January
08.01 - 09.01 POKAL LENDAVE Lendava, Slovenia U21, U16, U12
U14
Official tournament
15.01 POHORSKI BATALJON Slovenska Bistrica, Slovenia SEN, U18 Official tournament
28.01 - 30.01 GRAND PRIX ALMADA Almada, Portugal SEN Grand prix
February
05.02 - 06.02 PARIS GRAND SLAM Pariz, France SEN Grand slam
12.02 - 13.02 CONTINENTAL OPEN SARAJEVO Sarajevo, Bosnia and Hercegovina SEN European open
12.02 - 13.02 KADETSKI POKAL LIGNANO Lignano Sabbiadoro, Italy U18 European cup
17.02 - 19.02 TEL AVIV GRAND SLAM Tel Aviv, Israel SEN Grand slam
19.02 DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE Ravne na Koroškem, Slovenia U21 National championship
19.02 DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI Ravne na Koroškem, Slovenia SEN DP belts
19.02 - 20.02 KADETSKI POKAL FUENGIROLA Fuengirola, Spain U18 European cup
20.02 Pokal Guštanj Open 2022 Ravne na Koroškem, Slovenia U14, U12 Official tournament
March
05.03 POKAL ŽIROV Žiri, Slovenia U14, U12
U10, U8
Official tournament
05.03 - 06.03 PRAGUE EUROPEAN OPEN Praga, Czech republic SEN European open
06.03 DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE Žiri, Slovenia U18 National championship
12.03 POKAL MURSKE SOBOTE Murska Sobota, Slovenia U16, U14 Official tournament
12.03 - 13.03 KADETSKI POKAL ZAGREB Zagreb, Croatia U18 European cup
19.03 - 20.03 MLADINSKI POKAL COIMBRA Coimbra, Portugal U21 European championships
26.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE Nova Gorica, Slovenia SEN National championship
26.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE Nova Gorica, Slovenia U16 National championship
26.03 - 27.03 MLADINSKI POKAL ATHENS Atene, Greece U21 European cup
27.03 POKAL GORICE Nova Gorica, Slovenia U16, U14, U12
U10, U8
Official tournament
April
01.04 - 03.04 ANTALYA GRAND SLAM Antalya, Turkey SEN Grand slam
02.04 POKAL NOVEGA MESTA Novo mesto, Slovenia U14, U12
U10, U8
Official tournament
09.04 POKAL PTUJA Ptuj, Slovenia U23, U21, U12
U18, U10
Official tournament
09.04 - 10.04 KADETSKI POKAL TEPLICE Teplice, Czech republic U18 European cup
09.04 - 10.04 MLADINSKI POKAL LIGNANO Lignano Sabbiadoro, Italy U21 European cup
16.04 POKAL BEŽIGRADA Ljubljana, Slovenia U16, U14, U12 Official tournament
23.04 - 24.04 MLADINSKI POKAL POZNAN Poznanj, Poland U21 European cup
23.04 - 24.04 EVROPSKI POKAL DUBROVNIK Dubrovnik, Croatia SEN European cup
23.04 - 24.04 KADETSKI POKAL STRASBOURG Strasbourg, France U18 European cup
29.04 - 01.05 EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI Sofija, Bulgaria SEN European championships
May
07.05 APOLON OPEN Hoče, Slovenia U18, U16, U14
U12
Official tournament
07.05 - 08.05 MLADINSKI POKAL NANTERRE Nanterre, France U21 European cup
07.05 - 08.05 EVROPSKI POKAL SARAJEVO Sarajevo, Bosnia and Hercegovina SEN European cup
07.05 - 08.05 KADETSKI POKAL BUCHAREST Cluj-Napoca, Romania U18 European cup
14.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE Braslovče, Slovenia U23 National championship
14.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ST. DEČKI in ST. DEKLICE Braslovče, Slovenia U14 National championship
20.05 DP OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL Ljubljana, Slovenia
U20, U16
school competition
21.05 - 22.05 KADETSKI POKAL BIELSKO BIALA Bielsko-Biala, Poland U18 European cup
21.05 - 22.05 MLADINSKI POKAL MALAGA Málaga, Spain U21 European cup
22.05 PALIJEV MEMORIAL Ljubljana, Slovenia U16
U14
Official tournament
28.05 - 29.05 KADETSKI POKAL COIMBRA Coimbra, Portugal U18 European cup
June
02.06 - 05.06 EVROPSKO PRVENSTVO VETERANI Atene, Greece European championships
03.06 - 05.06 TBILISI GRAND SLAM Tbilisi, Georgia SEN Grand slam
04.06 - 05.06 MLADINSKI POKAL GRAZ Gradec, Austria U21 European cup
04.06 POKAL KRŠKO Krško, Slovenia U14, U12
U10, U8
Official tournament
11.06 - 12.06 MADRID EUROPEAN OPEN Madrid, Spain SEN European open
11.06 BAUMGARTNOV PAS Maribor, Slovenia SEN, U18
U16
Official tournament
23.06 - 25.06 EVROPSKO PRVENSTVO KADETI Poreč, Croatia U18 European championships
24.06 - 26.06 ULAANBAATAR GRAND SLAM Ulan Bator, Mongolia SEN Grand slam
25.06 - 26.06 MLADINSKI POKAL BANJA LUKA Banjaluka, Bosnia and Hercegovina U21 European cup
29.06 - 01.07 MEDITERANSKE IGRE Oran, Algerie SEN Mediterranean Games
July
02.07 Junior & Senior Koroška Open 2022 Dravograd, Slovenia SEN, U21 Official tournament
02.07 - 03.07 CLUJ-NAPOCA EUROPEAN OPEN Cluj-Napoca, Romania SEN European cup
08.07 - 10.07 BUDAPEST GRAND SLAM Budimpešta, Hungary SEN Grand slam
15.07 - 17.09 GRAND PRIX ZAGREB Zagreb, Croatia SEN Grand prix
16.07 - 17.07 MLADINSKI POKAL PAKS Paks, Hungary U21 European cup
16.07 - 17.07 EVROPSKI POKAL WINTERTHUR Winterthur, Switzerland SEN European cup
23.07 - 24.07 MLADINSKI POKAL PRAGUE Praga, Czech republic U21 European cup
24.07 EYOF Banská Bystrica, Slovakia U21 EC, EYOF
August
06.08 Državno prvenstvo v judo katah Izola - Isola, Slovenia SEN DP kate
06.08 - 07.08 EVROPSKI POKAL RIGA Riga, Latvia SEN European cup
10.08 - 13.08 SVETOVNO PRVENSTVO MLADINCI Guayaquil, Ecuador U21 World championships
24.08 - 27.08 SVETOVNO PRVENSTVO KADETI Sarajevo, Bosnia and Hercegovina U18 World championships
27.08 - 28.08 EVROPSKI POKAL COIMBRA Coimbra, Portugal SEN European cup
September
03.09 - 04.09 OBERWART EUROPEAN OPEN Oberwart, Austria SEN European open
07.09 - 11.09 SVETOVNO PRVENSTVO VETERANI Krakov, Poland World championships
10.09 - 11.09 RICCIONE EUROPEAN OPEN Lignano, Italy SEN European open
13.09 - 14.09 Svetovno prvenstvo v judo katah Krakov, Poland SEN SP Kata
15.09 - 17.09 EVROPSKO PRVENSTVO MLADINCI Praga, Czech republic U21 European championships
17.09 POKAL OPLOTNICE Oplotnica, Slovenia U14
U12, U10
Official tournament
24.09 JUDO PRLEKIJA OPEN Ljutomer, Slovenia U16, U14
U12
Official tournament
October
01.10 - 02.10 EVROPSKI POKAL CELJE – PODCETRTEK Podčetrtek, Slovenia SEN European cup
06.10 - 12.10 SVETOVNO PRVENSTVO ČLANI Taškent, Uzbekistan SEN World championships
08.10 - 09.10 CLUJ-NAPOCA JUNIOR EUROPEAN CUP Cluj-Napoca, Romania U21 European cup
08.10 - 09.10 POKAL KOMENDE Komenda, Slovenia U16, U14, U12
U18, U10, U8
Official tournament
15.10 - 16.10 EVROPSKI POKAL MALAGA Málaga, Spain SEN European cup
15.10 POKAL BELTINCEV Puconci, Slovenia U14, U12
U10, U8
Official tournament
21.10 - 23.10 ABU DHABI GRAND SLAM Abu Dabi, United Arab Emirates SEN Grand slam
22.10 - 23.10 KADETSKI POKAL RIGA Riga, Latvia U18 European cup
22.10 - 23.10 "Zavarovalnica Sava" KOROŠKA OPEN Slovenj Gradec, Slovenia U18, U16 Official tournament
28.10 - 29.10 EVROPSKO PRVENSTVO U23 Sarajevo, Bosnia and Hercegovina U23 European championships
29.10 - 30.10 KADETSKI POKAL KOPER Koper - Capodistria, Slovenia U18 European cup
31.10 PERTH OCEANIA OPEN Perth, Australia SEN European open
November
04.11 - 06.11 BAKU GRAND SLAM Baku, Azerbaijan SEN Grand slam
05.11 IRŠIČ 2022 Maribor, Slovenia SEN, U18, U16 Official tournament
12.11 POKAL DUPLEKA Spodnji Duplek, Slovenia U18, U12
U14, U10
Official tournament
19.11 MINI NAGAOKA Ljubljana, Slovenia U14, U12
U16
Official tournament
19.11 - 20.11 KADETSKI POKAL GYOR Györ, Hungary U18 European cup
20.11 NAGAOKA Ljubljana, Slovenia SEN, U23, U18 Official tournament
26.11 EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 1. SLOVENSKA LIGA TELEKOM Slovenska Bistrica, Slovenia 1. slovenian judo league
December
03.12 - 04.12 TOKYO GRAND SLAM Tokio, Japan SEN Grand slam
03.12 NOVOLETNI TURNIR Celje, Slovenia U16, U12
U14
Official tournament
03.12 POKAL IVO REYA Celje, Slovenia U21 Official tournament
10.12 DRŽAVNO PRVENSTVO INKLUZIVNI JUDO Maribor, Slovenia Dek1, Dek2, Dek3, DekP1, DekP2, D1, D2, D3, DP1, DP2, Čla2, Čla3, ČlaP1, ČLP2, Č1, Č2, Č3, ČP1, ČP2 National championship
10.12 DRŽAVNO PRVENSTVO VETERANI Maribor, Slovenia V1, V2, V3, V4, V5, V6, V7, V8, V8+ National championship
10.12 2. SLOVENSKA JUDO LIGA TELEKOM Maribor, Slovenia SEN 2. slovenian judo league
17.12 POKAL NIKA VRABLA Maribor, Slovenia U16, U14
U12, U10
Official tournament
19.12 - 21.12 JERUSALEM MASTERS Jeruzalem, Israel SEN masterss