# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 ADROVIĆ Leon DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 5
2 ANDRIĆ DAVID DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 5
3 BIZAJ OŽBEJ JK BRASLOVČE ml. cicibani U10 Skupina 12
4 BIZAJ ROŽLE JK BRASLOVČE ml. cicibani U10 Skupina 11
5 BOJINOVIĆ Mihajlo Judo klub Doboj ml. cicibani U10 Skupina 3
6 BRLEK Bor JK DRAVA PTUJ ml. cicibani U10 Skupina 3
7 CANKAR NIK DBV KOMENDA ml. dečki -35
8 CEROVŠEK NEJA JK BRASLOVČE ml. cicibanke U10 Skupina 11
9 CIZERLE Tian DBV KOMENDA ml. dečki -55
10 DOGŠA Lara JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. deklice -44
11 DOGŠA Lara JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. deklice -44
12 ELION JARC NIK JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. dečki -46
13 ELION JARC NIK JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadeti -50
14 FAJS Patrik JK SHIDO ml. kadeti +81
15 FERKO KNEŽEVIČ Dejan JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki +60
16 FERKO KNEŽEVIČ Dejan JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. dečki +66
17 GAVRIĆ Vedran Judo klub Doboj st. dečki -38
18 GOMAZ ROK JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadeti -60
19 GOMAZ ROK JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. dečki -66
20 GRAHOVAC TJAN JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadeti -60
21 GUMZEJ Ema JK SHIDO ml. cicibanke U10 Skupina 2
22 GUMZEJ Urh JK SHIDO ml. dečki -46
23 HRIBAR OŽBEJ JK SHIDO st. dečki -66
24 HRŽENJAK Anej JK DRAVA PTUJ ml. cicibani U10 Skupina 3
25 JAGURDŽIJA Taid JK IZOLA ml. cicibani U10 Skupina 4
26 JAJIĆ Nina JK 15.MAJ MAREZIGE ml. cicibanke U10 Skupina 1
27 JAšA Slavinec JK DRAVA PTUJ ml. cicibani U10 Skupina 3
28 JEMEC Tristan DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 1
29 KEKIČ Sofija JK IZOLA ml. deklice -40
30 KEKIč Martin JK IZOLA ml. dečki -55
31 KNAFELC Noeli JK SHIDO st. deklice -40
32 KNAFLIČ ROK JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadeti -50
33 KOKOT TEO JK GORIŠNICA ml. cicibani U10 Skupina 4
34 KORPAR JAKA-VITO JK GORIŠNICA ml. cicibani U10 Skupina 5
35 KOSEC Kristjan Maks DBV KOMENDA ml. dečki -42
36 KOSTANJEVEC TEO JK DRAVA PTUJ ml. dečki -38
37 KOVŠE JAKOB JK SHIDO ml. dečki -38
38 KOVŠE ANA JK BRASLOVČE st. deklice -57
39 KRALJ TOMAS JK BRANIK BROKER ml. cicibani U10 Skupina 1
40 KRANJC Filip JK BRASLOVČE ml. cicibani U10 Skupina 11
41 KRAČUN FILIP JK SHIDO ml. dečki -38
42 KRAČUN Oskar JK SHIDO ml. cicibani U10 Skupina 5
43 KRISTAN TEVŽ DBV KOMENDA ml. dečki -55
44 KRIŽAN Matevž JK DRAVA PTUJ ml. cicibani U10 Skupina 2
45 KRIžAN Jan JK DRAVA PTUJ ml. dečki -35
46 KRONOVŠEK LANA JK BRASLOVČE ml. cicibanke U10 Skupina 12
47 KUŠTER Maj Matevž JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. dečki -66
48 KUŠTER Brin JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. dečki -38
49 KUŠTER Brin JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki -38
50 KUŠTER Maj Matevž JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadeti -66
51 LEDINEK Ajda JK SHIDO ml. cicibanke U10 Skupina 10
52 LONČARIČ KRANJEC Nino JK BRASLOVČE st. dečki -46
53 LOPAN LEA JK BRASLOVČE ml. cicibanke U10 Skupina 11
54 LOPAN NIK JK BRASLOVČE ml. cicibani U10 Skupina 10
55 MAJCEN ALINA JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadetinje -44
56 MANDELC NEJC JK SHIDO ml. kadeti -60
57 MANDELC MIHA JK SHIDO ml. dečki -38
58 MAROLT Rožle JK SHIDO ml. cicibani U10 Skupina 6
59 MESIČEK NEŽA JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. deklice -44
60 MESIČEK NEŽA JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadetinje -44
61 MILOŠIČ LAN JK DRAVA PTUJ ml. dečki -32
62 MLAKAR INA JK DRAVA PTUJ ml. deklice -48
63 PAJK Jaka JK SHIDO ml. cicibani U10 Skupina 2
64 PETROŠANEC Ilia JK 15.MAJ MAREZIGE ml. cicibani U10 Skupina 6
65 PEVEC GAŠPER JK SHIDO ml. kadeti -66
66 PEVEC NEŽA JK SHIDO ml. deklice -52
67 PEVEC Zala JK SHIDO ml. cicibanke U10 Skupina 2
68 PEVEC Zala JK SHIDO ml. deklice -36
69 PLANKO Vito JK BRASLOVČE ml. dečki -38
70 PLANKO Maja JK SHIDO ml. cicibanke U10 Skupina 11
71 POLANEC Žanet JK DRAVA PTUJ st. deklice -40
72 POLJAK Enej JK 15.MAJ MAREZIGE ml. cicibani U10 Skupina 3
73 POTOČAR Žiga DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 5
74 RAVNIKAR LINA JK BRASLOVČE ml. cicibanke U10 Skupina 10
75 RAVNIKAR Rok DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 2
76 RODOŠEK ALEX JK BRASLOVČE ml. dečki -35
77 ROGL Grega JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki -35
78 ROGL Grega JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. dečki -34
79 ROTAR ČEH Liza JK DRAVA PTUJ ml. cicibanke U10 Skupina 1
80 ROŽMAN Luka JK 15.MAJ MAREZIGE ml. cicibani U10 Skupina 2
81 SAFIN Neo JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. dečki -38
82 SAFIN Neo JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki -38
83 SKRBIŠ Lenart JK SHIDO ml. cicibani U10 Skupina 2
84 SKRBIŠ Lovro JK BRASLOVČE ml. cicibani U10 Skupina 12
85 SMOLNIKAR ŽIGA JK BRASLOVČE ml. cicibani U10 Skupina 3
86 SORŠAK Miha JK SHIDO ml. dečki -55
87 SORšAK Živa JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. deklice -36
88 SORšAK Živa JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. deklice -36
89 STANKO ENEJ JK BRASLOVČE ml. cicibani U10 Skupina 10
90 STAROVASNIK Timeja DBV KOMENDA ml. deklice -40
91 STREHAR Ajda JK SHIDO ml. cicibanke U10 Skupina 2
92 TERBOVŠEK Matija JK SHIDO st. dečki -46
93 TERBOVŠEK Lucija JK BRASLOVČE ml. kadetinje -57
94 TISELJ DOBNIK LUCIJA JK BRASLOVČE ml. cicibanke U10 Skupina 12
95 TOTAJ KORAB JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadeti -66
96 URBANIJA Nejc DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 4
97 URH ŠTRAVS JK SHIDO ml. kadeti -60
98 VASIĆ Savo Judo klub Doboj ml. dečki +60
99 VETERNIK Anej JK SHIDO ml. cicibani U10 Skupina 4
100 VIDOVIČ Aneja JK DRAVA PTUJ ml. deklice -36
101 VUJINIČ Mark JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki -35
102 VUJINIČ Mark JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. dečki -34
103 ZUPANC ŽANE JK BRASLOVČE ml. cicibani U10 Skupina 12
104 ČERNE JANI JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki -35
105 ČERNE JANI JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. dečki -34
106 ČUŠ NEJC JK GORIŠNICA ml. cicibani U10 Skupina 4
107 ŠAVLE Nicol JK IZOLA ml. cicibanke U10 Skupina 2
108 ŠAVLE GAŠPER JK IZOLA ml. dečki -35
109 ŠAVLE MARKO JK IZOLA ml. dečki -32
110 ŠLOGAR Anita JK BRASLOVČE ml. cicibanke U10 Skupina 1
111 ŠTOKOVNIK ELI JK SHIDO ml. deklice -40
112 ŽURAN MATEO JK BRASLOVČE st. dečki -38