# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 AJDIČ Aljaž JK DRAVA PTUJ ml. kadeti -60
2 AMBROŽIČ Luka ŠD GIB ŠIŠKA mladinci +100
3 AMBRUS Marcell Barcs ml. cicibani U10 -46
4 ANTUNIČEVIČ Luka ŠD TATAMI ml. kadeti -66
5 ARBEITER Nejc JK IMPOL mladinci -60
6 ARKO Arne ŠD GIB ŠIŠKA ml. kadeti -55
7 BALAŽIC Oskar JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -38
8 BALER Kaja JK BELTINCI ml. kadetinje -52
9 BALIZS Balazs Nagyatad ml. cicibani U10 -42
10 BANA Denes Barcs ml. kadeti -66
11 BANDUR BLAŽ JUDO ŠOLA MARIBOR ml. kadeti -73
12 BECSI Tamas Nagykanizsai Judo Klub st. dečki -55
13 BELTRAM Nik JK IVO REYA ml. kadeti -46
14 BELTRAM Nejc JK IVO REYA ml. kadeti -42
15 BERLAK BOR JK ŠTORKLJICE ml. dečki -32
16 BIRO Jure JK LENDAVA ml. cicibani U10 -35
17 BIRO Jan JK LENDAVA ml. dečki -35
18 BIZJAK Luka ŠD GIB ŠIŠKA mladinci -81
19 BOGAR Marton Vital Judo Klub Györ ml. dečki -35
20 BOGDAN ŠTEFAN KBV LENDAVA ml. dečki -27
21 BOGDAN Teo KBV LENDAVA ml. dečki -32
22 BOHINC Dora ŠD GIB ŠIŠKA mladinke -78
23 BOJNEC UROŠ JK ŠTORKLJICE st. dečki -60
24 BOLKO Urban JK IMPOL ml. kadeti -50
25 BOREC FILIP JUDO ŠOLA MARIBOR ml. kadeti -73
26 BOROVIČ MAI JK ŠTORKLJICE ml. cicibani U10 -38
27 BOROVIč Dea JK ŠTORKLJICE st. deklice -48
28 BOŠNIK Leon JK ACRON SLOVENJ GRADEC mladinci -81
29 BOžIč Melissa JK LENDAVA ml. kadetinje -70
30 BRENCE Miha JK IMPOL ml. kadeti -50
31 BRODEJ Klara JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadetinje -57
32 BUKI Zeltelny Kaposvar ml. dečki -35
33 BURJAN Patrik Bor JK ŠTORKLJICE ml. cicibani U10 -29
34 CAF Rok JK BRANIK BROKER ml. kadeti -73
35 CAF Luka JK DRAVA PTUJ ml. kadeti -60
36 CENTA Jakob JK SOKOL mladinci +100
37 CSANYI Adorjan Nagyatad ml. cicibani U10 -27
38 CSORBICS Daniel Barcs ml. dečki -32
39 CVIRN Larisa JK IMPOL ml. kadetinje -63
40 DAJČMAN Jaša JK DRAVA PTUJ ml. kadeti -50
41 DEMŠAR Tim JK IMPOL mladinci -73
42 DENŠA Luka KBV LENDAVA ml. kadeti -55
43 DERVARIČ Maj JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -38
44 DOBRAVEC Gal JK TRIGLAV KRANJ mladinci -66
45 DURINIĆ Nika Zrinski Čakovec ml. cicibanke U10 -30
46 ERKER Aischa JK IMPOL ml. kadetinje -70
47 ESKUDT Levente Kaposvar ml. dečki -46
48 FARKAŠ Tilen KBV LENDAVA mladinci -66
49 FERENCEK Tamara JK LENDAVA ml. kadetinje -52
50 FERNYAK Mate Vital Judo Klub Györ st. dečki -38
51 FERNYAK Levente Vital Judo Klub Györ st. dečki -42
52 FODI Levente Vital Judo Klub Györ ml. cicibani U10 -42
53 FORJAN TILEN JK BELTINCI st. dečki -66
54 FOSCHINI NIKOLAS KBV LENDAVA ml. kadeti -55
55 FURMAN Lili Kaposvar ml. deklice -33
56 FURST ČRTANEC Tobias JK BEŽIGRAD ml. kadeti -55
57 GABOR Ria JK LENDAVA ml. deklice -33
58 GANGL Christoph Kirchbach ml. dečki -38
59 GARAI NIMROD NTE 1866 ml. dečki -50
60 GARAMSZEGI Balint Nagykanizsai Judo Klub st. dečki -55
61 GARB Maj JK BRANIK BROKER ml. kadeti -50
62 GASPAR Benedek Kaposvar ml. cicibani U10 +50
63 GAVEL Nova SOMOGYSZOB ml. deklice -40
64 GELENCSER Brigita Barcs st. deklice -40
65 GERIč Nela JK LENDAVA ml. deklice -40
66 GOMAZ VID JUDO ŠOLA MARIBOR ml. kadeti -60
67 GRAHOVAC TJAN JUDO ŠOLA MARIBOR ml. kadeti -50
68 GREGORC Mark JK GOLOVEC mladinci -81
69 GUMILAR Maj JK MURSKA SOBOTA ml. kadeti -66
70 GUMILAR Jan JK MURSKA SOBOTA ml. kadeti -66
71 GYIMES Marton Nagykanizsai Judo Klub ml. dečki -35
72 GYIMES Mira Nagykanizsai Judo Klub ml. cicibanke U10 -40
73 HABIČ Benjamin JK BEŽIGRAD ml. kadeti -42
74 HAJOŠ Alfred Vital Judo Klub Györ st. dečki -50
75 HERCOG Rene JK BRANIK BROKER ml. kadeti +81
76 HERCZEG Volter Nagykanizsai Judo Klub ml. dečki -55
77 HERNADI Csonger Kaposvar ml. dečki -38
78 HODORICS Zalan SOMOGYSZOB ml. dečki -42
79 HORVAT Neža JK LENDAVA ml. cicibanke U10 -36
80 HORVAT Nika JK Z'DEŽELE SANKAKU mladinke +78
81 HORVAT Veronika KBV LENDAVA ml. deklice -44
82 HORVAT Domen Tian JK LENDAVA ml. cicibani U10 -42
83 HORVATH Akos Kaposvar st. dečki +66
84 HORVATH Medox NTE 1866 ml. dečki -32
85 HORVATH Matyas NTE 1866 ml. cicibani U10 -24
86 HOČEVAR Vid JK GOLOVEC ml. kadeti -66
87 HRANILOVIĆ Lorenna Zrinski Čakovec st. deklice +63
88 HRIBAR Anej JK BEŽIGRAD ml. kadeti -73
89 HRUSTEL Nuša JK SHIDO ml. kadetinje -63
90 IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMER ml. kadetinje -48
91 JALŠOVEC Nikola Zrinski Čakovec ml. dečki -38
92 JANJIĆ Tara JK IVO REYA ml. kadetinje -57
93 JANKOVIČ CRNČEC Loren Zrinski Čakovec ml. cicibani U10 -29
94 JASENC Tilen JK BEŽIGRAD ml. kadeti -73
95 JAZBEC TRPKOVA Sofia JK SOKOL ml. kadetinje -52
96 JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadeti -55
97 JEREB Timotej JK TRIGLAV KRANJ ml. kadeti -81
98 JUG Primož JK IMPOL ml. kadeti -55
99 JUHART Tadej JK IMPOL mladinci -66
100 JURŠINIČ Maj JK Z'DEŽELE SANKAKU ml. kadeti -73
101 KAC Adam JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadeti -50
102 KAJTAZOVIĆ Nal JK GOLOVEC ml. kadeti -55
103 KAJTAZOVIČ Benjamin JK GOLOVEC mladinci -73
104 KALAMAR Nejc JK BELTINCI st. dečki -42
105 KARADI Barnabas Nagykanizsai Judo Klub ml. kadeti -50
106 KARAMETA Andi JK DRAVA PTUJ ml. kadeti -66
107 KARANJAC KROFLIČ Tito ŠD POLYTEAM ml. kadeti -50
108 KARDOš Lea Luna JK LENDAVA ml. cicibanke U10 -40
109 KASSAI Mayyas Kaposvar st. dečki -46
110 KASTELIC Edvard JK GOLOVEC mladinci -60
111 KAVNIK Vid JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadeti -66
112 KELE Julianna Nagykanizsai Judo Klub st. deklice -48
113 KENGLI ZSEGORA Levente Vital Judo Klub Györ ml. cicibani U10 -42
114 KISS Milan Barcs st. dečki -55
115 KITAK Tilen JK Zmajčki mladinci -81
116 KLEMENČIČ Matic JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -46
117 KLIMENT Zalan Nagyatad ml. dečki -35
118 KLOAR Rene JK DRAVA PTUJ mladinci -66
119 KOCZO Zalan Vasas Judo Kft. st. dečki -38
120 KOGOJ Pika JK BEŽIGRAD ml. kadetinje -63
121 KOJC Kora ŠD POLYTEAM st. deklice -40
122 KOJC Kira ŠD POLYTEAM ml. kadetinje -52
123 KOJC Kara ŠD POLYTEAM ml. cicibanke U10 -30
124 KOJC Keno ŠD POLYTEAM ml. dečki -32
125 KOKALJ Živa JK Žiri ml. kadetinje -63
126 KOKALJ Gašper JK Žiri ml. kadeti -55
127 KOMAT Zala JK Z'DEŽELE SANKAKU mladinke +78
128 KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKA ml. kadeti -66
129 KONIG HANNA SOMOGYSZOB ml. kadetinje -52
130 KOPITAR ŠTUREM Tea JK BEŽIGRAD ml. kadetinje -63
131 KORANYI Laura Vasas Judo Kft. st. deklice -48
132 KOREN Nika JK BEŽIGRAD ml. kadetinje -57
133 KOVACS Akos NTE 1866 ml. dečki -32
134 KOVACS Oliver Nagykanizsai Judo Klub ml. kadeti -55
135 KOVACS Aron Barcs ml. dečki -50
136 KOVAČEC LAN JK ŠTORKLJICE ml. dečki -29
137 KOVAč Alex JK LENDAVA ml. dečki -42
138 KOVAč Mia JK LENDAVA st. deklice -36
139 KOVESKALI Zoja Nagyatad ml. deklice -40
140 KRAMAR ANITA JK SHIDO ml. kadetinje -52
141 KRAPECZ Natasa Nagyatad st. deklice -36
142 KRAPECZ Levente Nagyatad ml. dečki -38
143 KRIŽANEC Gašper JK IMPOL ml. kadeti -60
144 KROTKO Oli JK BEŽIGRAD ml. kadeti -55
145 KRUPANSZKP Marcel Vital Judo Klub Györ st. dečki -42
146 KULČAR Vita JK LENDAVA mladinke -48
147 KULČAR Maša JK LENDAVA st. deklice -52
148 KUN Samuel Vital Judo Klub Györ ml. kadeti -42
149 KUN Benedek Vital Judo Klub Györ st. dečki -42
150 KUPLEN Iva JK MURSKA SOBOTA ml. deklice -30
151 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA ml. kadeti -55
152 KURTACS Zsofi Vasas Judo Kft. ml. deklice +52
153 KÖVESKAN Regö Nagykanizsai Judo Klub ml. kadeti -50
154 LAH Nina JK GOLOVEC mladinke -70
155 LAH Nejc JK GOLOVEC mladinci -81
156 LAKOSI Oliver Kaposvar ml. cicibani U10 -35
157 LANTOS Zoltan Barcs st. dečki -46
158 LEBAR Oliver SOMOGYSZOB ml. dečki -46
159 LESKOVEC TIN JUDO ŠOLA MARIBOR ml. kadeti -73
160 LIPIČ Gabriel JK BELTINCI ml. dečki -50
161 LIPODI Laszlo NTE 1866 st. dečki -60
162 LIPODI Marton NTE 1866 ml. dečki -35
163 LIPUŠ Lino KBV LENDAVA ml. kadeti -60
164 MAJ Zsuzsanna Kaposvar st. deklice -36
165 MAJ Bori Kaposvar st. deklice +63
166 MAJ Vera Kaposvar ml. deklice -30
167 MARAZ Nandor Barcs ml. dečki +55
168 MARGUČ Tim JK BEŽIGRAD ml. kadeti -55
169 MARINIČ ENEJ JK BRANIK BROKER mladinci +100
170 MARIČ Aljoša KBV LENDAVA ml. kadeti -60
171 MARKOVIČ Žan JK IMPOL mladinci -73
172 MAROH Luka JK GORIŠNICA ml. kadeti +81
173 MATOŠA Antonija Zrinski Čakovec ml. deklice +52
174 MAUčEC Tinaja JK LENDAVA ml. deklice -44
175 MAZOUZI Leila JK BELTINCI st. deklice -48
176 MAZOVEC URŠULA JUDO ŠOLA MARIBOR ml. kadetinje -57
177 MEHLE KOSTREVC Živa JK GOLOVEC mladinke -78
178 MERCZ Samu Nagykanizsai Judo Klub ml. cicibani U10 -24
179 MIDŽIČ Emin JK Z'DEŽELE SANKAKU ml. kadeti -73
180 MIKAC Nika JK BEŽIGRAD ml. kadetinje -70
181 MILOŠIČ Tomi JK DRAVA PTUJ mladinci -73
182 MLINAR Ana JK GOLOVEC ml. kadetinje -63
183 MLINARIČ Maj JK LENDAVA ml. kadeti -66
184 MOLNAR Bianka Kaposvar st. deklice +63
185 MUJDRICA Rok KBV LENDAVA ml. dečki -46
186 NAGY Oliver Nagykanizsai Judo Klub ml. kadeti -66
187 NAGY Adrian NTE 1866 ml. dečki +55
188 NAGY Nandor Nagyatad ml. cicibani U10 -32
189 NORČIČ JAKA JK ŠTORKLJICE ml. dečki -42
190 OBLAK Zoja ŠD GIB ŠIŠKA ml. kadetinje -48
191 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA ml. kadeti -66
192 OBLAK Gašper ŠD GIB ŠIŠKA mladinci -73
193 OPRČKAL LENART JK SHIDO ml. kadeti -60
194 OŽIR Tilen JK Z'DEŽELE SANKAKU mladinci -73
195 PAL Nika KBV LENDAVA ml. kadetinje -57
196 PANOVICS Mercedesz Barcs ml. kadetinje -63
197 PERBIL Jaka JK BEŽIGRAD ml. kadeti -50
198 PERTOCI Aljaž JK MURSKA SOBOTA st. dečki -38
199 PETAK Matic ŠD TATAMI mladinci -73
200 PEČNIK Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadeti -60
201 PEČNIKAR Ela JK SOKOL ml. kadetinje -70
202 PEČOLER Zala JK ACRON SLOVENJ GRADEC mladinke -70
203 PEČOLER Neža JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadetinje +70
204 PFERSCHY Felix Kirchbach st. dečki -34
205 PIKULENKO Nikita Vital Judo Klub Györ mladinci -73
206 PODOBNIK Jošt JK BEŽIGRAD ml. kadeti -60
207 POLOVŠAK Zala JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadetinje -70
208 POZDEREC VALENTINA JK BELTINCI ml. deklice -33
209 POČERVINA Miha JK BEŽIGRAD ml. kadeti -66
210 POŽEK Žan JK TRIGLAV KRANJ mladinci -73
211 PREVOLŠEK Vinko JK ACRON SLOVENJ GRADEC mladinci -60
212 PUNGERŠEK Jaka JK Zmajčki mladinci -73
213 PURNAT Nik JK BEŽIGRAD ml. kadeti -66
214 PUTICS Kornelia Nagyatad ml. kadetinje -63
215 RACZ Vivien Nagyatad ml. kadetinje -52
216 RAKAR NIKO JK ŠTORKLJICE ml. dečki -42
217 RAVNJAK KUŽELJ LOVRO JK IMPOL ml. kadeti -81
218 RECEK Naj JK LENDAVA ml. cicibani U10 -38
219 REGENYEI Balint Kaposvar st. dečki -46
220 REGENYEI Balazs Kaposvar st. dečki -34
221 REICHT Dominik Kirchbach st. dečki -42
222 RIBARIČ Vid JK BEŽIGRAD ml. kadeti -66
223 RODINGER Filip Zrinski Čakovec st. dečki +66
224 ROZMAN Tinkara JK TRIGLAV KRANJ ml. kadetinje -57
225 RUMEŽ Matic JK BELTINCI ml. dečki -27
226 SAKAČ Tia JK LENDAVA st. deklice -52
227 SCHNEIDER Sara Kaposvar ml. deklice -30
228 SCHNEIDER Akos Kaposvar st. dečki -38
229 SEP Sara KBV LENDAVA ml. deklice -44
230 SKELA Nejc JK IMPOL ml. kadeti +81
231 SRČNIK Maj JK BEŽIGRAD ml. kadeti -55
232 STROHMAJER Bence Nagyatad st. dečki +66
233 SZABO Cseperke Kaposvar st. deklice -40
234 SZABO Hanna Bella Kaposvar ml. deklice -30
235 SZEGHY TAMAS NTE 1866 ml. dečki -38
236 SZUCS Akos Kaposvar ml. dečki -42
237 TACAR Ambrož ŠD GIB ŠIŠKA ml. kadeti -73
238 TAKACS Andor Nagyatad ml. cicibani U10 -38
239 TAKACS Abel Nagyatad ml. cicibani U10 -38
240 TAKACS Sala Nagyatad ml. deklice -52
241 TAKACS Jazmin Vital Judo Klub Györ ml. kadetinje +70
242 TAMAS Tibor Balazs Vital Judo Klub Györ ml. dečki -32
243 TAMAS Levente Nagykanizsai Judo Klub ml. dečki -55
244 TAMASMIDY Bence Vasas Judo Kft. st. dečki -50
245 TARNOKI Andras Barcs st. dečki -50
246 TEIDL Zuara Vital Judo Klub Györ st. dečki -46
247 TESEI Daniel Vital Judo Klub Györ ml. dečki +55
248 TKALEC Vanessa JK LENDAVA ml. deklice -48
249 TOTAJ KORAB JUDO ŠOLA MARIBOR ml. kadeti -55
250 TOTH Barnabas NTE 1866 ml. cicibani U10 -27
251 TOTH PETER SOMOGYSZOB mladinci -66
252 TRAMPUŠ Brina JK GOLOVEC mladinke -63
253 TROPAN Teja JK IMPOL mladinke -57
254 TULEZI Botond Nagyatad ml. dečki -27
255 UDVAR Mate Vital Judo Klub Györ st. dečki -50
256 UDVAR Botond Vital Judo Klub Györ ml. cicibani U10 -27
257 URŠIČ Niko JK IMPOL ml. kadeti -66
258 VANČEK Luka JK IMPOL ml. dečki -42
259 VARGA Dominik Vital Judo Klub Györ ml. kadeti -60
260 VASKA Botond Nagykanizsai Judo Klub ml. dečki -46
261 VEHAB MATIC JK BELTINCI ml. dečki -29
262 VINKOVIČ Klemen JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -42
263 VOROŠ JOŽEF Žan JK BELTINCI ml. cicibani U10 -27
264 VRBANČIČ Sara TVD PART. LJUTOMER ml. kadetinje -40
265 VRHOVNIK ŽAN JK Zmajčki ml. kadeti -66
266 VRHOVNIK Marko JK Zmajčki mladinci -81
267 VUK Dino Zrinski Čakovec st. dečki -60
268 VUČKO NIK MAJ JK BELTINCI ml. dečki -29
269 WIPPEL Dominik Kirchbach st. dečki -60
270 ZAJC Blaž JK GOLOVEC ml. kadeti -73
271 ZMAZEK Niki TVD PART. LJUTOMER ml. kadeti -46
272 ZOGOVIĆ Milena JK BEŽIGRAD ml. kadetinje +70
273 ZSUPEK Marcell SOMOGYSZOB ml. cicibani U10 -32
274 ZVER Blaž JK BELTINCI ml. kadeti -81
275 ZVER Mihael KBV LENDAVA mladinci -60
276 ZVER LARISA KBV LENDAVA mladinke -57
277 ČEH Jure JK LENDAVA ml. dečki -42
278 ČEH Miha JK LENDAVA ml. cicibani U10 -24
279 ČEH Jakob JK LENDAVA ml. dečki -27
280 ČELEŠ Gal JK LENDAVA ml. dečki -38
281 ČERVEK Kio JK ŠTORKLJICE ml. dečki -38
282 ŠAJHER LUKA JK ŠTORKLJICE st. dečki -60
283 ŠANTL MARK JK ŠTORKLJICE ml. dečki +55
284 ŠEBJANIČ Ajda JK BELTINCI ml. deklice -40
285 ŠKOFIČ MARK ŠD GIB ŠIŠKA ml. kadeti -50
286 ŠKRBENTA Rok TVD PART. LJUTOMER ml. kadeti -55
287 ŠKRGET Nejc TVD PART. LJUTOMER ml. kadeti -50
288 ŠLAMBERGER Nika JK DRAVA PTUJ mladinke -78
289 ŠPILAK Jan JK BELTINCI st. dečki -42
290 ŠTEFAN MATEVŽ JK BEŽIGRAD ml. kadeti -42
291 ŠUŠKOVIĆ Marko JK GOLOVEC ml. kadeti -60
292 ŠVENDA Keanu JK ŠTORKLJICE ml. cicibani U10 -32
293 ŽERDIN Gašper JK LENDAVA ml. dečki -32
294 ŽERDIN Luka JK LENDAVA ml. kadeti -46
295 ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA mladinci -55
296 ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik JK BEŽIGRAD ml. kadeti -60