-42U16 - Male
1 VUJINIČ Mark APOLON MARIBOR
2 SOVDAT DEFAVERI Alex IZOLA
3 PÖRŠ Sergej RADENCI
3 GORENC MARK JUDO AKADEMIJA
5 UŠENIČNIK Aljaž POLYTEAM
5 STRELEC Lan DRAVA PTUJ
7 PRAZNIK Brin BEŽIGRAD
7 KOZJEK ŽIGA JUDO AKADEMIJA
-46U16 - Male
1 KOJC Keno POLYTEAM
2 VEHAB MATIC TRATNJEK BELTINCI
3 MRĐENOVIĆ MILAN BEŽIGRAD
3 RUS Žak PARTIZAN LJUTOMER
5 GAšPER Miha ACRON SLOVENJ GRADEC
5 ŠTIRN NIKY JUDO AKADEMIJA
7 NOVAK Nal BEŽIGRAD
7 STOJAN Tian IVO REYA
-50U16 - Male
1 MAHMUTOVIČ Alen IVO REYA
2 ZUPANČIČ Emil BEŽIGRAD
3 MILOŠIČ LAN DRAVA PTUJ
3 LOMOVŠEK KALAR An BEŽIGRAD
5 KOVAČEC LAN MURSKA SOBOTA
5 UNUK Matevž BRANIK MARIBOR
7 HAZDOVAC Tomi OLIMPIJA KRMELJ
7 SOROSCY Nejc TATAMI
-55U16 - Male
1 BLAŽIČ Gal ŽELEZNIČAR MARIBOR
2 MASTNAK Svit Z'DEŽELE SANKAKU
3 WEISS Peter TATAMI
3 RAZDEVŠEK Matic ACRON SLOVENJ GRADEC
5 MIRNIK Žiga BRANIK MARIBOR
5 KODRIČ Luka ŽELEZNIČAR MARIBOR
7 VORŠIČ RENE ORMOŽ
7 KOMERIČKI Tibe ACRON SLOVENJ GRADEC
-60U16 - Male
1 SAMEC Jaka ACRON SLOVENJ GRADEC
2 JERMAN Tian BUSHIDO
3 DOBRINJA Vid KOPER
3 PINTARIĆ Tjaš ŽELEZNIČAR MARIBOR
5 GOLOB ANŽE IMPOL
5 MEKINC Klemen GIB ŠIŠKA
7 HAZAK DAVID BRANIK MARIBOR
7 LUKANC Erik Z'DEŽELE SANKAKU
-66U16 - Male
1 MECILOŠEK Fran BEŽIGRAD
2 PAHOR Žiga KOMENDA
3 VASIČ VLADISLAV BRANIK MARIBOR
3 GORIŠEK Teo Z'DEŽELE SANKAKU
5 LESKOVŠEK Jure BEŽIGRAD
5 JELENČIČ Taj Z'DEŽELE SANKAKU
7 TIBAOT Matic PARTIZAN LJUTOMER
7 VODOPIVEC Vito GORICA
-73U16 - Male
1 VINKOVIČ Klemen MURSKA SOBOTA
2 KLEMENČIČ Matic MURSKA SOBOTA
3 HODŽAR Ajd GIB ŠIŠKA
3 SRABOTIČ Val GIB ŠIŠKA
5 GABER Andraž IMPOL
5 MARTINEZ KOVAČ Kristian BEŽIGRAD
7 GRAJFONER Niko DUPLEK
7 OJSTERŠEK Gaj KRŠKO
-81U16 - Male
1 LIPIČ Gabriel APOLON MARIBOR
2 PREDNIK Domen ACRON SLOVENJ GRADEC
3 PERHAJ DOLINAR Nace GOLOVEC
4 MIKAC Matic BEŽIGRAD
5 SORŠAK Miha SHIDO
+81U16 - Male
1 KUŠTER Maj Matevž APOLON MARIBOR
2 ŠKRGET ANŽE PRLEŠKA JUDO ŠOLA
3 SLAVINEC Vito KRIŽEVCI
3 FERKO KNEŽEVIČ Dejan APOLON MARIBOR
5 PUŠNIK Ian APOLON MARIBOR
5 LAZIČ David LITIJA
7 LIPOVEC LANGENFUS Maj GOLOVEC
7 ASANOSKI Alen BEŽIGRAD
-40U16 - Female
1 SVEČAK Ema TATAMI
2 LES Lanai Z'DEŽELE SANKAKU
3 VUČINA Elizaveta Z'DEŽELE SANKAKU
-44U16 - Female
1 ŽVAJKER Sara APOLON MARIBOR
2 TELL GOLJA GAJA GORICA
3 PETERNELJ Tia ŽIRI
-48U16 - Female
1 FEFER Bina VRHNIKA
2 KOSTANJEVEC Arabela Z'DEŽELE SANKAKU
3 SORšAK Živa APOLON MARIBOR
3 BAŠAR IZA JUDO AKADEMIJA
5 ŽAUCER Ana TATAMI
5 PUNGARTNIK Anja ACRON SLOVENJ GRADEC
7 LISJAK Ema PARTIZAN LJUTOMER
7 ŠTOKOVNIK ELI SHIDO
-52U16 - Female
1 POLANEC Žanet DRAVA PTUJ
2 KELAVA Maja BEŽIGRAD
3 KOCJAN Neža BEŽIGRAD
3 GOMAZ Marija APOLON MARIBOR
5 JOVANOVIĆ Sara BEŽIGRAD
5 GABOR Ria LENDAVA
7 DAJČAR NUŠA PARTIZAN LJUTOMER
7 PAVIČIĆ ANA PARTIZAN LJUTOMER
-57U16 - Female
1 VEINHANDL OBAID Haya KOMENDA
2 ROGELJ Tina BEŽIGRAD
3 SELAN Paulina BEŽIGRAD
3 ROVŠEK Alja OLIMPIJA KRMELJ
5 PAVIČIĆ LUCIJA PARTIZAN LJUTOMER
5 POLJANšEK Liza ŽIRI
-63U16 - Female
1 SIKOŠEK Ajda GIB ŠIŠKA
2 DOGŠA Lara APOLON MARIBOR
3 PARTLIČ Julija ŽELEZNIČAR MARIBOR
3 KOPITAR Lana Z'DEŽELE SANKAKU
5 HORVAT Veronika TRATNJEK BELTINCI
5 OCVIRK Klara GORICA
7 URBANC Manca ACRON SLOVENJ GRADEC
-70U16 - Female
1 ŠKRABAN Lana LENDAVA
2 SEP Sara LENDAVA
3 JAMER LARA ACRON SLOVENJ GRADEC
3 TRATAR Tjaša OLIMPIJA KRMELJ
5 PERŠE Čarna GORICA
5 TURK BERČNIK ANUŠA GORICA
7 PEVEC NEŽA SHIDO
7 JURAK Zala Z'DEŽELE SANKAKU
+70U16 - Female
1 STOJNIČ VIKTORIJA TATAMI
2 NOVAK HARTNER Ines GOLOVEC
3 VIDEC Kristina KOMENDA
3 ROME ULA TATAMI
5 PEPEL Sara GOLOVEC
5 BENKO Eva RADENCI