Leto Borbe Zmage Porazi Dosežek
2019 42 9 33 21%
2018 36 12 24 33%
2017 26 4 22 15%
2016 11 1 10 9%
2015 15 2 13 13%
2014 22 9 13 41%
2013 13 5 8 38%
2012 3 2 1 67%
2011 3 0 3 0%
Skupaj 171 44 127 26%


KROG IME TEKMOVANJE KATEGORIJA
1. krog BRENCE Miha
SLO , JK IMPOL
Iršičev memorial
02.11.2019
kadeti -60 kg
1. krog BRENCE Miha
SLO , JK IMPOL
Iršičev memorial
02.11.2019
člani -60 kg
2. krog PREVOLŠEK Vinko
SLO , JK ACRON SLOVENJ GRADEC
Iršičev memorial
02.11.2019
člani -60 kg
2. krog KAVČIČ Leon
SLO , ŠD GIB ŠIŠKA
Iršičev memorial
02.11.2019
kadeti -60 kg
3. krog ARBEITER Nejc
SLO , JK IMPOL
Iršičev memorial
02.11.2019
člani -60 kg
3. krog KOKALJ Gašper
SLO , JK Žiri
Iršičev memorial
02.11.2019
kadeti -60 kg
4. krog KOKALJ Gašper
SLO , JK Žiri
Iršičev memorial
02.11.2019
člani -60 kg
1/16 MISOAGA Manuel
ITA
Kadetski pokal Koper
26.10.2019
kadeti -60 kg
1/16 [02:40]
02 0s : 00 0s
SZANYIKOVACH Sebo
HUN , Nippon Sport JC Budapest
"Zavarovalnica Sava" Koroška Open 2019
19.10.2019
kadeti -60 kg
1/8 TEŠANOVIĆ Luka
SLO , ŠD TATAMI
Pokal Dupleka
05.10.2019
kadeti -60 kg
1/4 DENŠA Luka
SLO , KBV LENDAVA
Pokal Dupleka
05.10.2019
kadeti -60 kg
pol finale KAVČIČ Leon
SLO , ŠD GIB ŠIŠKA
Pokal Dupleka
05.10.2019
kadeti -60 kg
finale ŠINDIČ Gašper
SLO , JK BEŽIGRAD
Pokal Dupleka
05.10.2019
kadeti -60 kg
1. krog BRENCE Miha
SLO , JK IMPOL
Higl Open
28.09.2019
mladinci -60 kg
2. krog SMILJANIĆ Mate
BIH , Neretva Mostar
Higl Open
28.09.2019
mladinci -60 kg
3. krog HANIĆ Patrik
CRO , Mladost Osijek
Higl Open
28.09.2019
mladinci -60 kg
1/4 GIRARDI Alberto
ITA , ASD Equipe Judo Caldogno
Higl Open
28.09.2019
kadeti -60 kg
pol finale VILJUŠIĆ LUKA
CRO , Rijeka
Higl Open
28.09.2019
kadeti -60 kg
za 3. mesto VIDEK Fran
CRO , Pinky
Higl Open
28.09.2019
kadeti -60 kg
1. krog [03:35]
10 1s : 00 2s
ARBEITER Nejc
SLO , JK IMPOL
Baumgartnov pas
27.04.2019
člani -60 kg
2. krog [02:19]
00 0s : 10 0s
BRENCE Miha
SLO , JK IMPOL
Baumgartnov pas
27.04.2019
člani -60 kg
4. krog [03:37]
00 2s : 10 0s
KAVČIČ Lovro
SLO , JK Z'DEŽELE SANKAKU
Baumgartnov pas
27.04.2019
člani -60 kg
5. krog [01:03]
00 0s : 02 0s
DENŠA Luka
SLO , KBV LENDAVA
Baumgartnov pas
27.04.2019
člani -60 kg
1/4
10 0s : 00 0s
KOKALJ Gašper
SLO , JK Žiri
Baumgartnov pas
27.04.2019
kadeti -60 kg
repasaž
10 0s : 00 0s
MASCHIO gabriele
ITA
Baumgartnov pas
27.04.2019
kadeti -60 kg
1. krog [04:00]
01 0s : 00 1s
BRENCE Miha
SLO , JK IMPOL
Pokal Ptuja
13.04.2019
ml. člani -60 kg
1. krog [03:38]
00 1s : 02 0s
BRENCE Miha
SLO , JK IMPOL
Pokal Ptuja
13.04.2019
mladinci -60 kg
2. krog BRENCE Miha
SLO , JK IMPOL
Pokal Ptuja
13.04.2019
ml. člani -60 kg
2. krog [01:19]
10 0s : 00 0s
CAF Luka
SLO , JK DRAVA PTUJ
Pokal Ptuja
13.04.2019
mladinci -60 kg
1. krog [02:45]
00 1s : 11 1s
BRENCE Miha
SLO , JK IMPOL
DP osnovnih in srednjih šol
27.03.2019
mladinci -55 kg
2. krog [02:48]
11 0s : 00 0s
ŽIDO David
SLO , JK MURSKA SOBOTA
DP osnovnih in srednjih šol
27.03.2019
mladinci -55 kg
3. krog [03:30]
00 1s : 00 3s
DAJČMAN Jaša
SLO , JK DRAVA PTUJ
DP osnovnih in srednjih šol
27.03.2019
mladinci -55 kg
1/32 GRELA FILIP
POL
Kadetski pokal Zagreb
09.03.2019
kadeti -55 kg
1. krog BRENCE Miha
SLO , JK IMPOL
DP mladinci/mladinke
03.03.2019
mladinci -55 kg
2. krog ČRETNIK Andraž
SLO , JK Z'DEŽELE SANKAKU
DP mladinci/mladinke
03.03.2019
mladinci -55 kg
4. krog KAVČIČ Leon
SLO , ŠD GIB ŠIŠKA
DP mladinci/mladinke
03.03.2019
mladinci -55 kg
5. krog DAJČMAN Jaša
SLO , JK DRAVA PTUJ
DP mladinci/mladinke
03.03.2019
mladinci -55 kg
1/16 SEIZ Sebastian
AUT , Volksb.Galaxy.Tigers
Kadetski pokal Follonica
09.02.2019
kadeti -55 kg
1/8 [01:52]
02 0s : 00 0s
ČRETNIK Andraž
SLO , JK Z'DEŽELE SANKAKU
DP kadeti/kadetinje
26.01.2019
kadeti -55 kg
1/4 [01:51]
11 0s : 00 0s
FURST ČRTANEC Tobias
SLO , JK BEŽIGRAD
Pohorski Bataljon
19.01.2019
kadeti -55 kg
repasaž [00:01]
00 0s : 10 0s
KAVČIČ Leon
SLO , ŠD GIB ŠIŠKA
Pohorski Bataljon
19.01.2019
kadeti -55 kg
repasaž [00:35]
00 0s : 02 0s
ČRETNIK Andraž
SLO , JK Z'DEŽELE SANKAKU
Pohorski Bataljon
19.01.2019
kadeti -55 kg