-42ml. kadeti
1 KOLŠEK Tijan JK IVO REYA
-50ml. kadeti
1 TSURKAN Igor Tiger Odessa
2 ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRAD
3 KUŽNIN Fran Ura nage
4 REŽIĆ Andro Ura nage
-55ml. kadeti
1 OSTOJIĆ Vukašin Novosadski judo klub
2 ŠKAMLA Filip Cement Beočin
3 RAJER Rok JK OLIMPIJA KRMELJ
3 LEMENKOV Aleksandr JUDO TEAM Sankt-Petersburg
5 KOKALJ Gašper JK Žiri
5 RAZINGAR Jernej TVD PARTIZAN JESENICE
7 GIGACHER Stefan SV Treffen
7 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
-60ml. kadeti
1 MORAVAC Nikola Banja luka
2 ROMANIN Gianluca SGT Triestina
3 KOŠEC Miha ŠD GIB ŠIŠKA
3 MASTNAK Taras JK IVO REYA
5 KONJEVOD Kristijan Ura nage
5 RUSTEMPAŠIĆ Aldin Braca Lukač
7 BARTOLI Dominic SV Treffen
7 TORRE ROKO Dugave
-66ml. kadeti
1 KISELEV Viktor JUDO TEAM Sankt-Petersburg
2 TROPAN Luka JK IMPOL
3 HORVAT Marko JK OLIMPIJA
3 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA
5 JUSUPOV Akrahan Wolfsberg
5 KRAJZEL Mark TVD PARTIZAN JESENICE
7 NIPIČ Filip JK DUPLEK
7 KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKA
-73ml. kadeti
1 FAZLIĆ Dino Braca Lukač
2 HASIĆ Kerim Braca Lukač
3 TACAR Ambrož ŠD GIB ŠIŠKA
3 TKALČEC Mark ŠD GIB ŠIŠKA
5 LUKEK Jernej JK OLIMPIJA KRMELJ
5 MUSIZZA Tommaso SGT Triestina
7 ZAJC Blaž JK GOLOVEC
7 HAROJ Timon ŠD GIB ŠIŠKA
-81ml. kadeti
1 PRLJAČA Faris Braca Lukač
2 PROSENIK Jernej Peter ŠD GIB ŠIŠKA
3 JASENC Tilen JK BEŽIGRAD
3 BARBOLIN Ilya JK OLIMPIJA
5 JEREB Timotej DBV KOMENDA
5 MIMIĆ Dušan JK BEŽIGRAD
+81ml. kadeti
1 STANIŠIĆ Danilo Banja luka
2 PRLJAČA Faris Braca Lukač
-44ml. kadetinje
1 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRAD
-52ml. kadetinje
1 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRAD
2 GREGORČIČ Lana JK OLIMPIJA KRMELJ
3 BAČANI Anamarija JK BEŽIGRAD
3 PEČEK DORA Dugave
5 HUBER Hannah SV Treffen
5 BLAGOJEVIĆ Željana Novosadski judo klub
7 DOBRIN Nina JK OLIMPIJA
-57ml. kadetinje
1 ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKA
2 VOVK TINA JK OLIMPIJA
3 ROZMAN Tinkara JK TRIGLAV KRANJ
-63ml. kadetinje
1 PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKA
2 PUŠNIK Eva ŠD GIB ŠIŠKA
3 BELTRAM Ana JK IVO REYA
-70ml. kadetinje
1 MLINAR Ana JK GOLOVEC
2 ŠTIMAC ELA Dugave
+70ml. kadetinje
1 NORČIČ Nicki JK OLIMPIJA KRMELJ
2 MARKOVIČ Aja ŠD TATAMI
-34st. dečki
1 AHAČIČ Pavel JK OLIMPIJA
2 OMAN Mark JK TRIGLAV KRANJ
3 GREGUROVIČ Nejc JK Žiri
4 HOPP Botond JC ASKO Gleisdorf
-38st. dečki
1 BELTRAM Nejc JK IVO REYA
2 POŽEK Nik JK TRIGLAV KRANJ
3 JERETIČ Luka TVD PARTIZAN JESENICE
3 MALEVANOV Aleksej JK BEŽIGRAD
5 KUŽNIN Leo Ura nage
5 MERNIK LEON ŠD JUDO - JAKA
-42st. dečki
1 BELTRAM Nik JK IVO REYA
2 OGRIZEK urh JK OPLOTNICA
3 KALAMAR Nejc JK BELTINCI
3 KOGOVŠEK Bernard JK OLIMPIJA
5 SLAPŠAK Julij Aleksander JK OLIMPIJA
5 ZUPAN Bor JK TRIGLAV KRANJ
7 KUPLJEN Mitja JK OLIMPIJA
7 PROLIĆ JOVAN Cement Beočin
-46st. dečki
1 SIMIN Mihajlo Novosadski judo klub
2 BUBALO Aleksa Novosadski judo klub
3 SARIč Sani Braca Lukač
3 ŽERDIN Luka JK LENDAVA
5 SUHADOLNIK LEV JK Zmajčki
5 DE COSTER Miha ŠD TATAMI
7 REŽIĆ Andro Ura nage
7 RIŽMARIČ HLADNIK Anže TVD PARTIZAN JESENICE
-50st. dečki
1 TSURKAN Igor Tiger Odessa
2 ŠKRBENTA Rok TVD PART. LJUTOMER
3 FURST ČRTANEC Tobias JK BEŽIGRAD
3 ŠKRGET Nejc TVD PART. LJUTOMER
5 ARKO Arne ŠD GIB ŠIŠKA
5 ŠNEBERGER Klemen JK OLIMPIJA
7 KOSI Gaj JK BEŽIGRAD
7 PLESNIK ZUPANC Vid JK IVO REYA
-55st. dečki
1 ROT Blaž JK IMPOL
2 ANTELJ Srđan Cement Beočin
3 FOSCHINI NIKOLAS KBV LENDAVA
3 KAJTAZOVIĆ Nal JK GOLOVEC
5 DRAŠLER TIM JK BEŽIGRAD
5 GIGACHER Stefan SV Treffen
7 BAJRAMOVIĆ Harun Braca Lukač
7 RODARO GIOVANNI GABRIEL Yama arashi Udine
-60st. dečki
1 PURNAT Nik JK BEŽIGRAD
2 SIKOŠEK Gaber ŠD GIB ŠIŠKA
3 PODOBNIK Jošt JK BEŽIGRAD
3 ŠUŠKOVIĆ Marko JK GOLOVEC
5 ZUPAN Luka JK TRIGLAV KRANJ
5 MLINARIČ Maj JK LENDAVA
7 KRAŠEVEC Peter ŠD GIB ŠIŠKA
7 FIDERŠEK Gregor JK IMPOL
-66st. dečki
1 VRHOVNIK ŽAN JK Zmajčki
2 FORJAN TILEN JK BELTINCI
3 KOMPARE GABERŠEK Matic ŠD GIB ŠIŠKA
3 JAKLIN Samo JK LENDAVA
5 ŠALAMUN Kai TVD PART. LJUTOMER
5 ZADNIKAR Zal JK BEŽIGRAD
7 SEVER Aljaž JK TRIGLAV KRANJ
7 BLAGOJEVIĆ Andrej Banja luka
+66st. dečki
1 HRIBAR Anej JK BEŽIGRAD
2 MIKEC Nikola Cement Beočin
3 LOVRIĆ Jovan Banja luka
3 KOSTANJŠEK ŽAN JK OPLOTNICA
5 KOSIĆ Nemanja JK KAMNIK
5 STERŽAJ PECELI Luka JK BEŽIGRAD
7 PLANTARIČ Jakob JK KAMNIK
7 ŠTINJEK Benjamin JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-36st. deklice
1 MILADIN Sara Braca Lukač
2 SEDEJ Urša JK Žiri
3 KOCHAUF Maya JC ASKO Gleisdorf
4 MUNDA Zoja TVD PART. LJUTOMER
5 RIŽNAR Urška TVD PART. LJUTOMER
-40st. deklice
1 VRBANČIČ Sara TVD PART. LJUTOMER
2 ŠKALJIĆ ŠEJLA Ura nage
3 GUBANEC Lara JK TRIGLAV KRANJ
4 LISA Ciroi Yama arashi Udine
5 GUBANEC Maša JK TRIGLAV KRANJ
-44st. deklice
1 OBLAK Zoja ŠD GIB ŠIŠKA
2 PUŠNIK Rea JK IMPOL
3 PICHLER Iris SV Treffen
3 RAVNJAK KUŽELJ LOTI JK IMPOL
5 VODNIK NEŽA ŠD MALA ŠOLA JUDA
5 ŽAUCER Eva ŠD TATAMI
-48st. deklice
1 BALER Kaja JK BELTINCI
2 KORPAR Vida Zrinski Čakovec
3 KOLMANKO Ema JK BEŽIGRAD
3 SCHUSTER Kaja JK BEŽIGRAD
5 MARN ĐORĐEVIČ Maja JK BEŽIGRAD
5 ORLOVČIĆ NIKA TVD PART. LJUTOMER
-52st. deklice
1 HUBER Hannah SV Treffen
2 SLAVINEC Maša JK KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU
3 JAZBEC TRPKOVA Sofia JK SOKOL
4 GRNJAK Lara TVD PART. LJUTOMER
-57st. deklice
1 KOREN Nika JK BEŽIGRAD
2 JANJIĆ Tara JK IVO REYA
3 ROZMAN Tinkara JK TRIGLAV KRANJ
3 BRODEJ Klara JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 KOGOJ Pika JK BEŽIGRAD
5 MIJOVSKI Enja JK KAMNIK
7 FRECE Brina JK KAMNIK
-63st. deklice
1 KOCJAN Barbara JK SOKOL
2 ZALAZNIK Eva ŠD TATAMI
3 KOKALJ Živa JK Žiri
3 CASTELLANI Eva Yama arashi Udine
5 ŠVALJ Naja JK BEŽIGRAD
5 IVEZIČ LANA TVD PART. LJUTOMER
+63st. deklice
1 STJEPANOVIĆ Jovana Cement Beočin
2 PEČOLER Neža JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 AVDIMETAJ NIKKI JK BRANIK BROKER
3 KOPITAR ŠTUREM Tea JK BEŽIGRAD
5 ZOGOVIĆ Milena JK BEŽIGRAD
5 PASARIĆ Gala Zrinski Čakovec
7 HRANILOVIĆ Lorenna Zrinski Čakovec
-29ml. dečki
1 MILJIĆ Srđan Cement Beočin
2 JURKOVIĆ VEDRAN Dugave
3 MASTNAK Svit JK IVO REYA
4 HAVIZ Tan Dugave
-32ml. dečki
1 TOMAŠIĆ Mateo Pinky
2 DOBOVŠEK Oliver ŠD GIB ŠIŠKA
3 BLAŽIČ Gal JK ŽELEZNIČAR
3 BULJUBAŠIĆ Tarik JK Vogošča
5 MIŠIČ Mark JK BEŽIGRAD
5 ŠUDE Aljaž ŠD POLYTEAM
7 BOVHA Ian JK IVO REYA
7 LONČAR Lan JK OLIMPIJA KRMELJ
-35ml. dečki
1 JUSUPOV Batuchan Wolfsberg
2 CIMERMAN KRISTJAN JK BEŽIGRAD
3 HRUSTIĆ RELJA Dugave
3 SIMIN Milan Novosadski judo klub
5 PAVLIČ Nik JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 ŽNIDARKO Nejc JK IMPOL
7 MIHELIN GAŠPER ŠD TATAMI
7 MILJIĆ Siniša Cement Beočin
-38ml. dečki
1 BEGOVIĆ Aleksej Novosadski judo klub
2 KOVACEVIC Sergej Novosadski judo klub
3 BRLOGAR Nik JK OLIMPIJA KRMELJ
3 HABJAN Taj JK IVO REYA
5 FEFER Bor JK VRHNIKA
5 KORPAR LEMAC STRIBOR Dugave
7 SRABOTIČ Val ŠD GIB ŠIŠKA
7 HAZDOVAC Jaka JK OLIMPIJA KRMELJ
-42ml. dečki
1 VRBANOVIĆ MATEJ Dugave
2 LESKOVAR JAKA JK OPLOTNICA
3 MLAKAR ŠTEF JK ŽELEZNIČAR
3 KUGLER Nejc JK IVO REYA
5 NORČIČ Nejc JK OLIMPIJA KRMELJ
5 DRAGIČ NAVERŠNIK Naj JK BEŽIGRAD
7 MAHMUTOVIĆ Alen JK OLIMPIJA
7 VANČEK Luka
-46ml. dečki
1 GRAHOVAC Dušan Novosadski judo klub
2 KOMIČ Oliver ŠD GIB ŠIŠKA
3 KAUČIČ ROPRET Andraž JK TRIGLAV KRANJ
3 KAVNIK Maj JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 ŠKERBOT Nil JK DUPLEK
5 KOS Timotej JK IMPOL
7 MACORINI LEONARDO SGT Triestina
7 ŠTRLJIČ Filip JK IVO REYA
-50ml. dečki
1 LIPIČ Gabriel JK BELTINCI
2 GABRON Gaber ŠD GIB ŠIŠKA
3 GUŠIĆ Imran Braca Lukač
3 REK LUKA JK OPLOTNICA
5 STANOJLOVIC Ilija SGT Triestina
5 LOVIČ Žan TVD PARTIZAN JESENICE
7 BELIGA Jon ŠD MALA ŠOLA JUDA
7 ZATTI Alessandro Yama arashi Udine
-55ml. dečki
1 CHAYNIKOV DMITRY JK BRANIK BROKER
2 PREMK Simon JK OLIMPIJA
3 MANDIĆ KAZIMIR Dugave
3 RIZVO Nadir Braca Lukač
5 MIKAC Matic JK BEŽIGRAD
5 BELIČ Anže JK OLIMPIJA
7 HALMEN Alexander SV Treffen
7 VIVOD TIMI JK OPLOTNICA
+55ml. dečki
1 LUKŠIČ Luka DBV KOMENDA
2 JELNIKAR Mark DBV KOMENDA
3 MEŠANOVIĆ Faruk Braca Lukač
3 LOLIĆ Aleksa Banja luka
5 MULEC Tilen JK DUPLEK
5 GLUMAC Stefan ŠD MALA ŠOLA JUDA
7 DURALIJA Blaž JK SOKOL
7 RAZGORŠEK Ožbej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-27ml. deklice
1 PROLIĆ Natalija Cement Beočin
2 BELLELI Sarah SGT Triestina
3 LIESINGER Savannah SV Treffen
-30ml. deklice
1 KOCHAUF Maya JC ASKO Gleisdorf
2 LASIĆ Eva Pinky
3 SPONZA Clio SGT Triestina
-36ml. deklice
1 TSURKAN Ilariia Tiger Odessa
2 GAJIĆ Jevgenija JK DRAVOGRAD
3 ROZMAN MUHA Ajda JK BEŽIGRAD
3 MUŠIČ Maja JK OPLOTNICA
5 ŽGAJNAR Taja JK BEŽIGRAD
5 ROGELJ Tina JK SOKOL
7 ŽGAJNAR Lucija ŠD GIB ŠIŠKA
7 PERC Larisa JK OLIMPIJA KRMELJ
-40ml. deklice
1 GOLE Vanessa ŠD BUSHIDO
2 ŠKALJIĆ ŠEJLA Ura nage
3 STOIMENOVSKA ANA JK BEŽIGRAD
3 GAŠPER Ajda JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 KOJC Kora ŠD POLYTEAM
5 ŠARLAH Maša JK OLIMPIJA
7 MENCIGAR Nika DBV KOMENDA
7 PARTLIČ Julija JK ŽELEZNIČAR
-44ml. deklice
1 GOROGRANC ČARGO Ula JK OLIMPIJA
2 KOŽLJAK Džejla Željezničar
3 SIKOŠEK Ajda ŠD GIB ŠIŠKA
3 PICHLER Iris SV Treffen
5 PRIMC Neža JK VRHNIKA
5 KRULC Sara Pinky
7 MAKEK Lina JK VRHNIKA
7 DONSKAYA ALEKSANDRA JK SOKOL
-48ml. deklice
1 MAZOUZI Leila JK BELTINCI
2 ZULIĆ Ajla JK SOKOL
3 PUHALJ Brina JK ŽELEZNIČAR
3 MAJHENIČ Tita JK GOLOVEC
5 PAJIĆ Angelina DBV KOMENDA
5 TKALEC Ella Medvedgrad
7 MAIER Lena SV Treffen
-52ml. deklice
1 POTOČNIK Ajda JK BEŽIGRAD
2 BALAŽIČ Kim JK OLIMPIJA
+52ml. deklice
1 HRANILOVIĆ Lorenna Zrinski Čakovec
2 MATOŠA Antonija Zrinski Čakovec
3 SKALA Gaja JK SOKOL
3 ZAVRŠNIK Maša JK ŽELEZNIČAR
5 CENTA Nika JK SOKOL
5 NOVAK HARTNER Ines JK GOLOVEC
7 BIJEDIĆ ALINA JK SOKOL