-34U14 - Male
1 ILIĆ PAVLE KOMENDA
-38U14 - Male
1 BOROJEVIĆ Tomi KOHEZIJA
2 GABERŠEK Jan ACRON SLOVENJ GRADEC
3 BIZJAK Teo KOMENDA
4 RICHTER Liam BEŽIGRAD
-42U14 - Male
1 HONTIUK Roman Sport School Artem
2 KVAPIL JONAŠ RUA LITIJA
3 LONČAR Urh OLIMPIJA KRMELJ
3 PARIPOVIĆ Andrija Profectus Samobor
5 KAUČIČ Nejc VRHNIKA
5 BRANK Lenart BEŽIGRAD
7 ŠMID Oskar ACRON SLOVENJ GRADEC
-46U14 - Male
1 GOŠNAK Jaka ACRON SLOVENJ GRADEC
2 PINTARIČ Aleksander BEŽIGRAD
3 ZALAR Maj BEŽIGRAD
3 SLAK Luka Dan BEŽIGRAD
5 CIGLENEČKI Janž BEŽIGRAD
5 PIŽENT Rok IZOLA
7 REŽELJ Alexander OLIMPIJA KRMELJ
7 GROM ALJAŽ VRHNIKA
-50U14 - Male
1 KRIVEC Aleks ACRON SLOVENJ GRADEC
2 TEMNIKER Taj ACRON SLOVENJ GRADEC
3 VEINHANDL Karim KOMENDA
3 CVIRN Enej KRŠKO
5 ĆURIĆ Marko Profectus Samobor
5 ANDRIĆ David POLYTEAM
7 PUNGARTNIK Aljaž ACRON SLOVENJ GRADEC
7 MARINKO Samo BEŽIGRAD
-55U14 - Male
1 SOVINC Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC
2 VETERNIK Anej SHIDO
3 ADROVIĆ Leon KOMENDA
4 PEJAŠINOVIĆ Mihael BUSHIDO
5 KOZOLE Miha KRŠKO
-60U14 - Male
1 PERKO Vitja OLIMPIJA KRMELJ
2 SEDLAR Nikola Profectus Samobor
3 PIRC Aljaž KRŠKO
4 BAJC Žan KRŠKO
-66U14 - Male
1 MAKSIMOVIĆ Aleksandar BUSHIDO
2 REŽONJA Rok Filip BEŽIGRAD
3 DOLINŠEK Aleks KRŠKO
-32U14 - Female
1 KOŠTOMAJ DRAKŠIČ NASTJA KOMENDA
-36U14 - Female
1 KOJC Kara POLYTEAM
2 PŠENIČNJAK Jana Profectus Samobor
3 GAŠPER Vita ACRON SLOVENJ GRADEC
-40U14 - Female
1 TRATAR Alja OLIMPIJA KRMELJ
2 REZELJ Xenia OLIMPIJA KRMELJ
-44U14 - Female
1 VIDOVIČ Aneja DRAVA PTUJ
2 KOZAMURNIK Ana ACRON SLOVENJ GRADEC
3 PEVEC Zala SHIDO
-48U14 - Female
1 ZAJC Katarina OLIMPIJA KRMELJ
2 ŠPUNT Evelin POLYTEAM
3 LORENCI Leja MUTA
-52U14 - Female
1 FRANK Maruša DRAVA PTUJ
2 ZAJC Anamarija OLIMPIJA KRMELJ
-57U14 - Female
1 STRAŽIŠČAR Ula POLYTEAM
-63U14 - Female
1 JENKO MINA KOMENDA
2 STEGNE NINA KOHEZIJA
+63U14 - Female
1 HVALEC Klara DRAVA PTUJ
2 LAZIĆ ŽANA KOMENDA
3 TOLIĆ Katarina Profectus Samobor
-29U12 - Male
1 KRGA Petar Profectus Samobor
-32U12 - Male
1 ČERNE Svit OLIMPIJA KRMELJ
2 PROSEN Maks ŽIRI
3 KVAPIL Jorik LITIJA
3 JEZOVŠEK SLATINEK Jakob ACRON SLOVENJ GRADEC
5 GOŠNAK Luka ACRON SLOVENJ GRADEC
5 KURE Matic ACRON SLOVENJ GRADEC
7 ČUTURA Jan Luka BUSHIDO
7 JEZERNIK Aljaž ACRON SLOVENJ GRADEC
-35U12 - Male
1 ĆOSIć Patrik Profectus Samobor
2 ŽIŽA BOROTHA Mark Profectus Samobor
3 KNEŽEVIĆ Fran Profectus Samobor
3 PINTARIČ Kristjan BEŽIGRAD
5 KNEŽEVIĆ Vito Profectus Samobor
5 ALAGIĆ Nemanja BEŽIGRAD
7 KAVČIČ Erik KRŠKO
7 KOZOLE Jan KRŠKO
-38U12 - Male
1 ZDOVC Tilen ACRON SLOVENJ GRADEC
2 ZALAR Lev BEŽIGRAD
3 GERMAN Uroš ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KENK Valter VRHNIKA
5 ŠKOF Miha KOHEZIJA
5 STAROVASNIK Svit KOMENDA
7 ROMIH Leon SHIDO
7 DOBNIK Mark MUTA
-42U12 - Male
1 VELIČAN Noa Profectus Samobor
2 JURKOVIĆ Leon Profectus Samobor
3 KOTNIK Patrik ACRON SLOVENJ GRADEC
3 SKERBIŠ Lenart SHIDO
5 ZUPANČIČ Miha BUSHIDO
5 PAVLICA Lovro BEŽIGRAD
-46U12 - Male
1 HONTIUK Makar Sport School Artem
2 POGLAJEN OSTERMAN OLIVER VRHNIKA
3 GANTAR Nace ŽIRI
3 PANTNER Jan ACRON SLOVENJ GRADEC
5 ŠLAT-MIĆIĆ Ivan BEŽIGRAD
5 KOLENKO ALEKS KOMENDA
-50U12 - Male
1 LUKANČIČ Tine ŽIRI
2 MOHAR Nejc BUSHIDO
3 LIKAR MATEVŽ VRHNIKA
4 PURIČ Nik ANKARAN
-55U12 - Male
1 BELE Tilen BUSHIDO
-60U12 - Male
1 ANGELINI Luka ANKARAN
2 GRIL Gal MUTA
3 KOZOLE Nik OLIMPIJA KRMELJ
+60U12 - Male
1 URŠNIK Rene ACRON SLOVENJ GRADEC
2 GAMBIROŽA Vigo Profectus Samobor
3 KRAVCAR Viktor MUTA
-33U12 - female
1 LOPAN LEA BRASLOVČE
2 MARJETIČ Tjaša VRHNIKA
-36U12 - female
1 KONDIĆ Helena KOHEZIJA
-40U12 - female
1 KAVČIČ Zarja KOHEZIJA
2 KOS Tamara Profectus Samobor
-44U12 - female
1 ŠKOPORC Maša OLIMPIJA KRMELJ
2 PEJOVIĆ Maja Elena BEŽIGRAD
3 EMA Skutnik Palir ACRON SLOVENJ GRADEC
-48U12 - female
1 GRGURIĆ Sara Profectus Samobor
2 PRELOGAR Zoja OLIMPIJA KRMELJ
3 OMRZEL Žana KRŠKO
4 VRHOVEC Mina VRHNIKA
-57U12 - female
1 KOJZEK Žana ACRON SLOVENJ GRADEC
2 PETRIČ Lanna BEŽIGRAD
G-1U10 - male
1 ZUPANČIČ Jakob BUSHIDO
2 POTOČAR Tim ŽIRI
3 LOPAN NIK SHIDO
3 ZEMLJIČ Jakob BUSHIDO
5 OKLEŠEN Nik BUSHIDO
5 KLINEC Nik KRŠKO
7 VIDMAR Adam OLIMPIJA KRMELJ
G-2U10 - male
1 VIDIC PEŠIČ Vid BUSHIDO
2 MOHAR Luka BUSHIDO
3 SIMIĆ Nemanja ŽIRI
3 PUNTAR Jaša KRŠKO
5 STANKO Enej SHIDO
5 BOŽIČ Luka KRŠKO
7 MELANŠEK Tilen BRASLOVČE
G-3U10 - male
1 SKERBIŠ LOVRO SHIDO
2 PETERNEL Lovro ŽIRI
3 ŠAVRON Patrik ANKARAN
4 HROVAT TJAŽ KOHEZIJA
5 PEČNIK Ožbej BRASLOVČE
G-1U10 - female
1 DEU Iva OLIMPIJA KRMELJ
2 MOHORČIČ Alja OLIMPIJA KRMELJ
3 PROSEN Maja ŽIRI
3 VIDIC Kim OLIMPIJA KRMELJ
5 ŠKOF Sara KOHEZIJA
5 ZUPAN Sanja OLIMPIJA KRMELJ
7 NEMANIČ Lara KOHEZIJA
G-1U8 - male
1 BAZNIK Nai KRŠKO
2 REZELJ Maxim OLIMPIJA KRMELJ
3 UDOVČ Oliveer BUSHIDO
3 POGRAJC Luka IZOLA
5 UDOVČ Marsel BUSHIDO
5 ROMIH Liam SHIDO
7 VUJADINOVIČ Vuk SHIDO
G-2U8 - male
1 TUTNJEVIĆ Miloš BUSHIDO
2 PRIMC Patrik BUSHIDO
3 GERDENC Tim BUSHIDO
3 ZEMLJIČ Patrik BUSHIDO
5 SKOPORC Amadej OLIMPIJA KRMELJ
5 KRAJNC Filip BRASLOVČE
7 BUTALA Peter KOHEZIJA
G-1U8 - female
1 KRESNILC Iza SHIDO