-34St. dečki
1 JEZOVŠEK SLATINEK Jakob ACRON SLOVENJ GRADEC
2 KVATERNIK Jan IZOLA
3 KOPAČ Bor ŽIRI
3 GRIMM Christoph ASKÖ Reichraming
5 GUGGENBERGER Joel Judo Landesverband Salzburg
5 KNEZOVIĆ Ivano Borsa
7 KRIVOGRAD Matej RAVNE
7 KRKLEC ROKO Zrinski Čakovec
-38St. dečki
1 KHOLODOV STEPAN KOMENDA
2 NEUBAUER-SWALLOW Julian ASKÖ Reichraming
3 SCHUSTER Christoph JU Klosterneuburg
3 VERTYPOROH Lubomir Uzgorod
5 BARAĆ Goran Alkar
5 KOŠIR Alex BEŽIGRAD
7 FABJAN Jan Z'DEŽELE SANKAKU
7 MEDMEš Tomaž Tobias TATAMI
-42St. dečki
1 KLUG Hermann Judo Landesverband Salzburg
2 RADIVOJEVIČ Oskar VRHNIKA
3 SCHARNREITNER Benedikt ASKÖ Reichraming
3 NAGLIČ Svit IVO REYA
5 GABERŠEK Jan ACRON SLOVENJ GRADEC
5 MALINOVSKYI Illia SOKOL
7 TRETNJAK Tilen BRANIK MARIBOR
7 BIZJAK Teo KOMENDA
-46St. dečki
1 HONTIUK Roman ACRON SLOVENJ GRADEC
2 BALUNOVIĆ Petar Zrinski Čakovec
3 VOROTNIKOV Makar Ratiborets
3 HORA Anton Uzgorod
5 BINDER Luis Judo Landesverband Salzburg
5 DOLINŠEK Alan TATAMI
7 HRON Matthias ASKÖ Reichraming
7 JONJIĆ Gabrijel Borsa
-50St. dečki
1 GREGORC Nejc TATAMI
2 GANTAR Nace ŽIRI
3 KRIVEC JOHNY RAVNE
3 KEJŽAR Val BEŽIGRAD
5 TRŠAR Matija ŽIRI
5 NOVAK Iker Zrinski Čakovec
7 KOROŠEC Volodja BEŽIGRAD
7 STOJKA Vincent Judo Landesverband Salzburg
-55St. dečki
1 DRAKSLER Nik BEŽIGRAD
2 RAMADANI Meris Zrinski Čakovec
3 ŽIVIC Jaka BRANIK MARIBOR
4 BOŠNJAK Jan Borsa
5 SENEKOVIč Jani DUPLEK
-60St. dečki
1 ČEBULJ Maks BEŽIGRAD
2 ĐURANOVIĆ Filip Z'DEŽELE SANKAKU
3 GELASHVILI Oleg Ratiborets
3 ARAUJO Pedro Judo Landesverband Salzburg
5 MAGDIČ Miha DUPLEK
5 ANGELINI Luka ANKARAN
7 ČERJEKOVIČ Teodor RAVNE
7 HERIČ Michael Tit ŠD POHORSKI ODRED MB
-66St. dečki
1 ROŽEJ Jošt RAVNE
2 LUŽNIK David SOKOL
3 GORENC Til BEŽIGRAD
3 ŠARAC Gabrijel Borsa
5 BOKAL Filip TATAMI
5 MOĆIĆ Davor Z'DEŽELE SANKAKU
7 VEBER GAL TATAMI
+66St. dečki
1 MARTINEZ KOVAČ Jan Estefano BEŽIGRAD
2 FRANGEŽ Gal APOLON MARIBOR
3 ALTENBERGER Paul Judo Landesverband Salzburg
3 DELEVIĆ Luka Judo klub Vinča
5 DOLINŠEK Aleks KRŠKO
5 PLAVAIKO Eugen Uzgorod
7 MUČIČ Žan SOKOL
7 KRAVCAR Viktor ACRON SLOVENJ GRADEC
-32St. deklice
1 KREMPL Lisa ASKÖ Reichraming
2 KYCHAN ZLATA ŽIRI
-36St. deklice
1 NEDOVIĆ Željka Pujanke
2 KOŠTOMAJ DRAKŠIČ NASTJA KOMENDA
-40St. deklice
1 STÖCKL Carmen Judo Landesverband Salzburg
2 SCHWARZL Elena Judo Landesverband Salzburg
3 FRLJIĆ Magdalena Borsa
4 ECKL Tamia JU Klosterneuburg
5 DE OCAMPO Jana JU Klosterneuburg
-44St. deklice
1 STATSENKO Nadiia ACRON SLOVENJ GRADEC
2 OBERMÜLLER Tamara Judo Landesverband Salzburg
3 PREDAN POZNIČ Neja APOLON MARIBOR
4 JAJIĆ Nina IZOLA
-48St. deklice
1 MARIĆ Ina Borsa
2 VRLJIĆ Iva Borsa
3 BAŠIĆ Lina TATAMI
-52St. deklice
1 PRIMC ERIKA VRHNIKA
2 PLETERSKI Manca KRŠKO
-57St. deklice
1 MIRKOVIČ Nija BEŽIGRAD
2 MAKOTER Zoja LENDAVA
3 FILIPOVIĆ Marijeta Pujanke
4 ŽILIĆ Karla Borsa
5 IVANUŠA Tia ŽIRI
-63St. deklice
1 BEBEK Ivana Borsa
2 ŠKRABAN GAJA LENDAVA
3 GOMAZ Sara APOLON MARIBOR
3 RESCIA Clarisa SU Noricum Leibnitz
5 ARSENIĆ Aleksandra TATAMI
5 JENUŠ Neja APOLON MARIBOR
+63St. deklice
1 USTINOVA Katerina Uzgorod
2 BERECKA Magdalena Pujanke
3 PEROŠ Iva Pujanke
3 BARBER ALINA APOLON MARIBOR
5 BEKAVAC Elena Borsa
5 TOMAS Ema TATAMI
-29Ml. dečki
1 MYAKISHEV Boris Ratiborets
2 LIKAR Liam MUTA
3 ILIĆ MIHAJLO KOMENDA
4 FEVŽER Žiga SOKOL
-32Ml. dečki
1 NOVAK Žak BEŽIGRAD
2 MATOCHKA Bohdan Uzgorod
3 KARNER Daniel JU Klosterneuburg
3 BOŽIČ Maj RAVNE
5 CILENŠEK Tibor APOLON MARIBOR
5 HUSIĆ Mirza RAVNE
7 LICHTENEGER Žiga RAVNE
7 BRETTHAUER Georg JU Klosterneuburg
-35Ml. dečki
1 ZAICHENKO Timur Uzgorod
2 KHOLODOV ZAKHAR KOMENDA
3 HRON Maximilian ASKÖ Reichraming
3 ZVEZIČ Nik APOLON MARIBOR
5 GOŠNAK Luka ACRON SLOVENJ GRADEC
5 JITCU Sebastian Ratiborets
7 ŠMARČAN Jaka BRANIK MARIBOR
7 NEDOVIĆ Nikola Pujanke
-38Ml. dečki
1 BABAILOV Semen Ratiborets
2 SCHERZER Maximilian JU Klosterneuburg
3 ZDOVC Tilen ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ŠIREC LAMAR KOMENDA
5 STAROVASNIK Svit KOMENDA
5 KODBA Maks APOLON MARIBOR
7 BENCEK Matija RAVNE
7 HERGA Žan RAVNE
-42Ml. dečki
1 DRUSOWITSCH Fred JU Klosterneuburg
2 PURNAT Gal BEŽIGRAD
3 MAZALOVIČ Jaka BEŽIGRAD
3 ZOVKO Niko Hercegovac Mostar
5 NOGRAŠEK Simon SOKOL
5 BROZ Rene APOLON MARIBOR
7 ŽAN Orter ACRON SLOVENJ GRADEC
7 PARADIŽ Rene DRAVOGRAD
-46Ml. dečki
1 JANKOVIĆ Nikola IVO REYA
2 IVANDIĆ Roman Alkar
3 BATIČ Rok APOLON MARIBOR
3 KOLENKO ALEKS KOMENDA
5 KOTNIK Patrik ACRON SLOVENJ GRADEC
5 DJEKIC Nikolaj Ozren Doboj
7 ANDOLJŠEK MARK KOMENDA
7 ZALOŽNIK Miha DRAVOGRAD
-50Ml. dečki
1 HONTIUK Makar ACRON SLOVENJ GRADEC
2 KAMENIK Tilen ACRON SLOVENJ GRADEC
3 PANTNER Jan ACRON SLOVENJ GRADEC
3 POGLADIC Jaka APOLON MARIBOR
5 POTOČNIK Jan IVO REYA
5 MESNER Matevž DRAVOGRAD
-55Ml. dečki
1 AJDUKOVIĆ Mihael Alkar
2 RICHTER Jan JU Klosterneuburg
3 BULJAN Leo Alkar
4 DJUKANOVIĆ Jovan Ozren Doboj
5 PLAZIBAT Duje Pujanke
+60Ml. dečki
1 RADOJČIĆ Kristijan Ozren Doboj
-30Ml. deklice
1 REYNA HELENA Kvaternik IZOLA
2 ČERPNJAK Manca RAVNE
3 BENIGER Sara Valerija IVO REYA
-33Ml. deklice
1 CHANG Shunxin BEŽIGRAD
2 GORJUP Manca ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ŽELEZNIK LUČKA BEŽIGRAD
3 DRUSOWITSCH Anabel JU Klosterneuburg
5 JANUŠ KURENT LARISA APOLON MARIBOR
5 PLEVNIK Victoria ACRON SLOVENJ GRADEC
7 SEP Ina LENDAVA
-36Ml. deklice
1 MATOCHKA Mariia Uzgorod
2 PEŠL Nika RAVNE
3 PUŠNIK ISABELA RAVNE
3 ĐINOVA STEFANI BEŽIGRAD
5 LEBAN ŽURAN Pika ŽELEZNIČAR MARIBOR
5 MIKLAVČIČ Mila BEŽIGRAD
7 ČIROVIĆ VANJA KOMENDA
7 FORSTNER Tajda RAVNE
-40Ml. deklice
1 GOBIN Ana Lucia Pujanke
2 ESCALANTE Noemi JU Klosterneuburg
3 MARJETIČ Tjaša VRHNIKA
3 PAVIĆ Mia Pujanke
5 IVANOVIĆ Tea ŽELEZNIČAR MARIBOR
5 KRIŽNIK ANA APOLON MARIBOR
-44Ml. deklice
1 BULJAN Ana Alkar
2 SMRKE Klara KOMENDA
-48Ml. deklice
1 PROSENC Loti APOLON MARIBOR
2 POTOČNIK Eva RAVNE
-52Ml. deklice
1 ŠKRABA Živa SOKOL
-57Ml. deklice
1 KNEZOVIĆ Lara Borsa
2 ČURČ HLUPIČ Tara ACRON SLOVENJ GRADEC
+57Ml. deklice
1 LONGAR Nika APOLON MARIBOR
2 GOLE Inja IVO REYA
3 KOJZEK Žana ACRON SLOVENJ GRADEC