KLARIČ Urban
Slovenija
MURSKA SOBOTA
MURSKA SOBOTA
Leto | Borbe | Zmage | Porazi | Dosežek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 20 | 12 | 8 | 60% | ||
2023 | 16 | 5 | 11 | 31% | ||
2022 | 28 | 21 | 7 | 75% | ||
2021 | 7 | 3 | 4 | 43% | ||
2020 | 3 | 3 | 0 | 100% | ||
2019 | 2 | 2 | 0 | 100% | ||
Skupaj | 76 | 46 | 30 | 61% |
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/16 | [04:28] 00 0s : 10 0s |
ANDRIĆ David SLO , POLYTEAM |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -60 kg | |||
1/8 | [01:15] 00 1s : 10 0s |
SLAK Luka Dan SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -60 kg | |||
repasaž | [00:56] 01 0s : 10 0s |
PODGORELEC Oto SLO , LENDAVA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -60 kg | |||
repasaž | [03:00] 10 0s : 00 2s |
BORDON Tinej SLO , KOPER |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -60 kg | |||
repasaž | [00:12] 10 0s : 00 0s |
HUBER JAN KRIŠTOF SLO , TRIGLAV KRANJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -60 kg | |||
1/4 | [02:30] 02 2s : 00 0s |
PURGAJ GAJ SLO , GORIŠNICA |
POKAL GORICE 30.03.2024 |
St. dečki -60 kg | |||
pol finale | [01:25] 00 0s : 10 0s |
GANTAR Nace SLO , ŽIRI |
POKAL GORICE 30.03.2024 |
St. dečki -60 kg | |||
za 3. mesto | [00:16] 00 0s : 10 0s |
TODOROV NEJC SLO , GIB ŠIŠKA |
POKAL GORICE 30.03.2024 |
St. dečki -60 kg | |||
pol finale | [01:49] 02 0s : 00 0s |
KLEPAC Jerko CRO , Policijska akademija |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
St. dečki -60 kg | |||
za 3. mesto | [04:34] 01 0s : 00 2s |
PURGAJ GAJ SLO , GORIŠNICA |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
St. dečki -60 kg | |||
1. krog | [00:36] 02 0s : 00 0s |
MEGLIČ Dan SLO , TRIGLAV KRANJ |
POKAL NOVEGA MESTA 10.03.2024 |
St. dečki -60 kg | |||
2. krog | [01:38] 02 0s : 01 1s |
PŠAKER Žan SLO , TATAMI |
POKAL NOVEGA MESTA 10.03.2024 |
St. dečki -60 kg | |||
3. krog | [01:05] 02 0s : 00 0s |
ŽIGANTE Žan Mark SLO , TATAMI |
POKAL NOVEGA MESTA 10.03.2024 |
St. dečki -60 kg | |||
1. krog | [00:41] 02 0s : 00 0s |
PODGORELEC Oto SLO , LENDAVA |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
St. dečki -60 kg | |||
2. krog | [01:41] 00 0s : 10 2s |
PODGORELEC Oto SLO , LENDAVA |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
St. dečki -60 kg | |||
3. krog | [02:39] 00 0s : 02 0s |
PODGORELEC Oto SLO , LENDAVA |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
St. dečki -60 kg | |||
1. krog | [00:23] 00 0s : 02 0s |
ŽUNTAR Žan SLO , MURSKA SOBOTA |
POKAL BELTINCEV 13.01.2024 |
St. dečki -60 kg | |||
3. krog | [03:00] 00 1s : 01 0s |
JANKOVIĆ Nikola SLO , IVO REYA |
POKAL BELTINCEV 13.01.2024 |
St. dečki -60 kg | |||
4. krog | [00:16] 00 0s : 10 0s |
KAMENIK Tilen SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POKAL BELTINCEV 13.01.2024 |
St. dečki -60 kg | |||
5. krog | [00:05] 00 0s : 10 0s |
GOLIČNIK Val SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POKAL BELTINCEV 13.01.2024 |
St. dečki -60 kg |