-34U14 - Male
1 NAGLIČ Svit IVO REYA
2 ČEH Miha LENDAVA
3 POR Aljaž SOKOL
3 ILIĆ PAVLE KOMENDA
5 SEIFRIED Luka ŽELEZNIČAR MARIBOR
5 PETRAK Aleksander KOPER
-38U14 - Male
1 GANSER Jan FAIRDRIVE LEONDING
2 KHOLODOV STEPAN KOMENDA
3 VODEB Leo KOPER
3 KLUG Hermann Judo Sakura Salzburg
5 BERNAUER-SENGHAAS Paul Judo Sakura Salzburg
5 VÖRÖŠ JOŽEF ŽAN TRATNJEK BELTINCI
7 GABERŠEK Jan ACRON SLOVENJ GRADEC
7 ANŽE Pšeničnik ACRON SLOVENJ GRADEC
-42U14 - Male
1 KISELEV Maksim BEŽIGRAD
2 BURJAN Patrik Bor TRATNJEK BELTINCI
3 GOŠNAK Jaka ACRON SLOVENJ GRADEC
3 POTOČNIK Jure IVO REYA
5 PARIPOVIĆ Andrija Profectus Samobor
5 HRON Matthias ASKÖ Reichraming
7 JENULL Sebastian JC Wimpassing
7 BRANK Lenart BEŽIGRAD
-46U14 - Male
1 POGREBNIAKOV Ostap SK Sloboganec
2 IGNATUSHA Illia SK Sloboganec
3 PINTARIČ Aleksander BEŽIGRAD
3 STÖGMANN Stefan ASKÖ Reichraming
5 ČERNE JANI APOLON MARIBOR
5 SAFIN NEO APOLON MARIBOR
7 REUMÜLLER David UJZ Mühlviertel
7 ŽIŽEK MAI TRATNJEK BELTINCI
-50U14 - Male
1 KRIVEC Aleks ACRON SLOVENJ GRADEC
2 ĆURIĆ Marko Profectus Samobor
3 PONOMARENKO Ivan SK Sloboganec
3 KRONSTEINER Raphael FAIRDRIVE LEONDING
5 SEISER Thomas JC Wimpassing
5 TEMNIKER Taj ACRON SLOVENJ GRADEC
7 VEINHANDL Karim KOMENDA
7 VLAJIC Milos Judoteam SHIAI DO
-55U14 - Male
1 ADROVIĆ Leon KOMENDA
2 ČEBULJ Maks BEŽIGRAD
3 KUGOVNIK BREGEŠ Urban RAVNE
3 MUHIČ Miha APOLON MARIBOR
5 ČERJEKOVIČ Teodor RAVNE
5 MÖSTL Alexander Judozentrum Krems
7 SREBERNJAK Nejc TATAMI
7 MAHOVIĆ Mihael Okami
-60U14 - Male
1 HACKSTEINER Michael Judo Sakura Salzburg
2 SCHEIBER Felix Judo Sakura Salzburg
3 HANŽEK Mateo Okami
3 NARIZHNYI Ivan SK Sloboganec
5 VAVRA Simon Judoteam SHIAI DO
5 ROŽEJ Jošt RAVNE
-66U14 - Male
1 KHAZUEV Timirlan UJZ Mühlviertel
2 MARTINEZ KOVAČ Jan Estefano BEŽIGRAD
3 WIESNER Filip Judozentrum Krems
4 FRIŠČIĆ Karlo Zrinski Čakovec
5 RAMADANI Anas Zrinski Čakovec
+66U14 - Male
1 FRANGEŽ Gal APOLON MARIBOR
2 BERGLEZ KOS Val BEŽIGRAD
3 IGREC Roko Zrinski Čakovec
3 ŠARAC Gabrijel Borsa
5 IVANOVIĆ Tadej ŽELEZNIČAR MARIBOR
5 MAGDIČ ŽAN ŽELEZNIČAR MARIBOR
-32U14 - Female
1 ANĐELIĆ Marijeta Borsa
2 SCHWARZL Elena Judo Sakura Salzburg
3 KOŠTOMAJ DRAKŠIČ NASTJA KOMENDA
-36U14 - Female
1 MANTAEVA Jasmina UJZ Mühlviertel
2 KOJC Kara POLYTEAM
3 PŠENIČNJAK Jana Profectus Samobor
3 MIKOTA Magdalena UJZ Mühlviertel
5 GAŠPER Vita ACRON SLOVENJ GRADEC
5 GANSER Julia FAIRDRIVE LEONDING
7 BUBNIČ Lara ANKARAN
-40U14 - Female
1 LAVRENOVA Kamila SK Sloboganec
2 STÖGMANN Isabella ASKÖ Reichraming
3 RAIČ Paula Borsa
4 BLAGOJEVIC Nina Judoteam SHIAI DO
-44U14 - Female
1 REPNIK Ališa APOLON MARIBOR
2 VIDOVIČ Aneja DRAVA PTUJ
3 SAMEC Nuša ACRON SLOVENJ GRADEC
3 PONOMARENKO Mariia SK Sloboganec
5 ĐURINIĆ Nika Zrinski Čakovec
5 HANDL Katharina Judozentrum Krems
7 LORENCI Leja MUTA
7 SPIELBÜCHLER Marie FAIRDRIVE LEONDING
-48U14 - Female
1 STAROVASNIK Timeja KOMENDA
2 SLEDIČ Lara APOLON MARIBOR
3 ŠLATKA Ana Vita Okami
4 ANIČIĆ Matea Borsa
-52U14 - Female
1 RAMA Bleona ASKÖ Reichraming
2 LOGONDER Tjaša BEŽIGRAD
3 VALENČAK Žanin IVO REYA
-57U14 - Female
1 KRIŽNIK Eva APOLON MARIBOR
2 FORSTNER Iva RAVNE
3 PŠENIČNIK Julia RAVNE
4 FRANK Maruša DRAVA PTUJ
-63U14 - Female
1 PLETIKOS ARGENTI Liana KOPER
+63U14 - Female
1 PLETIKOS ARGENTI Liana KOPER
2 VIDOVIČ Tia RAVNE
3 LAZIĆ ŽANA KOMENDA
-29U12 - Male
1 GRIMM Christoph ASKÖ Reichraming
2 CZEIKE Benjamin Judoteam SHIAI DO
3 OSMANAGIĆ Ali TATAMI
3 HODŽIČ Naser TATAMI
5 CHAUSHEV Alexandar Judozentrum Krems
5 VUČKO VID ALEKS TRATNJEK BELTINCI
7 KRGA Petar Profectus Samobor
7 BOŽIČ Maj RAVNE
-32U12 - Male
1 SVYRYDOV Vladyslav SK Sloboganec
2 KHOLODOV ZAKHAR KOMENDA
3 JEZOVŠEK SLATINEK Jakob ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KNEZEVIĆ Ivan Borsa
5 HRON Maximilian ASKÖ Reichraming
5 GOŠNAK Luka ACRON SLOVENJ GRADEC
7 KRIVOGRAD Matej RAVNE
7 KUMER Matic JK ŠKOFJA LOKA
-35U12 - Male
1 ZEBEC VIKTOR TATAMI
2 BARBARIĆ Jan Borsa
3 ŽIŽA BOROTHA Mark Profectus Samobor
3 KOKOL Ben MURSKA SOBOTA
5 SMODIŠ Luka MURSKA SOBOTA
5 LEINGRUBER-RENTERIA Luca JC Wimpassing
7 ZDOVC Tilen ACRON SLOVENJ GRADEC
7 NOVAK Samo LENDAVA
-38U12 - Male
1 ZALAR Lev BEŽIGRAD
2 KLEMENČIČ Krištof TATAMI
3 STAROVASNIK Svit KOMENDA
3 GERMAN Uroš ACRON SLOVENJ GRADEC
5 LAUSEGGER Tibor RAVNE
5 ŠIMENC Tilen RAVNE
7 ŽAN Orter ACRON SLOVENJ GRADEC
-42U12 - Male
1 VELIČAN Noa Profectus Samobor
2 DOLINŠEK Steven TATAMI
3 PODGORELEC Oto LENDAVA
3 DOLINŠEK Alan TATAMI
5 JURKOVIĆ Leon Profectus Samobor
5 JULEVIć Karim SOKOL
7 KOTNIK Patrik ACRON SLOVENJ GRADEC
7 JANKOVIĆ Nikola IVO REYA
-46U12 - Male
1 BALUNOVIĆ Petar Zrinski Čakovec
2 NOVAK Iker Zrinski Čakovec
3 KLARIČ Urban MURSKA SOBOTA
3 VIRAG Nejc LENDAVA
5 BRATANIĆ Niko Profectus Samobor
5 SOČE Ante Borsa
7 PANTNER Jan ACRON SLOVENJ GRADEC
7 POTOČNIK Jan IVO REYA
-50U12 - Male
1 RAMADANI Meris Zrinski Čakovec
2 BRATUŠA Luka APOLON MARIBOR
3 LJUCOVIĆ Vukašin RAVNE
4 VIŠNJEVAR LIPIČ Leon Vid TATAMI
-55U12 - Male
1 TIKHONOV Zakhar Judozentrum Krems
2 HERIČ Michael Tit ŠD POHORSKI ODRED MB
3 SKOKO Noa Borsa
3 HOVNIK Nace ACRON SLOVENJ GRADEC
5 GRACER Tim ŽELEZNIČAR MARIBOR
5 MANDL JAUK Andraž RAVNE
-60U12 - Male
1 GRIL Gal MUTA
2 POTOČAR Žiga KOMENDA
+60U12 - Male
1 ANGELINI Luka ANKARAN
2 GAMBIROŽA Vigo Profectus Samobor
3 KOROŠAK Mitja MURSKA SOBOTA
3 BEGIĆ Aman TATAMI
5 KRAVCAR Viktor MUTA
5 LALIĆ Samuel Borsa
7 MAUREL Blaž DRAVOGRAD
-27U12 - female
1 ČERPNJAK Manca RAVNE
2 BREZNIK Pika LENDAVA
-30U12 - female
1 GRUBELNIK Neža RAVNE
2 DOMITROVIČ Doria TATAMI
-33U12 - female
1 NAJI Nala APOLON MARIBOR
2 KOVAČ Neža RAVNE
3 TOPLER Tjaša ACRON SLOVENJ GRADEC
4 KOVAČ Nana MUTA
5 PRATER Lana MUTA
-36U12 - female
1 BRUNNER Ilvie JC Wimpassing
2 ZELJKOVIĆ Mia Profectus Samobor
3 KREŠIĆ Nika Borsa
-40U12 - female
1 JAJIĆ Nina 15.MAJ MAREZIGE
2 BARBARIĆ Vita Borsa
3 IVANOVIĆ Tea ŽELEZNIČAR MARIBOR
-44U12 - female
1 KARDOŠ Lana MURSKA SOBOTA
2 EMA Skutnik Palir ACRON SLOVENJ GRADEC
-48U12 - female
1 DŽIDIĆ Karla Borsa
2 GRGURIĆ Sara Profectus Samobor
3 GAŠIĆ Lucija Borsa
4 MORI Kaja RAVNE
-52U12 - female
1 MAKOTER Zoja LENDAVA
2 ŽILIĆ Karla Borsa
3 PUČKO NOVAK Jutra JK ŠKOFJA LOKA
4 FERK Lara RAVNE
-57U12 - female
1 KNEZOVIĆ Lara Borsa
2 ŠKRABAN GAJA LENDAVA
3 KOJZEK Žana ACRON SLOVENJ GRADEC
4 AHMETOVIĆ Anida RAVNE
+57U12 - female
1 TOMAS Ema TATAMI
2 GOLE Inja IVO REYA
3 TURK Gita Profectus Samobor
4 LONGAR Nika ŽELEZNIČAR MARIBOR
5 ŽVIKART Staša ACRON SLOVENJ GRADEC