Yer Matches Wins Losses Achivement
2019 23 4 19 17%
2018 36 12 24 33%
2017 26 4 22 15%
2016 11 1 10 9%
2015 15 2 13 13%
2014 22 9 13 41%
2013 13 5 8 38%
2012 3 2 1 67%
2011 4 0 4 0%
Total 153 39 114 25%


ROUND NAME COMPETITION CATEGORY
round 1 [03:35]
10 1s : 00 2s
ARBEITER Nejc
SLO , JK IMPOL
Baumgartnov pas
27.04.2019
seniors - male -60 kg
round 2 [02:19]
00 0s : 10 0s
BRENCE Miha
SLO , JK IMPOL
Baumgartnov pas
27.04.2019
seniors - male -60 kg
round 4 [03:37]
00 2s : 10 0s
KAVČIČ Lovro
SLO , JK Z'DEŽELE SANKAKU
Baumgartnov pas
27.04.2019
seniors - male -60 kg
round 5 [01:03]
00 0s : 02 0s
DENŠA Luka
SLO , KBV LENDAVA
Baumgartnov pas
27.04.2019
seniors - male -60 kg
quarter final
10 0s : 00 0s
KOKALJ Gašper
SLO , JK Žiri
Baumgartnov pas
27.04.2019
U18 - Male -60 kg
repechage
10 0s : 00 0s
MASCHIO gabriele
ITA
Baumgartnov pas
27.04.2019
U18 - Male -60 kg
round 1 [04:00]
01 0s : 00 1s
BRENCE Miha
SLO , JK IMPOL
Pokal Ptuja
13.04.2019
U23 - Male -60 kg
round 1 [03:38]
00 1s : 02 0s
BRENCE Miha
SLO , JK IMPOL
Pokal Ptuja
13.04.2019
U21 - Male -60 kg
round 2 BRENCE Miha
SLO , JK IMPOL
Pokal Ptuja
13.04.2019
U23 - Male -60 kg
round 2 [01:19]
10 0s : 00 0s
CAF Luka
SLO , JK DRAVA PTUJ
Pokal Ptuja
13.04.2019
U21 - Male -60 kg
round 1 [02:45]
00 1s : 11 1s
BRENCE Miha
SLO , JK IMPOL
DP osnovnih in srednjih šol
27.03.2019
U20 - Male -55 kg
round 2 [02:48]
11 0s : 00 0s
ŽIDO David
SLO , JK MURSKA SOBOTA
DP osnovnih in srednjih šol
27.03.2019
U20 - Male -55 kg
round 3 [03:30]
00 1s : 00 3s
DAJČMAN Jaša
SLO , JK DRAVA PTUJ
DP osnovnih in srednjih šol
27.03.2019
U20 - Male -55 kg
1/32 GRELA FILIP
POL
Kadetski pokal Zagreb
09.03.2019
U18 - Male -55 kg
round 1 BRENCE Miha
SLO , JK IMPOL
DP mladinci/mladinke
03.03.2019
U21 - Male -55 kg
round 2 ČRETNIK Andraž
SLO , JK Z'DEŽELE SANKAKU
DP mladinci/mladinke
03.03.2019
U21 - Male -55 kg
round 4 KAVČIČ Leon
SLO , ŠD GIB ŠIŠKA
DP mladinci/mladinke
03.03.2019
U21 - Male -55 kg
round 5 DAJČMAN Jaša
SLO , JK DRAVA PTUJ
DP mladinci/mladinke
03.03.2019
U21 - Male -55 kg
1/16 SEIZ Sebastian
AUT , Volksb.Galaxy.Tigers
Kadetski pokal Follonica
09.02.2019
U18 - Male -55 kg
1/8 [01:52]
02 0s : 00 0s
ČRETNIK Andraž
SLO , JK Z'DEŽELE SANKAKU
DP kadeti/kadetinje
26.01.2019
U18 - Male -55 kg
quarter final [01:51]
11 0s : 00 0s
FURST ČRTANEC Tobias
SLO , JK BEŽIGRAD
Pohorski Bataljon
19.01.2019
U18 - Male -55 kg
repechage [00:01]
00 0s : 10 0s
KAVČIČ Leon
SLO , ŠD GIB ŠIŠKA
Pohorski Bataljon
19.01.2019
U18 - Male -55 kg
repechage [00:35]
00 0s : 02 0s
ČRETNIK Andraž
SLO , JK Z'DEŽELE SANKAKU
Pohorski Bataljon
19.01.2019
U18 - Male -55 kg