-42ml. kadeti
1 KOLLER Balazs Kaposvar
2 STEFANOV Samuil JC TOPALOV
3 MIJIC Marko CREATIV Graz
3 LOEBER Inno Karel Gietelink Sport
5 MIŠIČ Mark JK BEŽIGRAD
5 MAKAEV Hamzat CREATIV Graz
7 TUŠEK JAKA JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 LOKAR GROS MAJ DBV KOMENDA
-46ml. kadeti
1 BAKUEW Rachim CREATIV Graz
2 SCHALK Niclas CREATIV Graz
3 SCHNEIDER Akos Kaposvar
3 JUSUPOV Batuchan JC Wolfsberg
5 PERRONE Mattia Minh Tuan Team judo Trieste
5 KNAUS Marin Slavonac
7 KOŽELJ ENEJ JK BEŽIGRAD
7 GALABOV Denis JC TOPALOV
-50ml. kadeti
1 KNAFLIČ ROK JK APOLON MARIBOR
2 DVORY Mayan National Team ISR
3 TOLIĆ Stefan Partizan Kanjiža
3 GENOV Kristian JC TOPALOV
5 ŠULER Žak JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 SADIKU Stevan Miloš Stanković Podgorica
7 PERTOCI Aljaž JK MURSKA SOBOTA
7 YONATHAN Bachar National Team ISR
-55ml. kadeti
1 DILJAJ Šaban Cement Beočin
2 INBAR Yoav National Team ISR
3 PAVLIČ Nik JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 HERSHKOVICH Yonatan National Team ISR
5 FINZI Gabriele Team judo Trieste
5 SENIĆ Mihajlo Miloš Stanković Podgorica
7 ALONI Yotam National Team ISR
7 WACKO Mateusz UKS Same Judo
-60ml. kadeti
1 MIZRAHI Bar Nahum National Team ISR
2 AKTASH Osman JC TOPALOV
3 KOŽUL Petar Hercegovac Mostar
3 JAKLIČ Jan ŠD GIB ŠIŠKA
5 MARCOVICH Mayan Avraham National Team ISR
5 DE COSTER Miha ŠD TATAMI
7 DJURANOVIĆ Viktor FIGHTER Podgorica
7 MAXHUNI Erion CREATIV Graz
-66ml. kadeti
1 BULAJA Milan Proleter Zrenjanin
2 HERMEL Omer Shalom National Team ISR
3 BAŠIĆ Etien Dugave
3 ROT Blaž JK IMPOL
5 BREKIĆ Danilo Žandarmerija Beograd
5 BUNZEL Schachar Nahum National Team ISR
7 TANKO ŽIGA JK BEŽIGRAD
7 GOMAZ ROK JK APOLON MARIBOR
-73ml. kadeti
1 CHAYNIKOV DMITRY JK BRANIK MARIBOR
2 LJILJANIĆ Savo Miloš Stanković Podgorica
3 PEVEC GAŠPER JK SHIDO
3 RONCASTRI Lorenzo Yama arashi Udine
5 BLAGAIĆ Luka JK BEŽIGRAD
5 HODZIC Elmin CREATIV Graz
7 VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž JK IZOLA
7 GLUŠIČ ŽAN JK VELENJE
-81ml. kadeti
1 FORJAN TILEN JK BELTINCI
2 LUPU Vladim SSS Judo Moldava
3 ZOFF Gianmaria ASD Scorpion
3 HORVATH Akos Kaposvar
5 MULEC Tilen JK DUPLEK
5 LOLIĆ Aleksa Banja luka
7 RAZGORŠEK Ožbej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 KLARIĆ Žiga DBV KOMENDA
+81ml. kadeti
1 LUKŠIČ Luka DBV KOMENDA
2 RALOVIĆ Uroš Cement Beočin
3 KOSTANJŠEK ŽAN JK OPLOTNICA
3 KOVAČEVIĆ Luka Cement Beočin
5 LOVRIĆ Jovan Banja luka
5 JAGURDŽIJA Tamer JK IZOLA
7 JELNIKAR Mark DBV KOMENDA
-36ml. kadetinje
1 PROLIĆ Natalija Cement Beočin
-40ml. kadetinje
1 KOCHAUF Maya CREATIV Graz
2 SALVADORI Sara Yama arashi Udine
3 KRAPECZ Natasa Nagyatad
4 MURK Nika JK GORIŠNICA
5 HORVAT Karin Isabelle JK LENDAVA
-44ml. kadetinje
1 MESIČEK NEŽA JK APOLON MARIBOR
2 GAJIĆ Jevgenija JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 RIŽNAR Urška TVD PART. LJUTOMER
3 ČOVIĆ STANIĆ Lana Hercegovac Mostar
5 GOLUBIĆ Sara Sakura
5 MARČINKO ZALA JK BRANIK MARIBOR
7 KOVAČ Mia JK LENDAVA
7 MAJ Zsuzsanna Kaposvar
-48ml. kadetinje
1 SZABO Cseperke Kaposvar
2 STRELEC Lana JK DRAVA PTUJ
3 BUNTIĆ Ivana Hercegovac Mostar
3 BAŠIĆ Ena Sana Sanski Most
5 WICHMAN Dalma Kaposvar
5 STOJKO Brina JK IMPOL
-52ml. kadetinje
1 SLAVINEC Maša JK KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU
2 PUŠNIK Rea JK APOLON MARIBOR
3 UGARKOVIĆ Ana Sakura
3 MUŠIČ Maja JK OPLOTNICA
5 BUCHAS Leonie Judo Jennersdorf
5 OBLOZA Ania UKS Same Judo
7 VAJDA Lilla Kaposvar
7 FOLLADOR Virginia Yama arashi Udine
-57ml. kadetinje
1 MAZOUZI Leila JK BELTINCI
2 RAVLIĆ Ina Hercegovac Mostar
3 MOŠKON MOJCA JK KRŠKO
3 KERTAI Reka Vincze Judo Club Zirc
5 GOROGRANC ČARGO Ula JK OLIMPIJA
5 RAVNJAK KUŽELJ LOTI JK APOLON MARIBOR
7 ŽAUCER Eva ŠD TATAMI
7 VRBANČIČ Laura TVD PART. LJUTOMER
-63ml. kadetinje
1 PUHALJ Brina JK ŽELEZNIČAR
2 CASTELLANI Eva Yama arashi Udine
3 PAJIĆ Angelina DBV KOMENDA
3 REICHMANN Amelie ASKÖ Gleisdorf
5 ZAVRŠNIK Maša JK ŽELEZNIČAR
5 PEJIĆ Jelena Ozren Doboj
-70ml. kadetinje
1 HRANILOVIĆ Lorenna Zrinski Čakovec
2 BUDINSKI SARA JK VELENJE
3 KELC NEJA JK ŽELEZNIČAR
4 RECEK Lina JK LENDAVA
5 KADIRIĆ Amina Sana Sanski Most
+70ml. kadetinje
1 HERIČ VANESSA ASJA JK BRANIK MARIBOR
2 ŠKRINJAR Maja JK IMPOL
3 ZALAZNIK Eva ŠD TATAMI
4 MAJDEK Nina Dugave
-34st. dečki
1 KRAVCHUK Ilya Lion
2 SELAY Roy National Team ISR
3 PYDZIK Kacper UKS Same Judo
3 POPOVIĆ Pavle Miloš Stanković Podgorica
5 GINI Tommaso ASD Scorpion
5 MILOŠIČ LAN JK DRAVA PTUJ
7 ROGL Grega JK APOLON MARIBOR
7 MIJIC Matija CREATIV Graz
-38st. dečki
1 NOVAK Mario Hercegovac Mostar
2 MIJIC Marko CREATIV Graz
3 MILJIĆ Srđan Cement Beočin
3 RADIVOJEVIĆ Nikola Srpski Soko Zvornik
5 BARBIR Roko Pujanke
5 ŽUPA Dominik Pujanke
7 CIMERMAN KLEMENČIČ MAJ ŠD TATAMI
7 CIUS Gleb SSS Judo Moldava
-42st. dečki
1 LOEBER Inno Karel Gietelink Sport
2 STEFANOV Samuil JC TOPALOV
3 SCHEURICH Mathis Keita JC Sirvan
3 OBLOZA Bartek UKS Same Judo
5 NIKOLCHEV Ivan JC Shun Sofija
5 MAKAEV Hamzat CREATIV Graz
7 ANKIĆ Andrej Proleter Zrenjanin
7 KRAPECZ Levente Nagyatad
-46st. dečki
1 BLAŽIČ Gal JK ŽELEZNIČAR
2 STETS Vladyslav Lion
3 NITAI Noam National Team ISR
3 RADOVIĆ Vasilije Miloš Stanković Podgorica
5 CZERMANOWICZ Jakub UKS Same Judo
5 KORPAR LEMAC Stribor Dugave
7 MOHAMAD Yousef JC Sirvan
7 KUŠTER Brin JK APOLON MARIBOR
-50st. dečki
1 MILJIĆ Siniša Cement Beočin
2 VINKOVIČ Klemen JK MURSKA SOBOTA
3 ŠAPINA Vinko Slavonac
3 SZUCS Akos Kaposvar
5 ZUBIĆ Filip Lotus
5 MEDAN Nikola Proleter Zrenjanin
7 YAKIBOVICH Shed Men Ahem National Team ISR
7 BALAŽIC Oskar JK MURSKA SOBOTA
-55st. dečki
1 GOBIN Duje Pujanke
2 PEČEK Luka Dugave
3 STOJANOVIC Filip CREATIV Graz
3 VUČKOVIĆ Andrej Žandarmerija Beograd
5 GANGL Christoph UNION Kirchbach
5 ĐINKIĆ Ivano Hercegovac Mostar
7 SUČEVIČ Marko Banja luka
7 OGNJEN Marijan Žandarmerija Beograd
-60st. dečki
1 COMANAC Dragos SSS Judo Moldava
2 MILIČEVIĆ Ivan Hercegovac Mostar
3 MUJDRICA Rok JK BELTINCI
3 GABER Andraž JK IMPOL
5 DE ROSA Alessandro ASD Scorpion
5 POTOČNIK Boštjan JK IMPOL
7 OŽEGOVIĆ David Banja luka
7 ZARIĆ Lazar Ozren Doboj
-66st. dečki
1 LIPIČ Gabriel JK BELTINCI
2 HODŽAR Ajd ŠD GIB ŠIŠKA
3 GURDELJEVIĆ Pavle Srpski Soko Zvornik
3 REK LUKA JK OPLOTNICA
5 MILOŠ Goran Slavonac
5 MEGLIČ Filip DBV KOMENDA
7 KEKIč Martin JK IZOLA
7 WACKO Jakub UKS Same Judo
+66st. dečki
1 KUŠTER Maj Matevž JK APOLON MARIBOR
2 HODZIC Elmin CREATIV Graz
3 KHACHATRYAN Anton UKS Same Judo
3 ŠKRGET ANŽE ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA
5 UVODIĆ Rando Solin
5 PUŠNIK Ian JK APOLON MARIBOR
7 SHAKED Yaniv National Team ISR
7 FERKO KNEŽEVIČ Dejan JK APOLON MARIBOR
-32st. deklice
1 GANTNER Carina JT Salzkammergut
2 MORUZZI Rachele ASD Scorpion
3 PRCE Nera Hercegovac Mostar
-36st. deklice
1 PROLIĆ Natalija Cement Beočin
2 MAJ Veronika Kaposvar
3 LIPINSKA Lila UKS Same Judo
3 SCHNEIDER Sara Kaposvar
5 ZIELINSKA Ina UKS Same Judo
5 ŠKOPEC Ela Jigoro
7 VAJDA Panna Kaposvar
7 ŽVAJKER Sara JK APOLON MARIBOR
-40st. deklice
1 BARIŠIĆ Laura Solin
2 GOMAZ Marija JK APOLON MARIBOR
3 BILBA Victoria SSS Judo Moldava
3 SORšAK Živa JK APOLON MARIBOR
5 SZABO Hanna Bella Kaposvar
5 KOŽUL Maria Hercegovac Mostar
7 DOTSENKO VALERIIA JK IMPOL
7 BOŠNJAK Ivona Jigoro
-44st. deklice
1 ČOVIĆ STANIĆ Lana Hercegovac Mostar
2 PAPAJ Julia UKS Same Judo
3 GABOR Ria JK LENDAVA
4 MIJOKOVIĆ Ela Jigoro
5 BURIĆ Klaudia Solin
-48st. deklice
1 FURMAN Lili Kaposvar
2 DREVENŠEK Nuša JK ŽELEZNIČAR
3 DOGŠA Lara JK APOLON MARIBOR
3 BUNTIĆ Ivana Hercegovac Mostar
5 JELER Aneja JK KRŠKO
5 PARTLIČ Julija JK ŽELEZNIČAR
7 LEX Lenia Judo Jennersdorf
7 STAGL Dorina Kaposvar
-52st. deklice
1 VEINHANDL OBAID Haya DBV KOMENDA
2 RAGCHAASUREN Maria CREATIV Graz
3 KADIRIĆ Medina Sana Sanski Most
-57st. deklice
1 SIKOŠEK Ajda ŠD GIB ŠIŠKA
2 ŠKRABAN Lana KBV LENDAVA
3 SEP Sara KBV LENDAVA
3 TAKACS Sara Nagyatad
5 PEVEC NEŽA JK SHIDO
5 PTASCINSKY Lia National Team ISR
7 KURUČEV Anja Proleter Zrenjanin
-63st. deklice
1 YAKNIN Emily National Team ISR
2 POPOVIĆ Ena Ozren Doboj
3 GOMAZ Neža JK APOLON MARIBOR
+63st. deklice
1 NEVZATOVIČ Mia JK 15.MAJ MAREZIGE
2 ŠAJTOVIĆ Matea Pujanke
3 STOJNIČ VIKTORIJA ŠD TATAMI
4 LAZAREVIĆ Ruža Morote
5 ROME ULA ŠD TATAMI
-29ml. dečki
1 PAK Albert UKS Same Judo
2 SZVITAN BOTOND Kaposvar
3 BEZEDE Marcus SSS Judo Moldava
3 RISTIĆ Ognjen Morote
5 HODŽIĆ Selman Sana Sanski Most
5 PETERNELJ Ian JK ŽIRI
7 FISCHER Clemens Judo Jennersdorf
7 SCHEUTZ Philipp JT Salzkammergut
-32ml. dečki
1 DOBROWOLSKI Bartek UKS Same Judo
2 MAKSIMOWICZ Fabian UKS Same Judo
3 CULICOV Artiom SSS Judo Moldava
3 KOWALCZYK Szymon UKS Same Judo
5 MIJIC Matija CREATIV Graz
5 STOJANOVIC David CREATIV Graz
7 TOMLJANOVIĆ Patrik Dugave
7 KOLAR Luka Dugave
-35ml. dečki
1 VLATKOVIĆ Karlo Dugave
2 ČERNE JANI JK APOLON MARIBOR
3 DOBRIAN Nicolai SSS Judo Moldava
3 MUKIDIJAM Edvard Split
5 KELAVA Niko Alkar
5 BURJAN Patrik Bor JK BELTINCI
7 ŽIŽEK MAI JK BELTINCI
7 SEVNIK Gaber ŠD Žovnek
-38ml. dečki
1 LAZARCHUK Andrii Lion
2 HERNADI Csanad Kaposvar
3 NAGY Nandor Nagyatad
3 BOŽIĆ Nemanja Morote
5 VEINHANDL Karim DBV KOMENDA
5 GNATOVSCHII Elisei SSS Judo Moldava
7 MIKEC David Cement Beočin
7 YANKIV Taras Lion
-42ml. dečki
1 NIKOLCHEV Ivan JC Shun Sofija
2 WISNIEWSKI Aleksy UKS Same Judo
3 LAKOSI Oliver Kaposvar
3 ANDRIĆ Luka Lotus
5 DEMKIV Ostap Lion
5 CEAPCHI Ion SSS Judo Moldava
7 MEDER-KURTOVIC Leon JC Sirvan
7 KLEPIĆ Antonio Pujanke
-46ml. dečki
1 JOVOVIĆ Marko Miloš Stanković Podgorica
2 TAKACS Abel Nagyatad
3 TESCU Alexei SSS Judo Moldava
3 ADROVIĆ Leon DBV KOMENDA
5 SAVIĆ Ognjen Cement Beočin
5 ANDRIĆ DAVID DBV KOMENDA
7 URŠIČ Jure JK IMPOL
7 MIOČINOVIĆ Mateja Žandarmerija Beograd
-50ml. dečki
1 RAFAI Gergő Partizan Kanjiža
2 RECEK Naj JK LENDAVA
3 BALIZS Balazs Nagyatad
3 ANDAČIĆ Leon Hercegovac Mostar
5 KREBS Vito JK ŽELEZNIČAR
5 HORVAT Domen Tian JK LENDAVA
7 KONDIĆ Adriano JK VELENJE
7 ŠKORPUT Marko Lotus
-55ml. dečki
1 ANTUNOVIĆ Teo Pujanke
2 OGNJEN Marijan Žandarmerija Beograd
3 MUHTARI Imran Sana Sanski Most
3 ŠARKANJ Sven JK MURSKA SOBOTA
5 FREŠER Andraž JK IMPOL
5 KOREN Aviv National Team ISR
-60ml. dečki
1 VUKOBRAT Ognjen Proleter Zrenjanin
2 ŠLAMBERGER SVIT JK IMPOL
3 THEISSL Alexander TUS Feldbach
4 SINANOVIĆ Adem Sana Sanski Most
5 IVANUŠA Anej JK ŽIRI
+60ml. dečki
1 SIKORSKI Antek UKS Same Judo
2 ZMIJEWSKI Jakub UKS Same Judo
3 TRSTENJAK PATRIK JK IMPOL
4 LAZAROV Krum JC TOPALOV
5 FRANGEŽ Gal JK APOLON MARIBOR
-27ml. deklice
1 ROTAR ČEH Liza JK DRAVA PTUJ
2 MIOČINOVIĆ Mina Žandarmerija Beograd
3 DOTSENKO VLADA JK IMPOL
-30ml. deklice
1 PRCE Nera Hercegovac Mostar
2 STEFANOVIČ Lenka Proleter Zrenjanin
3 GLEN Antonina UKS Same Judo
3 GALIĆ Vanja Jaka Lotus
5 JACHYMEK Lila UKS Same Judo
5 SCHREIBER Lisa-Marie TUS Feldbach
7 VOHAR Lara JK DUPLEK
7 SLEDIČ Lara JK DRAVA PTUJ
-33ml. deklice
1 VUČIĆ Lorena Hercegovac Mostar
2 RAJŠEL Katja Pisarovina
3 REPNIK Ališa JK APOLON MARIBOR
3 KERTAI Kyra Vincze Judo Club Zirc
5 UGARKOVIĆ Petra Sakura
5 KARNI Naama National Team ISR
7 ĐURINIĆ Nika Zrinski Čakovec
7 ŠAVLE Nicol JK IZOLA
-36ml. deklice
1 ŠKOPEC Ela Jigoro
2 NALIĆ Adela Sana Sanski Most
3 DRAKULIĆ Eva Sakura
4 PLAZAR Lana JK DUPLEK
-40ml. deklice
1 BRALIĆ Sara Pujanke
2 BOŠNJAK Ivona Jigoro
3 STOJANOV Lenka Proleter Zrenjanin
3 FRANK Maruša JK DRAVA PTUJ
5 TERZIN Jana Proleter Zrenjanin
5 PUHEK Anja DRUŠTVO KOHEZIJA
7 PEVEC Zala JK SHIDO
7 PERZ Paulina UKS Same Judo
-44ml. deklice
1 ZAGO Kiara Pujanke
2 IASEVOLI Emma ASD Scorpion
3 NEDIĆ Marija Ozren Doboj
3 PIŠOTEK NIKA JK OPLOTNICA
5 GOMAZ Sara JK APOLON MARIBOR
5 KEKIČ Sofija JK IZOLA
7 MIJOKOVIĆ Ela Jigoro
7 KACIAN Frida Kokica
-48ml. deklice
1 KNAUS Lana Slavonac
2 BRANK KRAŠEVEC MAŠA ŠD TATAMI
3 NEDOVIĆ Jelena Pujanke
4 ĆURKOVIĆ Nina Pujanke
-57ml. deklice
1 NALIĆ Adna Sana Sanski Most
+57ml. deklice
1 ŠAJTOVIĆ Matea Pujanke
Skupina 1ml. cicibani U10
1 JANKOVIĆ Gregor Kokica
2 MORARU Teodor SSS Judo Moldava
3 VOLCINSCHI Victor SSS Judo Moldava
4 SRNIĆ Nemanja Žandarmerija Beograd
Skupina 2ml. cicibani U10
1 GURAU Luca SSS Judo Moldava
2 ROMšAK Vid DBV KOMENDA
3 ČELEš Jaš JK LENDAVA
4 ŠKRIJEL Lamar DBV KOMENDA
Skupina 3ml. cicibani U10
1 HODŽIĆ Zubejr Sana Sanski Most
2 PROSEN Maks JK ŽIRI
3 MELECA Roman SSS Judo Moldava
4 BAUER Constantin Judo Jennersdorf
Skupina 4ml. cicibani U10
1 MARKOVIC Alon Yaacov National Team ISR
2 MILIČEVIĆ Jovan Žandarmerija Beograd
3 REPNIK Tim JK APOLON MARIBOR
4 LEKO Marin Borsa
Skupina 5ml. cicibani U10
1 STOYANOV Artur JC Shun Sofija
2 PINTER Enej JK VELENJE
3 ŠPIŠIĆ Mateo Pisarovina
4 KVAPIL Jorik DBV KOMENDA
Skupina 6ml. cicibani U10
1 DONOV Simeon JC Shun Sofija
2 PAVLETIĆ Viktor Pisarovina
3 VLATKOVIĆ Bruno Dugave
4 GROBELNIK Marek JK APOLON MARIBOR
Skupina 7ml. cicibani U10
1 DOGANDZHIISKI Vladislav JC Shun Sofija
2 CAMENCEAN Ian SSS Judo Moldava
3 OSOLNIK NEJC DBV KOMENDA
4 MARGETA Danijel Borsa
Skupina 8ml. cicibani U10
1 SMODIŠ Luka JK MURSKA SOBOTA
2 GRIGORAS Damian SSS Judo Moldava
3 PEREKOVIĆ Ivan Kokica
4 MILEK Jaš DBV KOMENDA
Skupina 9ml. cicibani U10
1 KOKOL Ben JK MURSKA SOBOTA
2 DE ROSA Leonardo ASD Scorpion
3 ŠKOF Miha DRUŠTVO KOHEZIJA
4 KELAVA Luka Alkar
Skupina 10ml. cicibani U10
1 OBLAK Tim JK APOLON MARIBOR
2 MAROŠ Luka Alkar
3 GORIČAN Timotej JK APOLON MARIBOR
4 FREŠER Kristjan JK IMPOL
Skupina 11ml. cicibani U10
1 BRLEK Bor JK DRAVA PTUJ
2 TAJNŠEK Maj JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 STANONIK Urban JK ŽELEZNIČAR
4 BATIČ Rok JK APOLON MARIBOR
Skupina 12ml. cicibani U10
1 DOLINŠEK Alan ŠD TATAMI
2 MARINOV Kaloyan JC Shun Sofija
3 CEBOTARESCU Anatol SSS Judo Moldava
4 MATIČ MAK JK VELENJE
Skupina 13ml. cicibani U10
1 GANTAR Nace JK ŽIRI
2 DOLINŠEK Steven ŠD TATAMI
3 RODIDEAL Vasilii SSS Judo Moldava
4 POGLADIC Jaka JK APOLON MARIBOR
Skupina 14ml. cicibani U10
1 PODGORELEC Oto JK LENDAVA
2 DOGANDZHIISKI Kaloyan JC Shun Sofija
3 STOICHEV Petar JC TOPALOV
4 KOLENKO ALEKS DBV KOMENDA
Skupina 15ml. cicibani U10
1 KARDOS Domokos Kaposvar
2 VIRAG Nejc JK LENDAVA
3 NEMTANU Stefan SSS Judo Moldava
4 LEKO Ante Borsa
Skupina 16ml. cicibani U10
1 MUTELICA Damian SSS Judo Moldava
2 VUJIĆ Bernard Dugave
3 OBLAK Vid JK APOLON MARIBOR
4 REČNIK Izak JK APOLON MARIBOR
Skupina 17ml. cicibani U10
1 KLARIČ Urban JK MURSKA SOBOTA
2 OSTRYI Artur Judo club LEGION
3 POLIČ Mark JK APOLON MARIBOR
4 ĆOSIĆ Gabrijel Borsa
Skupina 18ml. cicibani U10
1 LUKANČIČ Tine JK ŽIRI
2 ZADRAVEC Rok JK ŽELEZNIČAR
3 MUHIČ Maks JK APOLON MARIBOR
4 ŠIREC Tilen JK DUPLEK
Skupina 19ml. cicibani U10
1 MARCU Alexandru SSS Judo Moldava
2 BRATUŠA Luka JK APOLON MARIBOR
3 HORVAT Samuel Lucas JK LENDAVA
4 MAJERSKI Nikola Borsa
Skupina 20ml. cicibani U10
1 ANGELINI Luka JK ANKARAN
2 NAGY Timot Nagyatad
3 BALAUR Leonardo SSS Judo Moldava
4 KOLAR Kian JK APOLON MARIBOR
Skupina 21ml. cicibani U10
1 JEREMIĆ Nikša Morote
2 FREŠER Jani JK APOLON MARIBOR
3 KOROŠAK Mitja JK MURSKA SOBOTA
4 DRAGOJE Marko Borsa
Skupina 22ml. cicibani U10
1 CHIHAEAL Vlad SSS Judo Moldava
2 ŠARAC Gabrijel Borsa
3 SENČAR Mark JK DRAVA PTUJ
Skupina 1ml. cicibanke U10
1 NEDOVIĆ Željka Pujanke
2 VEŠLIGAJ Karla Sakura
3 MARTIĆ Ema Kokica
4 KRTALIĆ Kiara Borsa
Skupina 2ml. cicibanke U10
1 ŠVAJDA Ivona Slavonac
2 NAJI Nala JK APOLON MARIBOR
3 PLAZAR Tiana JK DUPLEK
4 MARGETA Ema Borsa
Skupina 3ml. cicibanke U10
1 MIOČINOVIĆ Mina Žandarmerija Beograd
2 HUBER Hannah TUS Feldbach
3 ADROVIĆ Maja DBV KOMENDA
4 BATISTA Lorena Borsa
Skupina 4ml. cicibanke U10
1 NIKOLIĆ Ana Morote
2 SEVNIK Brina ŠD Žovnek
3 JAJIĆ Nina JK 15.MAJ MAREZIGE
4 JAKOPEC Sara Sakura
Skupina 5ml. cicibanke U10
1 TOKARCZYK Wiktoria UKS Same Judo
2 HRVOJIĆ Zara Kokica
3 KAVČIČ Zarja DRUŠTVO KOHEZIJA
4 KRANJEC Ajda JK APOLON MARIBOR
Skupina 6ml. cicibanke U10
1 PLAZAR Nika JK DUPLEK
2 GAŠIĆ Lucija Borsa
3 MATVIJEV Lena Pisarovina
Skupina 7ml. cicibanke U10
1 KARDOŠ Lana JK MURSKA SOBOTA
2 SORŠAK Pia JK APOLON MARIBOR
3 ANDREJEK Celine Judo Jennersdorf
Skupina 8ml. cicibanke U10
1 SMUTEK Maja UKS Same Judo
2 KNEZOVIĆ Lara Borsa
3 PUNGER Neli JK APOLON MARIBOR