NAGLIČ Svit
Slovenija
IVO REYA
IVO REYA
Leto | Borbe | Zmage | Porazi | Dosežek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 22 | 14 | 8 | 64% | ||
2023 | 33 | 22 | 11 | 67% | ||
2022 | 42 | 22 | 20 | 52% | ||
2021 | 8 | 5 | 3 | 63% | ||
2020 | 7 | 4 | 3 | 57% | ||
2019 | 3 | 2 | 1 | 67% | ||
Skupaj | 115 | 69 | 46 | 60% |
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/8 | [00:49] 02 0s : 00 0s |
KROŠEL Jaša SLO , OLIMPIJA |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
Ml. kadeti -55 kg | |||
1/4 | [00:35] 00 0s : 11 0s |
MAROŠEK Mateo SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
Ml. kadeti -55 kg | |||
pol finale | [00:39] 00 0s : 10 0s |
KAUČIČ Nejc SLO , VRHNIKA |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
Ml. kadeti -55 kg | |||
finale | [01:31] 10 0s : 00 0s |
ŽVORC Jona CRO , Zrinski Čakovec |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
Ml. kadeti -55 kg | |||
1/8 | [03:00] 01 0s : 00 0s |
RICHTER Liam SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -50 kg | |||
1/4 | [01:36] 02 0s : 00 0s |
RUTAR Aljaž SLO , OLIMPIJA KRMELJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -50 kg | |||
pol finale | [00:21] 00 0s : 10 0s |
BLAGOVIČ Ben SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -50 kg | |||
za 3. mesto | [00:44] 00 0s : 10 0s |
VODEB Leo SLO , KOPER |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -50 kg | |||
1/4 | [01:41] 10 0s : 00 0s |
JANKOVIĆ CRNČEC Loren CRO , Zrinski Čakovec |
Sakura kup 13.04.2024 |
Ml. kadeti -50 kg | |||
repasaž | [01:10] 02 0s : 00 0s |
BUTUĆI Filip CRO , Black Belt BB |
Sakura kup 13.04.2024 |
Ml. kadeti -50 kg | |||
za 3. mesto | [00:11] 00 0s : 10 0s |
MADUNIĆ Lukas CRO , Rijeka |
Sakura kup 13.04.2024 |
Ml. kadeti -50 kg | |||
1/4 | [00:27] 02 0s : 00 0s |
BRATUŠA Luka SLO , APOLON MARIBOR |
POKAL PTUJA 06.04.2024 |
St. dečki -55 kg | |||
pol finale | [00:04] 00 0s : 10 0s |
KONRAD GAŠPER SLO , DUPLEK |
POKAL PTUJA 06.04.2024 |
St. dečki -55 kg | |||
finale | [00:34] 02 0s : 00 0s |
PURGAJ GAJ SLO , GORIŠNICA |
POKAL PTUJA 06.04.2024 |
St. dečki -55 kg | |||
1/8 | [02:43] 01 1s : 10 1s |
PETRAK Aleksander SLO , KOPER |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -50 kg | |||
1/4 | [00:48] 10 0s : 00 0s |
KVAPIL JONÁŠ RUA SLO , LITIJA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -50 kg | |||
repasaž | [00:05] 00 0s : 10 0s |
ĐUKIĆ Milan SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -50 kg | |||
repasaž | [03:21] 01 1s : 00 0s |
DRAGIĆ NAVERŠNIK Vid SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -50 kg | |||
1/4 | [00:06] 00 0s : 10 0s |
SUHADOLNIK Izak SLO , OLIMPIJA |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
Ml. kadeti -50 kg | |||
pol finale | [01:17] 01 0s : 10 0s |
BLAGOVIČ Ben SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
Ml. kadeti -50 kg | |||
za 3. mesto | [01:10] 00 1s : 10 0s |
RADIVOJEVIČ Oskar SLO , VRHNIKA |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
Ml. kadeti -50 kg | |||
1/8 | [02:10] 00 0s : 02 1s |
HUNOR Şoter HUN , Zalaegerseg |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Ml. kadeti -50 kg |