# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 ANTUNIČEVIČ Luka ŠD TATAMI ml. dečki -50
2 ARH Jaša Ambrož JK IVO REYA ml. dečki -35
3 ATANASOV Adam ŠD TATAMI st. dečki -50
4 BAKIJA Jan JK BEŽIGRAD mladinci -60
5 BANFI Bine JK MURSKA SOBOTA ml. dečki
6 BARAŠIN Luka JK BEŽIGRAD st. dečki -46
7 BAČANI Anamarija JK BEŽIGRAD ml. deklice -30
8 BEGIČ Iris ŠD TATAMI ml. deklice -40
9 BEJEK Klemen JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -34
10 BEJEK Klemen JK MURSKA SOBOTA st. dečki +66
11 BENKIČ Katarina JK BEŽIGRAD st. deklice -63
12 BENKO LEON KBV LENDAVA mladinci -100
13 BERNARD Urška JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. deklice -30
14 BIZJAK Tomi JK IVO REYA st. dečki -34
15 BIZJAK Nejc JK IVO REYA ml. dečki -27
16 BOGATIN Nino JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -30
17 BOLKO Urban JK IMPOL ml. dečki
18 BRENCE Miha JK IMPOL ml. dečki -42
19 BRGLEZ Patricija JK OPLOTNICA st. deklice -63
20 BROD Žiga JK BEŽIGRAD st. dečki -42
21 CAJNKO Aljaž JK GORIŠNICA ml. dečki
22 CANKAR Žiga ŠD GIB ŠIŠKA mladinci -66
23 CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRAD ml. dečki -27
24 CIGLAR MIHA JK VELENJE ml. dečki -30
25 CIGLARIČ Matej TVD PART. LJUTOMER ml. dečki -32
26 CIRKVENČIČ Jakob JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -35
27 CIUBOTARU Narcis st. dečki -42
28 CVIRN Larisa JK IMPOL ml. deklice -40
29 DAJČAR Nika TVD PART. LJUTOMER st. deklice -48
30 DAJČMAN Jaša JK DRAVA PTUJ ml. dečki -46
31 DAMIJAN Jurij JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -55
32 DEBELJAK Žiga JK BEŽIGRAD ml. dečki +55
33 DENA Veljko JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -50
34 DENŠA Luka KBV LENDAVA ml. dečki -46
35 DROBNAK Lana JK GORIŠNICA ml. deklice -52
36 EMERŠIČ Blaž TVD PART. LJUTOMER ml. dečki -42
37 FALEŽ Jan JK IMPOL ml. dečki -35
38 FERENCEK Tamara JK LENDAVA st. deklice -32
39 FERENCEK Mitja JK LENDAVA st. dečki -34
40 FERENCEK Tamara JK LENDAVA ml. deklice -36
41 FERENČAK Aleksander JK MURSKA SOBOTA st. dečki -55
42 FLIMEL Marian 1. JK PRIEVIDZA st. dečki -46
43 FOSCHINI Dominik KBV LENDAVA st. dečki -42
44 FOTIVEC Mitja KBV LENDAVA st. dečki -38
45 GADOUR ŠENTJURC Idris JK IVO REYA st. dečki -42
46 GRAH Jan JK MURSKA SOBOTA st. dečki -50
47 GUMILAR Jan JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -35
48 HERCOG Rene JK BRANIK BROKER ml. dečki +55
49 HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -35
50 HODNIK Alen TVD PART. LJUTOMER ml. dečki -27
51 HOJAK Martin JK BEŽIGRAD mladinci -73
52 HORVAT Marko ŠD TATAMI ml. dečki +55
53 HORVAT Ana ŠD TATAMI st. deklice -52
54 HOSPODARSKY Denis JK SOKOL BRATISLAVA mladinci -66
55 HOČEVAR Timotej JK BEŽIGRAD st. dečki -42
56 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. deklice -30
57 HVALEC Jan JK BEŽIGRAD mladinci -73
58 HVALEC Matej JK BEŽIGRAD mladinci -73
59 IMRE Nino JK LENDAVA st. dečki -38
60 IMRE Nino JK LENDAVA ml. dečki -46
61 INDOF Urban JK BEŽIGRAD st. dečki -34
62 IVAJNŠIČ Gregor TVD PART. LJUTOMER mladinci -73
63 JANČAR Andraž ŠD TATAMI ml. dečki -30
64 JAUŠOVEC Tilen JK ŽELEZNIČAR st. dečki -55
65 JAVORNIK Simon JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -46
66 JELEN Jernej JK IVO REYA ml. dečki +55
67 JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -27
68 JORDAN Gašper JK RAVNE ml. dečki -46
69 JUSTINEK Tilen JK IMPOL ml. dečki +55
70 KAC ANDRAŽ JK RAVNE ml. dečki -55
71 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -30
72 KAJNIH Samanta JK DRAVA PTUJ ml. deklice -44
73 KARAKAŠ Izidora JK DUPLEK ml. deklice -30
74 KAŠTLER Matuš 1. JK PRIEVIDZA st. dečki -46
75 KELAVA Goran JK BEŽIGRAD st. dečki -42
76 KELC Tim JK ŽELEZNIČAR st. dečki +66
77 KERN Jan JK BEŽIGRAD mladinci -66
78 KLAMO Jakub JK SOKOL BRATISLAVA mladinci -73
79 KLOAR Rene JK DRAVA PTUJ st. dečki -42
80 KLOPAN Matuš 1. JK PRIEVIDZA ml. dečki -55
81 KNEZ Anže JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -50
82 KOCMUT Gregor JK DUPLEK mladinci -81
83 KOLAR Staša JK BEŽIGRAD ml. deklice -52
84 KOLŠEK Tijan JK IVO REYA ml. dečki
85 KOLŠEK Tilen JK IVO REYA st. dečki -38
86 KORŽE KLEMEN JK BRANIK BROKER st. dečki -60
87 KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. deklice -30
88 KOVAČ Tamara JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. deklice -52
89 KOVAČ Aljaž JK LENDAVA st. dečki -50
90 KOVAČ Aljaž JK LENDAVA ml. dečki +55
91 KOŠAK Jan JK BEŽIGRAD mladinci -66
92 KOŠIR Žan JK IMPOL ml. dečki -35
93 KOŠIR Karmen JK BEŽIGRAD st. deklice -52
94 KRALJIČ David JK DUPLEK st. dečki -66
95 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA st. dečki -34
96 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -32
97 KURALT Jure JK BEŽIGRAD mladinci -66
98 KURALT Luka JK BEŽIGRAD mladinci -73
99 LACKOVIČ Narsej TVD PART. LJUTOMER mladinci -81
100 LAMPIČ Matic JK BEŽIGRAD st. dečki -60
101 LAURA Filip JK GORIŠNICA ml. dečki -34
102 LAZNIK Tea JK VELENJE st. deklice -52
103 LEPOŠA Eva KBV LENDAVA st. deklice -36
104 LETNAR Ema JK BEŽIGRAD st. deklice -48
105 LIPUŠ Lino KBV LENDAVA ml. dečki -32
106 LIPUŠ Lino KBV LENDAVA ml. dečki -32
107 LONČAR Nik JK IMPOL ml. dečki -50
108 LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTA st. dečki -38
109 LUNAY Dion JK BEŽIGRAD st. dečki -50
110 LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -42
111 MACHO Patrik JK SOKOL BRATISLAVA mladinci -90
112 MAGDIČ Nina TVD PART. LJUTOMER st. deklice -52
113 MARIČ Urban JK VELENJE st. dečki -46
114 MARIČ Aljoša KBV LENDAVA ml. dečki -35
115 MARKOJA Timi KBV LENDAVA st. dečki -34
116 MEDVED Tjaž JK VELENJE ml. dečki -35
117 MEZNARIČ Nejc TVD PART. LJUTOMER ml. dečki -55
118 MEĐERAL Ivan ŠD GIB ŠIŠKA mladinci -81
119 MIHAJLOVIČ Maks JK BEŽIGRAD st. dečki -42
120 MIHOLIČ Damir JK BELTINCI mladinci -100
121 MISLOVIČ Jure JK DRAVA PTUJ ml. dečki -50
122 MIŠIČ Pia JK BEŽIGRAD st. deklice -40
123 MLAKAR Svit JK BEŽIGRAD st. dečki -38
124 MLINARIČ Nejc JK LENDAVA st. dečki -46
125 MRMOLJA Aleksej JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -42
126 MULEC Tadej JK DUPLEK mladinci -90
127 NAGY Marko KBV LENDAVA mladinci -90
128 NIPIČ Filip JK DUPLEK ml. dečki -32
129 NORČIČ Nicki JK OLIMPIJA KRMELJ ml. deklice -44
130 NOVAK Niko TVD PART. LJUTOMER ml. dečki
131 OSTERC Staš TVD PART. LJUTOMER mladinci -73
132 PAL Nika KBV LENDAVA st. deklice -36
133 PAL Nika KBV LENDAVA ml. deklice -36
134 PAVLETIČ Pia JK IVO REYA ml. deklice -52
135 PAŠAGIČ Tarik JK VELENJE st. dečki -60
136 PERC Pia KBV LENDAVA st. deklice -36
137 PERKO NIK JK BRANIK BROKER ml. dečki -32
138 PERKO NIK JK BRANIK BROKER ml. dečki -32
139 PEČNIK Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -46
140 PIHLAR Jaša TVD PART. LJUTOMER st. dečki -55
141 PIHLER Leon JK DRAVA PTUJ st. dečki -55
142 PIPUŠ Rok JK BEŽIGRAD st. dečki -42
143 PLEČKO David JK BEŽIGRAD ml. dečki -27
144 PLEŠKO Rok ŠD TATAMI st. dečki -60
145 PODGORELEC Luka KBV LENDAVA ml. dečki
146 POLAJŽER Hana ŠD TATAMI ml. deklice -44
147 POTOČNIK Ana TVD PART. LJUTOMER ml. deklice -40
148 PROŠEK Anže JK BEŽIGRAD st. dečki -42
149 PUNGERŠEK Jaka JK BEŽIGRAD st. dečki -46
150 PUŠLAR Luka Jože JK BEŽIGRAD ml. dečki -50
151 PŠENAK Patrik JK SOKOL BRATISLAVA mladinci -100
152 REK Lovro JK RAVNE ml. dečki -55
153 RESNIK Anže JK TRIGLAV KRANJ mladinci -73
154 ROMIH Zarja JK ŽELEZNIČAR ml. deklice -40
155 ROUDI Luka JK MURSKA SOBOTA mladinci -73
156 RUDOLF Gašper TVD PART. LJUTOMER st. dečki -46
157 RUDOLF Miha TVD PART. LJUTOMER ml. dečki -46
158 SALEZNIK David ŠD Ippon ml. dečki -42
159 SANIČ Luka JK GOLOVEC mladinci -73
160 SARKOZY Vlado 1. JK PRIEVIDZA st. dečki -60
161 SENEKOVIČ Tajda JK DUPLEK st. deklice -48
162 SKELA Nejc JK IMPOL ml. dečki -34
163 SLOMIČ Hana JK BEŽIGRAD ml. deklice -40
164 SPAHIČ Tajda JK BEŽIGRAD st. deklice -52
165 SREBOTNIK GREGOR Tim JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -27
166 STANKOVIČ Drago JK BEŽIGRAD mladinci -73
167 STARMAN Jaka ŠD TATAMI ml. dečki -32
168 SYKOROVA Laura 1. JK PRIEVIDZA st. deklice -32
169 TOMAŽIČ andreja JK IMPOL st. deklice +63
170 TRAMPUŠ Brina JK BEŽIGRAD ml. deklice -44
171 TRATNJEK Filip JK BELTINCI mladinci -73
172 TROPAN Luka JK IMPOL ml. dečki -55
173 TRUŠNOVEC Gašper JK BEŽIGRAD mladinci -81
174 TURK Gregor JK BEŽIGRAD ml. dečki -27
175 TUŠEK Karolina JK IMPOL ml. deklice -36
176 VAJDA Nejc TVD PART. LJUTOMER ml. dečki +55
177 VARGA Marek JK SOKOL BRATISLAVA mladinci -66
178 VARGA Michal mladinci -73
179 VELIŠČEK JULIJAN JK BRANIK BROKER st. dečki -50
180 VERGILAS Henrik JK IVO REYA mladinci -90
181 VERTAČNIK Neja JK BEŽIGRAD st. deklice -48
182 VETRIH Matija JK RAVNE ml. dečki -55
183 VIDMAR Matej JK BEŽIGRAD mladinci -60
184 VIDMAR Janez JK BEŽIGRAD mladinci -66
185 VIRAG MITJA JK BELTINCI st. dečki -38
186 VOGRIN Jure JK DRAVA PTUJ ml. dečki -34
187 VOLČIČ David JK IMPOL mladinci -81
188 VORŠIČ Doris TVD PART. LJUTOMER ml. deklice -36
189 VRAZ Maks JK BEŽIGRAD ml. dečki -50
190 VRTIČ Jan JK GORIŠNICA ml. dečki +55
191 VUČINA Alen JK OPLOTNICA st. dečki -66
192 VÖLGYI Marcel KBV LENDAVA ml. dečki -42
193 ZADRAVEC Gašper JK LENDAVA st. dečki -38
194 ZAVEC Luka JK BEŽIGRAD st. dečki -42
195 ZGONJANIN Maja JK VELENJE st. deklice +63
196 ZMAZEK Niki TVD PART. LJUTOMER ml. dečki
197 ZMRZLIKAR Špela JK BEŽIGRAD st. deklice -40
198 ZRIM Matic JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -50
199 ZVER Mihael KBV LENDAVA st. dečki -38
200 ZVER LARISA KBV LENDAVA st. deklice -40
201 ČEH Marko KBV LENDAVA st. dečki -50
202 ČEH Aljaž JK IMPOL mladinci -66
203 ČREŠNAR Larisa JK OPLOTNICA st. deklice -48
204 ŠARČEVIČ Sašo JK MURSKA SOBOTA mladinci -60
205 ŠENDLINGER Žiga TVD PART. LJUTOMER mladinci -60
206 ŠENDLINGER Rok TVD PART. LJUTOMER mladinci -73
207 ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRAD ml. dečki -32
208 ŠLAMBERGER Luka JK DRAVA PTUJ st. dečki +66
209 ŠLAMBERGER Nika JK DRAVA PTUJ st. deklice +63
210 ŠOOŠ Kaja JK MURSKA SOBOTA ml. deklice -36
211 ŠOOŠ Kaja JK MURSKA SOBOTA st. deklice -36
212 ŠTOBER URH JK VELENJE ml. dečki -46
213 ŠTRAUS ŽIGA JK BRANIK BROKER ml. dečki -27
214 ŠTUHEC Maša TVD PART. LJUTOMER st. deklice -63
215 ŠTUMBERGER Miha JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -42
216 ŠVECOVA Julija 1. JK PRIEVIDZA ml. deklice -36
217 ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA ml. dečki
218 ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik JK BEŽIGRAD ml. dečki -32
219 ŽLE Blaž ŠD TATAMI ml. dečki -42