# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 AČKO Matic JK IMPOL ml. dečki -29
2 BEZJAK MATIJA JK GORIŠNICA ml. cicibani U10 Skupina 2
3 BOŽNIK JAKA JK SHIDO ml. dečki -38
4 BRAČIČ MATEVŽ JK IMPOL ml. cicibani U10 Skupina 5
5 BRLEK Bor JK DRAVA PTUJ ml. cicibani U10 Skupina 2
6 CVIRN Enej JK KRŠKO ml. dečki -35
7 DREN Jure JK IVO REYA ml. dečki -42
8 DVORŠAK LEO JK IMPOL ml. cicibani U10 Skupina 3
9 DŽUKIĆ Uroš JK IMPOL ml. cicibani U10 Skupina 1
10 EMERšIč Anej JK GORIŠNICA ml. dečki -50
11 FRANK Maruša JK DRAVA PTUJ ml. deklice -36
12 FREŠER Andraž JK IMPOL ml. cicibani U10 Skupina 6
13 GANTAR Nace JK ŽIRI ml. cicibani U10 Skupina 2
14 GANTAR Žiga JK ŽIRI ml. dečki -42
15 GOLOB ANŽE JK IMPOL ml. dečki -46
16 GOŠNAK Jaka JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -35
17 HERIČ Michael Tit JK BRANIK MARIBOR ml. cicibani U10 Skupina 4
18 HORVAT JAKOB JK GORIŠNICA ml. cicibani U10 Skupina 7
19 HRGA GAŠPER JK GORIŠNICA ml. dečki -29
20 HRŽENJAK Anej JK DRAVA PTUJ ml. cicibani U10 Skupina 2
21 HUBER Jan JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -32
22 HVALEC Klara JK DRAVA PTUJ ml. deklice +57
23 IGLIč Luka JK ŽIRI ml. dečki -42
24 JALŠOVEC Nikola Zrinski Čakovec ml. dečki -46
25 JANKOVIČ CRNČEC Loren Zrinski Čakovec ml. dečki -32
26 JOVANOVIĆ Mia JK DRAVA PTUJ ml. deklice -33
27 JUSTINEK MARK JK IMPOL ml. cicibani U10 Skupina 7
28 KANCLER Klemen JK IMPOL ml. dečki -32
29 KELC DAVID JK GORIŠNICA ml. dečki -46
30 KIT Vitja JK ŽELEZNIČAR ml. dečki -29
31 KOCIJAN Ema JK IMPOL ml. cicibanke U10 Skupina 1
32 KOKOL MAKS JK GORIŠNICA ml. cicibani U10 Skupina 5
33 KOKOT TEO JK GORIŠNICA ml. cicibani U10 Skupina 4
34 KONETZNY NICO JK IMPOL ml. dečki -35
35 KOPRIVNIK VITO JK IMPOL ml. cicibani U10 Skupina 7
36 KORPAR JAKA-VITO JK GORIŠNICA ml. cicibani U10 Skupina 5
37 KOSTANJEVEC TEO JK DRAVA PTUJ ml. dečki -38
38 KOVŠE JAKOB JK SHIDO ml. dečki -42
39 KRAJNC VID JK DRAVA PTUJ ml. dečki -35
40 KRIVEC Aleks JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -38
41 KRIŽAN Matevž JK DRAVA PTUJ ml. cicibani U10 Skupina 1
42 KRIžAN Jan JK DRAVA PTUJ ml. dečki -35
43 KRIžOVNIK Teo JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -55
44 MANDELC MIHA JK SHIDO ml. dečki -38
45 MARINČIČ Marija JK KRŠKO ml. deklice +57
46 MILOŠIČ LAN JK DRAVA PTUJ ml. dečki -32
47 MLINARIĆ Zita Zrinski Čakovec ml. deklice -40
48 OJSTERŠEK Gaj JK KRŠKO ml. dečki -55
49 OZVALDIČ Aleš JK IMPOL ml. dečki -32
50 PAJK Jaka JK SHIDO ml. cicibani U10 Skupina 1
51 PETERNELJ Tia JK ŽIRI ml. deklice -27
52 PEVEC Zala JK SHIDO ml. cicibanke U10 Skupina 1
53 PEVEC NEŽA JK SHIDO ml. deklice -52
54 PEšIč Tjaž JK KRŠKO ml. dečki -32
55 PFEIFER Pia JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. deklice -30
56 PIVEC ŽIGA JK IMPOL ml. dečki -42
57 PIŠOTEK NIKA JK OPLOTNICA ml. deklice -48
58 PODGORŠEK Žan JK IMPOL ml. dečki -29
59 PREVOLšEK Andraž JK KRŠKO ml. dečki -50
60 RECEK Naj JK LENDAVA ml. cicibani U10 Skupina 6
61 REICHT Patrick UNION Kirchbach ml. cicibani U10 Skupina 3
62 ROT Eva JK IMPOL ml. deklice +57
63 ROTAR ČEH Liza JK DRAVA PTUJ ml. cicibanke U10 Skupina 1
64 ROŽAN MATIJA JK IMPOL ml. cicibani U10 Skupina 5
65 RUMEŽ Matic JK BELTINCI ml. dečki -35
66 SEDOVNIK ANDRAŽ JK IMPOL ml. cicibani U10 Skupina 4
67 SENČAR Mark JK DRAVA PTUJ ml. cicibani U10 Skupina 6
68 SEČKO Luka JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -42
69 SLEDIČ Lara JK DRAVA PTUJ ml. deklice -27
70 SMOLČNIK Matija JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -35
71 STOJAN Tian JK IVO REYA ml. dečki -32
72 TAŠNER Timotej JK DRAVA PTUJ ml. dečki -46
73 TEMNIKER Taj JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -35
74 TRSTENJAK PATRIK JK IMPOL ml. dečki -60
75 URBANC Manca JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. deklice -52
76 URŠIČ Jure JK IMPOL ml. dečki -42
77 VALENČAK Žanin JK IVO REYA ml. deklice -33
78 VEHAB MATIC JK BELTINCI ml. dečki -35
79 VIDMAJER Blaž JK IMPOL ml. dečki -38
80 VIDOVIČ Aneja JK DRAVA PTUJ ml. deklice -33
81 VINKOVIČ Klemen JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -46
82 VOLČIČ ŽIGA JK OPLOTNICA ml. dečki -42
83 VUČKO NIK MAJ JK BELTINCI ml. dečki -35
84 ČADEŽ AJDA JK IMPOL ml. deklice -30
85 ČADEŽ SIMON JK IMPOL ml. dečki -42
86 ČUŠ NEJC JK GORIŠNICA ml. cicibani U10 Skupina 3
87 ŠARKANJ Sven JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -42
88 ŠEGA Aljaž JK ŽELEZNIČAR ml. dečki -38
89 ŠLAMBERGER SVIT JK IMPOL ml. dečki -55
90 ŠTOKOVNIK ELI JK SHIDO ml. deklice -40
91 ŽIGANTE Gašper JK KRŠKO ml. dečki -46
92 ŽIŽEK MAI JK BELTINCI ml. cicibani U10 Skupina 3