03 Pordenone European Kata Tournament Pordenone, Italija
SEN
EJU kata
23.03 - 24.03 Evropski pokal Samorin kadeti Šamorín, Slovaška
U18
Evropski turnir (cup)
23.03 - 24.03 Evropski pokal Anadia mladinci Anadia, Portugalska
U21
Evropski turnir (cup)
24.03 40° Trofeo Villanova Judo Kata Grand Prix Pordenone, Italija
SEN, U18
Uradni Turnir Kate
29.03 - 31.03 Antalya Grand Slam Antalya, Turčija SEN Grand Slam
30.03 POKAL GORICE Nova Gorica, Slovenija U16, U14, U12
U18, U10, U8
"A" tekmovanje
30.03 - 31.03 Evropski pokal Birmingham veterani Birmingham, Velika Britanija Evropski turnir (cup)
April
06.04 POKAL PTUJA Ptuj, Slovenija U12
U18, U15, U10, U8
Uradni turnir
06.04 - 07.04 Evropski pokal Dubrovnik člani Dubrovnik, Hrvaška SEN Evropski turnir (cup)
06.04 - 07.04 Evropski pokal Teplice kadeti Teplice, Češka U18 Evropski turnir (cup)
06.04 - 07.04 Evropski pokal Gyor veterani Györ, Madžarska Evropski turnir (cup)
13.04 BAUMGARTNOV PAS Maribor, Slovenija SEN, U18
U16, Č1
Uradni turnir
13.04 Reims European Kata Tournament Reims, Slovenija
SEN
EJU kata
13.04 - 14.04 Evropski pokal Berlin kadeti Berlin, Nemčija
U18
Evropski turnir (cup)
13.04 - 14.04 Evropski pokal Poznan mladinci Poznanj, Poljska
U21
Evropski turnir (cup)
17.04 DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL Koper - Capodistria, Slovenija DiM, DiF, UčM, UčF Državno prvenstvo
20.04 POKAL BEŽIGRADA Ljubljana, Slovenija U16, U14, U12 "A" tekmovanje
20.04 - 21.04 Evropski pokal Lignano mladinci Lignano Sabbiadoro, Italija U21 Evropski turnir (cup)
20.04 - 21.04 Evropski pokal Warsaw veterani Varšava, Poljska Evropski turnir (cup)
25.04 - 28.04 EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI Zagreb, Hrvaška SEN Evropsko prvenstvo
27.04 - 28.04 Evropski pokal Telavi kadeti Telavi, Gruzija
U18
Evropski turnir (cup)
Maj
03.05 - 05.05 Dushanbe Grand Slam Dušanbe, Tadžikistan SEN Grand Slam
04.05 - 05.05 Evropski pokal Goygol kadeti Goygol, Azerbajdžan
U18
Evropski turnir (cup)
04.05 - 05.05 Evropski pokal Rijeka mladinci Rijeka, Hrvaška
U21
Evropski turnir (cup)
10.05 - 12.05 Qazaqstan Barysy Grand Slam , Kazahstan SEN Grand Slam
11.05 - 12.05 APOLON OPEN Maribor, Slovenija U18, U16, U14
U12
"A" tekmovanje
11.05 Radom European Kata Tournament Radom, Poljska
SEN, U21
mednarodno tekmovanje
11.05 - 12.05 Evropski pokal Tbilisi veterani Tbilisi, Gruzija Evropski turnir (cup)
18.05 PALIJEV MEMORIAL Ljubljana, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
18.05 - 19.05 Evropski pokal Bielko Biala kadeti Bielsko-Biala, Poljska U18 Evropski turnir (cup)
18.05 - 19.05 Evropski pokal Malaga mladinci Málaga, Španija
U21
Evropski turnir (cup)
19.05 - 23.05 SVETOVNO PRVENSTVO ČLANI Abu Dabi, Združeni arabski emirati SEN Svetovno prvenstvo
19.05 Pokal Šiške Ljubljana, Slovenija
U12, U10, U8
Domače tekmovanje
25.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI, ML. ČLANICE Žiri, Slovenija U23 Državno prvenstvo
25.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ST. DEČKI, ST. DEKLICE Žiri, Slovenija U14 Državno prvenstvo
25.05 - 26.05 Evropski pokal Coimbra kadeti Coimbra, Portugalska
U18
Evropski turnir (cup)
25.05 - 26.05 Evropski pokal Kaunas mladinci Kaunas, Litva
U21
Evropski turnir (cup)
25.05 - 26.05 Evropski pokal East Sarajevo Pale člani Sarajevo, Bosna in Hercegovina SEN Evropski turnir (cup)
Junij
01.06 POKAL KRŠKEGA Krško, Slovenija U14, U12
U10, U8
Uradni turnir
01.06 - 02.06 Evropski pokal Graz mladinci Gradec, Avstrija U21 Evropski turnir (cup)
06.06 - 09.06 EVROPSKO PRVENSTVO VETERANI Sarajevo, Bosna in Hercegovina Evropsko prvenstvo
08.06 - 09.06 Madrid European Open Madrid, Španija SEN Evropski pokal (open)
10.06 - 11.06 EVROPSKO PRVENSTVO KATA Sarajevo, Bosna in Hercegovina
SEN, U21, U18
EP Kata
15.06 - 16.06 Evropski pokal Podcetrtek člani Podčetrtek, Slovenija SEN Evropski turnir (cup)
15.06 - 16.06 Evropski pokal Birmingham mladinci Birmingham, Velika Britanija
U21
Evropski turnir (cup)
22.06 - 23.06 European Hopes Cup Hoče 2024 Hoče, Slovenija
U15
Uradni turnir
27.06 - 30.06 EVROPSKO PRVENSTVO KADETI Sofija, Bolgarija U18 Evropsko prvenstvo
29.06 - 30.06 Evropski pokal Slovenj Gradec mladinci Slovenj Gradec, Slovenija U21 Evropski turnir (cup)
Julij
06.07 - 07.07 Evropski pokal Prague mladinci Praga, Češka
U21
Evropski turnir (cup)
06.07 - 07.07 Tallinn European Open Talin, Estonija SEN Evropski pokal (open)
13.07 - 14.07 Paks Junior European Cup Paks, Madžarska U21 Evropski turnir (cup)
27.07 - 02.08 Olympic Games Paris Pariz, Francija SEN Olimpijske igre
27.07 - 28.07 Evropski pokal Berlin mladinci Berlin, Nemčija
U21
Evropski turnir (cup)
Avgust
02.08 - 06.08 POLETNE PRIPRAVE IZOLA/TC IZOLA U21, U18 Izola, Slovenija
06.08 - 10.08 POLETNE PRIPRAVE IZOLA/TC IZOLA U16, U14 Izola, Slovenija
08.08 POLETNI ROK IZPITOV za 1. KYU pas Izola 2024 Izola, Slovenija
10.08 - 11.08 Evropski pokal Skopje mladinci Skopje, Makedonija
U21
Evropski turnir (cup)
09.08 POLETNI ROK IZPITOV za DAN pasove Izola 2024 Izola, Slovenija
September
05.09 - 07.09 EVROPSKO PRVENSTVO MLADINCI Talin, Estonija U21 Evropsko prvenstvo
07.09 Madrid European Kata Tournament Madrid, Španija
SEN
EJU kata
13.09 - 15.09 Zagreb Grand Prix 2024 Zagreb, Hrvaška SEN Grand prix
14.09 POKAL OPLOTNICE Oplotnica, Slovenija U14
U12, U10
Uradni turnir
21.09 PRLEKIJA OPEN Ljutomer, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
21.09 - 22.09 Evropski pokal Podgorica člani Podgorica, Črna Gora SEN Evropski turnir (cup)
25.09 - 29.09 SVETOVNO PRVENSTVO KADETI Ašgabat, Turkmenistan U18 Svetovno prvenstvo
28.09 POKAL DUPLEKA Spodnji Duplek, Slovenija U18, U12 Uradni turnir
28.09 - 29.09 Prague European Open Praga, Češka SEN Evropski pokal (open)
28.09 - 29.09 Evropski pokal Hamburg veterani Hamburg, Nemčija Evropski turnir (cup)
Oktober
02.10 - 05.10 SVETOVNO PRVENSTVO MLADINCI Ašgabat, Turkmenistan U21 Svetovno prvenstvo
05.10 Maintal European Kata Tournament Maintal, Nemčija
SEN
EJU kata
05.10 - 06.10 Evropski pokal Portimao člani Portimão, Portugalska SEN Evropski turnir (cup)
12.10 POKAL KOMENDE Komenda, Slovenija U16, U14, U12
U18
Uradni turnir
12.10 - 13.10 Evropski pokal Malaga člani Málaga, Španija SEN Evropski turnir (cup)
18.10 - 20.10 Abu Dhabi Grand Slam Abu Dhabi, Združeni arabski emirati SEN Grand Slam
19.10 - 20.10 KOROŠKA OPEN Slovenj Gradec, Slovenija U21, U18, U16 "A" tekmovanje
19.10 - 20.10 Evropski pokal Riga kadeti Riga, Latvija
U18
Evropski turnir (cup)
26.10 - 27.10 Evropski pokal Koper kadeti Koper - Capodistria, Slovenija U18 Evropski turnir (cup)
26.10 - 27.10 Sarajevo European Open Sarajevo, Bosna in Hercegovina SEN Evropski pokal (open)
26.10 - 27.10 Evropski pokal Jelca veterani Jelka, Slovaška Evropski turnir (cup)
November
02.11 IRŠIČEV MEMORIAL Maribor, Slovenija SEN, U18, U16 Uradni turnir
09.11 - 10.11 Rome European Open Rim, Italija SEN Evropski pokal (open)
09.11 - 10.11 Gyor European Kata Tournament Györ, Madžarska
SEN
EJU kata
09.11 - 10.11 Evropski pokal Gyor kadeti Györ, Madžarska
U18
Evropski turnir (cup)
15.11 - 16.11 EVROPSKO PRVENSTVO U23 Piła, Poljska U23 Evropsko prvenstvo
16.11 MINI NAGAOKA Ljubljana, Slovenija U14, U12 "A" tekmovanje
17.11 NAGAOKA Ljubljana, Slovenija SEN, U23, U18 Uradni turnir
23.11 EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO, 1. LIGA TELEKOM , Slovenija 1. slovenska judo liga
24.11 EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO, 2. LIGA TELEKOM , Slovenija 2. slovenska judo liga
30.11 NOVOLETNI TURNIR Celje, Slovenija U16, U12 Uradni turnir
30.11 POKAL IVA REYE Celje, Slovenija U21 Uradni turnir
December
14.12 POKAL NIKA VRABLA Maribor, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
30.12 - 31.12 Tel Aviv Grand Slam Tel Aviv-Yafo, Izrael SEN Grand Slam