COMPETITIONS | |
---|---|
POKAL BELTINCEV | 13.01. |
GUŠTANJ OPEN | 17.02. |
POKAL ŽIROV | 02.03. |
POKAL NOVEGA MESTA | 10.03. |
POKAL MURSKE SOBOTE | 16.03. |
POKAL GORICE | 30.03. |
POKAL BEŽIGRADA | 20.04. |
APOLON OPEN | 11.05. |
PALIJEV MEMORIAL | 18.05. |
DRŽAVNO PRVENSTVO ST. DEČKI, ST. DEKLICE | 25.05. |
POKAL KRŠKEGA | 01.06. |
POKAL OPLOTNICE | 14.09. |
PRLEKIJA OPEN | 21.09. |
POKAL KOMENDE | 12.10. |
MINI NAGAOKA | 16.11. |
POKAL NIKA VRABLA | 14.12. |
# | PERSON | CLUB | SCORE | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | HORVAT JAKOB | GORIŠNICA | 51 | ||
2. | JAKOB Aljaž | OLIMPIJA | 42 | ||
3. | SMODIŠ Luka | MURSKA SOBOTA | 38 | ||
4. | TRETNJAK Tilen | BRANIK MARIBOR | 32 | ||
5. | ŠERUGA Nino | ŠTORKLJICE | 30 | ||
6. | PODLOGAR MARN Nal | BEŽIGRAD | 29 | ||
7. | SLANA ROK | IMPOL | 25 | ||
7. | ZALAR Lev | BEŽIGRAD | 25 | ||
8. | DOLINŠEK Alan | TATAMI | 22 | ||
9. | VINKOVIČ Patrik Svit | GORIŠNICA | 18 | ||
9. | KROTKO Jon | BEŽIGRAD | 18 | ||
10. | RAZINGER Svit | OLIMPIJA | 16 | ||
11. | RUTAR Aljaž | OLIMPIJA KRMELJ | 15 | ||
12. | TOPIĆ Nik | GOLOVEC | 14 | ||
12. | ŠTERK GROŠE Leon | VRHNIKA | 14 | ||
13. | ŠTAKNE Tician | VELENJE | 12 | ||
14. | ČRV URBAN | TVD PARTIZAN JESENICE | 10 | ||
14. | ŠPACAPAN MAXIMILIAN | GORICA | 10 | ||
14. | DOLINŠEK Jakob Matic | MALA ŠOLA JUDA | 10 | ||
14. | BELAK tian | KRŠKO | 10 | ||
14. | FRLIČ Aleksander | Z'DEŽELE SANKAKU | 10 | ||
14. | CAF Timotej | BRANIK MARIBOR | 10 | ||
14. | KOTNIK Urban | ACRON SLOVENJ GRADEC | 10 | ||
15. | PLIVERIČ Mark | GIB ŠIŠKA | 8 | ||
15. | VELIKONJA Blaž | GORICA | 8 | ||
16. | JAKŠE Liam | VELENJE | 6 | ||
16. | MOHAR Nejc | BUSHIDO | 6 | ||
16. | HANŽIČ Anej | ŽELEZNIČAR MARIBOR | 6 | ||
16. | VUK LOZAR Brom | POLYTEAM | 6 | ||
16. | MEŠANOVIĆ ISMET | ŠD POHORSKI ODRED MB | 6 | ||
16. | PURNAT Gal | BEŽIGRAD | 6 | ||
16. | ADAM HENIGMAN | BEŽIGRAD | 6 | ||
17. | ŽAN Orter | ACRON SLOVENJ GRADEC | 4 | ||
17. | DRAŠLER Drejc | VRHNIKA | 4 | ||
17. | NOVAK Vid | Z'DEŽELE SANKAKU | 4 |