-34U14 - Male
1 ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA
2 KOKALJ Gašper JK Žiri
3 PODGORELEC Luka KBV LENDAVA
3 JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 BANFI Bine JK MURSKA SOBOTA
5 ŠTRAUS ŽIGA JK BRANIK BROKER
7 KOLBL Timotej JK GOLOVEC
7 BOLKO Urban JK IMPOL
-38U14 - Male
1 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
2 JORDAN Matic JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRAD
3 KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKA
5 CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRAD
5 HOČEVAR Vid JK GOLOVEC
7 KASTELIC Tom JK BEŽIGRAD
7 OBRAN Jure ŠD BUSHIDO
-42U14 - Male
1 PLEČKO David JK BEŽIGRAD
2 MARGUČ Tim JK BEŽIGRAD
3 KOŠEC Miha ŠD GIB ŠIŠKA
3 RAZINGAR Jernej TVD PARTIZAN JESENICE
5 HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 DENŠA Luka KBV LENDAVA
7 BERGANT Filip Evgen ŠD GIB ŠIŠKA
7 EMERŠIČ Blaž ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA
-46U14 - Male
1 MARIČ Aljoša KBV LENDAVA
2 TKALČEC Mark ŠD GIB ŠIŠKA
3 LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTA
3 ŠTOBER URH JK VELENJE
5 POGAČAR Jaka JK BEŽIGRAD
5 KRAJZEL Mark TVD PARTIZAN JESENICE
7 PEČNIK Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 MRMOLJA Aleksej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-50U14 - Male
1 TROPAN Luka JK IMPOL
2 LUKEK Jernej JK OLIMPIJA KRMELJ
3 PUŠLAR Luka Jože JK BEŽIGRAD
3 KUHAR URBAN JK VELENJE
5 MILIĆEVIĆ Aleksander JK OLIMPIJA
5 STRAŽAR Maks JK BEŽIGRAD
7 PRUNK Nik JK 15.MAJ MAREZIGE
7 POČERVINA Miha JK BEŽIGRAD
-55U14 - Male
1 REK LOVRO JK RAVNE
2 KUGOVNIK BREGEŠ Andraž JK RAVNE
3 VRAZ Maks JK BEŽIGRAD
3 PROSENIK Jernej Peter ŠD GIB ŠIŠKA
5 MARČETA Sergej JK IZOLA
5 HORVAT Marko ŠD TATAMI
7 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA
7 HAROJ Timon ŠD GIB ŠIŠKA
-60U14 - Male
1 KAC ANDRAŽ JK RAVNE
2 VETRIH Matija JK RAVNE
3 BALANTIČ Lan JK KAMNIK
3 ŽLAHTIČ Žiga JK BEŽIGRAD
5 JURŠINIČ Maj JK IVO REYA
5 SPAHIČ Aljaž JK BEŽIGRAD
7 DEBELJAK Žiga JK BEŽIGRAD
7 VAJDA NEJC TVD PART. LJUTOMER
-66U14 - Male
1 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 CIGLAR MIHA JK VELENJE
3 GAŠPARIČ Nande ŠD GIB ŠIŠKA
3 LIPOVAC Mark JK GOLOVEC
5 RAUH Žan ŠD BUSHIDO
5 STRLE Martin JK GOLOVEC
7 MIMIĆ Dušan JK BEŽIGRAD
7 MEHIČ Benjamin JK SOKOL
+66U14 - Male
1 POČERVINA Žiga JK BEŽIGRAD
2 KRIČEJ SEAN JK RAVNE
3 OMERAGIČ Blaž JUDO KLUB APOLON MARIBOR
3 LAURA Filip JK DRAVA PTUJ
5 KLEP ŽIGA JK SHIDO
5 SKELA Nejc JK IMPOL
7 ERKER Rene JK IMPOL
7 VOGRIN Jure JK DRAVA PTUJ
-32U14 - Female
1 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRAD
2 BERNARD Urška JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 MUNDA Evelin JK DRAVA PTUJ
4 KOJC Kira ŠD POLYTEAM
5 IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMER
-36U14 - Female
1 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRAD
2 BAČANI Anamarija JK BEŽIGRAD
3 KRAMAR ANITA JK SHIDO
3 KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 SOKAČ Megi JK OLIMPIJA KRMELJ
7 BEVC SARA JK IMPOL
-40U14 - Female
1 DOBRIN Nina JK OLIMPIJA
2 VOVK TINA JK OLIMPIJA
3 ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMER
3 GREGORČIČ Lana JK OLIMPIJA KRMELJ
5 OGRAJENŠEK Anna Marie JK Z'DEŽELE SANKAKU
5 ČAGRAN Eva JK GORIŠNICA
7 SEDMAK Jerca JK BEŽIGRAD
7 SVETEC ADELINA JK RAVNE
-44U14 - Female
1 VELENŠEK Pika JK Z'DEŽELE SANKAKU
2 PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKA
3 PAL Nika KBV LENDAVA
3 MAZOVEC URŠULA JUDO KLUB APOLON MARIBOR
5 RIHTARIČ Manuela JK DRAVA PTUJ
5 AMBROŽIČ Asja JK TRIGLAV KRANJ
7 JAKLIČ Tina JK SOKOL
7 GROBOVŠEK Kaia JK BEŽIGRAD
-48U14 - Female
1 MIKAC Nika JK BEŽIGRAD
2 ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKA
3 DOKL ŽIVA JK VELENJE
3 CVIRN Larisa JK IMPOL
5 ROMIH-JELENC Zarja JK ŽELEZNIČAR
5 RIBIČ Anja JK OLIMPIJA KRMELJ
7 PORČIĆ Mirela JK 15.MAJ MAREZIGE
7 MLINAR Ana JK GOLOVEC
-52U14 - Female
1 PAVLETIČ Pia JK IVO REYA
2 BUTKOVIČ Maya JK KOPER
3 POTOČNIK Ana TVD PART. LJUTOMER
4 ŠKAFAR Anja KBV LENDAVA
-57U14 - Female
1 KOLAR Staša JK BEŽIGRAD
2 ALENABI Azin JK BEŽIGRAD
3 GRABAR Pia JK Z'DEŽELE SANKAKU
3 NORČIČ Nicki JK OLIMPIJA KRMELJ
5 DETELA ANA -NUŠA JK SHIDO
5 HRUSTEL Nuša JK SHIDO
7 MERVIČ Katarina JK TRIGLAV KRANJ
-63U14 - Female
1 LAH Nina JK GOLOVEC
2 POLAJŽER Hana JK BEŽIGRAD
3 KOVAČ Tamara JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ŠPILJAR Evita JK Z'DEŽELE SANKAKU
5 LINDNER Hana JK Z'DEŽELE SANKAKU
5 LAMBERGAR Pia JK KAMNIK
7 DROBNAK Lana JK GORIŠNICA
7 LEVANIČ Nuša JK GORIŠNICA
+63U14 - Female
1 SCHWEIGER Nika JK BEŽIGRAD
2 ŠIMENC Ana JK TRIGLAV KRANJ
3 HORVAT Nika JK 15.MAJ MAREZIGE
3 ŠPILJAR Laura JK Z'DEŽELE SANKAKU
5 ŠKERJANEC Ana JK GORIŠNICA
5 AVMEDOSKA Hatidza JK IZOLA