-60Seniors - Male
1 AMARASEKARA Egilsten Pius National Team NOR
2 BŁASZCZAK Igor UKS Judo Kraków
3 ČRETNIK Andraž Z'DEŽELE SANKAKU
3 MORSHED Yazan Fujairah M.A Club
5 MASTNAK Svit Z'DEŽELE SANKAKU
5 BOGDANOV Ernst Z'DEŽELE SANKAKU
-66Seniors - Male
1 BROVOLD Gustav National Team NOR
2 OGRIZEK Urh Z'DEŽELE SANKAKU
3 ERBER Thomas ESV Sanjindo
3 CAZZANIGA Mirko Judo Vanzago
5 SOROCHAN Artem Tajfun Odessa
5 ROMNAES Marcus National Team NOR
7 CHRISTIANSSON Max Aktiv Judo Sweden
7 RIPSÄTER Isac VÄXJÖ JUDOKLUBB
-73Seniors - Male
1 HONCHARKO Yevhen Tajfun Odessa
2 KULIESHOV Nazar Tajfun Odessa
3 BOŽENK Žan ACRON SLOVENJ GRADEC
3 DUDORKHANOV Khusein National Team NOR
5 JOSIPOVIĆ Stefan Z'DEŽELE SANKAKU
5 ALNAQBI Saeed Fujairah M.A Club
7 VAN HECKE Thomas Judo Okami
7 LEKISHVILI Heorhii Tajfun Odessa
-81Seniors - Male
1 ALHOTI Sultan Fujairah M.A Club
2 BREKKE-JENSSEN Martin National Team NOR
3 PLANTAK Aljaž GORICA
3 DECORTE Remi Judo Okami
5 NOOR Rohil National Team NOR
5 CAVALERI KEVIN Judo Vanzago
7 BARDUS Iacopo JUDO KUROKI
7 BERGANT Adam IMPOL
-90Seniors - Male
1 GOSTENČNIK Aljaž ACRON SLOVENJ GRADEC
2 KOTWICKI Cezary UKS Judo Kraków
-100Seniors - Male
1 KAVNIK Vid ACRON SLOVENJ GRADEC
2 DEBRUYNE Pjotr Judo Okami
-52Seniors - Female
1 KLIMCZAK Kinga UKS Judo Kraków
2 FERRACINI Emma Judo Vanzago
3 GAJIĆ Jevgenija ACRON SLOVENJ GRADEC
-57Seniors - Female
1 VOLOSHYNIUK Yana UKS Judo Kraków
-63Seniors - Female
1 RAFFLER Christina UNION Raika Osttirol
2 TAGLIABUE MATILDE Judo Vanzago
3 ÖSTLIND Gretha Aktiv Judo Sweden
4 GAŠPER Ajda ACRON SLOVENJ GRADEC
-70Seniors - Female
1 LUDVIK Lia Z'DEŽELE SANKAKU
2 KOWALEWSKA Aleksandra UKS Judo Kraków
3 MAIRHOFER Sarah JC Wimpassing
3 LURI MERET SORAYA JUDO KUROKI
5 MAZOVEC URŠULA Z'DEŽELE SANKAKU
5 VELKI-NAGY Tamara ASKÖ Graz
7 SCHLENKER Rebekka ASKÖ Graz
-78Seniors - Female
1 TUREK Aleksandra UKS Judo Kraków
2 BORUCH Inga ASKÖ Graz
+78Seniors - Female
1 CHOBOT Klaudia UKS Judo Kraków
-60U21 - Male
1 BŁASZCZAK Igor UKS Judo Kraków
2 MORSHED Yazan Fujairah M.A Club
3 ČRETNIK Andraž Z'DEŽELE SANKAKU
3 AMARASEKARA Egilsten Pius National Team NOR
5 KARIMOV Nihat Judoteam Zeltweg
5 EEK GERHARDSEN Mats National Team NOR
7 MASTNAK Svit Z'DEŽELE SANKAKU
7 BOGDANOV Ernst Z'DEŽELE SANKAKU
-66U21 - Male
1 OVSIUK Yevhen Bayerischer Judo-Verband e.V.
2 RIPSÄTER Isac VÄXJÖ JUDOKLUBB
3 BROVOLD Gustav National Team NOR
3 PROKOP Andreas Judoteam SHIAI DO
5 KOKALJ Gašper GIB ŠIŠKA
5 PAWEŁ Pluta UKS Judo Kraków
7 SOROCHAN Artem Tajfun Odessa
7 CHRISTIANSSON Max Aktiv Judo Sweden
-73U21 - Male
1 ALNAQBI Saeed Fujairah M.A Club
2 HONCHARKO Yevhen Tajfun Odessa
3 PERBIL Jaka BEŽIGRAD
3 KULIESHOV Nazar Tajfun Odessa
5 LEKISHVILI Heorhii Tajfun Odessa
5 BULKO Pavel Yawara Force
7 VAN HECKE Thomas Judo Okami
7 BRAUNINGER Henning Bayerischer Judo-Verband e.V.
-81U21 - Male
1 DECORTE Remi Judo Okami
2 ALHOTI Sultan Fujairah M.A Club
3 SCHOUTEN Lucas Bayerischer Judo-Verband e.V.
3 HAKIMOV Mahomed Bayerischer Judo-Verband e.V.
5 KRIEGER Michael Bayerischer Judo-Verband e.V.
5 NOOR Rohil National Team NOR
7 BREKKE-JENSSEN Martin National Team NOR
7 CAVALERI KEVIN Judo Vanzago
-90U21 - Male
1 WALENCIAK Michał UKS Judo Kraków
2 LAMM Samuel SU Noricum Leibnitz
3 TACAR Ambrož GIB ŠIŠKA
3 RAZGORŠEK Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC
5 CLOCCHIATTI Daniel JUDO KUROKI
5 KARAMETA Andi DRAVA PTUJ
7 PODGORŠEK Martin BEŽIGRAD
7 WALENCIAK Marcin UKS Judo Kraków
-100U21 - Male
1 HRIBAR Anej BEŽIGRAD
2 KAVNIK Vid ACRON SLOVENJ GRADEC
3 DEBRUYNE Pjotr Judo Okami
4 BERTALANIČ ŽIŽEK Gal BRANIK MARIBOR
+100U21 - Male
1 ROSZAK Jakub UKS Judo Kraków
-48U21 - Female
1 GAJIĆ Jevgenija ACRON SLOVENJ GRADEC
2 FIALA Jessica SU Noricum Leibnitz
-52U21 - Female
1 KLIMCZAK Kinga UKS Judo Kraków
2 DZIOB Wiktoria UKS Judo Kraków
3 FERRACINI Emma Judo Vanzago
4 PEUTLER Julia SU Noricum Leibnitz
-57U21 - Female
1 VOLOSHYNIUK Yana UKS Judo Kraków
2 PŠENIČNJAK Tena Profectus Samobor
3 POLANEC Žanet DRAVA PTUJ
3 ASPICO Elisa Judo Vanzago
5 TURK Petra Profectus Samobor
5 PERHOFER Leoni Judo Freizeit Leoben
-63U21 - Female
1 BERR Sonja Bayerischer Judo-Verband e.V.
2 TAGLIABUE MATILDE Judo Vanzago
3 ÖSTLIND Gretha Aktiv Judo Sweden
4 GAŠPER Ajda ACRON SLOVENJ GRADEC
-70U21 - Female
1 KOWALEWSKA Aleksandra UKS Judo Kraków
2 MAZOVEC URŠULA Z'DEŽELE SANKAKU
-78U21 - Female
1 TUREK Aleksandra UKS Judo Kraków
2 KOPITAR ŠTURM Tea BEŽIGRAD
+78U21 - Female
1 NORČIČ Nicki OLIMPIJA
2 CHOBOT Klaudia UKS Judo Kraków