-42ml. kadeti
1 ZMAZEK Niki TVD PART. LJUTOMER
2 BRENCE Miha JK IMPOL
3 KOLBL Timotej JK GOLOVEC
3 PODGORELEC Luka KBV LENDAVA
5 HRKEC Antonio Profectus Samobor
5 BOLKO Urban JK IMPOL
-46ml. kadeti
1 ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA
2 ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRAD
3 KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKA
4 KAC Adam JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-50ml. kadeti
1 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
2 RAJER Rok JK OLIMPIJA KRMELJ
3 CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRAD
3 KASTELIC Edvard JK GOLOVEC
5 OPRČKAL LENART JK SHIDO
5 ROGELJ Maks ŠD GIB ŠIŠKA
7 DAJČMAN Jaša JK DRAVA PTUJ
7 JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-55ml. kadeti
1 PLEČKO David JK BEŽIGRAD
2 ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik JK BEŽIGRAD
3 EMERŠIČ Blaž TVD PART. LJUTOMER
3 DENŠA Luka KBV LENDAVA
5 KOCIJAN Andrej JK BEŽIGRAD
5 ZADRAVEC Gabriel TVD PART. LJUTOMER
7 HOČEVAR Vid JK GOLOVEC
7 CIGLARIČ Matej TVD PART. LJUTOMER
-60ml. kadeti
1 HORVAT Marko JK OLIMPIJA
2 PEULIĆ Filip JK GOLOVEC
3 KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKA
3 ŠTOBER URH JK VELENJE
5 HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 MARKIČ Nejc JK TRIGLAV KRANJ
7 MEZNARIČ Nejc TVD PART. LJUTOMER
7 KRAJNC Luka JK BEŽIGRAD
-66ml. kadeti
1 TKALČEC Mark ŠD GIB ŠIŠKA
2 LUKEK Jernej JK OLIMPIJA KRMELJ
3 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA
3 RUDOLF Miha TVD PART. LJUTOMER
5 DOMOTORFFY Tomislav Profectus Samobor
5 KRAJZEL Mark TVD PARTIZAN JESENICE
7 JANKOVIČ Miha JK BEŽIGRAD
7 STRLE Martin JK GOLOVEC
-73ml. kadeti
1 KUHAR URBAN JK VELENJE
2 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 LONČAR Nik JK IMPOL
3 JASENC Tilen JK BEŽIGRAD
5 MARČETA Sergej JK 15.MAJ MAREZIGE
5 HAROJ Timon ŠD GIB ŠIŠKA
7 BERTALANIČ ŽIŽEK Gal JK BRANIK BROKER
7 MILIĆEVIĆ Aleksander JK OLIMPIJA
-81ml. kadeti
1 CIGLAR MIHA JK VELENJE
2 HERCOG Rene JK BRANIK BROKER
3 HERIĆ Leo Krk
3 PROSENIK Jernej Peter ŠD GIB ŠIŠKA
5 POČERVINA Miha JK BEŽIGRAD
5 TOPOLINJAK Gašper JK RAVNE
7 MATVOZ Martin JK SHIDO
7 BARBOLIN Ilya JK OLIMPIJA
+81ml. kadeti
1 MAROH Luka JK DRAVA PTUJ
2 KLEP ŽIGA JK SHIDO
-44ml. kadetinje
1 PŠENIČNJAK Tena Profectus Samobor
2 MUNDA Evelin TVD PART. LJUTOMER
-48ml. kadetinje
1 ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMER
2 KRAMAR ANITA JK SHIDO
3 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KOJC Kira ŠD POLYTEAM
5 KULČAR Vita JK LENDAVA
5 IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMER
-52ml. kadetinje
1 DOBRIN Nina JK OLIMPIJA
2 KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRAD
3 FERENCEK Tamara JK LENDAVA
5 SERTIĆ Diana Profectus Samobor
5 PAL Nika KBV LENDAVA
-57ml. kadetinje
1 ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKA
2 VOVK TINA JK OLIMPIJA
3 PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKA
4 MLINAR Ana JK GOLOVEC
-63ml. kadetinje
1 PUŠNIK Eva ŠD GIB ŠIŠKA
2 TRAMPUŠ Brina JK GOLOVEC
3 BELTRAM Ana JK IVO REYA
3 BUTKOVIČ Maya JK KOPER
5 HRUSTEL Nuša JK SHIDO
5 CVIRN Larisa JK IMPOL
7 TURK Varja JK BEŽIGRAD
-70ml. kadetinje
1 KOVAČ Tamara JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 MIKAC Nika JK BEŽIGRAD
3 VOLF Tina JK ŽELEZNIČAR
-34st. dečki
1 POŽEK Nik JK TRIGLAV KRANJ
2 OMAN Mark JK TRIGLAV KRANJ
3 AHAČIČ Pavel JK OLIMPIJA
-38st. dečki
1 KOGOVŠEK Bernard JK OLIMPIJA
2 ZUPAN Bor JK TRIGLAV KRANJ
3 BELTRAM Nejc JK IVO REYA
3 BELAJ NEJC JK RAVNE
5 ZORKO BORUT JK BEŽIGRAD
5 MEDVED Rok JK VELENJE
7 ŽNIDARŠIČ Maks JK OLIMPIJA
7 KUPLJEN Mitja JK OLIMPIJA
-42st. dečki
1 BELTRAM Nik JK IVO REYA
2 KOKOL FILIP JK SHIDO
3 ŠNEBERGER Klemen JK OLIMPIJA
3 ZOBARIČ Beni JK OLIMPIJA
5 ŠULER Žak JK RAVNE
5 PUŠNIK VID JK VELENJE
7 STRELEC GORŠE Tian JK OLIMPIJA
7 URH ŠTRAVS JK SHIDO
-46st. dečki
1 FURST ČRTANEC Tobias JK BEŽIGRAD
2 LOVIČ Arian JK 15.MAJ MAREZIGE
3 ŠKALEC Nikola Profectus Samobor
3 GREGORC Timi JK ŽELEZNIČAR
5 BOC Andraž JK IZOLA
5 PLESNIK ZUPANC Vid JK IVO REYA
7 TRILER Žan JK GOLOVEC
7 GARB Maj JK BRANIK BROKER
-50st. dečki
1 KAJTAZOVIĆ Nal JK GOLOVEC
2 VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž JK IZOLA
3 SRČNIK Maj JK BEŽIGRAD
3 ARKO Arne ŠD GIB ŠIŠKA
5 FERLUGA Rafael Tadej JK OLIMPIJA
5 DEKLEVA Urban JK 15.MAJ MAREZIGE
7 KOVAČIČ NIK JK RAVNE
-55st. dečki
1 LINDIĆ Ivan Profectus Samobor
2 MLINARIČ Maj JK LENDAVA
3 ŠUŠKOVIĆ Marko JK GOLOVEC
3 SIKOŠEK Gaber ŠD GIB ŠIŠKA
5 AJDIČ Aljaž JK DRAVA PTUJ
5 DEVETAK Tiago ŠD GIB ŠIŠKA
7 PRIJOL Martin ŠD GIB ŠIŠKA
7 SLUGA Enej JK IZOLA
-60st. dečki
1 KOCJANC Vid JK BEŽIGRAD
2 ZADNIKAR Zal JK BEŽIGRAD
3 VRHOVNIK ŽAN JK Zmajčki
3 KOMPARE GABERŠEK Matic ŠD GIB ŠIŠKA
5 SIRAR Aleks ŠD GIB ŠIŠKA
5 URANIČ Aljaž DBV KOMENDA
7 BREMEC Jan JK BEŽIGRAD
7 PEVEC GAŠPER JK SHIDO
-66st. dečki
1 MEDVED Tjaž JK VELENJE
2 JERMAN Matija JK 15.MAJ MAREZIGE
3 URANIČ Andraž DBV KOMENDA
3 PLOŠINJAK Alen Adrian JK DRAVA PTUJ
5 PLANTARIČ Jakob JK KAMNIK
5 ŠOMEN POKEC Enej JK BEŽIGRAD
+66st. dečki
1 STERŽAJ PECELI Luka JK BEŽIGRAD
2 POGAČAR Luka JK BEŽIGRAD
-40st. deklice
1 OBLAK Zoja ŠD GIB ŠIŠKA
2 CVJETKO Nina Profectus Samobor
3 VIDOVIČ Ana JK DRAVA PTUJ
4 ŽAUCER Eva ŠD TATAMI
-44st. deklice
1 KOLMANKO Ema JK BEŽIGRAD
2 SCHUSTER Kaja JK BEŽIGRAD
3 CIGLER Lina JK RAVNE
4 SEDOVNIK MARUŠA JK RAVNE
-52st. deklice
1 HRKEC Dora Profectus Samobor
2 JAZBEC TRPKOVA Sofia JK SOKOL
3 JANJIĆ Tara JK IVO REYA
4 BAJUK Tia Kaja ŠD GIB ŠIŠKA
-57st. deklice
1 KOREN Nika JK BEŽIGRAD
2 MURKO Urška JK ŽELEZNIČAR
3 KOGOJ Pika JK BEŽIGRAD
4 FRECE Brina JK KAMNIK
-63st. deklice
1 MARČETA Ana JK IZOLA
2 ZALAZNIK Eva ŠD TATAMI
+63st. deklice
1 HERIČ VANESSA ASJA JK BRANIK BROKER
2 ZOGOVIĆ Milena JK BEŽIGRAD