COMPETITIONS | |
---|---|
Pokal Lendave | 09.02. |
DP mladinci/mladinke | 03.03. |
JUNIOR Koroška Open 2019 | 16.03. |
Mladinski pokal Lignano | 06.04. |
Pokal Ptuja | 13.04. |
Mladinski pokal Leibnitz | 01.06. |
Mladinski pokal Paks | 22.06. |
Mladinski pokal Praga | 20.07. |
Evropsko prvenstvo Mladinci | 12.09. |
Svetovno prvenstvo mladinci | 16.10. |
Pokal Ivo Reya | 07.12. |
# | PERSON | CLUB | SCORE | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | LOBNIK Metka | APOLON MARIBOR | 921 | ||
2. | LUDVIK Lia | Z'DEŽELE SANKAKU | 864 | ||
3. | MOHORIČ Veronika | VELENJE | 684 | ||
4. | PEROVNIK Nuša | ACRON SLOVENJ GRADEC | 528 | ||
5. | KOVAČ Tina | ACRON SLOVENJ GRADEC | 408 | ||
6. | BERNARD Urška | ACRON SLOVENJ GRADEC | 405 | ||
7. | TAVČAR Zarja | GIB ŠIŠKA | 384 | ||
8. | PEČOLER Zala | ACRON SLOVENJ GRADEC | 378 | ||
9. | TOMAŽIČ Andreja | OPLOTNICA | 318 | ||
10. | BOHINC Dora | GIB ŠIŠKA | 273 | ||
11. | ROZMAN MUHA Manca | BEŽIGRAD | 240 | ||
12. | ROZMAN MUHA Tjaša | BEŽIGRAD | 225 | ||
13. | GRABAR Pia | Z'DEŽELE SANKAKU | 198 | ||
14. | ČERNILEC Zala | TRIGLAV KRANJ | 196 | ||
15. | LETONJA Bernarda | DRAVA PTUJ | 180 | ||
16. | KULČAR Vita | LENDAVA | 150 | ||
17. | KAJZER Kaja | BEŽIGRAD | 144 | ||
18. | VIDOVIČ Marina | DRAVA PTUJ | 135 | ||
19. | KOVAČ Tamara | ACRON SLOVENJ GRADEC | 113 | ||
20. | MEHLE KOSTREVC Živa | GOLOVEC | 105 | ||
21. | KRAMAR ANITA | SHIDO | 104 | ||
22. | ŠKRABL Ana | BEŽIGRAD | 90 | ||
22. | OGRAJENŠEK Anna Marie | Z'DEŽELE SANKAKU | 90 | ||
22. | HRIBERNIK Ines | ACRON SLOVENJ GRADEC | 90 | ||
22. | DEŽELAK Tia | GIB ŠIŠKA | 90 | ||
22. | NORČIČ Nicki | OLIMPIJA | 90 | ||
23. | MAZOVEC URŠULA | IMPOL | 75 | ||
24. | TRAMPUŠ Brina | GOLOVEC | 71 | ||
25. | SENEKOVIČ Tajda | DUPLEK | 66 | ||
25. | MLINAR Ana | GOLOVEC | 66 | ||
26. | AMBROŽIČ Kati | TVD PARTIZAN JESENICE | 60 | ||
26. | SVETEC Lara | RAVNE | 60 | ||
26. | KOLAR Staša | BEŽIGRAD | 60 | ||
26. | GREGORČIČ Lana | OLIMPIJA | 60 | ||
27. | LAH Nina | GOLOVEC | 54 | ||
27. | HRUSTEL Nuša | SHIDO | 54 | ||
28. | SVETEC ADELINA | ACRON SLOVENJ GRADEC | 45 | ||
28. | SCHWEIGER Nika | BEŽIGRAD | 45 | ||
29. | HORVAT Ana | OLIMPIJA | 36 | ||
29. | AMBROŽIČ Nuša | TVD PARTIZAN JESENICE | 36 | ||
29. | VIRANT Nika | SOKOL | 36 | ||
29. | KOJC Kira | POLYTEAM | 36 | ||
30. | ŠULIGOJ Manca | GIB ŠIŠKA | 30 | ||
30. | ZADRAVEC VIKTORIJA | DRAVA PTUJ | 30 | ||
31. | PAVLETIČ Pia | IVO REYA | 26 | ||
32. | ZVER LARISA | KBV LENDAVA | 23 | ||
32. | PAL Nika | KBV LENDAVA | 23 | ||
33. | JUSTIN Eva | Z'DEŽELE SANKAKU | 18 |