Januar
11.01 POKAL KBV LENDAVA Lendava, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
18.01 POHORSKI BATALJON Slovenska Bistrica, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
19.01 Sodniški seminar Celje, Slovenija
23.01 Grand Prix Tel Aviv Tel Aviv, Izrael SEN Grand prix
25.01 DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE Velenje, Slovenija U18 Državno prvenstvo
25.01 DRŽAVNO PRVENSTVO ST.DEČKI, ST.DEKLICE Velenje, Slovenija U14 Državno prvenstvo
Februar
01.02 APOLON OPEN Hoče, Slovenija U16, U14, U12, U10 Uradni turnir
08.02 Grand Slam Paris Pariz, Francija SEN Grand slam
08.02 POKAL LENDAVE Lendava, Slovenija U21, U16, U14, U12 Uradni turnir
08.02 Kadetski pokal Follonica Follonica, Italija U18 Evropski turnir (cup)
09.02 zimski izpitni rok za 1. kyu in DAN pasove 9.2.2020 Ljubljana, Slovenija
15.02 Continental open women Bratislava Bratislava, Slovaška SEN Evropski pokal (open)
15.02 POKAL GUŠTANJ Ravne na Koroškem, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
21.02 Grand Slam Dusseldorf Düsseldorf, Nemčija SEN Grand slam
29.02 DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI-KE Ljubljana, Slovenija U21 Državno prvenstvo
29.02 DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI Ljubljana, Slovenija SEN DP pasovi
Marec
07.03 POKAL ŽIROV Žiri, Slovenija U14, U12, U10 Uradni turnir
14.03 POKAL MURSKE SOBOTE Murska Sobota, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
Maj
09.05 DRŽAVNO PRVENSTVO Koper - Capodistria, Slovenija U12 Državno prvenstvo
Junij
20.06 BAUMGARTNOV PAS Maribor, Slovenija SEN, U18, U16 Uradni turnir
27.06 POKAL NOVEGA MESTA Novo mesto, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
Julij
18.07 DP kate Ravne na Koroškem, Slovenija SEN DP kate
19.07 IZPITI ZA MOJSTRSKE PASOVE IN 1. KYU - CELJE 2020 Celje, Slovenija
25.07 JUNIOR & SENIOR KOROŠKA OPEN Dravograd, Slovenija SEN, U21 Uradni turnir
Avgust
01.08 Poletna šola izola Izola - Isola, Slovenija
09.08 IZPITI ZA MOJSTRSKE PASOVE IN 1. KYU - IZOLA 2020 Izola - Isola, Slovenija
September
05.09 Usposabljanje september - november Maribor, Slovenija
05.09 Licenčni seminar Maribor, Slovenija
12.09 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE Maribor, Slovenija U16 Državno prvenstvo
13.09 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI,ČLANICE Maribor, Slovenija SEN Državno prvenstvo
18.09 Grand Prix Zagreb Zagreb, Hrvaška SEN Grand prix
Oktober
02.10 Grand Prix Tashkent Taškent, Uzbekistan SEN Grand prix
03.10 POKAL PTUJA Ptuj, Slovenija U18, U15, U12 Uradni turnir
03.10 European cup Dubrovnik Dubrovnik, Hrvaška SEN Evropski turnir (cup)
10.10 POKAL KOMENDE Komenda, Slovenija U16, U14, U12, U10 Uradni turnir
10.10 Cadet cup Bielsko Biala Bielsko-Biala, Poljska U18 Evropski turnir (cup)
18.10 POKAL GORICE Nova Gorica, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
24.10 Zavarovalnica Sava KOROŠKA OPEN Slovenj Gradec, Slovenija Uradni turnir
November
14.11 MINI NAGAOKA Ljubljana, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
15.11 NAGAOKA Ljubljana, Slovenija SEN, U23, U18 Uradni turnir
21.11 POKAL BEŽIGRADA Ljubljana, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
December
05.12 POKAL IVO REYA Celje, Slovenija U21 Uradni turnir
05.12 NOVOLETNI TURNIR Celje, Slovenija U16, U12 Uradni turnir
11.12 Grand Slam Tokyo Tokyo, Japonska SEN Grand slam
12.12 POKAL ŠIŠKE Ljubljana, Slovenija U12 Uradni turnir
13.12 PALIJEV MEMORIAL Ljubljana, Slovenija U16 Uradni turnir
19.12 POKAL NIKA VRABLA Maribor, Slovenija U16, U14 Uradni turnir