-42Ml. kadeti
1 PETERNEL Matija BEŽIGRAD
2 JOVOVIĆ Lazar Rakovica Beograd
3 AHAČIČ Pavel OLIMPIJA
3 ŠPILAK Jan TRATNJEK BELTINCI
5 MALEVANOV Aleksej BEŽIGRAD
5 WOLF Timotej jan BEŽIGRAD
7 BAVDEK Nikolaj BEŽIGRAD
-46Ml. kadeti
1 KNAFLIČ ROK APOLON MARIBOR
2 SLAPŠAK Julij Aleksander OLIMPIJA
3 ZUPAN Bor TRIGLAV KRANJ
3 IVOŠEVIĆ Matej Panda
5 OGOREVC Jakob BEŽIGRAD
5 ŠTEFAN MATEVŽ BEŽIGRAD
-50Ml. kadeti
1 LOJANIČIĆ Marko Rakovica Beograd
2 JEREMIĆ Matija Rakovica Beograd
3 OGRIZEK Urh OPLOTNICA
3 SEDMAK Fran Panda
5 MIKOLACI Dino Panda
5 KOGOVŠEK Bernard OLIMPIJA
7 ŠKOFIČ MARK GIB ŠIŠKA
7 ŠTEFANČIČ ŠAVS Bor BEŽIGRAD
-55Ml. kadeti
1 FÜRST ČRTANEC Tobias BEŽIGRAD
2 ŠNEBERGER Klemen OLIMPIJA
3 ŽERDIN Luka LENDAVA
3 MILIĆEVIĆ Vuk Rakovica Beograd
5 MIČIĆ Luka Partizan Kikinda
5 ŠKRGET Nejc PARTIZAN LJUTOMER
7 KROTKO Oli BEŽIGRAD
7 KALAMAR Nejc TRATNJEK BELTINCI
-60Ml. kadeti
1 ŠKRBENTA Rok PARTIZAN LJUTOMER
2 TOTAJ KORAB APOLON MARIBOR
3 ARKO Arne GIB ŠIŠKA
3 BARIŠIĆ Toni Solin
5 GRAHOVAC TJAN APOLON MARIBOR
5 DAKIĆ Mateja JUDOKA BEOGRAD
7 MILKOVIĆ Petar Solin
7 BLAGOJEVIĆ Slobodan Rakovica Beograd
-66Ml. kadeti
1 PODOBNIK Jošt BEŽIGRAD
2 GORIČKI Leon Samobor
3 AJDIČ Aljaž DRAVA PTUJ
3 IVOVIĆ Filip Rakovica Beograd
5 SERNEC FILIP TATAMI
5 BAŠIĆ Nikola Solin
7 MIČIĆ Marko Partizan Kikinda
7 DEMŠAR Maj ŽIRI
-73Ml. kadeti
1 PURNAT Nik BEŽIGRAD
2 ŠUMERA Marin Lika Zagreb
3 KOMPARE GABERŠEK Matic GIB ŠIŠKA
3 STERŽAJ PECELI Luka BEŽIGRAD
5 JELOVAC Marko Rakovica Beograd
5 MLINARIČ Maj LENDAVA
7 NOVAK Žan BEŽIGRAD
7 ŠALAMUN Kai PARTIZAN LJUTOMER
-81Ml. kadeti
1 HRIBAR Anej BEŽIGRAD
2 ZADRO Filip Panda
3 KOCJANC Vid BEŽIGRAD
3 PLANTARIČ Jakob KAMNIK
5 AVSEC Matic TATAMI
5 ZADNIKAR Zal BEŽIGRAD
+81Ml. kadeti
1 KOSTANJŠEK ŽAN OPLOTNICA
2 KUZMA NIKO PARTIZAN LJUTOMER
3 VITKO Lovro Profectus Samobor
4 MAHNE Luka BEŽIGRAD
5 HAFIZOVIĆ Markus TATAMI
-44Ml. kadetinje
1 CVJETKO Nina Profectus Samobor
2 BRCKO Lucija Panda
3 STRELEC Lana DRAVA PTUJ
4 MAJCEN ALINA APOLON MARIBOR
5 RIŽNAR Urška PARTIZAN LJUTOMER
-48Ml. kadetinje
1 VRBANČIČ Sara PARTIZAN LJUTOMER
2 SEDEJ Urša ŽIRI
3 BOŽIĆ Nika Panda
-52Ml. kadetinje
1 BALER Kaja TRATNJEK BELTINCI
2 SLAVINEC Maša KRIŽEVCI
3 JOCIĆ Sara JUDOKA BEOGRAD
4 RAVNJAK KUŽELJ LOTI APOLON MARIBOR
5 ŽAUCER Eva TATAMI
-57Ml. kadetinje
1 SCHUSTER Kaja BEŽIGRAD
2 ŠKALIČ Viviana Helena BEŽIGRAD
3 HRKEC Dora Profectus Samobor
3 MALIROVA Dorota Kjus Hranice
5 KOLMANKO Ema BEŽIGRAD
5 KOKALJ Živa ŽIRI
7 MARN ĐORĐEVIČ Maja BEŽIGRAD
7 KOPEČKOVÁ Antonie Slavia Kromeriz
-63Ml. kadetinje
1 KOREN Nika BEŽIGRAD
2 ŠANČIĆ Sara Samobor
3 ROZMAN Tinkara TRIGLAV KRANJ
3 BRODEJ Klara ACRON SLOVENJ GRADEC
5 FRECE Brina KAMNIK
5 JANÍKOVÁ Barbora Kjus Hranice
7 ŠPOLJARIĆ Kaja Samobor
7 BRATINŠČAK Anemari PARTIZAN LJUTOMER
-70Ml. kadetinje
1 KOPITAR ŠTURM Tea BEŽIGRAD
2 JANJIĆ Tara IVO REYA
3 ZALAZNIK Eva TATAMI
+70Ml. kadetinje
1 HERIČ VANESSA ASJA BRANIK MARIBOR
-34St. dečki
1 PEŠIČ Ilja Rakovica Beograd
2 KOJC Keno POLYTEAM
3 RAZDEVŠEK Matic ACRON SLOVENJ GRADEC
3 RUS Žak PARTIZAN LJUTOMER
5 TRENDOV Martin KOPER
5 STRELEC Lan DRAVA PTUJ
7 MIŠIČ Mark BEŽIGRAD
7 FELDSHEROV Arseny GIB ŠIŠKA
-38St. dečki
1 AZİMLİ Samir ATL
2 KOŽELJ ENEJ BEŽIGRAD
3 NERLOVIĆ Josip Solin
3 RAKIIN Miloš Partizan Kikinda
5 DOBOVŠEK Oliver GIB ŠIŠKA
5 MRĐENOVIĆ MILAN BEŽIGRAD
7 VULOVIĆ TIN BEŽIGRAD
7 HAZAK DAVID BRANIK MARIBOR
-42St. dečki
1 HÜSEYNOV EMİL ATL
2 PAVLIČ Nik ACRON SLOVENJ GRADEC
3 BRLOGAR Nik OLIMPIJA KRMELJ
3 MARKOTA Teo Solin
5 VODEB Lan KOPER
5 NABERNIK Jan IZOLA
7 DOBRINJA Vid KOPER
7 MIHELIČ Nejc TATAMI
-46St. dečki
1 POTREBUJEŠ Matevž VRHNIKA
2 KOMIČ Oliver GIB ŠIŠKA
3 PERKO Anej OLIMPIJA KRMELJ
3 MAHMUTOVIĆ Alen OLIMPIJA
5 HAZDOVAC Jaka OLIMPIJA KRMELJ
5 MECILOŠEK Fran BEŽIGRAD
7 KUGLER Nejc IVO REYA
7 SUHOREPEC Izak OLIMPIJA
-50St. dečki
1 PETROVIĆ Pavle Rakovica Beograd
2 FRANK Žan VRHNIKA
3 VYBÍRAL Ondřej Kjus Hranice
3 OSTOJIĆ Marko Rakovica Beograd
5 MILIĆEVIĆ Marko Rakovica Beograd
5 AVRAMOVIĆ Vuk Rakovica Beograd
7 NORČIČ Nejc OLIMPIJA KRMELJ
7 CEKUŠ Rocco Profectus Samobor
-55St. dečki
1 TOMANEK Jan Kjus Hranice
2 BRECL Tim OLIMPIJA
3 HLADEN Aljoša PARTIZAN LJUTOMER
3 KOROŠEC Ostap BEŽIGRAD
5 KOS Timotej IMPOL
5 KAVNIK Maj ACRON SLOVENJ GRADEC
7 KAUČIČ ROPRET Andraž TRIGLAV KRANJ
7 MARIČ Ažbe TRIGLAV KRANJ
-60St. dečki
1 OTEVREL Filip Kjus Hranice
2 LIPIČ Gabriel TRATNJEK BELTINCI
3 HÜSEYNOV Mir Məhəmmad ATL
3 OCEPEK NEJC BEŽIGRAD
5 REMŠKAR Tevž BEŽIGRAD
5 BELIGA Jon BEŽIGRAD
7 PREMK Simon OLIMPIJA
7 ZGONC Maj BEŽIGRAD
-66St. dečki
1 MANDIĆ Kazimir Lika Zagreb
2 HAMPL Petr Slavia Kromeriz
3 RAKOČEVIĆ NIKOLA JUDOKA BEOGRAD
3 JERABEK Martin Kjus Hranice
5 IVKOVIĆ Aleksa JUDOKA BEOGRAD
5 KUŠEJ JAN ACRON SLOVENJ GRADEC
7 PONEBŠEK Jan BEŽIGRAD
7 HRGA Anže JURŠINCI
+66St. dečki
1 LUKŠIČ Luka KOMENDA
2 BOŽIĆ Marko Solin
3 MULEC Tilen DUPLEK
3 GLUMAC Stefan BEŽIGRAD
5 RAZGORŠEK Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC
5 MILOSAVLJEVIĆ Ignjat JUDOKA BEOGRAD
7 KOLENC Milan IVO REYA
7 SEBANC Nik MALA ŠOLA JUDA
-29Ml. dečki
1 SOVDAT DEFAVERI Alex IZOLA
2 HAZDOVAC Tomi OLIMPIJA KRMELJ
3 LONČAR Urh OLIMPIJA KRMELJ
3 AČKO Matic IMPOL
5 LEVEC NIK KOMENDA
5 PIPAN Tim GIB ŠIŠKA
7 ŠKRLJ POPOVIČ Jurij OLIMPIJA
7 PETRAK Aleksander KOPER
-32Ml. dečki
1 TODOROVIĆ Ivan Pujanke
2 TOPAL Vladyslav MALA ŠOLA JUDA
3 BRADA Tomas Slavia Kromeriz
3 ŽUPA Dominik Pujanke
5 MIHAILO MILICIĆ Partizan Kikinda
5 KELAVA Niko Alkar
7 STOJAN Tian IVO REYA
7 OLSON Ari OLIMPIJA
-35Ml. dečki
1 TOMAŠIĆ Mateo Pinky
2 BARBIR Roko Pujanke
3 VUČKO NIK MAJ TRATNJEK BELTINCI
3 STIPIĆ Marko Pinky
5 SIMONOVIĆ Marko BEŽIGRAD
5 LOMOVŠEK KALAR An MALA ŠOLA JUDA
7 BAHOVEC Žan BEŽIGRAD
7 VEHAB MATIC TRATNJEK BELTINCI
-38Ml. dečki
1 BEZIĆ Ivan Pujanke
2 HRNJAK Toma Pujanke
3 OLUJIĆ Matej Jakov Pujanke
3 INTIHAR Bor MALA ŠOLA JUDA
5 VIDMAJER Blaž IMPOL
5 KLEPIĆ Antonio Pujanke
7 KUČERA aleš Slavia Kromeriz
-42Ml. dečki
1 VIDAKOVIČ VUK JUDOKA BEOGRAD
2 KAVČIČ Bor VRHNIKA
3 KUDUZOVIć Tai BEŽIGRAD
3 PIVEC ŽIGA IMPOL
5 ČRNUGELJ BRAČUN Yuri OLIMPIJA
5 GANTAR Žiga ŽIRI
7 GRGUREV Niko Pinky
7 SITAR Gal SOKOL
-46Ml. dečki
1 GOLOB ANŽE IMPOL
2 KRISTAN TEVŽ KOMENDA
3 POLNER SIMON GABRIJEL BRANIK MARIBOR
3 EMERšIč Anej GORIŠNICA
5 GOROGRANC ČARGO Vid OLIMPIJA
5 ŠIPUŠIĆ Jan Pinky
7 KUŠAR Maksimiljan OLIMPIJA
-50Ml. dečki
1 MATEJ Urban Slavia Kromeriz
2 GRAJFONER Niko DUPLEK
3 MARTINEZ KOVAČ Kristian BEŽIGRAD
4 HAMERŠAK Jakob MALA ŠOLA JUDA
-55Ml. dečki
1 VRABIč Oskar GORIŠNICA
2 MARČINKO MATEVŽ BRANIK MARIBOR
3 ANTUNOVIĆ Teo Pujanke
3 CIZERLE Tian KOMENDA
5 ŠINKOVEC Domen TATAMI
5 KROTKO Til MALA ŠOLA JUDA
7 FRANCA Aljaž GIB ŠIŠKA
+60Ml. dečki
1 ASANOSKI Alen BEŽIGRAD
2 LOGAR Matic MALA ŠOLA JUDA
3 VOJKOVIĆ Ivan Pujanke
4 BRATUŠ Urban GIB ŠIŠKA
-27Ml. deklice
1 PETERNELJ Tia ŽIRI
2 ŽLEBNIK Zoja MALA ŠOLA JUDA
3 KNAFELC PIPPA GIB ŠIŠKA
-33Ml. deklice
1 KUGLER Julija MALA ŠOLA JUDA
2 ILIĆ SARA JUDOKA BEOGRAD
3 VALENČAK Žanin IVO REYA
-36Ml. deklice
1 SELAN Paulina MALA ŠOLA JUDA
2 LOGONDER Tjaša MALA ŠOLA JUDA
3 KUQICA ALTINA SOKOL
3 BRALIĆ Sara Pujanke
5 KRALJ ŠPELA SOKOL
5 ROVŠEK Alja SOKOL
-40Ml. deklice
1 POLJANšEK Liza ŽIRI
2 ŽIVKOVIĆ Valentina Pujanke
3 PERC Neža BEŽIGRAD
3 ŽGUR Taja KAMNIK
5 STAROVASNIK Timeja KOMENDA
5 KOVAČEVIČ KASIA VRHNIKA
7 KEKIČ Sofija IZOLA
7 JAKLIČ Karolina GIB ŠIŠKA
-44Ml. deklice
1 NEDOVIĆ Jelena Pujanke
2 BERNIK ZANA TATAMI
-48Ml. deklice
1 SEP Sara KBV LENDAVA
2 PREMK Jasna OLIMPIJA
3 LOKAR ELA MINEJA TATAMI
-52Ml. deklice
1 VEINHANDL OBAID Haya KOMENDA
2 ŠKRABAN Lana KBV LENDAVA
3 PEVEC NEŽA SHIDO
4 ZLATANOVSKI Zala GIB ŠIŠKA
5 SERČIČ Tea BEŽIGRAD
+57Ml. deklice
1 ŠAJTOVIĆ Matea Pujanke
2 ŠIFRAR Tisa ŽIRI
3 ROT Eva IMPOL
4 VIDEC Kristina KAMNIK
-36St. deklice
1 POKORNA Kristyna Kjus Hranice
2 SKOMERŠIĆ Maria Lika Zagreb
3 SAVIĆ Bojana Rakovica Beograd
4 BARIŠIĆ Laura Solin
5 JOVOVIĆ Jovana Rakovica Beograd
-40St. deklice
1 GAJIĆ Jevgenija ACRON SLOVENJ GRADEC
2 CVJETKO Jana Profectus Samobor
3 MARČINKO ZALA BRANIK MARIBOR
3 ROZMAN MUHA Ajda BEŽIGRAD
5 MILOŠEVIĆ Iva Rakovica Beograd
5 POLANEC Žanet DRAVA PTUJ
7 KELAVA Maja BEŽIGRAD
7 KOCJAN Neža BEŽIGRAD
-44St. deklice
1 ĆOPIĆ Anastasija Rakovica Beograd
2 HORVAT Veronika KBV LENDAVA
3 STOIMENOVSKA ANA BEŽIGRAD
-48St. deklice
1 GOROGRANC ČARGO Ula OLIMPIJA
2 KELAVA Dunja BEŽIGRAD
3 ŠARLAH Maša OLIMPIJA
3 GERIČ Nela LENDAVA
5 PERC Larisa OLIMPIJA KRMELJ
5 PETRINIĆ Lena Profectus Samobor
-52St. deklice
1 SIMONIČ Tadeja JURŠINCI
2 SIKOŠEK Ajda GIB ŠIŠKA
3 VRBANČIČ Laura PARTIZAN LJUTOMER
3 MAKEK Lina VRHNIKA
5 SLAČEK Nika Profectus Samobor
5 PRIMC Neža VRHNIKA
7 MAUČEC Tinaja LENDAVA
-57St. deklice
1 MAZOUZI Leila TRATNJEK BELTINCI
2 COVRE Laura Polisportiva Villanova
-63St. deklice
1 KOLUNDŽIĆ KRISTINA JUDOKA BEOGRAD
2 POKLAČ SARA VELENJE
+63St. deklice
1 FERK Nadin ACRON SLOVENJ GRADEC
2 POLNER ANA KLARA BRANIK MARIBOR
3 GARBAJS WATZAK Neli BEŽIGRAD
4 NEVZATOVIČ Mia 15.MAJ MAREZIGE